لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت برند جواهرات


از گونه اشیا تزیینی کوچک که بیشتر برای زینت های شخصی به صورت سنجاق ، حلقه یا انگشتر ، گردنبند گوشواره و دستبند مورد استفاده قرار می گیرد جواهرات گفته می شود.مدت هاست که فلزات به صورت ترکیب با سنگ جواهر مواد پایه ای رایج برای جواهرات بوده اند، ولی مواد دیگر مانند صدف و مواد رستنی نیز می تواند به کار رود.

تاریخچه جواهرات

از دید باستان شناسان جواهر از قدیمی ترین مصنوعات می باشد.مهره های ساخته شده با قدمت 100 هزار ساله از صدف ناسارپوس شناخته می شود و به حساب می آید.

در هر فرهنگ جواهرات پایه های مختلفی نیز دارند .پایدارای آنها طولانی می باشد دراروپا شکل های مختلف جواهرات موجود می باشد که از زمان های گذشته به صورت پیوسته بوده است.در برخی از فرهنگها جواهراتی برای بینی و مچ پا اهمیت خاصی نیز دارد . و در دیگر فرهنگها ممکن است زیاد رواج نداشته باشد.

بیشترین گستره تأثیرات در تاریخ بیشتر شواهد حاکی بر آن است که کشورهای آسیایی بیشترین گستره تأثیرات بر طرح و مدل جواهر بوده است. جواهر را می توانید با داشتن ایده های مختلف ساخت . مواردی که جز جواهرات محسوب می شود مانند سنگهای قیمتی قیمتی و مواد مشابه مانند کهربا، مروارید، فلزات گرانبها، مهره و صدف.در فرهنگ های مختلف جواهر دارای ویژگی های ماده تشکیل شده ، طرح و مدل و یا سمبل معنادار به عنوان حالت شناخته شده است.

ثبت برند جواهرات

اشخاصی که علاقه مند به فعالیت هایی در زمینه جواهرات می باشند و در جهت ایجاد مخاطب بیشتر و داشتن اعتبار در نزد مخاطبان و یا مشتریان خود می توانند اقدام به ثبت برند جواهر نمایند.

متمایز نشان دادنه کالا ها و خدمات از دیگر کالاها و خدمات دیگر توسط نام و نشان و یا برند امکان پذیر است.

با ثبت برند جواهرات مطابق قانون ثبت علائم تجاری شرکت می تواند منحصرا آنرا برای خود استفاده و داشته باشید . می توانید با حق انحصاری ثبت برند جواهر خود نسبت به کالاهای یکسان و یا مشابه که توسط شخص های دیگر می باشد و باعث گمراهی مخاطبان می شود جلوگیری به عمل آید.

علائم تجاری قابل ثبت

علامت تجاری شامل حرف یا حروف،عدد،عکس ها،رنگ تصویر،برچسب یا ترکیب هایی از موارد فوق که در جهت تشخیص کالا و یا خدمات کاربرد دارد علامت تجاری محسوب می شود.

شعارهای تبلیغاتی نیز جز علامت تجاری محسوب می شوند.در ادارات ثبت علائم تجاری به عنوان علامتهای تجاری قابل ثبت می باشد . باتوجه به رشد روزبروز کشورها شکل های علائم های تجاری مختلف می باشد و علائم هایی که قبلا قابل ثبت و یا مرسوم نبوده اند اکنون امکان ثبت وجود دارد.مانند رنگ ها، علائم سه بعدی، نشان های قابل شنیدن یا نشان های قابل استشمام. برخی از کشورها برای آنچه که به عنوان علامت های تجاری قابلیت ثبت را دارند محدودیت هایی را درا می باشند درنتیجه اجازه ثبت نشان هایی را دارند که قابلیت روئیت را داشته باشند . که بتوان آنتها را به صورت گرافیک نشان داد.

ارزان ثبت مجری تخصصی در امور ثبت برند

مزایای ثبت برند جواهرات

 1. ثبت برند، ضمانت می نماید که مشتریان می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص بدهند.
 2. ثبت برند،برای محصولات و شرکت و خدمات شما شهرت و وجه ایجاد می نماید.
 3. ثبت برند،شرکت ها را تشویق می نماید تا در حفظ و بهترشدن کیفیت محصولات سرمایه گذاری کنند.
 4. ثبت برند،شرکت ها را قادر می سازد تا محصولاتشان را از یکدیگر متفاوت سازند.
 5. ثبت برند،ممکن است جهت اخذ وام سودمند باشند.
 6. ثبت برند، قادر می باشد برای سهامداران هم ارزش افزوده ی سهام ایجاد کند و باعث افزایش درآمد شرکت شود.
 7. علامت تجاری که ثبت شده است،قابل نقل و انتقال است بنابراین می توان آن را انتقال داد.
 8. با ثبت برند می توان مجوز اجازه ی استفاده از یک علامت تجاری ثبت شده را به شرکت های ثالث داد که می تواند منشا درآمد بیشتری برای شرکت یا شخص به وجود آورد و یا اساس انعقاد یک موافقت نامه ی اعطای نمایندگی فروش باشد.
 9. این امکان وجود دارد که ثبت برند سرمایه و دارایی ارزشمند کسب و کار باشند.
 10. ثبت برند،جزء ضروری موافقت نامه های اعطای نمایندگی است .
 11. با ثبت برند،اجازه استفاده از آن ها به اشخاص ثالث داده می شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می باشند.
 12. ثبت برند،ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت ها می باشند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند جواهرات

 1. نسخه ای از شناسنامه.
 2. یک کپی تصدیق ثبت علامت تجاری.
 3.  یک یرگ تقاضای ثبت علامت تجارتی.
 4.  سه نسخه اظهارنامه ثبت علامت تجاری و تکمیل آن.
 5. ارائه برگ پایان خدمت در مواردی که اعلام خواهد شد.
 6.  در صورتی که علامت تجاری شامل تصویر یا نوشته بخصوصی باشد 10 قطعه از تصویر ضمیمه شود.
 7. یک نسخه روزنامه رسمی که آگهی تقاضای ثبت علامت تجارتی در آن درج شده است.
 8. ارائه یک نسخه روزنامه رسمی که ثبت علامت تجارتی در آن درج شده است.

مراحل ثبت برند جواهرات

 1. در اولین مرحله باید مدارک مذکور تکمیل شود.
 2. استعلام نام برند درخواستی.
 3. تکمیل اظهارنامه ثبت برند و ارسال به اداره مالکیت معنوی به آدرس http://iripo.ssaa.ir.
 4. دریافت رمز اظهارنامه.
 5. تکمیل اظهارنامه و ارائه مدارک.
 6. صدور آگهی نوبت اول.
 7. پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول و پرداخت حق الثبت.

در انتها خاطر نشان می شویم که متقاضیان محترم در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای می توانید با مشاوران و کاشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از آن ها بگیرید.

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

 1. سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
 2. سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com
 3. کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

 4. هزینه و تعرفه ثبت شرکت ها
 5. هزینه ثبت برند و علامت تجاری
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند جواهرات

اشخاصی که علاقه مند به فعالیتهایی در زمینه جواهرات می باشند و در جهت ایجاد مخاطب بیشتر و داشتن اعتبار در نزد مخاطبان و یا مشتریان خود می توانند اقدام به ثبت برند جواهر نمایند .

علائم تجاری قابل ثبت

در کشور ما تنها ثبت علامت های تجاری مورد تایید می باشند و پذیرفته می شوند که قابل مشاهده باشد.

نحوه تنظیم صورتجلسه

در ارتباطات تجاری اینکه بتوانید صورتجلسه صحیح را تدوین و تنظیم نمایید از مواردی است که بسیار ارزشمند می باشد .در این مقاله به نکاتی که باید در تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت توجه نمایید نیز مطالعه نمایید

ثبت برند حقیقی

اشخاص حقیقی می توانند اقدام به ثبت برند حقیقی نمایند . در جهت ثبت برند حقیقی باید بعد از تهیه مدارک مورد نیاز اقدام به ثبت ان در اداره ثبت مالکیت صنعتی نمایند و در قسمت نوع شخص حقیقی را انتخاب نمایند .

وظایف مجمع عمومی عادی چیست؟

مجمع عمومی عادی بایستی حداقل سالی یک مرتبه تشکیل گردد در صورت کلی این مجمع به منظور انتخاب و برکناری مدیران و بازرسان و تصویب گزارش های مالی تشکیل گردد.

استعلام ثبت برند

قبل از آن که شما برند خود را به ثبت برسانید بایستی در رابطه با استعلام برندهای ثبت شده اطلاعاتی را کسب نمایید و به منظور این امر اقدامات لازم را انجام دهید.

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی

قوانین تجارت برای هر شخصیت حقوقی که ثبت ان در اداره ثبت شرکتها به پایان رسیده است در جهت تشکیل پرونده مالیاتی در واحد مالیاتی می باشد .

ثبت آنلاین برند

در جهت ثبت برند الزامی است که مراحل ثبت آن را به صورت آنلاین انجام شود که در این مقاله به مطالعه ثبت آنلاین برند می پردازیم .

ثبت برند حقوقی

اشخاص حقوقی که شرکت خود را در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسانده می توانند در جهت شهرت و اعتبار کسبی برند برای فعالیت خود انتخاب نمایند .

مدارک ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت ها به شکل اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها و با ارائه صورتجلسه و مدارک مربوطه امکان پذیر می باشد.در این مقاله به مطالعه مدارک ثبت تغییرات شرکت مراجعه نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟