لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

اهمیت برندسازی


برای همه مردم اصطلاح برند سازی یادآور کمپین های تبلیغاتی که هزینه بر و دربردارنده ی مشاورانی بسیار گران می باشد. در حقیقت با راهکاری های ساده دیگری هم برندسازی انجام می شود.در ادامه مبحث به این موضوع می پردازیم.

اهمیت برندسازی

واژه ی  برند (Brand) به معنای نام، اصطلاح، طرح، نماد یا هرقسم از ویژگی‌ دیگری می باشد که محصولات  یک فروشنده ای  را از دیگر  فروشندگان متفاوت می نماید  ، در حالی که به عقیده و باور  بازاریابان، برند چیزی بالاتر و عالی تر  از آن می باشد.

در حقیقت برند ضمانتی برای مشتریان می باشد . وقتی  که شما  محصولی را از برند خاصی خریداری می‌کنید،  به طور کامل با  محصولی که  خریداری نموده اید  آشنایی و به آن اطمینان  کاملی داشته اید. به عنوان مثال  زمانی  که شما محصولاتی را شرکت نایک (Nike) خریداری می‌کنید، به طور کامل  از ویژگی‌ها و خصوصیات  محصولات این شرکت و کیفیت آن ها اطلاعات لازم و کافی  دارید. به صورت  کلی و جامع  برند (نام تجاری) متفاوت کننده ای میان  شما با رقبایتان می باشد.

برای آن که کسب و کارهای کوچک  بتوانند با شرکت‌هایی که  بزرگ و دارای سرمایه ای کلان می باشند رقابتی داشته باشند   به  قدرتی پنهان (Secret Weapon) نیازمند هستند. بعضی از اشخاص  با استفاده نمودن  از یک مدل کسب و کار مبتکرانه  و بدیع  این کار را انجام می‌دهند، درحالی که بعضی دیگر فقط به شایستگی های  خود به منظور رقابت با شرکت‌هایی که شناخته‌ شده اند  تکیه می‌کنند. هدف نهایی  در هر دو روش خلق  برتری رقابتی و سبقت  گرفتن از رقیب ها می باشد.

نام تجاری بایستی منحصربه فرد، در خاطر  ماندنی، غیر قابل تغییر و هم چنین ساده و روان  باشد. به همین دلیل تبلیغات سنتی وسیع  به طور معمول گزینه‌ی مناسبی برای شرکت‌هایی که  در حال رشد هستند و در آن ها هزینه‌ای جهت  تبلیغات تعلق داده نشده،نمی باشد. پس کسب و کارهای کوچک چگونه بایستی به منظور برندسازی مبادرت نمایند؟

این کسب و کارها قادر می باشند تا  به وسیله ی کانال‌های اجتماعی، نشریه های آنلاین، ارتباطات عمومی هوشمندانه، بهینه‌سازی سایت جهت موتورهای جستجو (SEO) و هم چنین  ارائه‌ی سرویس‌های مورد دلخواه  به مشتریان، برندسازی نمایند.

ارائه‌ی سرویس مطلوب به مشتری را نقطه قوت خود قرار دهید

ارائه خدمات به مشتری قادر می باشد تا به استوارتر و قدرتمند  شدن ارتباط شما با مشتریان حتی هنگامی که رابطه‌ی شما با مشتریان در حالتی بسیار ضعیف می باشد کمک نماید.

این فرصت،فرصتی بسیار خوب می باشد  که با گوش دادن و پاسخگویی سریع به مشتریان، به آن ها  ثابت کنید و نشان دهید که به صورت همیشگی در کنارشان هستید. در واقع بیشتر مشتریانبه این موضوع  میل و علاقه دارند که با کسب و کار‌های کوچک تا متوسط (SMBs) فعالیتی داشته باشند (حتی اگر هزینه‌ی بیشتری برای آن ها داشته باشد) به این دلیل که آن ها بیشتر از اندازه ای که  انتظار می رود  به مشتریان خود خدمت‌ رسانی می‌ نمایند. به تبیینی دیگر در کسب و کارهای کوچک و متوسط ارزش بیشتری به مشتری اعطا می گردد.

با این که رقابتی  سخت در بین شرکت‌های رقیب در بازارهای بین المللی وجود دارد، سرویس‌دهی وارائه خدمات  به مشتری قادر می باشد قسمتی کلیدی از وجه تمایز یک شرکت با رقبایش محسوب گردد. شما می‌توانید از طریق ارائه‌ی پشتیبانی سلف سرویس و سریع ‌تر کردن زمان پاسخ به مشتری، کیفیت خدمات خود را ارتقا دهید و از این روش  در مدت زمانی کوتاه، برای خود برندی دارای اعتبار ایجاد نمایید.

با پشتیبانی از مشتری قدرت خود را بیشتر نشان دهید

سرویس‌دهی وارائه خدمات  به مشتری می‌تواند به پیشرفت و گسترش  جایگاه برند شما کمک نماید  و این سبب می‌شود تا مشتری بتواند با برند شما به بهترین نحو ارتباط برقرارنماید  و میل و رغبت  بیشتری به منظور مشارکت با شما داشته باشد. به تبیینی  دیگر وفاداری مشتری (Customer Loyalty) افزایش  و گسترش بیشتری خواهد یافت. بعضی دیگر از استارتاپ (Startup)‌هایی که  بسیار موفق می باشند ، پاسخ‌ها و ارتباطات شخصی را با یکدیگر یکپارچه می نمایند  تا از این روش بتوانند خصوصیات و  ویژگی‌های منحصربه فرد و همیشگی  خود را حفظ نمایند.

شرکت Shoes of Prey را در نظر داشته باشید. این شرکت برندی  خرده ‌فروش در دنیا  می باشد که در آن کفش‌هایی را که مشتریان از روش وب سایت شرکت برای خود ترسیم می نمایند ، تولید و عرضه می‌شود. به خاطر  آن که شرکت Shoes of Prey محصولاتش را به صورت سفارشی و برابر و متناسب با سلیقه‌ی مشتریانش تولید و عرضه می نماید، ارتباطاتش با مشتریان هم  ‌بایستی  سفارشی‌سازی گردد.

تمامی اشخاص شرکت اعم از تیم مدیریت ومتخصصان فروش و مهندسان، همه آن ها  از راهکار پشتیبانی از مشتری استفاده می‌ نمایند که سرانجام این قابلیت برای آن ها فراهم می شود تا بتوانند روند کسب و کار را در دست بگیرند و خدماتی را به صورت  شخصی و سفارشی ارائه نمایند . این چنین راهکاری سبب شده است تا شرکت در طول 3 سال بتواند رشد 500 درصدی  داشته باشد.

با سرویس‌دهی به مشتری، وکیل مدافعان خود را زیاد کنید

مردم محصولات شما را مطابق با آن چه که دیگران  از رابطه با استفاده‌ی محصول شما به دست آورده اند مورد قضاوت قرار می دهند.

در دنیای امروز بیشتر مشتریان بر اساس نظر دوستان و افرادی که همسن وسال خودشان بوده و از محصولی استفاده کرده باشند و در مصرف آن محصول تجربه کسب نموده باشد محصولی را مورد قضاوت قرار می دهند.

شما بایستی در هر برخورد با مشتری فرصتی را  برای برندسازی در نظر بگیرید این موضوع بسیار اهمیت دارد. آمار و ارقام نشانگر این می باشد که هزینه‌ی جذب مشتری جدید، پنج برابر بیشتر از حفظ مشتری قدیمی می باشد. اما در هر بازاریابی که مشتری از جانب شما انجام می دهد، قادر می باشد بدون صرف هیچ هزینه‌ای سبب جذب مشتریان جدید گردد.

با وجود این که شرکت های کوچک به راحتی و آسانی قادر می باشند پشتیبانی از مشتریان را به عقب بیاندازند، اما بایستی به این نکته توجه داشته باشند که این راهکار می‌تواند همان قدرت پنهانی باشد که به آن ها به منظور سبقت گرفتن از رقیبان کمک و یاری می‌ رساند. به همین دلیل بهتر است سرویس‌دهی به مشتریان را به صورتی هوشمندانه و خردمندانه از همان روز اول آغاز کنند.

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

  • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
  • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

کدام‌ نوع برند شخصی مناسب است؟

اگر قصد داشته باشیم به صورت دقیق تر و با صراحت بیشتر برند سازی را توصیف نماییم باید بگوییم که برند شخصی شما بایستی همان عکسی را نشان دهد که شما هستید در این مقاله به توضیحات بیشتر نوه برند شخصی مناسب پرداخته می شود

هزینه و تعرفه ثبت برند

ثبت برند ، ثبت مالکیت شما به عنوان تولید کننده یک محصول تحت یک عنوان خاص ( نام تجاری ) یا شکل خاص ( لوگو) می باشد. هزینه ثبت برند شامل هزینه اظهارنامه برند تجاری به همراه حق الثبت برند می باشد که متشکل از فیش های واریزی دولتی و نیز حق الچاپ آگهی روزنامه رسمی در دو مرحله می باشد که توسط ارزان ثبت ...

مدارک لازم جهت علامت تجاری

برای آن که علامت تجاری و برند، را به ثبت برسانید در ابتدا بایستی مدارکی را تهیه و تدوین کنید. در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

اهمیت برندسازی

برای همه مردم اصطلاح برند سازی یادآور کمپین های تبلیغاتی که هزینه بر و دربردارنده ی مشاورانی بسیار گران می باشد. در حقیقت با راهکاری های ساده دیگری هم برندسازی انجام می شود.در ادامه مبحث به این موضوع می پردازیم.

برندسازی

برندسازی -ثبت برند اولین مرحله برندسازی است . اما فاصله ای بین ثبت برند و برندسازی در این بین هست که ارزان ثبت به شما کمک می کند تا این فاصله پر شود. به منظورپل زدن بر روی این فاصله باید قدم هایی برداشته شود . قدم هایی که در فاصله بین استراتژی کسب و کار شما و طراحی و ثبت برند شما برداشته می شود

استعلام برند پیش از ثبت

استعلام برند به این خاطر انجام می شود که قبل از استفاده ما از این نام تجاری شخص دیگری استفاده نکرده باشد ارزان ثبت استعلام برند و ثبت برند را انجام می دهد.

مالکیت انحصاری مطلق و نسبی در نام تجاری

مالکیت انحصاری مطلق و نسبی در نام تجاری - در این تحقیق منظور از مالکیت انحصاری مطلق عبارت از حق اعمال انواع تصرفات مادی و حقوقی است که نسبت به شیئی صرفأ و صرفا برای مالک آن ایجاد میشود به نحوی که هیچ شخص دیگری حق ندارد از طریق یکی از اسباب تملک عین یا مثل آن را تملک و تصرف نماید.

ثبت برند غلات

جهت ثبت برند غلات باید در اداره ثبت مالکیت صنعتی بعد از تهیه مدارک اقدام به ثبت نمود . در ذیل به توضیحات بیشتر پرداخته می شود .

چگونه برند ثبت کنیم ؟

شما به یک نام و معرف و مشخصه ای نیازمند هستید که به وسیله آن بتوانید محصول خودتان را به مصرف‌کنندگان معرفی کنید در این مقاله توضیحات لازم که برند را چگونه به ثبت برسانید مطالعه نمایید.

کدام علائم یا برند ها قابل ثبت نیست

کدام علائم یا برند ها قابل ثبت نیست - علائم ممنوعه - کدام علائم یا برند ها قابل ثبت نیست - قانونگذار بعضی از علائم را که در انحصار دولت بوده و یا خلاف نظم و عفت عمومی می باشد را ممنوع اعلام کرده و اداره ثبت شرکتها از ثبت علائم مذکور خوداری خواهد کرد. ماده ۵ ثبت علائم و اختراعات مقرر داشته است

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟