لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

زمان ثبت برند


محصول و یا خدمات با نشانی که بر روی آن قرار دارد شناسایی می شود این برند و نشان که بر روی ان ها قرار دارد قابل مشاهده می باشد که موجب می شود مصرف کننده بر اساس نوع دید و نوع تلفظ آن در ذهنش باقی بماند و ارتباط بهتری با آن نوع محصول و یا خدمات برقرار می کند .

انتخاب نوع و نام زیبا برند از مراحل مهم برند می باشد در نتیجه بعد از انتخاب نام برند بر اساس نوع فعالیت و بهره مندی از حفاظت های دولتی باید آن را ثبت نمایید ثبت برند در اداره ثبت مالکیت صنعتی با درج اظهارنامه و درج اطلاعات متقاضی امکان پذیر می باشد .

در برخی از مواقع متقاضیان ثبت برند برای ورود به بازار زمان ثبت برند برای آنها اهمیت دارد که بدانند چقدر مدت زمان لازم است تا برند مورد نظرشان ثبت نمایند و یا هنگام ثبت برند باید درج اطلاعات را به درستی وارد نمایید زیرا در هنگام بررسی های کارشناسان و اخذ استعلامات لازم از نوع برند درخواستی در صورت وجود هرگونه خطا و یا اشتباه و یا عدم استعلامات لازم قبل از اقدام به ثبت ، برند مورد نظر رد می شود . در نتیجه آن زمان ثبت برند که باید طبق روال جلو رود به تعویق می افتد . در این مقاله به جزییات بیشتر زمان ثبت برند می پردازیم :

 

مدت زمان ثبت برند در هر مرحله از ثبت

شروع ثبت برند در سامانه اینترنتی مالکیت صنعتی بعد از ثبت و درج اطلاعات و اخذ کدرهگیری و رمز عبور ، بعد از گذشت زمان 24 الی 48 ساعت در سیستم کارشناسان اداره ثبت مالکیت صنعتی قرار می گیرد .

قبل از اینکه نکات و بررسی های کارشناسان را عنوان کنیم باید به این موضوع اشاره شود کلیت جوابگوی کارشناسان و بررسی های مفید بر روی پرونده های متقاضی به این بستگی دارد که تعداد پرونده موجودی آنها به چه صورت است که ایا تعداد این پرونده زیاد است که زمان هر پرونده به تعویق افتاده و مدت زمان بیشتری می برد تا هر پرونده تأیید شود .

 

قرار گرفتن در کارتابل کارشناسان اداره

اظهارنامه ثبت شده را بر اساس نوع طبقه کالایی بررسی کرده و سپس در صورت صحت آن،  مرحله بعد بررسی مدارک ثبت برند می باشد نقص در هر کدام از مدارک مورد نیاز و یا درست اسکن نکردن آن در سامانه باعث می شود که به متقاضی اطلاع رسانی شود که در مدارک ابرازی نقصی وجود دارد و در مدت زمانی محدود آن را اصلاخ نماید و درغیر اینصورت اگر نقصی وجود نداشته باشد کارشناسان مراحل بعدی بررسی ها را انجام می دهند .

کارتابل کارشناس مسئول ثبت برند 

نکته با مشاهده عدم نقص و یا ایراد در پرونده به کارشناسان ثبت برند ارجاع داده می شود . در این مرحله کارشناسان ابتکار و جدید و تازه  بودن برند را بررسی می نمایند . بدین صورت که بر اساس نوع کلمات و نوع تلفظ آن از موارد قبلی ثبت شده استعلامات لازم را اخذ می نمایند . نتیجه ان را به صورت پیام به تلفن همراه متقاضی ارسال می نمایند .

تذکر : متقاضی گرامی که در صدد ثبت برند خود هستید باید بدانید استعلام از نوع برند خود از مراحل مهم ثبت برند می باشد که در صورت وجود سابقه ثبت نوع برند انتخابی شما قابلیت ثبن برند وجود ندارد باید این را مدنظر قرار دهید که برند قابل ثبت باشد .

اگر در نوع برند حتی کلمه و یا واژه ای مشابه وجود نداشت پرونده به مرحله بعدی انتقال پیدا می کند .

کارتابل رئیس اداره ثبت برند

تشخیص و صحت ثبت برند بر اساس نظر رئیس اداره امکان پذیر می باشد . .

زمان ثبت برند به طور کلی بعد از بررسی کارشناسان اداره بین بازه های زمانی 30 الی 45 روزکاری انجام می شود . البته متغییر بودن این زمان را و دلایل آن را در بالا ذکر شد .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نوع شرکت برای ثبت

نوع شرکت برای ثبت با توجه به اهداف موسسین از ثبت شرکت و موضوع فعالیت آنها مشخصمی شود که در این مقاله ما به این موضوع می پردازیم که برای هر یک از فعالیت ها ..

ثبت نام در سامانه تغییرات شرکت ها

ثبت نام در سامانه تغییرات شرکت ها

درباره ما

ارزان ثبت با ارائه خدمات مشاوره حقوقی و اداری به شکل رایگان با بهره گیری از وکلای مجرب و کارکشته در زمینه تقاضای شما تلاش دارد تا بهترین خدمات را جهت پاسخگویی به تقاضای شما عزیزان در اسرع وقت و با تعرفه ای مناسب ارائه دهد.

ثبت علامت تجاری

ثبت علامت تجاری

جواز تاسیس و شرایط اخذ آن

جهت اخذ جواز تاسیس شرایطی باید داشت که مهم ترین آن ثبت شرکت است . جهت اخذ جواز تاسیس با ثبت شرکت خواندن این مقاله را به شما تو.صیه می کنیم

اخذ پروانه بهره برداری

اخذ پروانه بهره برداری

چگونگی ثبت شرکت طراحی سایت

هر کسب و کاری پس از راه اندازی برای معرفی فعالیت خود به دیگران نیاز به یک سایت دارد و به همین دلیل ثبت شرکت طراحی سایت تقاضای بالایی دارد .

تغییرات شرکت با مسئولیت محدود

تغییرات شرکت با مسئولیت محدود. برای ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ، تنظیم صورجلسه الزامی است. ارزان ثبت تنظیم و ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود را برای شما به انجام می رساند.

ثبت برند زعفران

در این مقاله هر آنچه برای ثبت برند زعفران لازم است بدانید از جمله مدارک لازم ، هزینه ثبت برند زعفران ، شرایط و مراحل ثبت برند زعفران به تشریح بیان شده است

تعرفه و هزینه های ثبت شرکت

هنگام ثبت شرکت همانطور که می دانید مراحلی باید طی شود یکی از این مراحل نیز پرداخت وجوه مربوط به ثبت شرکت است . این وجوه را می توان به چند دسته تقسیم کرد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟