لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت تبلیغاتی


برای آن که شرکت تبلیغاتی به ثبت برسد بایستی تقاضای ثبت شرکت تبلیغاتی به سازمان  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان محل سکونت با امضای صاحب امتیاز و معرفی مدیر مسئول ارائه گردد،​ قابل ذکر است که درخواست نامه  ثبت شرکت تبلیغاتی به طور حتمی بایستی  به وسیله مالک  امتیاز یا مدیر مسئول یا نماینده قانونی آن ها تهیه و تنظیم گردد.

مدارک ثبت شرکت تبلیغاتی

 1. چهار قطعه عکس ۴*۳ مدیر مسئول و دارنده امتیاز.
 2. عکس آخرین مدرک تحصیلی مدیر مسئول و دارنده امتیاز
 3. عکس شناسنامه از کلیه  صفحه های مدیر مسئول و دارنده امتیاز.
 4. عکس کارت پایان خدمت یا معافیت همیشگی مدیر مسئول و دارنده امتیاز.
 5. گواهی عدم سو پیشینه موثر کیفری با معرفی سازمان کل (مدیر مسئول و دارنده امتیاز)
 6. تاییدنامه مکان های  نیروی انتظامی با شناسایی سازمان کل.

شرایط و ضوابط تاسیس کانون تبلیغاتی

 1. اشخاص حقیقی و مدیر عامل در خصوص (اشخاص حقوقی) بایستی محروم از هرنوع سوء پیشینه  موثرکیفری باشند  و به تباهی و فتنه  اخلاقی معروف و مشهور نباشند.
 2. مدیر مسول بایستی دربردارنده ملیتی ایرانی و صلاحیتی قانونی باشد.
 3. نبایستی مدیر مسئول ومالک امتیاز سوء معروفیت و سابقه موثر کیفری داشته باشد.
 4. بایستی حداقل مدرک دیپلم کامل متوسطه را دربرداشته باشد.
 5. دربرداشتن حداقل پنچ سال سابقه کار موثر در محدوده مجاز در رابطه  با گواهی انجمن موسسه های تبلیغات با قبولی کمیسیون نهاد های تبلیغات یا مدرک تحصیلی برابر با  دانش نامه لیسانس در گرایش های بازرگانی ( مدیریت بازرگانی و اقتصاد بازرگاتی )، روابط عمومی ، بازاریابی و تبلیغات یا علوم اجتماعی (با تمامی علاقه و میل و رغبت ها)
 6. نبایستی در اداره ها، نهادها  یا شرکت های دولتی و یا شهرداری ها به فعالیت مشغول باشد.
 7. تهیه و تنظیم  تقاضانامه ثبت شرکت تبلیغاتی بایستی به وسیله  اشخاص درخواست کننده  ثبت شرکت تبلیغاتی که شامل شخصیتی حقوقی می باشند می بایست به وسیله مدیر عامل سازمان  یا نهاد صورت بگیرد.
نکته ۱ :  منظور از سابقه موثر یک فرد عبارت است از  اعمال نقش سازنده در طراحی و اجرای برنامه های تبلیغاتی است که در شکل حذف اجرایی آن نقش یا عنصر، برنامه تعطیل گردد.
نکته۲ : مقصود  از عدم مشغولیت ، شاغل نبودن فرد درخواست کننده  مدیر مسئولی در اداره  های مورد اشاره به شکل رسمی، پیمانی، یا قراردادی یا روش های  های دیگری که شامل  قانون به کارگیری  کشوری یا قانون کار می باشد.

در صورت محزز شدن اسباب و شروط بالا مبحث تقاضای  ثبت شرکت تبلیغاتی در انجمن تبلیغات استان نظارت و وارسی می شود  و بعد از سپری و طی شدن  مرحله های  قانونی جواز تاسیس و راه اندازی انجمن  تبلیغاتی صادر می شود.

تمامی  تقاضا کنندگان  ثبت انجمن  تبلیغاتی چنانچه ازکارکرد  موسسه  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یا کمیسیون  تبلیغات استان راضی نباشند قادر می باشند دادخواست خود را به موسسه کل تبلیغات معاونت امور تبلیغات ریاست امور مجلاتی و تبلیغاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه نمایند.

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

 • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
 • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرکت های سهامی

شرکت های سهامی - شرکتهای سهامی بنابر دلایل زیر دارای اهمیت هستند: الف - تعداد شرکاء در این نوع شرکت ها معمولا زیاد است و در نتیجه میزان سرمایه آنها بسیار زیاد می باشد.ب- مسئولیت شرکاء در مقابل طلبکاران، محدود به سهامی است که در شرکت دارند.ج- تمام اعمال و معاملات این نوع شرکت های تجاری محسوب

شرایط ماهوی وشکلی شرکت مسئولیت محدود

برای تشکیل شرکت با مسئولیت محدود یک سری شرایط ماهوی و شکلی مورد نیاز است که در این مقاله توضیح داده شده است . به طور کلی جهت اطلاع از شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود و خصوصیات این نوع شرکت ، شما می توانید با ارزان ثبت تماس حاصل نمایید .

ويژگي هاي شرکت تضامني

شرکت تضامني ساده‌ترين نوع از شراکت بر پايه قوانين عام است، که براي امور تجارتي بين دو يا چند نفر، تشکيل مي‌شود و در آن شرکاء فعاليت‌هاي مداوم و مستقل نوين و کارآفرينانه را تحت نام يک شرکت اجرا مي‌کنند. ارزان ثبت شرکت تضامنی را برای شما به ثبت می رساند.

آورده در شرکت تجاری

در این مقاله ارزان ثبت سرمایه یا آورده شرکت تجاری به هنگام ثبت شرکت را مورد بحث قرار می دهد تا شما مطلع شوید که برای ثبت هر شرکت تجاری چه مبلغی لازم است

انواع شرکت مدنی

انواع شرکت مدنی - قانونگذار در ماده ۵۷۲ ق.م شرکت مدنی را با توجه به اسباب تحقق آن به دو نوع شرکت اختیاری و شرکت قهری تقسیم نموده است که به اختصار به هریک از آنها اشاره میشود.

انواع شرکت های تجاری

انواع شرکتهای تجاری بر اساس قانون تجارت متناسب با انجام فعالیتهای مختلف دسته بندی شده است . ارزان ثبت انواع شرکت تجاری را برای شما متقاضیان محترم به ثبت می رساند.

اصول برندسازی

یکی از اقدامات مهم و بنیادی در تشکیل و راه اندازی و گسترش کسب و کار برند سازی یا Branding می باشد.برند سازی مرحله های بسیار زیادی دارد که می بایست آن ها را به انجام رسانید. با مطالعه مقاله اطلاعات لازم را بدست آورید

فواید تشخیص شرکت تجارتی از شرکت مدنی

فواید تشخیص شرکت تجارتی از شرکت مدنی - هر نوعی از شرکت های تجاری و مدنی از ویژگی ها و نتایج مختص به خود برخوردار می باشد که فهمیدن هر کدام از این شرکت ها موجب می شود که ما در راستای انجام دادن آن ویژگی های مخصوص و منحصر به فرد که در مورد آن ها وجود دارد، اقدام نماییم.

مهمترین خصوصیات شرکت های تجاری

مهمترین خصوصیات شرکت های تجاری (وجه تمایز آنها از شرکت های مدنی) - قانون تجارت از شرکت های تجاری، تعریفی ارائه نداده ولی می توان گفت: «شرکت تجاری عبارت است از شرکتی که بین چند نفر برای امور تجاری به صورت یکی از شرکت های مذکور در قانون تجارت تشکیل و دارای شخصیت حقوقی است». شرکت تجاری الزاما باید به

اموری که بر عهده اولین هیئت مدیره تعاونی است

شرکت تعاونی شرکتی است که معمولا" جهت رفاه اعضایش تاسیس شده و در ثبت و تاسیس آن دولت همیاری و تعاون می نماید جهت ثبت شرکت تعاونی ارزان ثبت راهنمای شما عزیزان می باشد .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟