لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت آنلاین برند


در نخست بهتر است بدانیم که برند چیست؟ برند عبارت است از یک نام، عبارت، طرح، نماد و یا هر ویژگی های دیگری که مشخص کننده خدمات و یا فروشنده محصولی خاص باشد که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می گردد. عنوان قانونی که می توان برای برند استفاده کرد نشان تجاری می باشد. در واقع برند شامل کلیه احساسات، ویژگی ها و مفاهیمی است که به یک اسم گره خورده است . برند آن چیزی می باشد که اشخاص از این نام برداشت می کنند.

ثبت آنلاین برند

برند شما بایستی دربردارنده ویژگی ها،احساسات و مفاهیم شما باشد و آن ها را به مشتری معرفی کند.در حقیقیت مشتریان برای خریداری نمودن یک کالا به برند آن محصول توجه می کنند و این موضوع برای آن ها بسیار مهم و با اهمیت می باشد.ثبت برند سند مالکیت آن شمرده می شود شما با ثبت برند خود صاحب آن برند می شوید و هیچکس یا شرکت دیگری این حق و مجوز را ندارد که بدون اجازه از برند شما استعمال نماید. بنابراین اشخاصی که برند خود را ثبت نمی کنند نمی توانند از استفاده اشخاص دیگر از آن برند جلوگیری کنند به منظور همین امر کلیه بازرگانان و موسسه های تجاری جهت حفاظت از برند خود در برابر هر گونه تقلید و کپی برداری برند خود را به ثبت می رسانند.

در دنیای امروز یا پیشرفت و توسعه اینترنت ثبت برند به صورت اینترنتی ممکن و امکان پذیر شده است.در گذشته  برای به ثبت رسانیدن برند بایستی به اداره مالکیت صنعتی به صورت حضوری مراجعه می نمودید و درخواست ثبت برند و مدارک آن را به صورت سنتی و دستی تحویل می دادید اما در دنیای امروز و با گسترش فضای مجازی و اینترنت کلیه مراتب پروسه به صورت آنلاین و بر اساس سامانه صورت می گیرد.

استعلام ثبت آنلاین برند

به منظور ثبت برند قبل از هر کاری به منظور پیشگیری از عدم ثبت به دلیل شباهت و یا تکراری بودن برند نخست بایستی از برند مورد خود استعلام بگیرید تا از ثبت و یا عدم ثبت برندتان اطمینان بدست بیاورید. برای این کار نیز باید از وب‌سایت و اینترنت استفاده کنید و نیازی به مراجعه حضوری به اداره مالکیت صنعتی نمی‌باشد.

سامانه استعلام ثبت آنلاین برند یکی از مرسوم‌ترین و کاربردی‌ترین شیوه‌ها در استعلام برند در کشور محسوب می‌شود. این سامانه از این نظر بسیار مهم و بااهمیت می باشد که در صورت تکراری بودن نام برند از ارسال همان نام به سامانه‌ی موردنظر جلوگیری خواهد شد. همین مسئله به‌صرفه در زمان و هزینه جهت ثبت برند مرتبط می‌شود. از جهت دیگر با استعلام برند می‌توان از تمامی برندهای ثبت‌شده در ۴۵ طبقه‌ی کاری اطلاع حاصل کرد. از فواید استعلام برند قبل از ثبت برند  خود می‌توان به جلوگیری از ثبت برند تکراری، صرفه‌جویی در وقت و هزینه، عدم تشابه با برند رقبا، آشنایی با رقبا در طبق کاری خود اشاره نمود.

فرایند ثبت آنلاین برند

بدین ترتیب در ابتدای ثبت آنلاین برند این استعلام برای شما انجام می‌پذیرد. در این مقطع باید مشخص شود که طبقه شغلی شما چیست و برای چه محصولات یا خدماتی می‌خواهید برند ثبت کنید. در مجموعه ثبت ارزان ثبت فرایند ثبت برند به‌صورت آنلاین مهیا و فراهم می باشد و درصورتی‌که زمان و مسیر جهت مراجعه به مجموعه برای شما دوستان مشکل است ثبت برند خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید.

بعد از استعلام عدم ثبت برند ، نوبت به ثبت برند  مدنظر شما  فرا می‌رسد که با توجه به نوع کالا و خدمت و طبقه‌بندی برند باید نسبت به ثبت آن اقدام شود. ثبت برند ، به روش اینترنتی و از طریق سامانه انجام می‌گیرد.

مراحل ثبت آنلاین برند

مراحل ثبت آنلاین برند از قرار زیر است:

 1. نوع اظهارنامه انتخاب می شود.
 2. مشخصات کامل صاحب برند وارد می شود.
 3. مدارک بارگذاری می گردد.
 4. در صورتی که در اظهارنامه نقص و ایرادی وجود نداشته باشد اطلاعات تایید می شود.
 5. به‌صورت اینترنتی هزینه اولیه ثبت پرداخت می گردد.
 6. شماره اظهارنامه دریافت می شود.
 7. پرونده به کارشناس مربوطه ارائه می گردد.
 8. نسخه‌ای که توسط کارشناس تأییدشده  است به امضا می رسد.
 9. نسخه امضاشده همراه با مدارک موردنیاز به آدرس مرکز ارسال می گردد.
 10. کارشناس مربوطه بعد از ارائه مدارک و اعلام نتیجه به صورت نهایی رسیدگی می کند.
 11. بعد از رسیدگی و تأیید ثبت توسط متقاضی مبلغ نهایی ثبت واریز می گردد.
 12. نتیجه درخواست ثبت برند از طریق سامانه ثبت‌اسناد و املاک کشور پیگیری می گردد.
 13. بعد از قبول و تأیید متصدی شعبه ثبت علائم علامت مزبور همراه با کلیه مشخصات در روزنامه رسمی چاپ و منتشر می گردد.

مجموعه  ارزان ثبت در خصوص ثبت برند و ثبت برند آنلاین یا ثبت اینترنتی برند با استفاده از تکنولوژی روز و نیز بهره‌گیری از وکلای برجسته و کارشناسان خبره در خدمت شما متقاضیان محترم می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه حضوری یا در صورت عدم تمایل به مراجعه حضوری با برقراری تماس و به‌صورت غیرحضوری با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و ثبت برند خود را به ما بسپارید.

از مزایای ثبت برند در مجموعه ارزان ثبت  سرعت در ثبت، پیگیری مستمر کار، هزینه مناسب، صرفه‌جویی در زمان و هزینه و همراهی تیم کارشناسان تا آخرین مرحله از کار می‌باشد.با ما تماس بگیرید. 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ویژگی های یک برند خوب

پیشرفت و پیشروی صنعت و تجارت و تولید جنس های یک شکل و توسعه فروش کارخانه ها و پیشرفت رابطه های جهانی به برند اهمیت بسیار زیادی اعطا نموده است.

وظایف مجمع عمومی موسس برای تشکیل شرکت سهامی

در جهت تشکیل شدن شرکت سهامی خاص هیئتی تشکیل می شود که این هئیت موسس نامیده می شود .که وظایفی نیز بر عهده دارد که در این مقاله به آن اشاره می شود لطفا مطالعه نمایید

ثبت برند حقوقی

اشخاص حقوقی که شرکت خود را در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسانده می توانند در جهت شهرت و اعتبار کسبی برند برای فعالیت خود انتخاب نمایند .

ثبت برند جواهرات

اشخاصی که علاقه مند به فعالیتهایی در زمینه جواهرات می باشند و در جهت ایجاد مخاطب بیشتر و داشتن اعتبار در نزد مخاطبان و یا مشتریان خود می توانند اقدام به ثبت برند جواهر نمایند .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت

در جهت اینکه شرکت در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد موسسین باید مدارکی را ارائه دهند.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک ثبت شرکت مقاله را مطالعه نمایید.

وظایف مجمع عمومی عادی چیست؟

مجمع عمومی عادی بایستی حداقل سالی یک مرتبه تشکیل گردد در صورت کلی این مجمع به منظور انتخاب و برکناری مدیران و بازرسان و تصویب گزارش های مالی تشکیل گردد.

مدارک دریافت کارت بازرگانی

برپایه و اساس قوانین و مقررات گمرکی کشور کارت بازرگانی مجوزی می باشد که مالک آن شخصی اعم از شخص حقوقی و حقیقی است و قادر می باشد با دربرداشتن آن به امر تجارت در زمینه واردات و صادرات کالا مبادرت نماید.

وظایف مجمع عمومی موسس

مجمع عمومی شرکت سهامی از اجتماع مالکان سهام تشکیل می گردد مقررات مربوط به حضور عده لازم به منظور تشکیل مجمع عموم و آراء لازم به منظور گرفتن تصمیمات در اساسنامه مشخص خواهد شد

مراحل ثبت لوگو

طبق قانون تجارت ایران به ثبت رساندن لوگو الزامی و ضروری نمی باشد ولی چنانچه ثبت گردید بایستی به وسیله دولت به منظور حفظ و حقوق مالکیت آن به منظور فردی که آن را به ثبت رسانده است و صاحب برند می باشد حمایت گردد. در این مقاله از مراحل ثبت لوگو بیشتر توضیح داده شده است لطفا مطالعه نمایید

نحوه تنظیم صورتجلسه

در ارتباطات تجاری اینکه بتوانید صورتجلسه صحیح را تدوین و تنظیم نمایید از مواردی است که بسیار ارزشمند می باشد .در این مقاله به نکاتی که باید در تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت توجه نمایید نیز مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟