لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد


آیا فعالیت های خود را تا به امروز انفرادی انجام داده اید و نتیجه مطلوب را بدست نیاورده اید؟
در فکر رونق در کسب و کار خود هستید ؟ می توانید به راحتی و با صرف هزینه ای مناسب فعالیت های خود راتحت حمایت قانون قرار دهید. 
چاره کار شما ثبت شرکت است.  بخصوص اگر این کار را به یک شخص باتجربه بسپارید . 

پیشنهاد صد در صد تضمینی ما برای شما موسسه ارزان ثبت است . تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا دلایل تضمینی بودن اقدامات ارزان ثبت را متوجه شوید . 

در این مقاله علاوه بر تعریف شرکت در مورد تدوین موضوع فعالیت و اساسنامه شرکت و مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت نیز مطالب خوبی را ذکر کرده ایم تا راه گشای شما باشد.

اگر ساکن شهر بجنورد هستید و یا قصد ثبت شرکت در این شهر یا استان خراسان شمالی را دارید  کافی است با مشاوران ثبت شرکت درتیم ارزان ثبت تماس بگیرید و به شکل حرفه ای اقدام به ثبت شرکت در بجنورد کنید .

در ابتدا به مفهوم شرکت می پردازیم تا به صورت کامل با شرایط تشکیل شرکت آشنا شوید و مصمم تر در راه ثبت شرکت بیرجند گام بردارید .

شرکت و شرایط آن

مکانی مشخص که افراد برای رسیدن به هدفی واحد در سایه عرف جامعه درآن فعالیت می کنند را شرکت می نامند چنانچه قرارداد بین این افراد بریا رسیدن به منفعت مالی مشترک و نحوه قسیم آن تحت قوانین خاص به ثبت برسد به این فرایند ثبت شرکت می گویند. شرایط تشکیل شرکت شامل اجتماع بیش از 2 نفر و داشتن حداقل  سن قانونی برای اعضای آن می باشد. البته حداقل اعضا در انواع مختلف شرکت ها متفاوت است . در شرکت باید تمام وظایف افراد به صورت مکتوب نوشته شود تا در آینده موسسان به مشکلاتی بر نخورند. هم چنین باید میزان مسئولیت و نیز کسب سود و زیان در شرکت را برای هر فرد در شرکت به طور کامل و واضح مشخص کرد .

شرایط ثبت شرکت را از لینک آن بخوانید .

روش های ثبت شرکت

 به دوروش می توانید شرکت خود را ثبت کنید . در روش اول خود فرد متقاضی اقدام به ثبت شرکت در بجنورد می کند که در این روش امکان اشتباه در انجام امور وجود دارد . در روش دوم فرد با اتخاذ وکیل ویا مشاورحقوقی تمام کارهای ثبت شرکت خود را به وی سپرده و خیال خود را از بروز خطا در زمان ثبت شرکت در بجنورد آسوده می کند. این کار مزیت دیگری نیز دارد و آن جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه می باشد . برای انجام ثبت شرکت در بجنوردبه وسیله وکیل، تنها کافیست با مشاوران موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس گرفته تا برپایه تجربه آنها در کم ترین زمان و با هزینه ای به مراتب کمتر از دیگر موسسات ثبتی کارهای ثبت شرکت شما راحرفه ای به سرانجام برسانند .

ثبت شرکت بجنورد با ارزان ثبت

تدوین موضوع فعالیت شرکت و اساسنامه

اساسنامه و موضوع فعالیت شرکت دو عامل بسیار مهم در ثبت شرکت ها هستند. موضوع فعالیت شرکت نوع شرکت و در حقیقت قالب ثبتی آن را مشخص می کند و جهت تدوین آن آشنایی با اصطلاحات ثبتی و حقوقی لازم است . زیرا اگر اشتباه تدوین شود یا نیازهای آینده شرکت پس از گسترش کار و معروف شدن شرکت را در موضوع فعالیت شرکت در نظرنگیرید در آینده به مشکل مس خوریدو ممکناست فرصت های زیادی را از دست بدهید . مثلاً شرکتی را تصور کنید که تصمیم میگیرد در مناقصه ای شرکت کند و حس می کند با برنده شدن در مناقصه شانس به او رو کرده است اما ناگهان می فهمد که در موضوع فعالیت شرکت که در اسسانامه قید شده است امکان شرکت در مناقصات و مزایدات پیش بینی نشده است وزمان کافی برای ایجاد تغییر در اساسنامه و موضوع شرکت خود را ندارد. ( این کار از طریق ثبت صورتجلسه تغییر موضوع ممکن است ) زیرا تا بیاید این کر را انجام دهد فرصت ثبت نام در مناقصه تمام شده است . لذا می بینید که چنانچه موضوع فعالیت شرکت به شکل تخصصی تنظیم نشود ممکن است که چه مشکلاتی را برای شما در آینده فراهم کند . بنابراین کار تدوین و تنظیم موضوع فعالیت و اساسنامه شرکت که چارچوب خط مشی شرکت و مهم ترین رکن در ثبت همه انواع شرکت است را به موسسه ارزان ثبت بسپارید و از نتیجه کار مطمئن باشید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در بجنورد 

  •  ارائه مدارک احراز هویت تمامی شرکای شرکت که شامل رونوشت برابر اصل از شناسنامه و کارت ملی افراد می شود .
  •  جواز مربوط به فعالیت شرکت درصورت مجوزی بودن شرکت مورد نظر
  •  ارائه مشخصات کامل وکیل شرکت به همراه مدرک وکالت وی در صورت سپردن امر ثبت شرکت بجنورد به وکیل 

مراحل ثبت شرکت در بجنورد به چه صورت انجام پذیر است؟

سایت  www.irsherkat.ssaa.irمربوط به ثبت شرکت ها می باشد . با ورود به این سدرگاه اینترنتی می توانید به صورت کاملاً غیرحضوری کارهای ثبت 1.شرکت در بجنورد را انجام دهید . البته این کار مستلزم دارا بودن تخصص کافی است  که تا پایان مراحل ثبت با مشکلی برخورد نکنید. مراحل مربوط به ثبت شرکت در بجنورد به شرح زیراست :

2.نوع شرکت را از میان انواع شرکت های موجود در قانون تجارت انتخاب می کنید و وارد سامانه اداره ثبت می کنید . مشخصات متقاضی ثبت و اطلاعات کلی شرکت را درج می کنید.

 در این مرحله 5 نام را که از قبل به همراه دیگر شرکا گزینش کرده اید را در سایت وارد می کنید . برای تعیین نام مناسب و مورد تایید اداره ثبت با مشاوران ارزان ثبت در ارتباط باشید تا نامی متناسب با حرفه شما و با رعایت قوانین اداره ثبت را در کم ترین زمان به شما ارائه شود. 

نکته : نام شرکت نباید قبلاً به ثبت رسیده باشد جهت اطمینان از این موضوع باید نام های ثبت شده را ارز این وبسایت استعلام کنید : ilenc.ir

3. موضوع فعالیت شرکت را که پیش از این درباره اش گفتگو کردیم را وارد می کنید. 

4.سرمایه مورد نیاز برای تاسیس شرکت را برطبق نوع شرکت منتخب واردمی کنید. این میزان سرمایه برای شرکت های مختلف متفاوت است .. برای مثال در شرکت با مسئولیت محدود نیاز به پرداخت سرمایه نیست ولی در شرکت های سهامی خاص 35% سرمایه در زمان ثبت باید پرداخت شود .

5.در این مرحله تمام مشخصات شرکای شرکت را ثبت می کنید . سمت آن ها و صاحبان امضا نیز مشخص می شوند.

6. اگر شرکت شعبه ای ندارد به صفحه انتخاب روزنمه کثیرالانتشار می روید و یکی را انتخاب می کنید. برای اعتماد هرچه بیشتر افراد به حرفه و فعالیت های خود وقتی آگهی های شرکت را به صورت کتبی در یک روزنامه معتبر در کشور به چاپ می رسانید . این کار به مطرح شدن بین دیگر رقبا کمک خواهد کرد .

7. مدارک ثبتی شرکت مانند اساسنامه را در سامانه پر می کنید و دکمه پایان مراحل ثبت شرکت را می زنید . 

در صورتی که در انجام هرکدام از مراحل ثبت آنلاین شرکت در بجنورد سوالی برایتان پیش آمد با تکیه به تجربه کارشناسان موسسه ارزان ثبت با ما تماس بگیرید و در حداقل زمان به پاسخ خود برسید. 

هزینه ثبت شرکت در بجنورد 

مقدار برآورد هزینه های ثبت شرکت در بجنورد به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلاً ثبت یک شرکت مسئولیت محدود دو نفره خانوادگی با صدهزار تومان سرمایه قطعاً ساده تر از ثبت یک شرکت سهامی خاص 25 نفره با یک میلیارد سرمایه اولیه است و به همین ترتیب نیز هزینه ثبت این دو بسیار متفاوت می باشد، که این میزان را باید قبل از اقدامات برای تاسیس شرکت مشخص کنید . این کار توسط بخش مالی ارزان ثبت برای شما انجام می گیرد . می توانید همه روزه با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و تعرفه های ثبت شرکت خود را به طور کامل و دقیق از مشاوران موسسه دریافت کنید . 

در آخر باید به سابقه درخشان موسسه ارزان ثبت در امر ثبت شرکت ها اشاره کرد .  هدف اصلی فعالیت موسسه ارزان ثبت همیشه رضایت متقاضیان ثبت شرکت  و برند آن هم به صورت تخصصی و در کم ترین زمان ممکن بوده و خواهد بود . پس خیالتان از انجام سریع و حرفه ای امور ثبت شرکت خود در بجنورد آسوده باشد.همین حالا با شماره های تماس ارزان ثبت تماس بگیرید. ما در موسسه ارزان ثبت همه روزه پذیرای شما عزیزان خواهیم بود .

ثبت شرکت در شهرهای استان خراسان شمالی

  • ثبت شرکت در شیروان
  •  ثبت شرکت در اسفراین
  •  ثبت شرکت در آشخانه
  •  ثبت شرکت در درق
  •  ثبت شرکت در جاجرم

با ارزان ثبت آسوده خاطر در راه ثبت شرکت و سایر امور ثبتی گام بردارید.

 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

نحوه ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان ، انواع شرکت، مدارک و مراحل و هزینه ثبت شرکت کرمان را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

بهترین ثبت شرکت در اهواز

با ارزان ثبت در مورد مراحل ، مدارک ، هزینه ها و هر آنچه در مورد ثبت شرکت در اهواز نیاز دارید را در این مقاله بخوانید.

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟