لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

اهمیت برندسازی


برای همه مردم اصطلاح برند سازی یادآور کمپین های تبلیغاتی که هزینه بر و دربردارنده ی مشاورانی بسیار گران می باشد. در حقیقت با راهکاری های ساده دیگری هم برندسازی انجام می شود.در ادامه مبحث به این موضوع می پردازیم.

اهمیت برندسازی

واژه ی  برند (Brand) به معنای نام، اصطلاح، طرح، نماد یا هرقسم از ویژگی‌ دیگری می باشد که محصولات  یک فروشنده ای  را از دیگر  فروشندگان متفاوت می نماید  ، در حالی که به عقیده و باور  بازاریابان، برند چیزی بالاتر و عالی تر  از آن می باشد.

در حقیقت برند ضمانتی برای مشتریان می باشد . وقتی  که شما  محصولی را از برند خاصی خریداری می‌کنید،  به طور کامل با  محصولی که  خریداری نموده اید  آشنایی و به آن اطمینان  کاملی داشته اید. به عنوان مثال  زمانی  که شما محصولاتی را شرکت نایک (Nike) خریداری می‌کنید، به طور کامل  از ویژگی‌ها و خصوصیات  محصولات این شرکت و کیفیت آن ها اطلاعات لازم و کافی  دارید. به صورت  کلی و جامع  برند (نام تجاری) متفاوت کننده ای میان  شما با رقبایتان می باشد.

برای آن که کسب و کارهای کوچک  بتوانند با شرکت‌هایی که  بزرگ و دارای سرمایه ای کلان می باشند رقابتی داشته باشند   به  قدرتی پنهان (Secret Weapon) نیازمند هستند. بعضی از اشخاص  با استفاده نمودن  از یک مدل کسب و کار مبتکرانه  و بدیع  این کار را انجام می‌دهند، درحالی که بعضی دیگر فقط به شایستگی های  خود به منظور رقابت با شرکت‌هایی که شناخته‌ شده اند  تکیه می‌کنند. هدف نهایی  در هر دو روش خلق  برتری رقابتی و سبقت  گرفتن از رقیب ها می باشد.

نام تجاری بایستی منحصربه فرد، در خاطر  ماندنی، غیر قابل تغییر و هم چنین ساده و روان  باشد. به همین دلیل تبلیغات سنتی وسیع  به طور معمول گزینه‌ی مناسبی برای شرکت‌هایی که  در حال رشد هستند و در آن ها هزینه‌ای جهت  تبلیغات تعلق داده نشده،نمی باشد. پس کسب و کارهای کوچک چگونه بایستی به منظور برندسازی مبادرت نمایند؟

این کسب و کارها قادر می باشند تا  به وسیله ی کانال‌های اجتماعی، نشریه های آنلاین، ارتباطات عمومی هوشمندانه، بهینه‌سازی سایت جهت موتورهای جستجو (SEO) و هم چنین  ارائه‌ی سرویس‌های مورد دلخواه  به مشتریان، برندسازی نمایند.

ارائه‌ی سرویس مطلوب به مشتری را نقطه قوت خود قرار دهید

ارائه خدمات به مشتری قادر می باشد تا به استوارتر و قدرتمند  شدن ارتباط شما با مشتریان حتی هنگامی که رابطه‌ی شما با مشتریان در حالتی بسیار ضعیف می باشد کمک نماید.

این فرصت،فرصتی بسیار خوب می باشد  که با گوش دادن و پاسخگویی سریع به مشتریان، به آن ها  ثابت کنید و نشان دهید که به صورت همیشگی در کنارشان هستید. در واقع بیشتر مشتریانبه این موضوع  میل و علاقه دارند که با کسب و کار‌های کوچک تا متوسط (SMBs) فعالیتی داشته باشند (حتی اگر هزینه‌ی بیشتری برای آن ها داشته باشد) به این دلیل که آن ها بیشتر از اندازه ای که  انتظار می رود  به مشتریان خود خدمت‌ رسانی می‌ نمایند. به تبیینی دیگر در کسب و کارهای کوچک و متوسط ارزش بیشتری به مشتری اعطا می گردد.

با این که رقابتی  سخت در بین شرکت‌های رقیب در بازارهای بین المللی وجود دارد، سرویس‌دهی وارائه خدمات  به مشتری قادر می باشد قسمتی کلیدی از وجه تمایز یک شرکت با رقبایش محسوب گردد. شما می‌توانید از طریق ارائه‌ی پشتیبانی سلف سرویس و سریع ‌تر کردن زمان پاسخ به مشتری، کیفیت خدمات خود را ارتقا دهید و از این روش  در مدت زمانی کوتاه، برای خود برندی دارای اعتبار ایجاد نمایید.

با پشتیبانی از مشتری قدرت خود را بیشتر نشان دهید

سرویس‌دهی وارائه خدمات  به مشتری می‌تواند به پیشرفت و گسترش  جایگاه برند شما کمک نماید  و این سبب می‌شود تا مشتری بتواند با برند شما به بهترین نحو ارتباط برقرارنماید  و میل و رغبت  بیشتری به منظور مشارکت با شما داشته باشد. به تبیینی  دیگر وفاداری مشتری (Customer Loyalty) افزایش  و گسترش بیشتری خواهد یافت. بعضی دیگر از استارتاپ (Startup)‌هایی که  بسیار موفق می باشند ، پاسخ‌ها و ارتباطات شخصی را با یکدیگر یکپارچه می نمایند  تا از این روش بتوانند خصوصیات و  ویژگی‌های منحصربه فرد و همیشگی  خود را حفظ نمایند.

شرکت Shoes of Prey را در نظر داشته باشید. این شرکت برندی  خرده ‌فروش در دنیا  می باشد که در آن کفش‌هایی را که مشتریان از روش وب سایت شرکت برای خود ترسیم می نمایند ، تولید و عرضه می‌شود. به خاطر  آن که شرکت Shoes of Prey محصولاتش را به صورت سفارشی و برابر و متناسب با سلیقه‌ی مشتریانش تولید و عرضه می نماید، ارتباطاتش با مشتریان هم  ‌بایستی  سفارشی‌سازی گردد.

تمامی اشخاص شرکت اعم از تیم مدیریت ومتخصصان فروش و مهندسان، همه آن ها  از راهکار پشتیبانی از مشتری استفاده می‌ نمایند که سرانجام این قابلیت برای آن ها فراهم می شود تا بتوانند روند کسب و کار را در دست بگیرند و خدماتی را به صورت  شخصی و سفارشی ارائه نمایند . این چنین راهکاری سبب شده است تا شرکت در طول 3 سال بتواند رشد 500 درصدی  داشته باشد.

با سرویس‌دهی به مشتری، وکیل مدافعان خود را زیاد کنید

مردم محصولات شما را مطابق با آن چه که دیگران  از رابطه با استفاده‌ی محصول شما به دست آورده اند مورد قضاوت قرار می دهند.

در دنیای امروز بیشتر مشتریان بر اساس نظر دوستان و افرادی که همسن وسال خودشان بوده و از محصولی استفاده کرده باشند و در مصرف آن محصول تجربه کسب نموده باشد محصولی را مورد قضاوت قرار می دهند.

شما بایستی در هر برخورد با مشتری فرصتی را  برای برندسازی در نظر بگیرید این موضوع بسیار اهمیت دارد. آمار و ارقام نشانگر این می باشد که هزینه‌ی جذب مشتری جدید، پنج برابر بیشتر از حفظ مشتری قدیمی می باشد. اما در هر بازاریابی که مشتری از جانب شما انجام می دهد، قادر می باشد بدون صرف هیچ هزینه‌ای سبب جذب مشتریان جدید گردد.

با وجود این که شرکت های کوچک به راحتی و آسانی قادر می باشند پشتیبانی از مشتریان را به عقب بیاندازند، اما بایستی به این نکته توجه داشته باشند که این راهکار می‌تواند همان قدرت پنهانی باشد که به آن ها به منظور سبقت گرفتن از رقیبان کمک و یاری می‌ رساند. به همین دلیل بهتر است سرویس‌دهی به مشتریان را به صورتی هوشمندانه و خردمندانه از همان روز اول آغاز کنند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات شرکت

شرکت زمانی می تواند تغییراتی در اساسنامه بوجود آورد که ابتدا به ثبت رسیده باشد در این مقاله به توضیحات بیشتر در مورد ثبت تغییرات شرکت پرداخته می شود .

اهمیت برندسازی

برای همه مردم اصطلاح برند سازی یادآور کمپین های تبلیغاتی که هزینه بر و دربردارنده ی مشاورانی بسیار گران می باشد. در حقیقت با راهکاری های ساده دیگری هم برندسازی انجام می شود.در ادامه مبحث به این موضوع می پردازیم.

شرایط اسم تجاری

با توجه به اهمیت نام تجاری در مراودات تجاری و تأثیر آن بر جذب مشتریان انتخاب یک نام مناسب بسیار حائز اهمیت است.قانون برای ثبت اسم تجاری شرایطی را قید کرده است که در این مقاله به آن اشاره می شود

تغییر اسم شرکت

برای درخواست کنندگان این امکان فراهم شده است تا بتوانند به وسیله درگاه اینترنتی www.sherkat.ssaa.ir درخواست تغییرات را ارسال کنند.

ثبت شرکت مواد غذایی

با ثبت نمودن شرکت مواد غذایی می توانید به صورت رسمی و قانونی فعالیت خود را آغاز کنید. برای شروع فعالیت در حوزه های مواد غذایی بایستی جواز بهداشت از موسسه ی مربوط و پروانه لازم از نهاد غذا و دارو دریافت گردد.

انحلال شرکت تعاونی

هر شرکت تعاونی بعداز ثبت بر اساس دلایلی می تواند منحل شود ، به طور کلی انحلال شرکت تعاونی باید بر اساس قوانین شرکت در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد در این مقاله به مطالعه بیشتر این مورد بپردازید .

علائم تجاری غیر قابل ثبت

برخی از علائم تجاری در قانون ثبت علائم تجاری قابلیت ثبت ندارند که قبل از ثبت باید به آنها توجه کرد در این مقاله به آنها پرداخته می شود

ثبت برند جواهرات

اشخاصی که علاقه مند به فعالیتهایی در زمینه جواهرات می باشند و در جهت ایجاد مخاطب بیشتر و داشتن اعتبار در نزد مخاطبان و یا مشتریان خود می توانند اقدام به ثبت برند جواهر نمایند .

فرآیند ثبت انحلال شرکت سهامی خاص

شرکتهای سهامی که در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده اند می توانند بعد از ثبت در صورت عدم فعالیت اقدام به انحلال شرکت سهامی خاص نمایند

تفاوت وظایف هیات مدیره و مدیر عامل

یک نظام موفق و تاثیرگذار حاکمیت شرکتی به منظور اعضای هیئت مدیره و مدیران طرحی را به وجود میآورد که به منظور وظیفه های خود مطلغ باشند و به آن ها احترام بگذارند.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟