لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت نام در سامانه تغییرات شرکت ها


به منظور ثبت تغییرات شرکت ها اولین مرحله مانند سایر امور ثبتی ثبت نام در اینترنتی نزد مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری است که باید از هرگونه تغییر در مشخصات ثبت شده اشخاص حقوقی رسما " آگاهی یابد و ای آگاهی از طریق ثبت تغییرات شرکت میسر می شود . به منظور ثبت تغییرات شرکت باید ضمن تهیه صورتجلسه مرتبط یعنی صورتجلسه مجمع سالانه ، مجمع عمومی عادی یا مجمع فوق العاده و امضای آن توسط اعضای شرکت یا موسسه به سایت اداره ثبت شرکت ها به آدرسsherkatssaa.ir مراجعه کرد و مراحل ذیل را طی نمود. 

ثبت نام در سامانه تغییرات شرکت ها

مراحل ثبت  نام در سامانه تغییرات شرکت ها

1- باید اطلاعات شخص حقوقی یا شرکت ( شناسه ملی و شماره ثبت یا نوع شرکت در صورت عدم اطلاع ازشناسه ملی ) را وارد کنید. 2- اطلاعات مربوط به نوع جلسه ( مجمع عمومی عادی ، فوق العاده یا.. ) و میزان حد نصاب جلسه یعنی اینکه جلسه با حضورهمه اعضا یا حداکثر آنها رسمیت می یابد را مشخص کنید. 3- مشخصات هویتی شخص متقاضی تغییرات که یکی از اعضا شرکت یا وکیل وی است را در این مرحله وارد می کنید و و اینکه متقاضی خود شخص است یا وکیل او را اعلام می کنید ، سپس تاریخ جلسه و ساعت آن را ذکر می کنید. 4- پذیرش موقت را انجام داده و شماره پیگیری دریافت می کنید. 5- مشخصات نماینده شرکت که دفاتر را امضا کرده و مدارک ثبت تغییرات را ازاداره ثبت دریافت می کند را وارد می کنید. 6-تصمیمات اتخاذ شده در جلسه را از میان انواع گزینه ها انتخاب می کنید. اگر تغییر نام داشته باشید 5 اسم را به ترتیب علاقه مندی وارد کرده و دکمه تایید را می زنید. 7- اشخاص حاضر در جلسه به همراه مشخصات شناسنامه ایشان را ورد می کنید اگر شخص حقوقی از اعضای شرکت شماست مشخصات ثبتی آن را باید وارد کنید در پنجره بعدی نیز سمت اشخاص جلسه در شرکت و درجلسه مشخص می شود. 8- ارتباط بین اشخاص ( وکیل – اصیل ) را مشخص کرده و به بخش تهیه مدارک مورد نیاز می روید و چک باکس را علامت می زنید. 9- متن صورتجلسه تنظیم شده را در سامانه آپلود می کنید و دکمه پذیرش نهایی را می زنید . بدین ترتیب مراحل ثبت نا در سامانه تغییرات شرکت ها به اتمام می رسد. پس از این مرحله باید منتظر تایید ثبت نام خود توسط کارشناس اداره ثبت بمانید و سپس ضمن چاپ صورتجلسه در دو نسخه و امضای آن توسط همه اعضا به همراه مدارک ذکر شده در بند 8 به آدرس اعلامی در ابلاغیه تایید ثبت نام در سامانه ثبت تغییرات شرکت ها از طریق پست ارسال کنید و پس از تایید مدارک ارسالی می توانید با مراجع به اداره ثبت شرکت ها صورتجلسه تغییرات ثبت شده ند اداره ثبت را دریافت دارید. ارزان ثبت کلیه مراحل ثبت نام در سامانه ثبت تغییرات شرکت ها ر برای شما سریع و آسان به انجام می رساند.

  • ثبت انواع شرکت های تجاری
  • ثبت شرکت های تخصصی
  • برند و مالکیت معنوی
  • تغییرات شرکت

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

  • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
  • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

   

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نوع شرکت برای ثبت

نوع شرکت برای ثبت با توجه به اهداف موسسین از ثبت شرکت و موضوع فعالیت آنها مشخصمی شود که در این مقاله ما به این موضوع می پردازیم که برای هر یک از فعالیت ها ..

انواع شرکتهای تعاونی

انواع شرکتهای تعاونیانواع شرکت های تعاونی عبارتند از:1 تعاونیهای تولید۲. تعاونیهای توزیع و تعاونیهای تولید - تعاونی های تولید شامل تعاونی هائی است که در امور مربوطه کشاورزی، دامداری، دامپروری، پرورش ود ماهی، شیلات، صنعت، معدن، عمران شهری و روستایی و عشایری و نظایر اینها فعالیت می نمایند.

فواید تشخیص شرکت تجارتی از شرکت مدنی

فواید تشخیص شرکت تجارتی از شرکت مدنی - هر نوعی از شرکت های تجاری و مدنی از ویژگی ها و نتایج مختص به خود برخوردار می باشد که فهمیدن هر کدام از این شرکت ها موجب می شود که ما در راستای انجام دادن آن ویژگی های مخصوص و منحصر به فرد که در مورد آن ها وجود دارد، اقدام نماییم.

آورده در شرکت تجاری

در این مقاله ارزان ثبت سرمایه یا آورده شرکت تجاری به هنگام ثبت شرکت را مورد بحث قرار می دهد تا شما مطلع شوید که برای ثبت هر شرکت تجاری چه مبلغی لازم است

اشتراک در سود و زیان شرکت ها

اشتراک در سود و زیان شرکت ها - با توجه به قاعده «هر کس مالک مالی باشد مالک منافع آن نیز می باشد و همچنین قاعده «من له الغنم فعليه العزم» که اقتضاء دارد هزینه ها و زیان مال نیز بر مالک مال تحمیل شود در شرکتهای مدنی سود و زیان به تناسب سهم شریکان در مال مشاع بين آنان تقسیم می شود.

انواع برند

با پیشرفت سریع کنونی در تمام حوزه های زندگی کسانی که می خواهند خدمات یا محصولات جدیدی را ارائه کنند، حتما باید ثبت برند انجام دهند . ارزان ثبت جهت ثبت برند ارزان در خدمت شماست .

چگونگی ثبت شرکت طراحی سایت

هر کسب و کاری پس از راه اندازی برای معرفی فعالیت خود به دیگران نیاز به یک سایت دارد و به همین دلیل ثبت شرکت طراحی سایت تقاضای بالایی دارد .

اصول برندسازی

یکی از اقدامات مهم و بنیادی در تشکیل و راه اندازی و گسترش کسب و کار برند سازی یا Branding می باشد.برند سازی مرحله های بسیار زیادی دارد که می بایست آن ها را به انجام رسانید. با مطالعه مقاله اطلاعات لازم را بدست آورید

اساسنامه شرکت تعاونی

شرکت تعاونی شرکتی است که به منظور فراهم نمودن رفاه و کالاهای مورد نیاز اعضای شرکت تعاونی راه اندازی می شود و البته بعضا" خدماتی نیز به عموم ارا ئه می کند. جهت اطلاع بیشتر در خصوص ثبت این نوع شرکت خواندن مقاه حاضر یا تماس با کارشناسان ارزان ثبت را به شما پیشنهاد می کنیم .

انواع شرکت های تجاری

انواع شرکتهای تجاری بر اساس قانون تجارت متناسب با انجام فعالیتهای مختلف دسته بندی شده است . ارزان ثبت انواع شرکت تجاری را برای شما متقاضیان محترم به ثبت می رساند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟