لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت برند جواهرات


از گونه اشیا تزینی کوچک که بیشتر برای زینت های شخصی به صورت سنجاق ، حلقه یا انگشتر ، گردنبند گوشواره و دستبند مورد استفاده قرار می گیرد . مدت هاست که فلزات به صورت ترکیب با سنگ جواهر مواد پایه ای رایج برای جواهرات بوده اند، ولی مواد دیگر مانند صدف و مواد رستنی نیز می تواند به کار رود.

تاریخچه جواهرات

از دید باستان شناسان جواهر از قدیمی ترین مصنوعات می باشد . مهره های ساخته شد ان با قدمت 100 هزار ساله از صدف ناسارپوس شناخته می شود  و به حساب می آید .

در هر فرهنگ جواهرات پایه های مختلفی نیز دارند .پایدارای آنها طولانی می باشد دراروپا شکل های مختلف جواهرات موجود می باشد که از زمان های گذشته به صورت پیوسته بوده است . در برخی از فرهنگها جواهراتی برای بینی و مچ پا اهمیت خاصی نیز دارد . و در دیگر فرهنگها ممکن است زیاد رواج نداشته باشد .

بیشترین گستره تأثیرات در تاریخ بیشتر شواهد حاکی بر ان است که کشورهای آسیایی بیشترین گستره تأثیرات بر طرح و مدل جواهر بوده است. جواهر را می توانید با داشتن ایده های مختلف ساخت . مواردی که جز جواهرات محسوب می شود مانند سنگهای قیمتی قیمتی و مواد مشابه مانند کهربا، مروارید، فلزات گرانبها، مهره و صدف.در فرهنگ های مختلف جواهر دارای ویژگی های ماده تشکیل شده ، طرح و مدل و یا سمبل معنادار به عنوان حالت شناخته شده است .

ثبت برند جواهرات

اشخاصی که علاقه مند به فعالیتهایی در زمینه جواهرات می باشند و در جهت ایجاد مخاطب بیشتر و داشتن اعتبار در نزد مخاطبان و یا مشتریان خود می توانند اقدام به ثبت برند جواهر نمایند .

متمایز نشان دادنه کالا ها و خدمات از دیگر کالاها و خدمات دیگر توسط نام و نشان و یا برند امکان پذیر است .

با ثبت برند جواهرات مطابق قانون ثبت علائم تجاری شرکت می تواند منحصرا آنرا برای خود استفاده و داشته باشید . می توانید با حق انحصاری ثبت برند جواهر خود نسبت به کالاهای یکسان و یا مشابه که توسط شخص های دیگر می باشد و باعث گمراهی مخاطبان می شود جلوگیری به عمل آید .

علائم تجاری قابل ثبت

علامت تجاری شامل حرف یا حروف ، عدد ، عکس ها ، رنگ تصویر ، برچسب یا ترکیب هایی از موارد فوق که در جهت تشخیص کالا و یا خدمات کاربرد دارد علامت تجاری محسوب می شود .

شعارهای تبلیغاتی نیز جز علامت تجاری محسوب می شوند . در ادارات ثبت علائم تجاری به عنوان علامتهای تجاری قابل ثبت می باشد . باتوجه به رشد روزبروز کشورها شکل های علائم های تجاری مختلف می باشد و علائم هایی که قبلا قابل ثبت و یا مرسوم نبوده اند اکنون امکان ثبت وجود دارد . مانند رنگ ها، علائم سه بعدی، نشان های قابل شنیدن یا نشان های قابل استشمام. برخی از کشورها برای آنچه که به عنوان علامت های تجاری قابلیت ثبت را دارند محدودیت هایی را درا می باشند درنتیجه اجازه ثبت نشان هایی را دارند که قابلیت روئیت را داشته باشند . که بتوان آنتها را به صورت گرافیک نشان داد .

ارزان ثبت مجری تخصصی در امور ثبت برند

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند جواهرات

 1. نسخه ای از شناسنامه
 2. یک کپی تصدیق ثبت علامت تجاری
 3.  یک یرگ تقاضای ثبت علامت تجارتی
 4.  سه نسخه اظهارنامه ثبت علامت تجاری و تکمیل آن
 5. ارائه برگ پایان خدمت در مواردی که اعلام خواهد شد.
 6.  در صورتی که علامت تجاری شامل تصویر یا نوشته بخصوصی باشد 10 قطعه از تصویر ضمیمه شود.
 7. یک نسخه روزنامه رسمی که آگهی تقاضای ثبت علامت تجارتی در آن درج شده است.
 8. ارائه یک نسخه روزنامه رسمی که ثبت علامت تجارتی در آن درج شده است.

مراحل ثبت برند جواهرات

 1. در اولین مرحله باید مدارک مذکور تکمیل گردند.
 2. استعلام نام برند درخواستی
 3. تکمیل اظهارنامه ثبت برند و ارسال به اداره مالکیت معنوی به آدرس http://iripo.ssaa.ir
 4. دریافت رمز اظهارنامه
 5. تکمیل اظهارنامه و ارائه مدارک
 6. صدور آگهی نوبت اول
 7. پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول و پرداخت حق الثبت.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت موسسه غیر تجاری

منظور از شرکت ها و موسسه های غیر تجارتی که در ماده 584 قانون تجارت ذکر شده است تمامی شرکت ها و موسسه هایی می باشند که به منظور قصد و غرض های غیر تجارتی مانند کارهای علمی و یا کارهای خیریه و مانند آن تشکیل می گردد

نقل و انتقال برند

مقصود از نقل و انتقال برند همان خرید و فروش و یا علامت تجاری می باشد و این امکان وجود دارد که یا به شکل زوری و غیر آگاهانه و یا به شکل اختیاری و قراردادی باشد.

مدارک لازم جهت علامت تجاری

برای آن که علامت تجاری و برند، را به ثبت برسانید در ابتدا بایستی مدارکی را تهیه و تدوین کنید. در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

علائم تجاری غیر قابل ثبت

برخی از علائم تجاری در قانون ثبت علائم تجاری قابلیت ثبت ندارند که قبل از ثبت باید به آنها توجه کرد در این مقاله به آنها پرداخته می شود

چگونه برند ثبت کنیم ؟

شما به یک نام و معرف و مشخصه ای نیازمند هستید که به وسیله آن بتوانید محصول خودتان را به مصرف‌کنندگان معرفی کنید در این مقاله توضیحات لازم که برند را چگونه به ثبت برسانید مطالعه نمایید.

اساسنامه شرکت

اساسنامه مهمترین رکن شرکت سهامی است کلیه ی شرکت های سهامی عام یا شرکت سهامی خاص باید دارای اساسنامه باشند.

شرایط اسم تجاری

با توجه به اهمیت نام تجاری در مراودات تجاری و تأثیر آن بر جذب مشتریان انتخاب یک نام مناسب بسیار حائز اهمیت است.قانون برای ثبت اسم تجاری شرایطی را قید کرده است که در این مقاله به آن اشاره می شود

ثبت شرکت مواد غذایی

با ثبت نمودن شرکت مواد غذایی می توانید به صورت رسمی و قانونی فعالیت خود را آغاز کنید. برای شروع فعالیت در حوزه های مواد غذایی بایستی جواز بهداشت از موسسه ی مربوط و پروانه لازم از نهاد غذا و دارو دریافت گردد.

ثبت برند جواهرات

اشخاصی که علاقه مند به فعالیتهایی در زمینه جواهرات می باشند و در جهت ایجاد مخاطب بیشتر و داشتن اعتبار در نزد مخاطبان و یا مشتریان خود می توانند اقدام به ثبت برند جواهر نمایند .

ثبت شرکت حقوقی

ثبت شرکت حقوقی همانند دیگر شرکتها در اداره ثبت شرکتها امکان پذیر است و دارای شرایط و ارکانی می باشد که در این مقاله عنوان شده است لطفا مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟