لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

مدارک ثبت برند


به یک اسم، عبارت ، نقشه، طرح، نماد یا خصایص دیگری که نشان دهنده ی خدمات یا یک محصولی ویژه باشد و بواسطه ی آن بتوان محصولات و یا خدمات را نسبت به محصولات دیگر و خدماتی که مشابه هستند تمیز داد برند گفته می شود. اسم  قانونی برند، نشان تجاری است.

برند شامل مجموعه ای است از اتصالات ذهنی دربه یادآوری محصول ، درک، تفکر و دیگر امتیازاتی که فکر و احساس مصرف کننده یا مشتری را درگیر و تصرف کرده است.در برند فرد قادر می باشد ارتباط بین اشکال و نقشها را با محصولات درک کرده و آنها را به یاد آورد.و این از امتیازات و خاصیت برند می باشد. خریدار با در نظر گرفتن این امتیازات و خواص برای خرید محصول تصمیم گرفته و اقدام خواهد کرد.

برند پدیده ای است که مخاطب می تواند پس از مشاهده ،احساس و یا پیوستگی در درک مطلب به او دست می دهد ، و از لحاظ مشاهده یا بیان صفات ،خصوصیات خود را در خاطر و قلب مصرف کننده یادآور می شود.

تمامی خصوصیات ، عواطف و مفاد یک محصول در برند گردآوری شده است.به استنباط افراد از نام یک محصول برند گفته می شود.

در فارسی محصولات یا خدماتی که از اهمیت و تاثیر و نفوذ بالایی در اجتماع برخوردار باشند برند محسوب می شوند.به عبارت دیگر برند از هویت اجتماعی برخوردار است.  برندهایی که دارای برتری و قوی هستند  باعث می شوند مصرف کننده در قبال آنها احساس مالکیت داشته باشد مثلا بیان کنند این برند مورد علاقه من است. برندهای برتر می‌توانند مصرف کننده را به جوش و خروش بیاندازند و باعث اعتماد آآنها شوند و منتظر محصولات و اندیشه های جدید در تولید محصصول باشند .

یکی از با اهمیت ترین موضوعاتی که شرکتها به آن می پردازند بدست آوردن وفاداری مشتریان می باشد و شرکت‌ها در صدد حصول روش هایی جهت بدست آوردن وفاداری مصرف کنندگان هستند.وقتی صحبت از وفداری مشتری می شود منظور این است که وقتی نام گروهی از کالای ویژه به میان میآید اسم و طرح یک برند در خاطر آنها تداعی شود و مصرف کننده جهت خریدهای مجدد از آن برند اقدام نماید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند به اسم شخص حقیقی

اسناد ثبت برند جهت شخص حقیقی، می بایست با فعالیت یا عرصه کارکرد مرتبط باشد و به اسم فرد باشد.اسناد مورد نیازکه در ذیل خواهد آمد می بایست جهت ثبت برند مهیا شده و اسکن شود.

  • کارت ملی
  • فتوکپی سجل
  • فتوکپی مجوز فعالیت (مثل پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، جواز کارت بازرگانی یا کسب، جواز تاسیس)
  • فتوکپی کارت بازرگانی(چنانچه از حروف لاتین استفاده شود)

 

اسناد مورد نیاز جهت ثبت برند به اسم شخص حقوقی

کلیه ی مجوز ها و اسناد مورد نیاز جهت ثبت برند شخص حقوقی، می بایست به اسم شخص حقوقی یعنی شرکت بوده و طبقه ای که مد نظر می باشددر آن قید شود. اسنادی که در زیر به ذکر آنها می پردازیم باید مهیا شده و اسکن شود:

  • فتوکپی کارت ملی
  • فتوکپی شناسنامه
  • فتوکپی آخرین تغییرات شرکت
  • فتوکپی روزنامه تاسیس
  • کارت بازرگانی
  • فتوکپی مجوز فعالیت (مثل پروانه ی بهره برداری، پروانه ی ساخت، مجوز کارت بازرگانی یا کسب، جواز تاسیس)

در نظر داشته باشید چنانچه حروف لاتین در طرح برند بکار گرفته نشود، احتیاجی نیست کارت بازرگانی ارائه شود.
همینطور بکارگیری سمت یا نامی که با موازین شرعی و قوانین عمومی در تضاد باشد و یا باعث فریب افرادشود، وجهه قانونی نداشته و به عنوان برند قابلیت ثبت نخواهد داشت.

صاحب برند مجاز نمی باشد از برند خود مخالف با قانون و مقررات که در ارتباط با آن مقرر شده عمل نماید و چنانچه از برند جهت اغفال مراکز خرید و تجاری یا سوء استفاده از ویژگی که بین کالا یا خدمات مشترک می باشد استفاده کند باعث می شود دادگاه برند را باطل نماید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

خصوصیات شرکت مسئولیت محدود

شرکت مسئولیت محدود از آنجایی که بسیار پرکاربرد است در مقالات زادی به آن می پردازیم . در این مقاله نیز خصوصیات ثبتِ ، ماهوی و حقوقی شرکت با مسئولیت محدود را

ارتباط با ما

ارتباط با ما

چگونگی ثبت شرکت طراحی سایت

هر کسب و کاری پس از راه اندازی برای معرفی فعالیت خود به دیگران نیاز به یک سایت دارد و به همین دلیل ثبت شرکت طراحی سایت تقاضای بالایی دارد .

ثبت برند در ایران

برند و ثبت برند در ایران یک نام و نشان تجاری  و یک شناسنامه کاری است که به منظور نمایان کردن محصولات یا خدمات شرکتها و تفکیک آنها از یکدیگر کاربرد دارد

ثبت لوگو و علائم تجاری

ثبت لوگو و علائم تجاری

ثبت شرکت سهامی خاص

ثبت شرکت سهامی خاص ثبت یکی از انواع شرکت سهامی است که سرمایه در آن به شکل برگه های سهام در می آید و سهامداران به اندازه سهامشان در شرکت مسئولیت دارند. ارزان ثبت در این مقاله سایر ویژگی های ثبت شرکت سهامی خاص را شرح می دهد .

ثبت شرکت های بازرگانی

منظور از ثبت شرکت های بازرگانی شرکت هایی می باشند که با هدف و موضوع بازرگانی و برای انجام امور بازرگانی مانند خ��ید و فروش ، توزیع ، واردات و صادرات و این گروه از فعالیت ها تاسیس می شوند. ارزان ثبت جهت ثبت شرکت بازرگانی مشاوره رایگان به شما ارائه می دهد.

جواز تاسیس و شرایط اخذ آن

جهت اخذ جواز تاسیس شرایطی باید داشت که مهم ترین آن ثبت شرکت است . جهت اخذ جواز تاسیس با ثبت شرکت خواندن این مقاله را به شما تو.صیه می کنیم

سهام بی نام یا با نام در ثبت شرکت

در ثبت شرکت های سهامی سرمایه به سهام تبدیل می شود ولی اینکه این سهام بی نام باشد یا بانام ، سوالی است که برای اکثر سهامداران پیش می آید ، که در این مطلب به

چرا بهتر است امور ثبتی خود را به موسسات ثبتی بسپاریم؟

از آنجایی که امور ثبتی علاوه بر پیچیدگی های خاص خود نیاز به صرف وقت و زمان و انرژی و هزینه دارد که در این مقاله به آن اشاره شد بهتر است که امور ثبتی خود را .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟