لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

محاسن ثبت برند در همدان


علائم ، تصاویر انحصاری و طراحی شده  برای تولیدات و خدمات که باعث تمایز محصولات مشابه از یکدیگرخواهد شد را برند می نامند . در دنیای تجارت برند را با نام های مختلفی می شناسند از جمله آن ها می توانیم به علائم تجاری ، لوگو و هم چنین آرم تجاری ونشان تجاری و نام تجاری و .. اشاره کنیم . یک برند خوب باعث پیشرفت در عرصه کاری فرد می شود . یک برند ممتاز شامل موارد زیر می باشد که در زمان تهیه برند باید به آن ها دقت شود .

 •  قابل تبلیغ باشد.
 •  مفید و کاربردی باشد.
 • اهداف شرکت را در آینده به آسانی بیان کند.
 • یادگیری آسان داشته باشد و قابل به خاطر سپردن باشد .
 • از دیگر برند ها کپی برداری نشده باشد.
 •  معانی یکسان با دیگر برندها نداشته باشد .
 •  دارای بیش از سه سیلاب (حرف) باشد .

باید بدانید که  ثبت برند یک امر جدایی ناپذیر در عرصه کسب و کار می باشد . ثبت برند با روش های مختلفی قابل انجام است . بدین منظور در این مقاله جهت ثبت برند در همدان مطالب مفیدی به شما ارائه خواهد شد تا خیال متقاضیان را از پیچیدگی های ثبت برند و علامت تجاری در همدان در جهت کسب سود آسوده خاطر کند .

جهت اطلاع از ارزش و اهمیت ثبت علائم تجاری بر روی لینک کلیک کرده مقاله مرتبط را لطفاًملاحظه کنید.

مزایای ثبت برند در همدان 

برای صاحبان کسب و کار یک پلتفرم ویژه در زمان ثبت برند ایجاد می شود که توسط آن خود را در جامعه مطرح می کنند و در انتهای کار مصرف کنندگان آن ها و محصولات و خدماتشان  را با برند ثبت شده خواهند شناخت و چنانچه ثبت برند به درستی انجام شود و محصول  یا خدمات مورد نظر دارای کیفیت ویژه نسبت به دیگر رقبا باشد مصرف کنندگان برای دریافت خدمات و محصول ثبت شده دوباره و دوباره اقدام می کنند . در نظر داشته باشید با ثبت برند در همدان خود را قانونمند به جامعه خواهید شناساند . با ثبت برند مختص به خود از سواستفاده افراد دیگر در راه  کسب سود از شهرت و موارد انحصاری خود جلوگیری خواهید کرد و بدین صورت فرد دیگری نمی تواند مدعی صاحب اختیار بودن برند ثبت شده باشد و بدین ترتیب از سواستفاده آن ها مصون خواهید شد . از دیگر امتیازات ثبت برند و علامت تجاری اکان استفاده بیشتر از تسهیلات دولتی مثل وام ها، تبلیغات محیطی و استفاده از سامانه 118 می باشد. به علاوه با ثبت برند امکان اعطای نمایندگی و درآمد بیشتر خواهید داشت و اگر کسی بی اجازه شما اقدام به استفاده از نام تجاری یا لوگو شما کند شما قانوناً حق شکایت خواهید داشت. 

 برای ثبت برند باید به طبقه قرار گیری آن بر طبق فعالیت شرکت و شخص دقت شود. در ادامه به بحث مختصری در زمینه طبقات برند قابل ثبت اشاره می کنیم .  با ما همراه باشید . 

مدارک ثبت برند در همدان

 1. مدل نهایی و مورد تایید طرح برند یا اسم تجاری نهایی شده پس از استعلام
 2.  مدارک شناسایی متقاضیان ثبت برند در همدان ( فرد یا مدیر عامل شرکت)
 3.  وکالت نامه جهت ثبت برند در همدان توسط  شخص ثالث ( موسسات ثبتی)
 4.  جوازهای اخذ شده از مراکز ذی صلاح مبنی بر فعالیت مرتبط
 5.  کارت بازرگانی برای برند غیر فارسی
 6. مدارک ثبتی شرکت من جمله آگهی تاسیس شرکت و تغییرات آن برای ثبت برند شرکتی

توصیه می شود دو مقاله ثبت برند حقیقی و ثبت برند حقوقی را برای کسب اطلاعات بیشتر و اقدام به ثبت برند با دیدی بازتر حتماً مطالعه فرمایید.

برای  کسب اطلاعات بیشتر در راستای دریافت مجوزهای لازم و ثبت برند خود در همدان تنها کافی است به موسسه ارزان ثبت رجوع کرده و یا با تلفن های تماس موسسه که در همین مقاله ذکر شده تماس حاصل فرمایید تا در کم ترین زمان و با مشاوره کارشناسان و مشاوران مجرب مجتمع ثبتی حقوقی ارزان ثبت به مقصود خود در راه ثبت برند همدان دست پیدا کنید و بدین ترتیب آینده شغلی خود را تضمین کنید .

طبقه برند قابل ثبت در همدان 

ثبت برند یک موضوع غیرقابل انکار برای به غایت رسیدن یک محصول خاص می باشد . بدین منظورباید قبل از اقدامات لازم برای ثبت برند موضوع فعالیت شرکت یا شخص را مشخص کرده و بر طبق طبقات مندرج در اداره ثبت علائم تجاری اقدام به گزینش طبقات مرتبط با فعالیت برند کنید . از جمله بارز ترین طبقات ثبت برند می توان به طبقه مواد شیمیایی ، مواد غذایی ، اسباب بازی و آلات علمی ، کالای پزشکی و دندانپزشکی ، دستگاه های روشنایی و گرمایی ، مواد و مصالح ساختمانی ، مبلمان و اثاثیه منزل و کالاهای ساخته شده از چوب ، انواع لباس و پوشاک ، انواع گوشت و سبزیجات ، محصولات کشاورزی و دامی و ... که شامل 45 طبقه  مجزا می باشند اشاره کرد . 

برای اطلاع از طبقه برند خود و نیز استعلام برند پیش از ثبت با موسسه ارزان ثبت تماس حاصل فرمایید . 

روش های ثبت برند در همدان

برند به دو صورت حقیقی یا به نام شخص و حقوقی یا به نام شرکت به ثبت می رسد که هر دو ماهیت  و نقش و کارکرد یکسان دارند و فقط در ارائه کمدارک متفاوت هستند . 

هم چنین جهت ثبت برند می توانید شخصاً اقدام به ثبت برند و علائم تجاری در همدان کنید، اما اصلاً توصیه نمی شود زیرا ثبت برند داری پیچیدگی های حقوقی و ثبتی بسیار است و اگر اظهارنامه شما کوچکترین ایرادی داشته باشد یا نقصی در مدارک تسلیم شده باشد یا با اعتراض برند در بین دو آگهی مواجه شوید دیگر رشته کار از دست شما در می رود و باید از موسسه ثبتی کمک بخواهید که سبب دوباره کاری و اتلاف وقت ، هزینه و انرژی شما می شود. پس بهتر است از همان ابتدا روش دوم را انتخاب کرده امر ثبت برند در همدان را به موسسه ثبتی ارزان ثبت بسپارید تا علاوه بر اینکه بدون مشکل فرایند ثبتی شما پیش برود دیگر نیازی به تردد به تهران جهت رجوع به اداره مالکیت صنعتی که مسئول ثبت علائم تجاری است و در هیچ شهری شعبه ندارد، نداشته باشید.

ثبت برند همدان با مجموعه ارزان ثبت

 مدت اعتبار برند و نشان تجاری یا عمربرند چقدر می باشد ؟

مدت زمان سر رسید یک برند 10 سال می باشد که باید در صورت انقضای آن اقدام به تمدید در اداره ثبت علائم تجاری و ارائه مدارک مربوطه کرد . در صورت دیر کرد جهت تمدید برند بعد از گذشت 10 سال باید جریمه آن توسط متقاضیان و دارندگان برند پرداخت شود ، البته تا 6 ماه حق دیرکرد دارند و بعد از آن برند از انحصار خارج شده به اشخاص ثالث اجازه ثبت مجدد آن داده  خواهد شد.  

در جهت ثبت برند و تمدید برند های منقضی شده موسسه ارزان ثبت در طی سال ها فعالیت درخشان خود تمام امور ثبت برند متقاضیان در همدان را کاملاً حرفه ای و تضمینی انجام خواهند داد و دیگر نیازی به مراجعه حضوری و پیگیری امور ثبت برند در همدان توسط متقاضی  و سفر به تهران و اداره مالکیت صنعتی نمی باشد  . 

مراحل ثبت برند در همدان از ابتدا تا انتها 

• انتخاب طرح و اسم مناسب برای برند مورد نظر

• درج مشخصات متقاضی و نام برندیا طرح علامت تجاری در سایت اداره علائم تجاری در آدرس  اینترنتی www.iripo.ssaa.ir

• در صورت تایید برند و طرح نهایی مراحل بعدی ثبت برند را ادامه می دهید. 

• ارائه اظهارنامه برند و انتظار برای تایید آن 

• در صورت تایید چاپ اولین آگهی برند در روزنامه رسمی 

• وقفه 30 روزه برای انجام ادامه مراحل ثبت برند همدان

• پرداخت هزینه های ثبت در روزنامه برای نوبت دوم جهت اطلاع افراد جامعه از  ثبت علامت تجاری در همدان

• بعد از گذشت 10 روز کاری با مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری در تهران می توان از تصدیق و یا رد برند خود مطلع شوید و شناسه برند خود را دریافت کنید . 

نکته : چنانچه ثبت برند همدان را به ارزان ثبت بسپارید کلیه مراحل فوق توسط وکیل مجرب این موسسه برای شما انجام می شود.

نقل و انتقال برند به چه صورت انجام می شود ؟ 

نقل و انتقال برند و علائم تجاری به منظور فروش برند انجام می پذیرد . فروش علائم تجاری به دوصورت انجام می شود . روش قهری و غیرارادی یا اختیاری و قراردادی . 

در روش غیرارادی در زمان فوت صاحب برند، انتقال بر طبق صلح نامه انجام می پذیرد.

در روش اختیاری فرد دارنده برند با توجه به قرارداد و اظهارنامه ای که از قبل تنظیم شده است اقدام به انتقال برند به شخص و یا شرکتی دیگر می کند . 

در صورت ثبت نشدن انتقالات در اداره ثبت علائم و طی نکردن مراحل قانونی برند مورد نظر به نام دارنده برند باقی می ماند و فقط با قانونی انجام دادن انتقالات ثبت برند می توان آن را به دیگری منتقل کرد . 

مدت زمان و هزینه ثبت برند در همدان 

عوامل زیادی در هزینه ثبت برند دخیل هستند از جمله موارد هزینه زا برای انجام امور ثبت برند می توان به حق ثبت اظهارنامه برای یک طبقه که اگر این طبقه افزایش یابد حق ثبت افزایش می یابد در مورد تعداد کالاها و خدمات نیز همین طور است .هزینه استعلام برای انتقال برند ، حق ثبت مجوز بهره برداری ،  هزینه صدور گواهی المثنی ، ودیعه تسلیم دادخواست به دادگاه و حق الوکاله و... نوع بنرد حقیقی و حقوقی یا شخصی و شرکتی و اسم تجاری یا لوگو بودن ورنگی بودن با نبودن آن و دوزبانه یا تک زبانه بودن برند  اشاره کرد . جهت اطلاع از هزینه دقیق ثبت برند می توانید با کارشناسان بخش ثبت برند مجموعه ارزان ثبت تماس حاصل نمایید. 

موسسه ارزان ثبت با تکیه بر مهارت و رزومه های موفق کاری خود در انجام امور ثبت شرکت و برند در همدان شما را در راه رسیدن به مقصودتان یاری خواهد کرد . پس بدون اندکی تامل با کارشناسان و مشاوران موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس حاصل فرمایید و به اهداف خود نزدیک شوید . 

ثبت برند در استان همدان

 • ثبت برند در ملایر
 • ثبت برند در تویسرکان
 • ثبت برند در اسدآباد
 • ثبت برند در نهاوند
 • ثبت برند در بهار
 • ثبت برند در کبودرآهنگ
 • ثبت برند در رزن
 • ثبت برند در قروه

پیشنهاد ما به شما یک بار استفاده از خدمات ارزان ثبت و تجربه کار با تیمی حرفه ای و موفق است که اولیت آن رضایت شماست. مطمئناً ما یک تجربه شیرین را در زمینه ثبت برند در همدان و سایر شهرهای این استان برای شما رقم خواهیم زد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟