لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

زمان ثبت برند


محصول و یا خدمات با نشانی که بر روی آن قرار دارد شناسایی می شود این برند و نشان که بر روی ان ها قرار دارد قابل مشاهده می باشد که موجب می شود مصرف کننده بر اساس نوع دید و نوع تلفظ آن در ذهنش باقی بماند و ارتباط بهتری با آن نوع محصول و یا خدمات برقرار می کند .

زمان ثبت برند

انتخاب نوع و نام زیبا برند از مراحل مهم برند می باشد در نتیجه بعد از انتخاب نام برند بر اساس نوع فعالیت و بهره مندی از حفاظت های دولتی باید آن را ثبت نمایید ثبت برند در اداره ثبت مالکیت صنعتی با درج اظهارنامه و درج اطلاعات متقاضی امکان پذیر می باشد .

در برخی از مواقع متقاضیان ثبت برند برای ورود به بازار زمان ثبت برند برای آنها اهمیت دارد که بدانند چقدر مدت زمان لازم است تا برند مورد نظرشان ثبت نمایند و یا هنگام ثبت برند باید درج اطلاعات را به درستی وارد نمایید زیرا در هنگام بررسی های کارشناسان و اخذ استعلامات لازم از نوع برند درخواستی در صورت وجود هرگونه خطا و یا اشتباه و یا عدم استعلامات لازم قبل از اقدام به ثبت ، برند مورد نظر رد می شود . در نتیجه آن زمان ثبت برند که باید طبق روال جلو رود به تعویق می افتد . در این مقاله به جزییات بیشتر زمان ثبت برند می پردازیم :

 

مدت زمان ثبت برند در هر مرحله از ثبت

شروع ثبت برند در سامانه اینترنتی مالکیت صنعتی بعد از ثبت و درج اطلاعات و اخذ کدرهگیری و رمز عبور ، بعد از گذشت زمان 24 الی 48 ساعت در سیستم کارشناسان اداره ثبت مالکیت صنعتی قرار می گیرد .

قبل از اینکه نکات و بررسی های کارشناسان را عنوان کنیم باید به این موضوع اشاره شود کلیت جوابگوی کارشناسان و بررسی های مفید بر روی پرونده های متقاضی به این بستگی دارد که تعداد پرونده موجودی آنها به چه صورت است که ایا تعداد این پرونده زیاد است که زمان هر پرونده به تعویق افتاده و مدت زمان بیشتری می برد تا هر پرونده تأیید شود .

 

قرار گرفتن در کارتابل کارشناسان اداره

اظهارنامه ثبت شده را بر اساس نوع طبقه کالایی بررسی کرده و سپس در صورت صحت آن،  مرحله بعد بررسی مدارک ثبت برند می باشد نقص در هر کدام از مدارک مورد نیاز و یا درست اسکن نکردن آن در سامانه باعث می شود که به متقاضی اطلاع رسانی شود که در مدارک ابرازی نقصی وجود دارد و در مدت زمانی محدود آن را اصلاخ نماید و درغیر اینصورت اگر نقصی وجود نداشته باشد کارشناسان مراحل بعدی بررسی ها را انجام می دهند .

کارتابل کارشناس مسئول ثبت برند 

نکته با مشاهده عدم نقص و یا ایراد در پرونده به کارشناسان ثبت برند ارجاع داده می شود . در این مرحله کارشناسان ابتکار و جدید و تازه  بودن برند را بررسی می نمایند . بدین صورت که بر اساس نوع کلمات و نوع تلفظ آن از موارد قبلی ثبت شده استعلامات لازم را اخذ می نمایند . نتیجه ان را به صورت پیام به تلفن همراه متقاضی ارسال می نمایند .

تذکر : متقاضی گرامی که در صدد ثبت برند خود هستید باید بدانید استعلام از نوع برند خود از مراحل مهم ثبت برند می باشد که در صورت وجود سابقه ثبت نوع برند انتخابی شما قابلیت ثبن برند وجود ندارد باید این را مدنظر قرار دهید که برند قابل ثبت باشد .

اگر در نوع برند حتی کلمه و یا واژه ای مشابه وجود نداشت پرونده به مرحله بعدی انتقال پیدا می کند .

کارتابل رئیس اداره ثبت برند

تشخیص و صحت ثبت برند بر اساس نظر رئیس اداره امکان پذیر می باشد . .

زمان ثبت برند به طور کلی بعد از بررسی کارشناسان اداره بین بازه های زمانی 30 الی 45 روزکاری انجام می شود . البته متغییر بودن این زمان را و دلایل آن را در بالا ذکر شد .

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

 

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

  • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
  • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

هزینه و تعرفه ثبت شرکتها

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ استاندارد

به منظور اخذ استاندارد باید به سازمان ملی استاندارد که مرجع صدور گواهی استاندارد کالا است مراجعه نمود .ارزان ثبت سریع و آسان اخذ استاندارد محصولاتتان را به انجام می رساند.

مفهوم برند

مفهوم برند - برند احساس عمیق یک شخص یا مصرف کننده یا مشتری در مورد خدمات یا محصولات یک شرکت یا فروشگاه است . چیزی که این احساس را می سازد فرایند برندینگ است .

ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری -جهت ثبت علامت تجاری یا برند بعد از مشخص شدن برندتان و قابلیت ثبت آن باید مراحل ثبت علامت تجاری را یکی یکی طی کنید ، که این مراحل نیاز به آشنایی با مسائل حقوقی و اصطلاحات ثبتی دارد لذا توصیه می کنیم مراحل ثبت علامت تجاری را به کارشناسان ثبتی بسپارید.

ثبت شرکت و اخذ وام

در این مقاله به شما می گوییم که چطور با ثبت شرکت می توانید وام بگیرید و اینکه ثبت چه نوع شرکتی برای اخذ وام بهتر است و سایر روشهای دریافت وام را توضیح می ده

ثبت انواع شرکت سهامی

ارزان ثبت خدمات ثبت انواع شرکت سهامی را سریع و آسان برای شما به انجام می رساند و مشاوره تخصصی در خصوص تفاوت های شرکت سهامی خاص و عام را ارائه می دهد.

تنظیم صورتجلسه شرکت ها

تنظیم صورتجلسه شرکت ها -پس از اخذ تصمیمات بر حسب نوع مجمع و تنظیم آن با توجه به موارد فوق الذکر باید به سامانه اداره ثبت شرکتها مراجعه نمود و ضمن ورود مشخصات متقاضی و یا وکیل او و مشخص کردن نوع تصمیم و نوع مجمع سایر اطلاعات خواسته شده را وارد نمود سپس با پذیرش نهایی اطلاعات ثبت تغییرات

ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان ثبت شرکتی است در راستای هم افزایی علم و ثروت که انواع شرکت ها و موسسات می توانند دانش بنیان شوند ، ارزان ثبت شرکت شما را با شرایط دانش بنیان شدن به ثبت می رساند و در این خصوص مشاوره رایگان ارائه می دهد.

تعرفه و هزینه های ثبت شرکت

تعرفه و هزینه های ثبت شرکت - هنگام ثبت شرکت همانطور که می دانید مراحلی باید طی شود یکی از این مراحل نیز پرداخت وجوه مربوط به ثبت شرکت است . این وجوه را می توان به چند دسته تقسیم کرد

ثبت شرکت صرافی

ثبت شرکت صرافی در ایران تابع شرایط خاصی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم . برای ثبت شرکت صرافی باسد شرکت تضامنی ثبت شود که درباره آن نیز قبلا شرح دادیم

خصوصیات شرکت با مسئولیت محدود

شرکت مسئولیت محدود از آنجایی که بسیار پرکاربرد است در مقالات زادی به آن می پردازیم . در این مقاله نیز خصوصیات ثبتِ ، ماهوی و حقوقی شرکت با مسئولیت محدود را

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟