لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد


با ثبت شرکت درشهرکرد در قالب یک شخصیت حقوقی اقدام به فعالیت می کنید و از مزایا و تسهیلات مربوط به ثبت شرکت بهره خواهید برد. با ایجاد قوانین و مقررات برای رسیدن به اهداف شرکت در واقع تمامی مسئولیت های هر یک از شرکا را مشخص می کنید و میزان مسئولیت هر شخص را در زمان سود و زیان در شرکت نیز تعیین می کنید. اگر هم چنان برای ثبت شرکت خود دچار سردرگمی و دودلی شده اید کافی است به مزایای آن که در ادامه این مقاله به آن اشاره می شود توجه کنید وهم چنین با تماس گرفتن با مشاوران مجرب ما در ارزان ثبت با خیالی راحت کارهای ثبت شرکت شهرکرد خود را به ما بسپارید تا در کم ترین زمان به اهداف خود دست یابید.

مزایای ثبت شرکت در شهرکرد

با زندگی در جامعه امروز به این موضوع پی خواهید برد که نیاز به مطرح شدن در کسب و کار بین رقبای دیگر بسیار مهم می باشد. تنها راه برای جلوگیری ازسواستفاده دیگر افراد از دسترنج زحمات خود کافی است که اقدام به ثبت شرکت خود کنید. برای انجام قرارداد بین دیگر شرکت ها و ارگان ها باید شرکت خود را به دیگران بشناسانید که با ثبت شرکت به این هدف خود می رسید. و باعث اعتماد هرچه بیشتر افراد به شرکت و حرفه خود خواهید شد. و بدین ترتیب کسب و کاری برمبنای قانون را انجام خواهید داد.

با انجام ثبت شرکت در شهرکرد می توانید جهت گرفتن گرید و رتبه  خود در این شهر اقدام کنید . هم چنین می توانید در هنگام مناقصه و یا مزایده در شرکت های استان و یا کشور شرکت کرده و از مزایای آن بهره ببرید.

موسسه ارزان ثبت در این راه همگام با شما تا رسیدن به نتیجه مطلوبتان می باشد. پس بدون اندکی شک می توانید به موسسه ارزان ثبت اعتماد کرده و صفر تا صد کارهای ثبت شرکت خود را به ما بسپارید. 

در راستای رفع نیاز شما در انجام امور مربوط به ثبت شرکت خود سعی شده در این مقاله به نیاز تمامی افراد در زمینه رسیدن به اهداف خود در ثبت شرکت توجه شود و مواردی مانند مدارک و مراحل و نیز هزینه های مربوط به ثبت شرکت و دیگر نکات به منظور ثبت شرکت شهرکرد درآن لحاظ شود . تا دیگر نیازی به خواندن و جستجوی مقالات دیگر برای کسب اطلاع دراین زمینه برای شما نباشد. پس با ما تا پایان مقاله همراه باشید .

شرایط ثبت شرکت در شهرکرد

در مرحله اول برای اقدام به ثبت شرکت باید نوع شرکت مورد نظر خود را مشخص کنید .با در نظر داشتن اهداف پیش روی خود می توانید با مشورت با دیگر اعضای شرکت نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب کرده . در این مسیر می توانید ازتجربیات افراد دیگر که در زمینه ثبت شرکت صاحب نظر هستند مانند ارزان ثبت یاری بخواهید تا تمام مسیر ثبت شرکت خود را کاملا صحیح به انجام برسانید.

 براساس قوانین اداره ثبت در کشور 7نوع شرکت با موضوع تجارت و بازرگانی در کشور وجود دارند که هر کدام ویژگی ها و شرایط مخصوص به خود را دارامی باشند که در ادامه به تشریح بعضی از انواع شرکت های تجاری خواهیم پرداخت . پس در ادامه همراه ما باشید .

انواع شرکت های تجاری 

1.شرکت با مسئولیت محدود

2.شرکت سهامی عام

3. شرکت سهامی خاص

4.شرکت تعاونی 

5.شرکت نسبی

6.شرکت تضمنی

7.شرکت تولیدی

شرکت با مسئولیت محدود

این نوع از شرکت ها دارنده بیشترین تقاضا کننده در انواع شرکت های تجاری می باشد . در این نوع شرکت ها حداقل 2 نفر اقدام به تشکیل یک شرکت می دهند که هرکدام از شرکا بر حسب میزان سرمایه ای که به شرکت وارد می کنند درسود و زیان شرکت سهیم می باشند. 

شرکت سهامی خاص 

 اعضا در این شرکت ها حداقل پنج نفر می باشد . که هر یک براساس سرمایه وسهام خود در شرکت مسئول در قروض و سود شرکت خواهند بود. در این نوع از شرکت ها برخلاف سهامی عام سهام به صورت اوراق به فروش نخواهد رسید. و این سهام قابل انتقال به دیگران در شرکت می باشد.

ارزان ثبت

شرکت های تعاونی 

از انواع دیگر شرکت ها می توان به شرکت تعاونی اشاره کرد . این نوع شرکت در واقع براساس تعداد شرکا و ازدیاد آنها تاسیس می شود و میزان سرمایه شرکا در تاسیس آن مدنظر نمی باشد .شرکت های تعاونی را می توان در دسته بندی شرکت های تجاری وغیر تجاری قرار داد.  بدین گونه که اگر فعالیت های تجاری وبازرگانی انجام دادند آنها را تجاری و در غیر این صورت غیر تجاری می نامند. این شرکت ها درزمان انحلال شرکت بر طبق قوانین در قانون تجارت اقدام به تصفیه خواهند کرد. در واقع شرکت تعاونی به جهت بهبود توان مالی اعضا تشکیل می شود.

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد

در مرحله اول در ثبت شرکت مورد نظر خود باید به سایت اداره ثبت شرکت ها وارد شوید و درآنجا مرحله به مرحله تمامی مشخصاتی که از متقاضی خواسته شده را به طور کامل وصحیح و با زبان حقوقی وارد کنید. برای انجام این کار می توانید با مشاوران با تجربه ارزان ثبت تماس بگیرید و در کمترین زمان مراحل ثبت شرکت در شهرکرد را به پایان برسانید . مواردی که برای درج درسامانه لازم است شامل مشخصات کامل شرکت از جمله  نشانی محل شرکت اصلی و کدپستی آن می باشد . مرحله بعد انتخاب نام برای شرکت بر طبق قوانین اداره ثبت شرکت ها می باشد . پیشنهادمی شود برای ثبت نام مطلوب و قانونی همین الان با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید تا با خیالی آسوده در انتخاب نام مناسب برای شرکت شما در سایه قوانین انتخاب نام در کشور اقدام شود.سپس باید موضوع فعالیت شرکت در آینده را در سایت وارد کنید این موضوع در قالب یک اساسنامه که از قبل توسط شرکای شرکت تنظیم شده د سایت بارگزاری می شود. در مرحله بعدی دراقدام برای ثبت شرکت میزان سرمایه اولیه برای تاسیس شرکت را مشخص می کنید که این میزان براساس نوع شرکت با یکدیگر متفاوت می باشد . سپس بعد از وارد کردن سرمایه شرکت باید تمام مشخصات شرکا از جمله مشخصات شناسنامه و کارت ملی آنها به طور کامل ذکر شود و میزان مسئولیت و سهام وارده هر فرد در شرکت لحاظ شود. باید افرادی که در شرکت حق امضا دارند را نیز مشخص کنید. در صورت داشتن شعبه دیگر برای شرکت باید اطلاعات آن به طور کامل در سامانه ثبت شرکت ها درج شود. در آخر نیز با اطمینان از صحیح وارد کردن اطلاعات با انتخاب یک روزنامه در کشور به مرحله بعد می روید.. بعد از گذشت 3 روز تاییدیه  نام یا اصلاحیه آن  برای شما در سایت فرستاده خواهد شد. و در صورت تایید اصل  مدارک را به اداره ثبت می فرستید و اگر آن ها هم تایید شد که بدین ترتیب ثبت شرکت در شهرکرد به پایان می رسد. برای پیشگیری از پیچیدگی های کارهای مربوط به ثبت شرکت در شهرکرد می توانید با کارشناسان ما در ارزان ثبت با داشتن حداقل 10 سال سابقه درخشان و مفید در زمینه ثبت شرکت ها تماس حاصل فرمایید و دیگر نگران مراحل ثبت شرکت خود نباشید . 

مدارک برای ثبت شرکت در شهرکرد شامل موارد زیر می باشد

  • تمام مدارک شرکا از جمله شناسنامه و کارت ملی آنها باید ارائه شود
  • مدارکی مانند اساسنامه , اظهارنامه و شرکتنامه شرکت که به امضای تمام شرکا و سهامداران رسیده است
  • مدارک ثبت نام اینترنتی و تایید نام
  • مجوز شرکت

هزینه ثبت شرکت شهرکرد 

تعرفه ها وهزینه های مربوط به ثبت شرکت در شهرکرد به عوامل مختلفی مانند نوع شرکت و تعداد شرکا وغیره بستگی دارد. بهتر است برای کسب اطلاع کامل ازتعرفه های ثبت شرکت خود هم اکنون بدون درنگ با ارزان ثبت  تماس بگیرید . ارزان ثبت  همیشه مبنای فعالیت خود را بر رضایت مشتریان و متقاضیان ثبت شرکت قرار داده است پس می توانید با اطمینان 100 درصد کارهای ثبت شرکت خود را به ما بسپارید.

 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

اصول ثبت شرکت در همدان

اگر تصمیم به ثبت شرکت در همدان دارید حتماً ابتدا این مقاله را که به شکل تخصصی در مورد مراحل و مدارک ثبت شرکت است ، بخوانید.

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

ثبت شرکت در خرم آباد - ثبت شرکتها خرم آباد

اگر تصمیم به ثبت شرکت در خرم آباد گرفته اید حتماً توصیه می کنیم این مقاله را در ارزان ثبت در خصوص ثبت شرکت خرم آباد ابتدا بخوانید.

فواید ثبت برند در ساری

با خواندن این مقاله به فواید قلت برند در ساری ، روش ثبت ، مدت زمان و هزینه ثبت و مدارک موردنیاز پی می برید ، پس با ما باشید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟