لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت تبلیغاتی


برای آن که شرکت تبلیغاتی به ثبت برسد بایستی تقاضای ثبت شرکت تبلیغاتی به سازمان  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان محل سکونت با امضای صاحب امتیاز و معرفی مدیر مسئول ارائه گردد،​ قابل ذکر است که درخواست نامه  ثبت شرکت تبلیغاتی به طور حتمی بایستی  به وسیله مالک  امتیاز یا مدیر مسئول یا نماینده قانونی آن ها تهیه و تنظیم گردد.

 ضوابط تاسیس کانون تبلیغاتی

 1. اشخاص حقیقی و مدیر عامل در خصوص (اشخاص حقوقی) بایستی محروم از هرنوع سوء پیشینه  موثرکیفری باشند  و به تباهی و فتنه  اخلاقی معروف و مشهور نباشند.
 2. مدیر مسول بایستی دربردارنده ملیتی ایرانی و صلاحیتی قانونی باشد.
 3. نبایستی مدیر مسئول ومالک امتیاز سوء معروفیت و سابقه موثر کیفری داشته باشد.
 4. بایستی حداقل مدرک دیپلم کامل متوسطه را دربرداشته باشد.
 5. دربرداشتن حداقل پنچ سال سابقه کار موثر در محدوده مجاز در رابطه  با گواهی انجمن موسسه های تبلیغات با قبولی کمیسیون نهاد های تبلیغات یا مدرک تحصیلی برابر با  دانش نامه لیسانس در گرایش های بازرگانی ( مدیریت بازرگانی و اقتصاد بازرگاتی )، روابط عمومی ، بازاریابی و تبلیغات یا علوم اجتماعی (با تمامی علاقه و میل و رغبت ها)
 6. نبایستی در اداره ها، نهادها  یا شرکت های دولتی و یا شهرداری ها به فعالیت مشغول باشد.
 7. تهیه و تنظیم  تقاضانامه ثبت شرکت تبلیغاتی بایستی به وسیله  اشخاص درخواست کننده  ثبت شرکت تبلیغاتی که شامل شخصیتی حقوقی می باشند می بایست به وسیله مدیر عامل سازمان  یا نهاد صورت بگیرد.
نکته ۱ :  منظور از سابقه موثر یک فرد عبارت است از  اعمال نقش سازنده در طراحی و اجرای برنامه های تبلیغاتی است که در شکل حذف اجرایی آن نقش یا عنصر، برنامه تعطیل گردد.
نکته۲ : مقصود  از عدم مشغولیت ، شاغل نبودن فرد درخواست کننده  مدیر مسئولی در اداره  های مورد اشاره به شکل رسمی، پیمانی، یا قراردادی یا روش های  های دیگری که شامل  قانون به کارگیری  کشوری یا قانون کار می باشد.

در صورت محزز شدن اسباب و شروط بالا مبحث تقاضای  ثبت شرکت تبلیغاتی در انجمن تبلیغات استان نظارت و وارسی می شود  و بعد از سپری و طی شدن  مرحله های  قانونی جواز تاسیس و راه اندازی انجمن  تبلیغاتی صادر می شود.

تمامی  تقاضا کنندگان  ثبت انجمن  تبلیغاتی چنانچه ازکارکرد  موسسه  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یا کمیسیون  تبلیغات استان راضی نباشند قادر می باشند دادخواست خود را به موسسه کل تبلیغات معاونت امور تبلیغات ریاست امور مجلاتی و تبلیغاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تبلیغاتی

 1. چهار قطعه عکس 4 ×3 مدیر مسئول و صاحب امتیاز ارائه گردد.
 2. رونوشت و اصل  مدرک تحصیلی مدیر مسئول و صاحب امتیاز ارائه گردد.
 3. رونوشت و اصل همه ی صفحات شناسنامه مدیر مسئول و صاحب امتیاز ارائه گردد.
 4. رونوشت و اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم مدیر مسئول و صاحب امتیاز ارائه گردد.
 5. گواهی عدم سوء پیشینه موثر کیفری با معرفی اداره کل مدیر مسئول و صاحب امتیاز ارائه گردد.
 6. تاییدیه ی اماکن نیروی انتظامی با معرفی اداره کل اخذ و ارائه گردد.

 شرایط ثبت شرکت تبلیغاتی سهامی خاص

 1. حداقل سرمایه 1.000.000 ریال می باشد
 2. حداقل 3نفر عضو +2نفر بازرس (که بازرسین نباید از اعضا باشند)
 3.  حداقل 35% از سرمایه باید نقدی پرداخت شود.

شرایط ثبت شرکت تبلیغاتی با مسئولیت محدود

 1. حداقل 2نفر عضو باید داشته باشد.
 2. سرمایه اولیه100.000 هزار تومان می باشد.
 3. کل سرمایه یا باید تعهد شود یا پرداخت گردد.

مراحل ثبت شرکت تبلیغاتی

برای آگاهی و کسب اطلاعات لازم در مورد ثبت شرکت تبلیغاتی می توانید با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از آن ها دریافت نمایید.

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

 • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
 • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نوع شرکت برای ثبت

نوع شرکت برای ثبت با توجه به اهداف موسسین از ثبت شرکت و موضوع فعالیت آنها مشخصمی شود که در این مقاله ما به این موضوع می پردازیم که برای هر یک از فعالیت ها ..

پرسش و پاسخ متداول تغییرات شرکت

پس از ثبت شرکت ، قطعا ممکن است به مرور زمان و حسب ضرورت نیاز به ثبت تغییرات داشته باشید مثلا شرکت به جای جدیدی منتقل شود که نیاز به تغییر آدرس پیدا می کند و یا موضوع جدیدی به فعالیت شرکت افزوده می شود . اگر سوالی در این خصوص دارید می توانید با ارزان ثبت تماس بگیرید.

مجوز برند

برند عبارتست از یک نام تجاری یا مارک یا تصویر و طرح و یا ترکیبی از یک تصویر و یک نام تجاری که بر روی محصولات درج می شود و معرف آنها و تولید کننده آنها است، آنچه در این میان مهم است مجوز برند است که یکی از مدارک لازم برای ثبت برند و علامت تجاری می باشد که در این مقاله توضیحاتی راجع به آن می دهیم .

برندسازی شخصی

برندسازی شخصی - متمایزتر از دیگران نشان دادن توسط یک برند ایجاد می شود . در در واقع برند شخصی تصویری می باشد که می تواند متمایزتر از دیگران شما را نشان دهد در این مقاله به توضیحات بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

آورده در شرکت تجاری

در این مقاله ارزان ثبت سرمایه یا آورده شرکت تجاری به هنگام ثبت شرکت را مورد بحث قرار می دهد تا شما مطلع شوید که برای ثبت هر شرکت تجاری چه مبلغی لازم است

منابع حقوق شرکتهای تجاری

منابع حقوق شرکتهای تجاری از یک جهت تابع منابع حقوق تجارت است که در کتابهای حقوق تجارت ذکر گردیده است ولی از یک طرف با توجه به تحولاتی که در مورد قوانین مربوط به شرکتهای تجاری صورت گرفته و همچنین تنوع شرکتهای تجاری و برخورداری برخی از آنها از قوانین خاص ضروری است که به صورت مختصر به منابع حقوق شرکت

علائم تجاری و صنعتی

علائم تجاری و صنعتی -علامت تجاری و علامت صنعتی که غالبا مترادف هم استعمال می شوند به انگلیسی (Tracle Mark) نامیده می شوند. علامت تجاری اصولا جنبه عمومی داشته و برای معرفی کالاهای مختلف به کار می رود، در حالیکه علامت صنعتی برای مشخص نمودن

پرسش و پاسخ متداول ثبت اختراع و طرح صنعتی

اگر محصول تولید شده شما کاملا محصول جدیدی باشد و چیزی باشد که قبلا وجود نداشته ثبت اختراع است اما اگر محصول شما تنها از لحاظ ظاهری با محصولی که قبلا وجود داشته تفاوت داشته باشه طرح صنعتی محسوب می شود. ارزان ثبت ، ثبت طرح صنعتی و اختراع را برای شما در هرکجای ایران به انجام می رساند.

اساسنامه شرکت شرکت سهامی

اساسنامه شرکت - اساسنامه شرکت شرکت سهامی - اساسنامه مهمترین رکن شرکت سهامی است کلیه ی شرکت های سهامی عام یا شرکت سهامی خاص باید دارای اساسنامه باشند.

اشتراک در سود و زیان شرکت ها

اشتراک در سود و زیان شرکت ها - با توجه به قاعده «هر کس مالک مالی باشد مالک منافع آن نیز می باشد و همچنین قاعده «من له الغنم فعليه العزم» که اقتضاء دارد هزینه ها و زیان مال نیز بر مالک مال تحمیل شود در شرکتهای مدنی سود و زیان به تناسب سهم شریکان در مال مشاع بين آنان تقسیم می شود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟