لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت ثبت برند


ثبت شرکت | ثبت برند

 اقدامات پس از ثبت شرکت در ارزان ثبت

اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی

 

همه اشخاص حقوقی و شرکتها و موسسات پس از ثبت شرکت مکلف به پرداخت مالیات بر درآمد هستند . مالیات سالانه شرکت بر حسب درآمد ها و هزینه ها محاسبه و اعلام می شود و لیست این درآمد و هزینه های سالانه که مرجع محاسبه مالیات است باید در دفاتر پلمپ تجاری یا دفاتر قانونی وارد شود . هر شرکت موظف به اخذ اولین دفاتر مالیاتی خود تا دو ماه پس از ثبت شرکت می باشد و پس از آن سالانه باید پلمپ دفاتر را اخذ نماید و به اداره مالیات تحویل شود.

اخذ گواهی ارزش افزوده

 

مالیات بر ارزش افزوده مالیاتی است که در طی پروسه تولید تا مصرف برمالیات محصولات اضافه می گردد زیرا برارزش محصول خام طی فرایند تولید چیزی افزوده شده است . امروزه در تعداد کثیری از کشورها قانون مالیات بر ارزش افزوده اجرا می شود . در ایران در حال حاضر نرخ مالیات برارزش افزوده 9% می باشد که بر نرخ کالا اضافه شده و از مصرف کننده نهایی دریافت می شود و سپس این مالیات به سازمان امور مالیاتی توسط مودیان مالیاتی پرداخت میشود.

اخذ کد اقتصادی

 

کد اقتصادی کدی دوازده رقمی است که صاحبان مشاغل باید با اخذ آن و درج آن بر روی فاکتورهای خود مراودات مالیشان را قابل پیگیری نمایند. کد اقتصادی توسط سازمان امور مالیاتی صادر می شود . این سازمان در شهرهای مختلف دارای شعب می باشد و بر اساس آدرس دفتر مرکزی شرکت باید به نزدیکترین اداره یا شعبه سازمان امور مالیاتی مراجعه کرد و بعد ازتشکیل پرونده دارایی نسبت به اخذ کد اقتصادی اقدام نمود کد اقتصادی لازمه ثبت شرکت است.

تشکیل پرونده مالیاتی

 

بر اساس قانون تجارت هر شرکتی پس از تاسیس و راه اندازی بامراجعه به نزدیکترین شعبه اداره دارایی یا سازمان امورمالیاتی باید تشکیل پرونده مالیاتی دهد. برای این موضوع دو ماه پس از ثبت شرکت به صورت قانونی مهلت در نظر گرفته شده است . با تشکیل پرونده مالیاتی به سازمان دارایی اعلام می کنید که شخصیت حقوقی ایجاد کرده اید و برای پرداخت مالیات ثبت شخصیت حقوقی اعلام آمادگی می کنید .تشکیل پرونده مالیاتی از اولین قدم پس از ثبت شرکت است.

ثبت برند

ثبت برند  یا ثبت علامت تجاری  نه تنهابرای توسعه کسب و کار بسیار مهم است بلکه برای آن دسته ازفعالان اقتصادی که نمی خواهند از نامهای طولانی برای شرکت یا کسب و کار خوداستفاده کنند نیز بسیار مفید است . زیرا برخلاف اسم شرکت نام تجاری یا برند می تواند به شکل  کوتاه و تک سیلابه یا حتی حروف مخفف باشد. بنابراین چنانچه قصد بازاریابی دارید و نامی زیبا برای محصولات و کسب  و کارتان می خواهید که به یاد ماندنی باشد . حتما" ثبت برند انجام دهید و ثبت برند خود را با ارزان ثبت امتحان کنید. ارزان ثبت ثبت سریع و آسان برند و علامت تجاری ، نام تجاری ، آرم ، لوگو ، لوگو تایپ ، مونو گرام ونمادو  علامت ترکیبی را به شکل تخصصی و مقرون به صرفه برایتان انجام می دهد ، تا مسیر بازاریابی ، اخذ جواز تاسیس ، اخذ پروانه بهره برداری ،  اخذ استانداردو ایران کد برای محصولاتتان  هموار گردد. زیرا ثبت برند شرط لازمه  موارد فوق می باشد . به منظور ثبت برند باید از کلمات و طرحهای نوین و غیر تکراری استفاده شود که کارشناسان ارزان ثبت این مورد را برای شما امکان سنجی می کنند. با ثبت برند می توانید در اذهان مردم جایی پیدا کنید و فروش دائم محصولات و خدمات خود را تضمین کنید. شایان ذکر است که ثبت برند به دو شکل حقیقی یعنی به نام شخص یا حقوقی یعنی به نام شرکت قابل انجام می باشد . 

ثبت شرکت

امروزه باپیشرفتهای روزافزون علمی و صنعتی ، اقتصاد نیز بسیار توسعه یافته و فعالان اقتصادی و حتی تجار نیز دیگر مانند سابق با فعالیت شخصی و حقیقی از دور رقابت باز می مانند. پس برای  تداوم موفقیت تجاری خود لازم است که تحت عنوان شرکت فعالیت کنند و ثبت شرکت داشته باشند ، تا بتوانند با شماره ثبت و شناسه ملی شناخته شده و قابل استعلام شرکت خود کارکنند ، قرارداد ببندند و اعتماد مصرف کنندگان  را جلب نمایند . به منظور ثبت شرکت به شکل آسان و سریع ارزان ثبت انواع ثبت شرکت را اینگونه معرفی می کند :

ثبت شرکت با مسئولیت محدود برای امور بازرگانی کوچک با حداقل دو شریک ، ثبت شرکت سهامی خاص برای اهداف تجاری بزرگتر با حداقل سه سهامدار و دو بازرس ، ثبت شرکت سهامی عام به منظور جذب سرمایه های مردمی  جهت انجام | پروژه های کشوری که نیاز به سرمایه بالا دارند با حداقل 5 سهامدار، ثبت شرکت تعاونی به منظور پاسخ به نیازهای اعضای یک صنف ، انجمن یا سازمان با حداقل 7 نفر موسس ، ثبت شرکت نسبی ، ثبت شرکت تضامنی و در پایان ثبت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی . هر یک از انواع یاد شده شرکت به منظور انجام یک فعالیت خاص یا اهداف خاص توسط قانون تجارت پیش بینی شده است که به فرایند ثبت شرکت کمک بسیار می نماید .

 • هزینه حق الثبت ( واریزی دولتی)
 • حق الچاپ آگهی نوبت اول و دوم
 • حق الوکاله
 • زمان ثبت اظهارنامه :  35- 45 روزکاری
 • فاصله زمانی بین دو روزنامه برند: یک ماه
 • طراحی برند
 • استعلام
 • ثبت اظهارنامه
 • چاپ آگهی روزنامه رسمی نوبت اول
 • چاپ آگهی روزنامه رسمی نوبت دوم
 • صدور گواهی برند
 • مدارک شناسایی شخص برای برند حقیقی به همراه مجوز فعالیت
 • مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت به همراه مدارک شرکت و مجوز فعالیت برای برند حقوقی
 • حق الثبت
 • هزینه های پستی و ابطال تمبر
 • حق الوکاله
 • مدت زمان لازم تعیین نام
 • مدت زمان لازم برای تکمیل مدارک
 • مدت زمان لازم برای تایید مدارک
 • انتخاب قالب ثبتی  مناسب
 • انتخاب شریک معتمد و متخصص
 • انتخاب اسامی  شرکت
 •  ثبت سامانه و تعیین اسم شرکت
 • ارسال مدارک و تاییدیه آنها
 • تحویل مدارک ثبت شرکت
 • مدارک شناسایی شرکا
 • گواهی عدم سوپیشینه
 • مدارک ثبت شرکت
 • مجوز در صورت لزوم 

با اپلیکیشن ارزان ثبت با کمترین هزینه خدمات ثبتی خود را انجام دهید

با پایگاه مقالات ما همراه باشید 

در پایگاه مقالات ارزان ثبت شما می توانید به بخشی عظیمی از پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید ما همواره در این تلاش هستیم که بهترین و کاربردی ترین مقالات در حوزه ثبت را برای شما فراهم کنیم تا شما مشتریان و موکلان عزیز بتوانید از این گنجینه با ارزش بهره مند شوید.

مشتریان ارزان ثبت درباره ما چه می گویند؟

نظرات برخی از مشتریان درباره سامانه آنلاین جامع ثبتی و ثبت شرکت آنلاین

مزایای ارزان ثبت

همراهی از آغاز تا پایان

سرویس در سراسر ایران

آنلاین و بدون مراجعه

قیمت بسیار مناسب

ثبت برند

ثبت برند یعنی ثبت یک مارک یا نشان تجاری برای محصولات و خدمات شما . برند ثبت شده خود را می توانید بر روی تابلوی محل کار خود قرار دهید و در تبلیغات خود و حتی در مراودات تجاری و اداری تان استفاده نمایید . ثبت برند را اداره مالکیت صنعتی به انجام می رساند که مرجع صدور برند می باشد . این اداره در هیچ یک از شهرهای ایران شعبه ای ندارد و ثبت برند به شکل سراسری برای کلیه شهرهای ایران توسط اداره مالکیت صنعتی انجام می شود. ثبت برند را می توان به شکل حقیقی یا حقوقی انجام داد. همچنین می توانید برند خود را لاتین یا فارسی به  ثبت برسانید.

ثبت شرکت

 

ثبت شرکت یعنی ثبت یک مجموعه کاری تحت یک قرارداد همکاری بین دو نفر یا بیشتر که این افراد همان موسسین شرکت هستند و قرارداد کاری نیز اساسنامه شرکت است . در کنار اساسنامه شرکت  مدارک دیگری نیز به منظور ثبت یک شرکت باید تنظیم شود که عبارتست از شرکتنامه ، تقاضا نامه و اظهارنامه ثبت شرکت در کنار صورتجلسه هیات موسسین . این اوراق نیاز به تنظیم تخصصی دارند که ارزان ثبت تهیه و تنظیم این اوراق را انجام می دهد و  با امضای موسسین شرکت این اوراق رسمیت پیدا می کنند و پس از ممهور شدن به مهر اداره ثبت شرکت ها در حقیقت ثبت شرکت به اتمام می رسد.

خدمات اداری و حقوقی

 

 ارزان ثبت با فراهم آوردن امکان مشاوره حقوقی و اداری رایگان توسط مشاوران متخصص و وکلای پایه یک دادگستری در زمینه مورد نظر شما  ، برآن است تا بتواند کارگشای مسائل حقوقی و اداری شما به بهترین وجه ممکن در کمترین زمان موجود باشد.

خدمات اداری و حقوقی ارزان ثبت شامل تنظیم قراردادهای حقوقی ( قرارداد همکاری ، نمایندگی فروش یا توزیع و...)، اخذ کارت بازرگانی ، اخذ رتبه یا گرید پیمانکاری ، تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی ، اخذ گواهی ارزش افزوده اخذ جواز تاسیس صنایع، اخذ پروانه بهره برداری و اخذ استاندارد می باشد که به بهترین وجه ممکن برایتان انجام می شود.

ثبت تغییرات شرکت

 

تغییرات شرکت فی الواقع تغییر مشخصات شرکت است که باید به اداره ثبت شرکتها رسما" اطلاع داده شود . این مشخصات شامل نشانی شرکت ، اعضای آن، نام آن ، موضوع فعالیت شرکت ، مناصب یا سمتها ، و سرمایه شرکت است. هریک از این موارد در صورت تغییر باید فرایند تغییرات ثبت شرکت را طی کند و با تنظیم و ثبت صورتجلسه به انجام برسد لذا موارد عمده ثبت تغییرات شرکت عبارتست از : تغییر آدرس شرکت، تغییر نام شرکت ، تغییر یا الحاق به موضوع شرکت ، ورود و خروج اعضا و کاهش یا افزایش سرمایه شرکت . ارزان ثبت کلیه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ، تغییرات شرکت سهامی خاص و تغییرات موسسه را برای شما متقاضیان گرامی به انجام می رساند.

خدمات بی نظیر ارزان ثبت در سراسر ایران

در صورت نیاز به خدمات ثبتی در سراسر ایران با ما در ارتباط باشید

ثبت طرح صنعتی در سراسر ایران

هر زمان با سوالی در خصوص ثبت طرح صنعتی و اختراع مواجه شدید می توانید پاسخ خود را از همراه مشاوران ارزان ثبت دریافت کنید. ثبت طرح صنعتی و اختراع در سراسر ایران را با ثبت تقاضای خود در سامانه ثبت آنلاین ارزان ثبت سریع و آسان به انجام برسانید. هدف ما رضایت شماست.

ثبت تغییرات شرکت در سراسر ایران

ثبت تغییرات شرکت از طریق تنظیم تخصصی صورتجلسات توسط کارشناسان ارزان ثبت  برای شما  انجام می شود. ثبت تغییرات شرکت در سراسر ایران از طریق خدمات ثبت آنلاین ارزان ثبت امکان پذیر است . در هر کجای ایران با  ارزان ثبت ثبت تغییرات شرکت خود را انجام دهید.

مراحل ثبت برند در سراسر  ایران

ثبت برند در سراسر ایران با سامانه ثبت برند آنلاین ارزان ثبت که به زودی بارگذاری می گردد  به آسانی میسر می شود ، تا پلی باشد میان ما و شما . استعلام برند ، انتخاب نام برند و ثبت برند در سراسر ایران با ارزان ثبت سریع و آسان انجام می شود. پس درسامانه ثبت برند آنلاین تقاضای خود را ثبت کنید.

مراحل ثبت شرکت در سراسر ایران

ارزان ثبت به زودی سامانه خدمات آنلاین خود را راه اندازی میکند . از طریق این سامانه شما می توانید ثبت شرکت آنلاین را به سریع ترین شکل ممکن انجام دهید . فقط کافیست به اپلیکیشن ثبت شرکت آنلاین دسترسی داشته باشید ، تا بتوانید ثبت شرکت را سریع و آسان انجام دهید.

چرا ارزان ثبت

مجموعه ارزان ثبت همواره  هدف خود را کسب رضایت مندی مشتریان قرار داده است به همین خاطر  تلاش کرده تا گام به گام در مسیر پرپیچ خم اداری و حقوقی  در کنار مشتریان و موکلان عزیز خود باشد . ما همیشه آماده ارائه خدمات 24 ساعته به مشتریان و موکلان عزیمان هستیم و افتخار می کنیم که وقت و انرژی مان را صرف به نتیجه رسیدن پرونده شما کرده ایم .

JTNDaW1nJTIwY2xhc3MlM0QlMjJhbGlnbmNlbnRlciUyMHNpemUtbWVkaXVtJTIwd3AtaW1hZ2UtMzMyOCUyMiUyMHNyYyUzRCUyMmh0dHAlM0ElMkYlMkZhcnphbnNhYnQuY29tJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDE1JTJGMTElMkZiYW5lcnJyci0zMDB4MTg0LnBuZyUyMiUyMGFsdCUzRCUyMiUyMiUyMHdpZHRoJTNEJTIyMzAwJTIyJTIwaGVpZ2h0JTNEJTIyMTg0JTIyJTIwJTJGJTNF

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

 

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

 • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
 • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مزایای مالی برند

مزایای مالی برند - مزایای مالی برند متعدد است مثل عدم تعلق مالیات به آن به هنگامث ثبت برند اما روش مشخصی برای تعیین مزایای مالی برند وجود ندارد.

خرید و فروش برند

خرید و فروش برند -برند قابلیت نقل و انتقال یا خرید و فروش دارد همین طور این امکان وجود دارد به شخصی به جز شخصی که اولین بار مالکیت برند را دارا بوده نیز برند را منتقل کنیم.برند و آرمی که به ثبت رسیده قابلیت آن رادارد که مورد نقل و انتقال قرار بگیرد البته شرط اصلی برای انتقال آن رضایت مالک برند

دریافت سریع کد اقتصادی ( اخذ کد اقتصادی )

به منظور دریافت سریع کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی ارزان ثبت راه حل سریع و آسانی برای شماست ، لذا هم اکنون با مشاوران ارزان ثبت تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت اخذ کد اقتصادی برای شما به شکل تخصصی انجام شود.

سهام بی نام یا با نام در ثبت شرکت

سهام بی نام یا با نام در ثبت شرکت - در ثبت شرکت های سهامی سرمایه به سهام تبدیل می شود ولی اینکه این سهام بی نام باشد یا بانام ، سوالی است که برای اکثر سهامداران پیش می آید ، که در این مطلب به

ثبت برند در ایران

برند و ثبت برند در ایران یک نام و نشان تجاری  و یک شناسنامه کاری است که به منظور نمایان کردن محصولات یا خدمات شرکتها و تفکیک آنها از یکدیگر کاربرد دارد

ثبت شرکت صرافی

ثبت شرکت صرافی در ایران تابع شرایط خاصی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم . برای ثبت شرکت صرافی باسد شرکت تضامنی ثبت شود که درباره آن نیز قبلا شرح دادیم

ثبت برند زعفران

ثبت برند زعفران - در این مقاله هر آنچه برای ثبت برند زعفران لازم است بدانید از جمله مدارک لازم ، هزینه ثبت برند زعفران ، شرایط و مراحل ثبت برند زعفران به تشریح بیان شده است

مراحل ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت -امروزه به دلیل اینترنتی شدن اکثر امور جهت سهولت و تسریع کارها و کاستن از بار تردد مردم و ترافیک اولین گام ثبت شرکت ثبت نام اینترنتی آن است لیکن لازم است که قبل از آن مقدماتی را به جا آورید که در اینجا آنها را بر می شماریم:

هدف از ثبت شرکت تعاونی

هدف اصلی شرکت های تعاونی کمک به بهبود وضع اقتصادی و رفاه شرکاء و تامین نیازمندی های مخصوص آن ها است. ارزان ثبت ثبت شرکت تعاونی به شکل تخصصی انجام می دهد

چرا شرکت های تجاری انواع مختلفی دارند ؟

انواع مختلف شرکت تجاری به دلیل انواع مختلف موضوعات فعالیت در شرکت ها به وجود آمده است و در این مقاله به شما می گوییم که برای هر فعالیتی چه شرکتی ثبت کنید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟