لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

مراحل ثبت لوگو


لوگو یا نشان تجاری با هدف به وجود آوردن قدرت و اعتبار و تفاوت بین خدمات یک شرکت با شرکت دیگر و یک شخص حقیقی یا شخصیت های حقوقی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان وسیله ای به منظور معرفی کردن محصولات یک شرکت در بازار به کار می رود. در اصل لوگو نشانی است که برروی محصولات و یا کالا درج می شود و در ذیل آن نام آن موسسه و یا نهاد قید می گردد.

مطابق قانون تجارت ایران به ثبت رساندن لوگو الزامی و ضروری نمی باشد ولی چنانچه ثبت شد بایستی به وسیله دولت به منظور حفظ و حقوق مالکیت آن به منظور فردی که آن را به ثبت رسانده است و صاحب برند می باشد حمایت گردد.

به دلیل رقابت های بسیار زیادی که در موضوع های مختلف و تجاری در میان انواع شرکت های داخلی و خارجی وجود دارد بهترین راه حل این است که برند یا لوگو به ثبت رسانیده شود تا شخص و یا اشخاصی از منفعت ها و اعتبار آن به سود خود و ضرر مالک برند استعمال ننمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت لوگو

الف- اشخاص حقوقی

 1. ارائه یک رونوشت از آگهی تاسیس ، هر نوع تغییرات مانند تغییر نام ، آدرس و تغییر مدیر عامل و هم چنین روزنامه تاسیس به همراه درج تغییرات.
 2. ارائه یک رونوشت از مجوز های شرکت شامل پروانه بهره برداری و جواز تاسیس.
 3. تبصره :در صورتی که مجوزی به نام شرکت وجود ندارد و شرکت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل به صورت شخصی داشته باشند برای ثبت قابل قبول است.
 4. ارائه رونوشت کارت بازرگانی به نام شرکت یا مدیر عامل شرکت.
 5. ارائه رونوشت شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت.
 6. ارائه نمونه ای از لوگو مورد تقاضا در ابعاد 10*10سانتی متر.
 7. ارائه مهر شرکت.

ب-  اشخاص حقیقی

 1. ارائه رونوشت شناسنامه و کارت ملی متقاضی.
 2. ارائه رونوشت جواز کسب و یا هرگونه مجوز فعالیت.
 3. ارائه رونوشت کارت بازرگانی به نام متقاضی.
 4. ارائه نمونه ای از لوگو مورد درخواست در ابعاد 10*10 سانتی متر.

بنابراین به منظور به ثبت رساندن لوگو بایستی مراحلی به شرح ذیل سپری گردد:

مراحل ثبت لوگو

به منظور ثبت لوگو بایستی مرحله های قانونی به صورت درست و صحیح سپری گردد.بهتر است کلیه این مرحله ها با نظر و چشم انداز مشاوران و کارشناسان کاردان و خبره در موسسه حقوقی ارزان ثبت سپری گردد تا برای هزینه های اضافی و مجددکاری مانعی به وجود بیاید. درخواست کننده ثبت لوگو بایستی مدارکی که در ادامه توضیح داده خواهد شد را تهیه نماید و مطابق شیوه و روندی که در ذیل عنوان شده است مبحث ثبت لوگو را سپری کنند:

ورود و ثبت نام در سایت مالکیت معنوی و در قسمت ثبت علائم تجاری

به منظور این امر نخست بایستی مدارک را تهیه و تدوین نموده باشید بعد از آن بایستی به پایگاه اینترنتی اداره مالکیت معنوی به آدرس sherkat.ssaa.ir رجوع نمایید.

آدرس فوق الذکر به اداره مالکیت صنعتی تعلق دارد اما در هنگام ورود به سایت در قسمت چپ سایت بایستی اداره مالکیت معنوی را انتخاب نمایید و وارد شوید.

بعد از آن تقاضای خود را وارد می نمایید و کلیه مدارک و مستندات و اظهارنامه لوگو خود را در این قسمت طبق دستورکار وارد می نمایید.

در هنگامی که اطلاعات خود را وارد سایت اداره مالکیت معنوی می نمایید بایستی به مواردی که در ذیل عنوان شده اند توجه نمایید:

اطلاعات فرد حقیقی و یا حقوقی که قرار است صاحب لوگو باشد را بایستی وارد نمایید.

در قسمتی بایستی اطلاعات وکیل و یا نماینده شرکت را وارد نمایید که به دلیل نیاز به منظور ارسال رمز و الاعیه های های احتمالی به او می باشد.

طبقه کالا و خدمات بایستی به دقت انتخاب و متناسب با موضوع شرکت شما باشد. البته بعدا تغییر این طبقات امکان پذیر خواهد بود.

چنانچه در قسمت ورود مدارک نیاز دارید مورد دیگری را هم بارگذاری نمایید بایستی در قسمت پیوست های اختیاری این مدارک بارگذاری گردد.

هزینه های ثبت برند یا لوگو را بایستی به صورت اینترنتی پرداخت نمایید. بنابراین دربر داشتن رمز دوم الزامی می باشد.

در پایان فرایند ثبت نام لوگو در سایت برای شما اطلاعات پیامک و همچنین کد پیگیری و شماره ثبت برند ارسال و نمایش داده می شود. حتما آن را یادداشت و ذخیره کنید تا در مراحل بعدی بتوانید از ان استفاده کنید.

زمان ارزیابی تقاضای شما به منظور ثبت لوگو ممکن است حدود سه ماه از ورود اظهارنامه طول بکشد.توجه داشته باشید که این مدت زمان به صورت حداکثری می باشد.در نهایت بایستی با تایید و تصدیق تقاضای شما پرونده تشکیل گردد که مطلوب می باشد این کار را به وکلای کاردان و با تجربه موسسه ارزان ثبت بسپارید تا آن ها این امر را برای شما به انجام برسانند.

ثبت نهایی لوگو به پرداخت هزینه های نهایی و هم چنین آگهی های ثبت برند نیازمند می باشد.بعد از نخستین انتشار آگهی لوگو در روزنامه رسمی دادگستری و روزنامه کثیرالانتشار فرصتی یک ماهه به لوگو اعطا می گردد.در صورتی که در این مدت زمان شخصی اعتراض و یا شکایتی به منظور لوگو شما نداشته باشد تصدیق نامه ثبت لوگو به منظور ما و با مدت زمان 10ساله صادر خواهد گردید.

 حدود7 روز بعد بایستی آگهی دوم به منظور لوگو در روزنامه رسمی کشور صادر گردد.پس از ده روز کاری با تسلیم نسخه رونوشت درخواست اولیه ثبت لوگو و روزنامه اول و دوم بایستی به منظور صادر شدن پروانه ده ساله ثبت لوگو مبادرت گردد.این پروسه هم امکان دارد دوالی سه روز زمان ببرد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

وظایف مجمع عمومی موسس

مجمع عمومی شرکت سهامی از اجتماع مالکان سهام تشکیل می گردد مقررات مربوط به حضور عده لازم به منظور تشکیل مجمع عموم و آراء لازم به منظور گرفتن تصمیمات در اساسنامه مشخص خواهد شد

مدارک لازم جهت ثبت شرکت

در جهت اینکه شرکت در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد موسسین باید مدارکی را ارائه دهند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک ثبت شرکت مقاله را مطالعه نمایید.

کد اقتصادی چیست ؟

بازرگانان، شرکت ها و موسسات وظایف مهمی از جمله گرفتن کد اقتصادی را به عهده دارند در این مقاله به تعریفی کاملتری از کد اقتصادی پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

ثبت برند جواهرات

اشخاصی که علاقه مند به فعالیتهایی در زمینه جواهرات می باشند و در جهت ایجاد مخاطب بیشتر و داشتن اعتبار در نزد مخاطبان و یا مشتریان خود می توانند اقدام به ثبت برند جواهر نمایند .

ثبت موسسه حقوقی

موسساتی هستند که امور تجارتی فعالیت نمی کنند و در زمینه فعالیت های حقوقی توسط کارشناسان حقوقی و یا وکلای رسمی دادگستری که به انجام امور وکالت می پردازند

مدارک دریافت کارت بازرگانی

برپایه و اساس قوانین و مقررات گمرکی کشور کارت بازرگانی مجوزی می باشد که مالک آن شخصی اعم از شخص حقوقی و حقیقی است و قادر می باشد با دربرداشتن آن به امر تجارت در زمینه واردات و صادرات کالا مبادرت نماید.

مدارک ثبت لوگو

لوگو نمادی به صورت تصویری می باشد که با ثبت آن می توانید از آن محافظت نمایید که الزامی است در ثبت لوگو مدارکی را ارائه دهید که در این مقاله از مدارک مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی مطالبی ذکر شده است لطفا مطالعه نمایید .

وظایف مجمع عمومی موسس برای تشکیل شرکت سهامی

در جهت تشکیل شدن شرکت سهامی خاص هیئتی تشکیل می شود که این هئیت موسس نامیده می شود .که وظایفی نیز بر عهده دارد که در این مقاله به آن اشاره می شود لطفا مطالعه نمایید

کاربرد کارت بازرگانی

کارت بازرگانی يكي از مدرک های اصلي است كه در خصوص موضوع واردات _ صادرات كالا الزامی می باشد و جزء يكي از پایه های مهم واساسي اين مبحث می باشد دریافت کارت بازرگانی کاربردهایی دارد که در این مقاله به مطالعه آن می پردازیم

اهمیت ثبت برند

زمانی که برند را ثبت می نمایید می توانیداز مزایای ثبت برند نیز استفاده نمایید و در واقع ثبت برند از اهمیت خاصی نیز برخورددار است .دراین مقاله از اهمیت و مزایای ثبت برند اطلاعاتی را مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟