لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت برند در اردبیل از ابتدا تا انتها


اردبیل ازجمله شهرهای پرجمعیت کشور به حساب می آید که هوای خنک آن در تابستان ، جاده های زیبای این استان و چشمه های آب گرم آن گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند . بنابراین در زمین صنعت گردشگری و نیز موارد دیگر تقاضای ثبت برند در اردبیل برای رونق کسب وکار نرخ رو به رشدی دارد.  در زندگی امروزی کسانی که کسب وکاری دارند و یا می خواهند در آینده به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند باید به موضوع  برند و راه های ثبت برند بیشتر توجه کنند و در راه دستیابی به آن تلاش به عمل آورند . در این مقاله سعی شده تا نکات مهمی را در خصوص مراحل ثبت برند در اردبیل و مدارک مورد نیاز برای اقدام به ثبت برای شما ارائه شود تا شما را از مراجعه به دیگر مقالات رها سازد . 

نام دیگر ثبت برند، ثبت علامت تجاری است برای اطلاع بیشتر از این امر این مقاله را لطفاً مطالعه نمایید: ثبت علامت تجاری 

برای مطرح شدن در حوزه فعالیت خود باید به بحث برند و برندینگ یا برندسازی  توجه ویژه ای شود تا باعث پیشرفت هرچه بیشتر در زمینه کاری فرد شود . برای جلوگیری از سواستفاده افراد از شهرت و پیشینه کاری شما باید ثبت برند را انجام دهید . زیرا چنانچه برند خود را تبلیغ کنید ولی به ثبت نرسانید، شخص دیگری ممکن است برندی که شما برایش زحمت کشیده اید را ثبت کند و زحمات شما بی نتیجه بماند و از لحاظ قانونی دست شما به جایی بند نیست زیرا مالک قانونی برند شخص دیگری است نه شما ، صاحب برند کسی است که آن را ثبت می کند  پس ثبت برند یک موضوع مهم می باشد و برای افرادی که دارای اهداف بلند مدت در حرفه خود می باشند ثبت برند حائز اهمیت است. برای ثبت برند باید از یک مشاور و کارشناس باتجربه کمک بگیرید و با توسل به به تجارب وی مراحل ثبت برند در اردبیل را انجام دهید تا به مقصود خود راحت و مطمئن  برسید . در این راه روی گروه ثبتی حقوقی ارزان ثبت حساب کنید. 

طبقات برند

وقتی برندی را به ثبت می رسانید ، در برگه تصدیق برند عنوان شده است که برند شما در چه طبقه یا طبقاتی به ثبت رسیده است . منظور از این طبقات دسته بندی هست که اداره ثبت علائم تجاری برای انواع شغل ها درنظرگرفته است و هر کالا یا خدمتی را در یک طبقه مخصوص گنجانده است و برند مربوط به آن خدمت یا محصول هم در همان طبقه جای داده و به ثبت می رساند و در گواهی ثبت برند نام آن طبقه یا طبقات را در کنار محصولات تحت آن برند ثبت شده ذکر می کند .  برای ثبت برند 45 طبقه را قانون تجارت واداره مسئول ثبت علائم تجاری در نظر گرفته است که خلاصه آن ها به شرح ذیل می باشد:

 • طبقات 5-1 مربوط به  انواع مواد شيميايی ، بهداشتی ، دارويی ، آرايشی ، صنعتی وغیره است.
 •  طبقات 14 -6 انواع موتورها و وسايل مکانيکی و قطعات خودروها و صنايع مختلف ، وسايل حمل و نقل ، وسايل حرارتی و جواهر آالت و را  در خود گنجانده است.
 •  طبقات 19-15 ممخصوصلوازم موسيقی ، لوازم کاغذی ، چوبی ، پلاستيکی ، چرمی و مصالح ساختمانی می باشد.
 •  در طبقات 23-20 کليه لوازم و وسايل منزل اعم از وسايل برقی ، مبلمان و وسايل آشپزخانه قرار دارد.
 •  طبقات 28-24 اختصاص داده شده به کالاهايی که می تواند مصنوعات دستی باشد مانند مواد نساجی ، پارچه ،پوشاک ، توری ، فرش و اسباب بازی و غیره
 •  طبقات 32-29 مرتبط با انواع مواد خوراکی ، نوشيدنی ، محصوالت کشاورزی ، مواد غذايی وغیره است .
 •  طبقه 33 -خالی بوده و مخصوص حرفه ها و اجناس نوین است
 •  طبقات 45-34 مخصوص شغل های مختلف می باشد  و تولید دخانيات ، پزشکی ، هتلداری ، رستوران ،قنادی و غیره را در خود جای داده است

مدارک ثبت برند در اهواز 

مدارک شخص حقوقی

1. مجوز فعالیت 

2. اسناد شرکت من جمله آگهی تاسیس و آخرین آگه تغییرات شرکت

3. ارائه نام مناسب برای برند یا تصویر طراحی شده برای ثبت لوگو

4. مدارک هویتی مدیر عامل شرکت

مدارک شخص حقیقی

1. جواز 

2. مدارک احراز هویت متقاضی ثبت برند در اردبیل

3. نام منتخب برند و اسم تجاری در شرف ثبت یا عکس از علامت تجاری طراحی شده

نکته : جهت ثبت برند به زبان بیگانه نیاز به اخذ کارت بازرگانی دارید. البته می توانید بدون کارت هم ثبت برند لاتین را به اندازه یک سوم  برند فارسی به انجام برسانید.

برند اشتراکی چیست ؟

برند اشتراکی برندی می باشد که به نام دو یا چند نفر به ثبت می رسد، یعنی دو یا بیش از دو نفر درتولید یک محصول شریک شده و می خواهند سود حاصله نیز بین آن ها بر اساس قراری که بین خود گذاشته اند و براساس میزان شراکت در تولید محصول تقسیم شود، در این صورت باید برند اشتراکی ثبت شود و در صد شراکت در اظهارنامه برند نوشته می شود و به نسبت همان میزان هم از سود محصولاتی که با آن برند ثبت شده اند بهره می برند.

ثبت برند در اردبیل با ارزان ثبت

مراحل ثبت برند در اردبیل

ثبت برند یک موضوع مهم می باشد که باید به آن توجه ویژه ای کرد . قبل از شروع به انجام مراحل ثبت برند باید متقاضی ثبت برند دراردبیل درسامانه ثبت اسناد کشور ثبت نام اینترنتی انجام دهد تا بدین وسیله بتواند خود را به دیگران معرفی کرده و در زمان پیگیری برند از این طریق اقدام شود . 

• انتخاب نام مناسب برای برند و درج در سایت اداره ثبت علائم تجاری به آدرس iripo.ssaa.ir

• تسلیم اظهارنامه و مدارک مربوط به برند و شرکت مورد نظر در ثبت برند حقوقی . این مدارک باید به تایید بازرسان اداره برسد تا بتوانید مراحل دیگر ثبت برند در اردبیل را به سرانجام برسانید . 

• در صورت تایید مدارک پرداخت هزینه های مربوط به درج  مدارک مربوط به برند مورد نظر در اولین آگهی در روزنامه رسمی . در این زمان باید یک وقفه30 روزه در انجام مراحل ثبت برند ایجاد کنید . این کار به دلیل این انجام می گیرد که اگر شخصی به برند آگهی شده اعتراضی داشت بتواند در طی این مدت معلوم آن را مطرح کند . 

• در صورتی که اعتراضی به برند مورد نظر وارد نشود هزینه های مربوط به درج آگهی برای دومین دفعه در روزنامه را پرداخت می کنید وبرند را در روزنامه به چاپ می رسانید . 

• در این زمان کارهای ثبت برند به مرحله آخر یعنی مراجعه حضوری به اداره ثبت و تشکیل پرونده فیزیکی رسیده که در این مرحله باید فرد متقاضی و یا وکیل این کار را انجام دهند . 

• در انتها یک شماره ثبت برند برای شما ارسال خواهد شد . که این شماره به منزله شناسنامه برای محصول می باشد که می توان برند را از آن طریق رهگیری کرد . 

هزینه ثبت برند در اردبیل 

هزینه ثبت برند اردبیل را باید بنا بر تعداد محصولات و طبقات مرتبط به آن ها نوع برند و حجم آگهی روزنامه رسمی محاسبه کرد بنابراین با ما در ارتباط باشید و استعلام هزینه ثبت برند خود را از ما بخواهید.  با سپردن کارهای مربوط به ثبت برند در اردبیل خیال خود را از لحاظ صحیح انجام شدن کارها آسوده کنید . موسسه ارزان ثبت همواره بادارا بودن مشاوران با تجربه همراه و پشتیبان شما است . 

آیا به برند مالیات تعلق می گیرد ؟

برند یک اسم تجاری یا یک تصویر و علامت تجاری است که معرف محصول شماست ، و طبق قانون به این اسم تجاری هیچ نوع مالیاتی تعلق نمی گیرد. بر خلاف ثبت شرکت، پس از ثبت برند ، نام تجاری شما مشمول هیچ نوع مالیاتی نیست و تنها هزینه ثبت برند و نشان تجاری و و حق الثبت را پرداخت می کنید و پس از ده سال از زمان صدور برند، هزینه تمدید آن را باید پرداخت کنید و به جز این هیچ نوع هزینه ای بر اثر ثبت برند و اسم تجاری در اردبیل و هیچ مالیاتی برعهده شما نمی باشد.

در صورتی که هنوز سوالی در زمینه  ثبت لوگو در اردبیل دارید با ارزان ثبت تماس بگیرید تا اطلاعات کارشناسان مجرب این مجموعه  در اختیار شما قرار بگیرد.

 ثبت برند در استان اردبیل

 • ثبت برند در مشکین شهر
 • ثبت برند در سرعین
 • ثبت برند در خلخال
 • ثبت برند در پارس آباد
 • ثبت برند در بیله سوار
 • ثبت برند در نیر
 • ثبت برند در نمین
 • ثبت برند در انباران

از اینکه تا پایان مقاله با ما بودید از شما سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت مثل آب خوردن است به سادگی با یک تماس از صفر تا صد ثبت شرکت را برایتان انجام می دهیم . به علاوه ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها را در این مقاله هم با ما بخوانید.

امتیازات ثبت برند در بوشهر

ثبت برند بوشهر و هر آنچه در مورد آن نمی دانید را یکجا برای شما عزیزان نوشته ایم . تا انتهای مقاله ما را دنبال کنید تا جای سوالی برایتان نماند.

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

لزوم ثبت برند در تبریز

با خوانش این مقاله در مورد مدت زمان ثبت برند و هزینه آن ، اینکه چه مدارکی لازم دارید و این کار چگونه انجام می شود را دریابید.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟