لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

فرایند ثبت شرکت در اردبیل


با اقدام به ثبت شرکت در اردبیل تبدیل به یک شخص حقوقی با اعتبار و امتیازات اشخاص حقوقی خواهید شد . علاوه بر این از حمایت قانون تجارت و کار از شخصیت حقوقی یا شرکت و موسسه ثبت شده برخوردار خواهید شد. اقدامات لازم برای امور ثبتی بعضاً دارای پیچیدگی هایی است و بنابراین شما می توانید برای سهولت درانجام امورمربوط به ثبت شرکت در اردبیل با مشاوران ما در ارزان ثبت در تماس باشید تا به صورت تصصی و کاملاً حرفه ای در کمترین زمان اقدام به ثبت شرکت شما دراردبیل کنند

در این مقاله مراحل ثبت شرکت در اردبیل، مدارک لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در اردبیل و نکات دیگر مثل انتخاب نام شرکت را برای شما تشریح کرده ایم تا نیاز به مطلب دیگری نداشته باشید.

شرایط و اقدامات لازم قبل از ثبت شرکت در اردبیل 

در زمان ثبت شرکت باید تمامی مدارک مربوط به شرکت ونیزاعضای تشکیل دهنده آن ، موضوع فعالیت شرکت و بر حسب آن نوع شرکت ، سرمایه شرکت و سرمایه هر یک از اعضا و سمت آن ها در شرکت ، مکان دفتر شرکت ، نام هایی برای شرکت که یکی از آن ها را نهاد ثبت شرکت تایید می کند. به علاوه انتخاب شرکای معتمد هم خود از شرایط مهم ثبت شرکت در اردبیل است، زیرا این افراد باید فاقد سو پیشینه بوده و چیزی در چنته خود برای عرضه در حوزه فعالیت شرکت و حرفه شما داشته باشند یعنی سرمایه مادی یا معنوی ( علم و تخصص )  را دارا باشند.

در  راستای اقدامات پیش از ثبت شرکت باید همان طور که گفتیم 5 نام را برای شرکت انتخاب کنید که در ادامه در مورد شرایط  انتخاب نام شرکت اطلاعاتی ارایه خواهد شد. 

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد ثبت شرکت در اردبیل می توانید با مشاوران مجرب ما در گروه ارزان ثبت در ارتباط باشید تا شما را درراه رسیدن به اهدافتان به صورت تخصصی یاری فرمایند. 

 انتخاب نام برای شرکت

ازجمله موارد مهم در انتخاب نام  مورد تایید اداره ثبت برای شرکت ریشه فارسی داشتن ان اسم و تبعیت از قوانین تجارت کشورمی باشد. دراین حالت نام انتخابی باید دارای حداقل چهار کلمه باشد و دارای معنی مناسب و مربوط به شغل متقاضی ثبت باشد . نام انتخابی نباید از اسامی و القاب افراد مشهور و یا شعرا و دانشمندان باشد . می توان با استفاده از حروف اول نام شرکت آن را به صورت مخفف نوشت وبه ثبت رساند . نام انتخاب شده برای شرکت نباید تکراری باشد یعنی توسط شرکت و یا موسسه ای دیگر قبلاً به ثبت نرسیده باشد.به منظور اطلاع از نام های انتخابی و جلوگیری از تکرار آن ها می توانید به سامانه شناسه ملی به نشانی www.ilenc.ir مراجعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر وراهنمایی دراین موضوع با مشاوران ما در مجموعه ثبتی ارزان ثبت تماس بگیرید تا به طور مفصل و تخصصی اقدام به ارایه خدمات به شما در این زمینه نمایند. لازم به ذکر است انتخاب یک نام مناسب برای شرکت باعث ایجاد نسبی موفقیت در شرکت مذکورخواهد شد.  

ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت در اردبیل 

گام اول در ثبت شرکت مشخص کردن تمامی اطلاعات شرکت می باشد . این اطلاعات شامل نوع و شرح فعالیت های شرکت و درج تعداد شرکای شرکت در صفحات سامانه اداره ثبت شرکت ها می باشد.قابل ذکر است که هیچ کدام از اعضای شرکت نباید دارای سوسابقه کیفری باشند .  جهت اطلاع از انواع شرکت ها و تعداد شرکای آن ها در زمان تاسیس می توانید این مقاله رامطالعه کنید : نوع شرکت برای ثبت

تعیین کردن آدرس اصلی شرکت و نیز تعیین سرمایه اولیه شرکت و میزان مسیولیت و مقام ووظایف هرکدام از افراد در شرکت و صاحبان امضا نیز از مراحل بعدی در اقدام به ثبت شرکت می باشد .  

بعد از ارایه کلیه اطلاعات ذکر شده و خواسته شده  در سامانه اداره ثبت شرکت ها ، در صورتی که تمام اطلاعات وارد شده صحیح وکامل باشد به مرحله بعدی در اقدامات مربوط به ثبت شرکت خواهید رفت در غیر این صورت باید در راستای اصلاح و تکمیل  اطلاعات و مدارک قدم بردارید . نهایتاً پس از تایید اطلاعات و مدارک ثبت شرکت اردبیل ،باید مراجعه به اداره ثبت شرکت اردبیل جهت اخذ آگهی تاسیس شرکت نمود و سپس آن را به اطلاع عموم رساند.

نکته : جهت اطلاع بیشتر از مراحل ثبت شرکت این مقاله را مطالعه کنید : مراحل ثبت شرکت

در صورت مفقود و یا مخدوش شدن مدارک شرکت چگونه المثنی بگیریم ؟

مسایلی مانند گم شدن بعضی از مدارک شرکت و یا مخدوش شدن آن ها امکان دارد هر زمانی اتفاق بیفتد . در صورت مفقود شدن مدارک می توانید برای دریافت دوباره مدارک با در دست داشتن اطلاعات و مدارک خواسته شده که شامل مدارک شناسایی اعضا و تقاضانامه المثنی مدارک شرکت که به امضا همه اعضا شرکت رسیده باشد و مهمور به مهر شرکت باشد به همراه نامه نمایندگی شخص ارائه دهنده مدارک به اداره ثبت شرکت ها در اردبیل مراجعه و درخواست اخذ مدرک المثنی کنید .

مدارک لازم ثبت شرکت در اردبیل

 • ارایه کپی برابر اصل کارت ملی و شناسنامه ی اعضای شرکت و تمام سهامداران در شرکت 
 • ارایه برگه اوراق شرکت و نیز اساسنامه و اظهار نامه و شرکت نامه شرکت 
 •  در صورت داشتن وکیل برای انجام کارهای مربوط به شرکت ارایه وکالتنامه الزامی است
 •  جواز. 

هزینه و تعرفه به ثبت شرکت دراردبیل 

در زمینه تعرفه وهزینه ومربوط به ثبت شرکت عوامل مختلفی دخیل است ازجمله تعدد شرکا در شرکت ونیز نوع شرکت ونیز میزان سرمایه شرکت که  مواردی مانند هزینه های مربوط به حق ثبت . تمبر سرمایه و نیز حق الوکاله ثبت را تغییر می دهد. برای اطلاع دقیق درزمینه هزینه ثبت شرکت د اردبیل می توانید با موسسه ارزان ثبت  تماس حاصل فرمایید و سپس اقدام به ثبت شرکت خود کنید. همچنین می توانید مقاله تعرفه و هزینه های ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

در آخر 

موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت با داشتن حداقل 10 سال  سابقه درزمینه ثبت شرکت ها در کشور و با داشتن مشاوران مجرب درراستای ثبت شرکت  آماده ارایه خدمات در زمینه ثبت شرکت و برند شما در اردبیل میباشد . ارزان ثبت با انجام امورمربوط به ثبت شرکت برای شرکت ها و همین طور برند های معروف در کشور دارای تجربه و اعتبارزیادی درزمینه ثبت شرکت است . به همین دلیل  می توانید با خیال راحت تمام امورمربوط  به ثبت شرکت را به طور صفر تاصد به ارزان ثبت  بسپارید تا  کاملاً تخصصی اقدام به ثبت شرکت شما کنند . 

ثبت شرکت در شهرهای استان اردبیل

 • ثبت شرکت در مشکین شهر
 •  ثبت شرکت در سرعین
 •  ثبت شرکت در خلخال
 •  ثبت شرکت در پارس آباد
 •  ثبت شرکت در بیله سوار
 • ثبت شرکت در نیر
 •  ثبت شرکت در نمین
 •  ثبت شرکت در انباران
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین

صفر تا صد ثبت شرکت قزوین را شامل مراحل ، مدارک هزینه ثبت و انواع شرکت و سایر نکات لازم را با ما در این مطلب بخوانید.

شرایط ثبت برند در سنندج

برای رونق کسب و کارتان نیاز به ثبت برند در سنندج دارید و برای اینکه بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید این مقاله را تا پایان بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟