لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید


آیا می خواهید به کسب و کارخود با ثبت شرکت وجهه رسمی ببخشید ؟ آیا قصد ثبت شرکت در ارومیه دارید ؟

ارزان ثبت با داشتن بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت ها گزینه مناسبی برای انجام کارهای ثبت شرکت در ارومیه می باشد. پس بدون معطلی و با هدف رسیدن به اهداف شغلی خود با مشاوران ما در ارزان ثبت تماس بگیرید . 

موقعیت جغرافیایی شهر ارومیه به گونه ای است که سالانه افراد بسیاری را در غالب گردشگر به خود جذب میکند. ارومیه جزو 10 شهر دارای جمعیت انبوه درکشور ایران می باشد که همین امر باعث شده تا افراد بسیاری به فکر تاسیس شرکت و انجام اقدامات مربوط به ثبت شرکت در ارومیه باشند. در این مسیر ارزان ثبت بهترین خدمات ثبتی را ارائ می نماید.

شرکت چیست و چرا باید شرکت ثبت کرد ؟

زمانی که دو یا چند نفر تصمیم به انجام یک کسب و کار می گیرند و دارای اهداف مشخص در این راه هستند در واقع با هم  شریک می شوند و اقدام به تشکیل یک شرکت خواهند کرد. هدف نهایی دراین گونه مجموعه ها کسب سود می باشد, که همه اعضا باید در راستای رسیدن به آن تلاش کنند.

برای پرهیز از بروز مشکلات آتی در بین شرکا باید قبل از ثبت شرکت تمام وظایف افراد در شرکت در قالب یک قرارداد یعنی قرارداد ثبت شرکت ( اساسنامه )به صورت کاملاً قانونی مشخص شده باشد. بدین ترتیب کارفرمایان با داشتن قوانین درهنگام فعالیت دچارمشکل نخواهند شد و اشخاص ثالث با اعتماد به آنها اقدام به عقد قرارداد کاری با شرکت ثبت شده خواهند کرد و مایل به همکاری هرچه بیشتر با شخصیت حقوقی به نسبت شخصیت حقیقی می کنند.

در این مقاله سعی شده تا تمامی نکاتی که برای اقدام به ثبت شرکت تا مرحله پایانی ثبت شرکت در ارومیه  لازم می باشد به طور کامل به شما ارائه داده شود . هم چنین پیشنهاد می کنیم برای دوری از پیچیدگی های ثبتی در زمان ثبت شرکت خود هم اکنون با مشاوران ما در ارزان ثبت تماس بگیرید.

مزایای ثبت شرکت در ارومیه 

 •  زمانی که اقدام به ثبت شرکت می کنید در واقع به خود و محل کار خود اعتبار می بخشید زیرا در صورت ثبت شرکت در واقع تمامی اقدامات و فعالیت های شما در غالب قانون انجام می گیرد و باعث ترغیب هرچه بیشتر افراد و همین طور شرکت ها برای همکاری با شما خواهد شد.
 •  با ثبت شرکت امکان تبلیغات و بازاریابی بیشتر من جمله در رسانه ها ، تبلیغات محیطی، ثبت در سامانه 118 و از این دست امور برای صاحبان شرکت فراهم می گردد.
 •  در زمان ثبت شرکت تمامی اعضای شرکت از جمله سهامداران در شرکت و شرکا بر اساس قوانین شرکت و محل کار فعالیت می کنند و به صورت قانونی اقدام می کنند. در صورت ایجاد هرگونه مشکل در شرکت می توان با تکیه برقانون به آنها رسیدگی کرد.
 • در صورت ایجاد سود و زیان در شرکت اعضای شرکت براساس نوع شرکت تجاری خود مسئول در پرداخت بدهی های شرکت می باشند. 
 • پس از ثبت شرکت امکان ایجاد شعبه و اعطای نمایندگی و کسب درآمد بیشتر دارید.
 •  با ثبت شرکت اعتبار شرکت بین افراد در جامعه افزایش خواهد یافت و بدین ترتیب شرکت ها و افراد مایل به همکاری با شما در پروژه های بزرگ خود خواهند بود.
 •  با ثبت شرکت از خدمات مالی بانکی و تسهیلات و وام های شرکتی بهتر برخوردار می شوید.
 •  با انجام ثبت شرکت خود و مشخص کردن شرح وظایف و فعالیت های آتی شرکت باعث ایجاد حس اطمینان و اعتماد در میان افراد خواهید شد.

ثبت شرکت ارومیه با ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت در ارومیه

درابتدا به سایت اداره ثبت شرکت ها با نشانی اینترنتی irsherkatssaa.ir  وارد می شوید . سپس گزینه مربوط به ثبت شرکت را انتخاب کرده و با در نظر گرفتن نوع شرکت موردنظر مراحل بعدی را انتخاب کنید. در مرحله بعد تمامی مشخصات شرکت ازجمله نشانی وکد پستی ونیز زمان فعالیت شرکت باید درسامانه ثبت شود. سپس باید اطلاعات کامل از اعضای موسسین شرکت و شرکای شرکت به صورت کامل و صریح در سایت اداره ثبت شرکت ها بارگذاری شود. 

 نکته : لازم به ذکر است که اعضای شرکت که قصد ثبت شرکت خود را دارند نباید در ارگان های دولتی مشغول به کار باشند و تمام آنها باید فاقد سوسابقه مالی و کیفری باشند.

 تمامی فعالیت های شرکت باید به طور کامل در سامانه قرار داده شود. در مرحله بعد نام انتخابی شرکت را که از قبل مشخص شده را وارد کنید . پیشنهاد می شود در زمان انتخاب نام 5 نام را با توجه به قانون اداره ثبت شرکت ها انتخاب کنید و در سایت بارگذاری کنید . به دلیل وجود قوانین تعیین شده برای انتخاب نام پیشنهاد می کنیم در خصوص مشاوره در این امر با مشاوران مادر موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و از تجربه بیش از 10 سال کارشناسان ما درامر ثبت شرکت بهره بگیرید. در مرحله بعد باید مقدار سرمایه اولیه در زمان تاسیس شرکت را مشخص کنید. این میزان براساس نوع شرکت که مایل به ثبت آن هستید متفاوت می باشد. در صورتی که سرمایه ما به صورت سرمایه اسمی تعیین گردد میزان سرمایه مطرح شده مقداری فرضی است در این مراحل نیازی به پرداخت آن نمی باشد. در زمان ارائه مشخصات سهامداران و شرکا باید مواردی چون میزان سهم آنها در سهام شرکت و میزان مسئولیت آنها و نیز حق امضای مدیران ذکر شود. در صورتی که شرکت دارای نمایندگی های دیگری در کشور و یا در کشور های دیگر باشد باید تمام مشخصات آن ها به طور کامل و صحیح در سامانه ثبت شرکت ها ثبت شود. مرحله بعدی شرح و ارائه دادن اساسنامه و شرکتنامه و سایر مدارک ثبتی شرکت می باشد که این مدارک باید قبل از اقدام به ثبت شرکت تدوین و تنظیم شوند. در مرحله آخر در ثبت آنلاین شرکت دکمه پایان ثبت شرکت را زده و بدین ترتیب مدارک شما جهت بازرسی توسط کارشناسان اداره ثبت شرکت ها مورد بررسی قرار می گیرد . در صورت کامل و بدون عیب بودن مدارک طی مدت معینی کارهای مربوط به ثبت شرکت شما انجام خواهد گرفت . ولی اگر مدارک دارای نقص باشند پیامی در راستای اصلاح مدارک برای شما در سایت فرستاده می شود که باید در زمان مشخص شده اقدام به درج مدارک صحیح در سایت کنید.

در صورت داشتن هر سوالی در تمامی مراحل ثبت آنلاین شرکت در ارومیه فوراً با موسسه ارزان ثبت  تماس بگیرید تا به صورت غیرحضوری و کاملاً تخصصی شما را در مسیر ثبت شرکت در ارومیه همراهی کنند. همچنین می توانید از این لینک برای اطلاعات بیشتر استفاده کنید : مراحل ثبت شرکت

اساسنامه شرکت چیست ؟

اساسنامه هر شرکت مهم ترین و بارزترین ویژگی آن می باشد. در واقع اساسنامه همان شناسنامه شرکت می باشد زیرا در آن مواردی چون حدود اختیارات شرکا و سهامداران،  تعیین سطوح اختیارهای هیئت مدیره شرکت ومیزان مسئولیت هر کدام از افراد در زمان سود و زیان شرکت و زمان فعالیت شرکت به طور کامل بیان می شود. هم چنین در اساسنامه هر شرکت مواردی چون تعیین مدیران شرکت و بازرسان در شرکت و قوانین مربوط به انتخاب مدیر جدید در زمان فوت و یا استعفای مدیر قبلی قید می شود . تمامی مفاد ذکر شده دراساسنامه باید به طور کامل در زمان حیات شرکت انجام شود.

شرکتنامه  چیست ؟

 یکی دیگر از اسناد ثبت شرکت شرکتنامه است . شرکتنامه یک قرار داد است که شامل اطلاعات شرکت ، سرمایه ، مکان آن، اطلاعات تمامی سهامداران و شرکای شرکت  و ...می باشد و این قرارداد میان اعضای شرکت و سهامداران آن تنظیم می گردد. موضوع شرکتنامه اساساً شامل مشخصات تمامی شرکا و سهامداران و هیئت مدیره و زمان فعالیت قانونی شرکت و میزان وظایف هر فرد برای رسیدن به اهداف آتی شرکت می باشد.

نکته : شرکتنامه  جز اسناد ثبت شرکت با مسئولیت محدود است و در انواع دیگر شرکت قرارداد دیگری مثل اظهار نامه در شرکت سهامی خاص جایگزین آن می گردد.

انواع شرکت

شرکت ها از لحاظ نوع فعالیت انواع مختلفی دارند که عبارتند از

 • ثبت شرکت بازرگانی
 • ثبت شرکت دانش بنیان
 • ثبت شرکت پیمانکاری
 • ثبت شرکت خدماتی
 • ثبت شرکت عمرانی یا ساختمانی
 • ثبت شرکت فنی مهندسی
 • ثبت شرکت استارت آپ 

شرکت های تجاری  از لحاظ قالب ثبتی هم شامل 7 نوع می باشند که در ادامه به پرمتقاضی ترین آنهابرای ثبت در کشور و در شهر ارومیه اشاره خواهیم کرد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ارومیه

دراین نوع شرکت ها تعداد شرکا بیشتر از دو نفر است.ویژگی بارز این شرکت ها حدودمسئولیت هر یک از اعضا در زمان سود و زیان شرکت می باشد که میزان آن براساس سهام هر فرد در شرکت می باشد. برای مثال اگر سرمایه در شرکت 500 هزار تومان باشد و مبلغ بدهی در شرکت بیشتر از این مقدار باشد در این صورت افراد فقط براساس میزان سرمایه آورده در شرکت مسئول در پرداخت قروض شرکت هستند و بقیه آن باید توسط شرکت تاًمین شود. از دیگرویژگی های این نوع شرکت ها می توان به درصدی بودن سرمایه برای شرکا اشاره کرد که این مقدار به هیچ عنوان تبدیل به سهام نخواهد شد. 

ثبت شرکت سهامی عام در ارومیه

این نوع شرکت ها جزپرطرفدارترین نوع برای ثبت شرکت در کشور می باشد. موضوع فعالیت در این شرکت ها امور بازرگانی می باشد. سرمایه در این شرکت ها به صورت سهام به دیگران فروخته می شود واز این راه برای شرکت تامین مالی خواهد شد. مدیران شرکت با انتشار اوراق پذیره نویسی اقدام به فروش سهام به مردم  جهت تهیه سهام و سرمایه کل شرکت خواهند کرد. حداقل اعضا در شرکت 5 نفر می باشد. در زمان بدهی شرکت اعضای شرکت به میزان سرمایه ورودی خود در شرکت مسئول در پرداخت بدهی شرکت می باشند. درزمان ثبت شرکت درج عبارت سهامی عام قبل و یا بعد از نام اصلی شرکت الزامی است. 

ثبت شرکت سهامی خاص در ارومیه

تفاوت شرکت سهامی عام با سهامی خاص درتعداد اعضای تشکیل دهنده آن می باشد. در شرکت سهامی خاص حداقل اعضای تشکیل دهنده 3 نفرمی باشد. سرمایه در این شرکت ها به صورت اوراق سهام بین شرکا به طور مساوی تقسیم می شود. سهام هر فرد در شرکت سهامی خاص را می توان به دیگر افراد انتقال داد. سرمایه مورد نیاز درزمان تاسیس شرکت حداقل یک میلیون ریال است. درقید نام این شرکت ها,قبل ویا  بعداز نام  اصلی شرکت باید عبارت خاص ذکر شود.برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید : تاسیس شرکت سهامی خاص 

مدارک لازم جهت انجام ثبت شرکت در ارومیه 

 • ارائه دو نسخه از تمامی سندهای مربوط به شرکت که به امضای همه اعضا رسیده باشد. 
 • ارائه  کپی مدارک شناسایی همه اعضا و سهامداران در شرکت که تمامی آنها کپی برابر اصل شده باشند.
 •  رسید ثبت نام الکترونیک وتایید نام شرکت

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت ارومیه

مدت زمان ثبت شرکت ارومیه با توجه به مدت زمان بررسی کارشناسی جهت تایید نام و سپس بررسی مدارک جهت صدور آگهی تاسیس بین 15 تا 20 روز کاری زمانبر است . هزینه ثبت شرکت در ارومیه با توجه به نوع شرکت و تعداد شرکا و موضوع فعالیت و باکس روزنامه رسمی و حجم آن متغیر است لذا جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت ارومیه با ارزان ثبت تماس بگیرید.

نکات تکمیلی ثبت شرکت  ارومیه

 بعد از ثبت شرکت باید برای تشکیل  پرونده مالیاتی و نیز دریافت کد اقتصادی برای شرکت اقدام شود که نیاز به آگهی روزنامه رسمی ثبت شرکت دارد.  در واقع مرحله آخر ثبت شرکت در ارومیه  درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی کشور می باشد، که با انجام این کار اطلاعات شرکت را شفاف کرده در اختیار و دسترسی عموم قرار می دهید. در صورتی که تصمیم به ایجاد هر تغییری در شرکت در آینده داشته باشید ، باید حتماً روزنامه رسمی داشته باشید.

سخن آخر

گروه ثبتی ارزان ثبت در زمینه ثبت شرکت همیشه موفق و قدرتمند عمل کرده وبا داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه ثبت شرکت آماده انجام تمام کارهای مربوط به ثبت شرکت شما می باشد. پس فقط لازم است تلفن خود را بردارید و با مشاوران ما در ارزان ثبت تماس بگیرید تا در حداقل زمان به طور تخصصی کلیه امور مربوط به ثبت شرکت ارومیه برای شما انجام گیرد و دیگر نیازی به اقدام شخصی شما درامور ثبت شرکت نباشد . 

ثبت شرکت در شهرهای استان آذربایجان غربی

 • ثبت شرکت در خوی
 • ثبت شرکت در بوکان
 • ثبت شرکت در بوکان 
 • ثبت شرکت در میاندوآب
 • ثبت شرکت در سلماس
 • ثبت شرکت در پیرانشهر
 • ثبت شرکت در نقده
 • ثبت شرکت در  تکاب
 • ثبت شرکت در  ماکو
 • ثبت شرکت در  سردشت
 • ثبت شرکت در  اشنویه
 • ثبت شرکت در  بازرگان

چهت ثبت شرکت در شهرهای فوق و سایر شهرستان های استان آذربایجان شرقی ارزان ثبت خدمات کامل ارائه می دهد ، به علاوه جهت ثبت شرکت در ارومیه ، ثبت تغییرات شرکت و ثبت برند ارومیه نیز روی ارزان ثبت حساب کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین

صفر تا صد ثبت شرکت قزوین را شامل مراحل ، مدارک هزینه ثبت و انواع شرکت و سایر نکات لازم را با ما در این مطلب بخوانید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

ثبت شرکت در خرم آباد - ثبت شرکتها خرم آباد

اگر تصمیم به ثبت شرکت در خرم آباد گرفته اید حتماً توصیه می کنیم این مقاله را در ارزان ثبت در خصوص ثبت شرکت خرم آباد ابتدا بخوانید.

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

امتیازات ثبت برند در بوشهر

ثبت برند بوشهر و هر آنچه در مورد آن نمی دانید را یکجا برای شما عزیزان نوشته ایم . تا انتهای مقاله ما را دنبال کنید تا جای سوالی برایتان نماند.

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟