لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت آنلاین شرکت


در جهان امروزی به دلایل متفاوتی تمایل و علاقه اشخاص حقیقی جهت به انجام رسانیدن فعالیت های اقتصادی در امان شخصیت خیالی شرکت های تجاری افزایش یافته است و بلکه در رابطه با فعالیت های بزرگ به یک الزام تبدیل گردیده است از این منظور مطالعه در رابطه با چگونگی تشکیل و ثبت شرکت از اقدامات اولیه در تاسیس و راه اندازی شرکت های تجاری می باشد. با عنایت به الکترونیکی شدن روال تقاضای ثبت شرکت در مرجع ثبت شرکت ها می توان از روش مراجعه به پورتال اداره ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.ir  و کامل نمودن فرم مربوطه، نسبت به ثبت شرکت مبادرت نمود.

بسیار واضح است که الکترونیکی شدن ابلاغ تقاضای ثبت شرکت صرفه جویی در هزینه و زمان درخواست کنندگان را هم به همراه خواهد داشت.در این مقاله، به مراحل ثبت اینترنتی شرکت می پردازیم. مطالعه کنندگان گرامی علاوه بر مطالعه ی این نوشتار، می توانند از طریق تماس با مشاورین توانمند ارزان ثبت از مشاوره تخصصی و رایگان این مجموعه بهره مند گردند.

مراحل ثبت اینترنتی شرکت

ورود به سامانه ثبت شرکت ها :

به منظور ثبت شرکت به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir  مراجعه نمایید.

مراحل تکمیل اطلاعات در سامانه به ترتیب ذیل می باشد :

⭐ 1- اطلاعات متقاضی را تکمیل کنید.

نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و… متقاضی تأسیس شرکت یا مؤسسه / تابعیت درخواست کننده /  در صورت ایرانی بودن وارد کردن شماره ملی و در صورت غیر ایرانی بودن وارد کردن شماره گذرنامه / درج مقام درخواست کننده  را درج نمایید.

⭐ 2- نام و نوع شرکت را مشخص کنید.

در این قسمت بایستی به ترتیب اولویت 5 نام به منظور شرکت انتخاب نمایید تا از بین آن ها یکی انتخاب گردد انتخاب اسم شرکت به منظور شرکت باید ها و نباید های خاص خود را دارد.

اسم های انتخاب شده بایستی دربردارنده شرایط و ضوابطی به شرح ذیل باشد:

  1. دارای معنا و مفهوم باشد.
  2. با فرهنگ اسلامی مطابقت نداشته باشد.
  3. سابقه ثبت نداشته باشد.

در این مرحله یک کد رهگیری به شما داده می شود تا بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به اداره ثبت شرکت ها، تنها از طریق این وارد نمودن این کد در سامانه نامبرده، بتوانید  از روند و روال ثبت اطلاع یابید.

لازم به توضیح است، انتخاب نام شرکت ، یکی از مهم ترین مبادراتی می باشد که در مسیر و امتداد  ثبت شرکت انجام می شود ، نام شرکت بایستی معرف ایده و کسب و کار شما باشد. برای این منظور می توانید از کارشناسان با تجربه ارزان ثبت کمک بگیرید تا شما را در این امر مهم یاری نمایند.

⭐ 3- موضوع شرکت را درج نمایید.

مدت و موضوع فعالیت از اطلاعات مورد نیاز در مرحله بعدی می باشد.در مورد این اطلاعات در گذشته با شرکای خود مشورت نمایید. به منظور مشخص نمودن مدت فعالیت شرکت یکی از 2 گزینه محدود و یا نامحدود را بایستی انتخاب نمایید. اما به منظور راحتی در انتخاب موضوع فعالیت سمانه لیسای را در اختیار شما قرار می ده.به عنوان مثال فعالیت های علوم و آزمایشگاهی در این فهرست گنجانده شده است.این نکته را به خاطر داشته باشید که بعضی از فعالیت ها به مجوز نیازمند می باشد که به منظور ثبت شرکت آن را هم می بایست تهیه نمایید.

⭐ 4- نشانی شرکت را مشخص کنید.

این قسمت با مشخصات مرکز اصلی در سایت معرفی گردیده است.در این جا لازم می باشد نشانی را که به منظور محل دفتر شرکت انتخاب نموده اید را همراه با شماره تماس و کد پستی ارائه نمایید.در صورتی که هنوز مکانی را به منظور محل فعالیت شرکت انتخاب ننموده اید قادر می باشید نشانی منزل خود و یا یکی از شرکا را در این قسمت وارد نمایید.این نکته را به خاطر داشته باشید که کلیه مدارکی را که از سوی اداره ثبت شرکت ها به منظور شما ارسال می گردد در نهایت به همین نشانی فرستاده خواهد شد.

⭐ 5- سرمایه شرکت را وارد کنید.

در بخش «سرمایه شخص حقوقی» سایت اداره ثبت شرکت ها بایستی تکلیف میزان سرمایه شرکت را مشخص کنید.در شرکت های سهامی ، تعداد سهم و ارزش اسمی آن هم در این فرم وارد می شود .برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود حداقل سرمایه مورد نیاز 100هزار تومان است.با این حال مبلغ سرمایه اولیه تاحدودی نشانه ای از اعتبار شرکت است.بنابراین عده ای به منظور آغاز به کار شرکت سرمایه 10میلیون تومانی در نظر می گیرند.

⭐ 6-  معرفی شرکا .

حالا می بایست در فرمی که در مرحله بعد پیش رویتان قرار می گیرد مشخصات سهام داران و اعضای اصلی شرکت را وارد کنید، در صورتی که تعداد این اشخاص بیشتر از 150نفر باشد بایستی فرمی را که از پیش در سایت بارگذاری شده دریافت نمایید و اسامی و مشخصات اشخاص را در آن وارد نمایید؛ در این بخش اطلاعات شناسنامه ای و هم چنین آدرس پستی و شماره تماس این افراد ثبت و ذخیره می گردد.

⭐ 7- سهام شرکا را مشخص کنید.

گام بعدی تکمیل نمودن اطلاعات مربوط به سهام و سرمایه شرکاء می باشد،با انتخاب نام هر یک از اعضاء مشخص می کنید که این فرد چه تعداد سهام دارد. «نوع سهام» در حقیقت گزینه ای است که در آن نقدی یا غیر نقدی بودن سرمایه مشخص می شود. سمت اشخاص و ارتباط آنها با یکدیگر در فرم های مراحل بعد ثبت می شود.منظور از ارتباط اشخاص با یکدیگر ، مشخص بودن وکیل و موکل و قیم قانونی و …در ارتباط با شرکا و اعضای شرکت است.

⭐ 8- معرفی شعبه های شرکت.

اگر قرار است شرکت شما شعبه هایی هم اینجا و آنجا داشته باشد لازم است در فرم مربوط به این قسمت مشخصات این شعب وارد شود؛ البته در صورتی که هنوز تکلیفی برای این موضوع از طرف سهام داران روشن نشده باشد می توان معرفی شعب را به زمانی دیگر موکول کرد ودر فرم قسمت شعب ،گزینه مربوط به نداشتن شعب را انتخاب کنید.بعد از روشن کردن تکلیف شعب شرکت و مقام اشخاص در آن ،بایستی به سراغ تعیین سال مالی شرکت بروید و در مرحله بعد فرم مربوط به صورتجلسه را تکمیل کنید.

⭐ 9- اساسنامه را ارائه دهید.

بعد از تایید اطلاعات شما از شما در خواست می گردد که اساس نامه و شرکت نامه را در سایت بارگذاری نمایید اساس نامه و شرکت نامه شرکت ها فرم های پیش فرضی دارند که تنها بایستی آن ها را تکمیل نمایید و در نهایت در صورتی که تمایل داشتید قادر می باشید مقررات و قوانینی که مختص شرکت خودتان می باشد را به آن اضافه نمایید.حالا بایستی رونوشت برابر اصل شده از اساس نامه خود را در سایت اداره ثبت شرکت ها بارگذاری نمایید.

⭐ 10- تایید مدارک.

در مرحله پایانی با عنایت به نوع شرکت مدارکی که در خواست کننده بایستی ارائه نماید به نمایش گذاشته می شود و درخواست کننده بایستی بر روی آن کلیک نماید و آن ها را تهیه و تدوین نماید.

از این مرحله به بعد کار اصلی شما در سامانه به اتمام رسیده است و تنها بایستی منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت ها از شما بخواهد که مدارک را به منظور آن ها ارسال نمایید.

در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای با مادر ارتباط باشید موسسه ارزان ثبت شما را در این امر یاری می نماید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مدارک ثبت لوگو

لوگو نمادی به صورت تصویری می باشد که با ثبت آن می توانید از آن محافظت نمایید که الزامی است در ثبت لوگو مدارکی را ارائه دهید که در این مقاله از مدارک مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی مطالبی ذکر شده است لطفا مطالعه نمایید .

وظایف مجمع عمومی عادی چیست؟

مجمع عمومی عادی بایستی حداقل سالی یک مرتبه تشکیل گردد در صورت کلی این مجمع به منظور انتخاب و برکناری مدیران و بازرسان و تصویب گزارش های مالی تشکیل گردد.

ثبت آنلاین شرکت

بسیار واضح است که الکترونیکی شدن ابلاغ تقاضای ثبت شرکت صرفه جویی در هزینه و زمان درخواست کنندگان را هم به همراه خواهد داشت در این مقاله از مراحل اینترنتی ثبت شرکت اطلاعات لازم را مطالعه نمایید .

ویژگی های یک برند خوب

پیشرفت و پیشروی صنعت و تجارت و تولید جنس های یک شکل و توسعه فروش کارخانه ها و پیشرفت رابطه های جهانی به برند اهمیت بسیار زیادی اعطا نموده است.

مراحل ثبت لوگو

طبق قانون تجارت ایران به ثبت رساندن لوگو الزامی و ضروری نمی باشد ولی چنانچه ثبت گردید بایستی به وسیله دولت به منظور حفظ و حقوق مالکیت آن به منظور فردی که آن را به ثبت رسانده است و صاحب برند می باشد حمایت گردد. در این مقاله از مراحل ثبت لوگو بیشتر توضیح داده شده است لطفا مطالعه نمایید

اهمیت ثبت برند

زمانی که برند را ثبت می نمایید می توانیداز مزایای ثبت برند نیز استفاده نمایید و در واقع ثبت برند از اهمیت خاصی نیز برخورددار است .دراین مقاله از اهمیت و مزایای ثبت برند اطلاعاتی را مطالعه نمایید.

مراحل تشکیل پرونده مالیاتی

قوانین تجارت برای هر شخصیت حقوقی که ثبت ان در اداره ثبت شرکتها به پایان رسیده است در جهت تشکیل پرونده مالیاتی در واحد مالیاتی می باشد .

مدارک ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت ها به شکل اینترنتی در سامانه اداره ثبت شرکت ها و با ارائه صورتجلسه و مدارک مربوطه امکان پذیر می باشد.در این مقاله به مطالعه مدارک ثبت تغییرات شرکت مراجعه نمایید .

علائم تجاری قابل ثبت

در کشور ما تنها ثبت علامت های تجاری مورد تایید می باشند و پذیرفته می شوند که قابل مشاهده باشد.

ثبت برند حقیقی

اشخاص حقیقی می توانند اقدام به ثبت برند حقیقی نمایند . در جهت ثبت برند حقیقی باید بعد از تهیه مدارک مورد نیاز اقدام به ثبت ان در اداره ثبت مالکیت صنعتی نمایند و در قسمت نوع شخص حقیقی را انتخاب نمایند .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟