لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

مدارک ثبت برند


به یک اسم، عبارت ، نقشه، طرح، نماد یا خصایص دیگری که نشان دهنده ی خدمات یا یک محصولی ویژه باشد و بواسطه ی آن بتوان محصولات و یا خدمات را نسبت به محصولات دیگر و خدماتی که مشابه هستند تمیز داد برند گفته می شود. اسم  قانونی برند، نشان تجاری است.

مدارک ثبت برند

برند شامل مجموعه ای است از اتصالات ذهنی دربه یادآوری محصول ، درک، تفکر و دیگر امتیازاتی که فکر و احساس مصرف کننده یا مشتری را درگیر و تصرف کرده است.در برند فرد قادر می باشد ارتباط بین اشکال و نقشها را با محصولات درک کرده و آنها را به یاد آورد.و این از امتیازات و خاصیت برند می باشد. خریدار با در نظر گرفتن این امتیازات و خواص برای خرید محصول تصمیم گرفته و اقدام خواهد کرد.

برند پدیده ای است که مخاطب می تواند پس از مشاهده ،احساس و یا پیوستگی در درک مطلب به او دست می دهد ، و از لحاظ مشاهده یا بیان صفات ،خصوصیات خود را در خاطر و قلب مصرف کننده یادآور می شود.

تمامی خصوصیات ، عواطف و مفاد یک محصول در برند گردآوری شده است.به استنباط افراد از نام یک محصول برند گفته می شود.

در فارسی محصولات یا خدماتی که از اهمیت و تاثیر و نفوذ بالایی در اجتماع برخوردار باشند برند محسوب می شوند.به عبارت دیگر برند از هویت اجتماعی برخوردار است.  برندهایی که دارای برتری و قوی هستند  باعث می شوند مصرف کننده در قبال آنها احساس مالکیت داشته باشد مثلا بیان کنند این برند مورد علاقه من است. برندهای برتر می‌توانند مصرف کننده را به جوش و خروش بیاندازند و باعث اعتماد آآنها شوند و منتظر محصولات و اندیشه های جدید در تولید محصصول باشند .

یکی از با اهمیت ترین موضوعاتی که شرکتها به آن می پردازند بدست آوردن وفاداری مشتریان می باشد و شرکت‌ها در صدد حصول روش هایی جهت بدست آوردن وفاداری مصرف کنندگان هستند.وقتی صحبت از وفداری مشتری می شود منظور این است که وقتی نام گروهی از کالای ویژه به میان میآید اسم و طرح یک برند در خاطر آنها تداعی شود و مصرف کننده جهت خریدهای مجدد از آن برند اقدام نماید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند به اسم شخص حقیقی

اسناد ثبت برند جهت شخص حقیقی، می بایست با فعالیت یا عرصه کارکرد مرتبط باشد و به اسم فرد باشد.اسناد مورد نیازکه در ذیل خواهد آمد می بایست جهت ثبت برند مهیا شده و اسکن شود.

 • کارت ملی
 • فتوکپی سجل
 • فتوکپی مجوز فعالیت (مثل پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کارت بازرگانی یا کسب، جواز تاسیس)
 • فتوکپی کارت بازرگانی(چنانچه از حروف لاتین استفاده شود)

اسناد مورد نیاز جهت ثبت برند به اسم شخص حقوقی

کلیه ی مجوز ها و اسناد مورد نیاز جهت ثبت برند شخص حقوقی، می بایست به اسم شخص حقوقی یعنی شرکت بوده و طبقه ای که مد نظر می باشددر آن قید شود. اسنادی که در زیر به ذکر آنها می پردازیم باید مهیا شده و اسکن شود:

 • فتوکپی کارت ملی
 • فتوکپی شناسنامه
 • فتوکپی آخرین تغییرات شرکت
 • فتوکپی روزنامه تاسیس
 • کارت بازرگانی
 • فتوکپی مجوز فعالیت (مثل پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، مجوز کارت بازرگانی یا کسب، جواز تاسیس)

در نظر داشته باشید چنانچه حروف لاتین در طرح برند بکار گرفته نشود، احتیاجی نیست کارت بازرگانی ارائه شود.
همینطور بکارگیری سمت یا نامی که با موازین شرعی و قوانین عمومی در تضاد باشد و یا باعث فریب افرادشود، وجهه قانونی نداشته و به عنوان برند قابلیت ثبت نخواهد داشت.

صاحب برند مجاز نمی باشد از برند خود مخالف با قانون و مقررات که در ارتباط با آن مقرر شده عمل نماید و چنانچه از برند جهت اغفال مراکز خرید و تجاری یا سوء استفاده از ویژگی که بین کالا یا خدمات مشترک می باشد استفاده کند باعث می شود دادگاه برند را باطل نماید.

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

 

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

 • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
 • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود ؟

ثبت شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود ؟ - در این مقاله کوشیده ایم تا به سوال کسانی که نمی دانند برای فعالیت تجاری خود باید شرکت با مسئولیت محدود ثبت کنند یا سهامی خاص جواب دهیم.

ثبت اسم تجاری

برند یا اسم تجاری ، نام یا علامت تجاری در حقیقت نام و نشانی ماندگار بر فعالیت شماست می توان گفت اسم تجاری یک مارک است . مثل مارک سونی برای محصولات صوتی تصویری که در حقیقت اسم تجاری محصولات این کارخانه است و یا برند رضوی برای کیک و کلوچه رضوی که درواقع اسم تجاری تولیدات آستان قدس رضوی می باشد .

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت سهامی خاص ثبت یکی از انواع شرکت سهامی است که سرمایه در آن به شکل برگه های سهام در می آید و سهامداران به اندازه سهامشان در شرکت مسئولیت دارند. ارزان ثبت در این مقاله سایر ویژگی های ثبت شرکت سهامی خاص را شرح می دهد .

نام زیبا برای شرکت

چگونه می توان زیباترین نام را برای شرکت انتخاب نمود؟ از مهمترین مراحل در ثبت یک شرکت تجاری و به وجود آوردن یک کسب و کار موفق وجدید انتخاب نام مناسب برای شرکت می باشد . لذا اغلب افراد در زمینه داشتن نامی مناسب برای شرکت خود دچار تردید و اشتباه می شوند چرا که باید به این موضوع واقف باشند

ثبت شرکت صرافی

ثبت شرکت صرافی در ایران تابع شرایط خاصی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم . برای ثبت شرکت صرافی باسد شرکت تضامنی ثبت شود که درباره آن نیز قبلا شرح دادیم

مفهوم برند

مفهوم برند - برند احساس عمیق یک شخص یا مصرف کننده یا مشتری در مورد خدمات یا محصولات یک شرکت یا فروشگاه است . چیزی که این احساس را می سازد فرایند برندینگ است .

چهار اصل مهم در برندینگ

4 اصل مهم برندینگ - جهت ثبت برند   و انتخاب و خلق  برندی با ویژگی های موثر ما می توانیم به شما کمک کنیم و در انتخاب نوع برند اعم از اسم تجاری ، لوگو یا علامت ترکیبی نیز مشاورتانیم

معنای برند و هویت آن

تطابق هویت برند و هویت مشتریان راهکارهای خوبی برای باقی ماندن در بازار هدف به شما نشان می دهد که حتی خودروسازی مثل بی ام و هم از آن استفاده کرده

انتخاب نام برند

در انتخاب نام برند مهمترین نکته ای که باید رعایت شود این است که اولا" برند شما باید متناسب با حرفه تان باشد و دوم اینکه برند شما باید منحصر به فرد باشد و شبیه آن نیز حتی پیش از این در همان صنف شغلی شما به ثبت نرسیده باشد زیرا اگر برند شما تکراری باشد فاقد ارزش آفرینی می شود.

ثبت طرح صنعتی

ثبت طرح صنعتی توسط ارزان ثبت حراست از امتیازات یک طرح یا یک محصول با ظاهر جدید است . با صدور گواهی ثبت طرح صنعتی به مدت ده سال از امتیاز انحصاری آن استفاده نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟