لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

بایدها و نبایدهای ثبت برند در شهرکرد


استان چهارمحال وبختیاری از جمله استان های غربی کشور به حساب می آید. مرکز این استان شهرکرد است . این استان با قرار گرفتن در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا یکی از شهرهای مرکزی مرتفع ایران می باشد . به دلیل همین مرتفع بودن این شهر بر روی آن نام بام ایران را نهادند.باید بدانید که در زمینه های گردشگری و کشاورزی و دامداری تقاضای ثبت برند در شهرکرد وجود دارد.

فعالان اقتصادی در شهرکرد با در نظر گرفتن رونق کسب و کار در این شهر اقدام به فعالیت می کنند و برای رسیدن به اهداف خود باید در راه ثبت برند و علامت تجاری مخصوص به خود گام بردارند . بدین منظور مشاوران ثبت برند و علائم تجاری در موسسه ارائه خدمات شایان و تخصصی به متقاضیان ثبت برند در شهرکرد خواهند بود . شما تنهابا یک تماس می توانید از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان ثبت برند مجموعه ارزان ثبت بهره گیرید و یا با مراجعه حضوری به این موسسه از تخصص آن ها به صورت حضوری استفاده کنید . قابل ذکر است که در این مقاله سعی شده نکات مهمی را در زمینه ثبت برند از جمله شرایط و مراحل وهزینه ثبت برند در شهرکرد را به شما ارائه دهیم تا اندکی از بار فکری شما در خصوص ثبت برند شهرکرد کاسته شود .

برند چیست و از چندطریق قابل دریافت است ؟

نام و طرح مخصوص برای ایجاد وجه تمایز محصولات با یکدیگرمثلاً همه محصولات لبنی یک تولید کننده از تولید کننده دیگر را برند یا علامت تجاری می نامند. ثبت برند در شهرکرد به دو صورت قابل ثبت است.در روش اول فرد با مراجعه به سایت ثبت اسناد به صورت شخصی اقدام به ثبت برند می کند .در این روش به دلیل پیچیده بودن امور ثبت علائم تجاری معمولاً باعث بیشتر شدن زمان تحقق ثبت برند و صرف هزینه و زمان بیشتر خواهد شد . در روش دوم به دلیل واگذاری امور ثبت برند به کارشناس دارای تخصص در این موضوع کارهای ثبت برند در شهرکرد بسیارسریع تر وبا دقت بیشتری به سرانجام خواهد رسید . بدین منظور با در نظر گرفتن سال ها تجربه موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در زمینه ثبت برند و با تکیه بر رزومه های کاری موفق آن ها در امور ثبت برند در شهرکرد این موسسه بهترین گزینه برای واگذاری امور ثبتی شما در استان چهارمحال و بختیاری می باشد . 

نکته : اداره ثبت علائم تجاری در تهران واقع شده و فاقد شعبه یا واحد در سایر شهرها است لذا برای ثبت برند در شهرکرد و شهرهای دیگر استان چهارمحال و بختیاری باید یا به تهران رفت و آمد کنید و یا از مجتمع ارزان ثبت در این راه کمک بگیرید و به تهران سفر نکنید.

کلمات هم معنی با برند 

برای متوجه شدن وجه تمایز و ماهیت برند و علائم تجاری و آرم تجاری ولوگو باید به خصوصیات هرکدام از آن ها اشاره کرد . به عنوان مثال برند یا نام یا اسم تجاری می تواند یک نام و یا یک طرح از پیش طراحی شده برای محصول یاخدماتی که ارائه می شود باشد .برند یا آرم تجاری و علامت تجاری و لوگو و نشان تجاری  نیز یک طرح مخصوص با حروف و یا بدون حرف و یا عدد یا شامل هردو خصوصیت کلمه و تصویر, دارای ویژگی های خاص و گویای کلی محصول و یا شرکت مدنظر خواهد بود . 

در اینجا خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم: لوگوی تجاری چگونه ثبت می شود؟

ویژگی های یک برند خوب چیست ؟

برند و علائم تجاری توسط گرافیست های حرفه ای قابل طراحی هستند . در زمان طراحی برند باید به مسائلی هم چون کارایی محصول و نیز نام محصول که از ویژگی های مهم  موثر در حک شدن در ذهن مشتریان است توجه ویژه ای شود . یک برند در صورت مشاهده باید در حداقل زمان،  گویای خصوصیات محصول باشد و آنقدر گیرایی داشته باشد تا بتواند باعث رغبت ومیل مصرف کنندگان به دریافت و تهیه آن محصول شود . برند باید چه لوگو باشد چه نام تجاری در اذهان بماند ، به راحتی به یاد آورده شود و تلفظش راحت باشد. متقاضیان ثبت برند در شهرکرد در انتخاب برند نباید از اسامی افراد مشهور برای برند خود استفاده کنند . از مهم ترین برند های مطرح و ماندگار در ایران می توان به برند محصولات لبنی میهن اشاره کرد که در طی 44 سال از افتتاح آن هنوز در بین مصرف کنندگان دارای برتری می باشد . از دیگر برند های مطرح در کشورمی توان به صنایع دارویی ایران دارو اشاره کرد که از قدیمی ترین برند های دارویی کشور به حساب می آیند . 

ثبت برد شهرکرد با ارزان ثبت

طبقه بندی برند چگونه است ؟ 

برای ثبت برند باید به طبقه فعالیت برند توجه ویژه ای کرد و برطبق آن اقدام به ثبت برند در شهر مورد نظر کرد . در ایران 45 طبقه برای ثبت برند وجود دارد که هرکدام برای محصولات و خدمات خاصی تعریف شده اند. از مهم ترین طبقه های ثبت برند می توان به طبقه مواد غذایی اشاره کرد که درآن محصولات خوراکی و نوشیدنی ثبت خواهد شد که بیشترین تقاضای ثبت را دارد. طبقات ثبت برند فی الواقع دسته بندی برند به هنگام ثبت از نظر اداره ثبت علائم تجاری و مالکیت معنوی است که در گواهی ثبت برند ذکر می شود که چه محصولاتی در چه طبقاتی برای متقاضی ثبت برند در شهرکرد به ثبت رسیده است.

ثبت اضافه کالا و طبقه برند چگونه است؟

ثبت اضافه کالا یا طبقه مربوط به زمانی است که پس از ثبت برند محصول جدیدی به چرخه تولید اضافه می شود.در این صورت باید مجدداً همه مراحل ثبت برند را طی کرد با این تفاوت که از قبل پرونده ای نزد اداره ثبت علادم تجاری دارید . البته به هنگام ثبت باید اظهارنامه ثبت اضافه کالا و طبقه را انتخاب و تکمیل نمایید.

برای اطلاع از طبقه برند مورد نظر خود و دریافت مشاوره در زمینه معرفی ارگان صادر کننده مجوز فعالیت لازم برای ثبت برند،با گروه  موسسه ارزان ثبت در تماس باشید تا با توجه به اطلاعات آن ها درراستای ثبت طبقه برند در شهرکرد اقدام شود . 

زمان و هزینه ثبت برند در شهرکرد 

ثبت برند امری اختیاری است ولی اگر به آینده موفق شغلی خود فکر می کنید باید به موضوع ثبت برند در شهرکرد توجه ویژه ای کنید .معمولاً امور ثبت برند حداقل 3 ماه به طول خواهد انجامید . زیرا 45 روزبرای تایید اولیه برند و سپس 30 روز زمان برای اعتراض به روزنامه اول باید مد نظر داشت. جهت دستیابی سریع به اهداف ثبت برند و علائم تجاری خود با کارشناسان مجرب در مجموعه ثبتی ارزان ثبت درارتباط باشید تا شما را در راه ثبت برند در شهرکرد به صورت حرفه ای راهنمایی کنند . موسسه ارزان ثبت بهترین گزینه در امر ثبت برند شما خواهد بود پس همین الان با موسسه تماس گرفته تا با توجه به طبقه و محصولات و نوع برندتان هزینه ثبت برند در شهرکرد را نیز به شما ارائه دهند . 

مدارک ثبت برند در شهرکرد 

مجوز اخذ شده از مراکز ذی صلاح , برند طراحی شده و  یا نام نهایی برند, سند پرداخت هزینه های درج آگهی , مدارک سجلی متقاضی ثبت برند و مدیرعامل شرکت , در صورت داشتن حروف لاتین در نام و طرح برند ارائه کارت بازرگانی و مدارک ثبتی شرکت از موارد الزامی است .

ارزان ثبت خدمات اخذ کارت بازرگانی را نیز برای شما عزیزان به انجام می رساند.

مراحل ثبت برند در شهرکرد

 •  رجوع به سامانه مالکیت معنوی به نشانی : www.iripo.ssaa.ir
 •  ثبت نام در قسمت مالکیت صنعتی توسط متقاضی و یا وکیل ثبت برند
 •  قراردهی تمام مدارک و مجوزهای دریافتی از مراکز مربوطه در سامانه
 •  انتظار و صرف زمان برای تایید و بازرسی مدارک ارائه شده از سوی بازرسان اداره ثبت علائم تجاری
 •  در صورت تایید مدارک درج اولیه برند در روزنامه رسمی  کشور
 •  صرف یک ماه زمان برای اطلاع از تکراری نبودن و عدم اعتراض به برند 
 •  در صورت عدم اعتراض درج برند برای دفعه دوم در روزنامه 
 •  رجوع حضوری به اداره ثبت اسناد و ارائه مدارک مربوط به برند 
 •  اخذ شماره شناسه ثبت برند و لوگوی محصول در گواهی برند با تاریخ انقضای 10 ساله و قابل تمدید

در پایان باید گفت گه برای رسیدن به شهرت و بازار مناسب برای محصولات و خدمات اولین قدم معرفی خود به مخاطب ، خریدار، مصرف کننده یا مشتری است و این کار میسر نیست مگر با ثبت برند . یعنی چنانچه گفتیم ثبت برند اولین قدم در راه شهرت کالای شماست،پس چه خوب است که این اولین قدم حرفه ای و تخصصی برداشته شود و برای این کار تیم ثبتی حقوقی ارزان ثبت گزینه مناسب در دستان شماست .روی ما تا پایان حساب کنید.

ثبت برند در استان چهارمحال و بختیاری

 • ثبت علامت تجاریدر بروجن
 • ثبت برند در فارسان
 • ثبت برند در لردگان
 • ثبت  برند در کوهرنگ
 • ثبت برند در فرخ شهر
 • ثبت عبرند در اردل
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

فواید ثبت برند در ساری

با خواندن این مقاله به فواید قلت برند در ساری ، روش ثبت ، مدت زمان و هزینه ثبت و مدارک موردنیاز پی می برید ، پس با ما باشید .

ثبت شرکت در سنندج از ابتدا تا انتها

ثبت شرکت در سنندج را به طور کامل و از ابتدا تا انتها را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید تا جواب همه سوالاتتان را بگیرید.

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

روش ثبت شرکت در ایلام

کله جزئیات ثبت شرکت در ایلام را در یک مقاله کنار هم گرد آورده ایم تا کار شما را آسان کنیم . پس تا پایان مقاله کنار ما باشید.

بهترین ثبت شرکت در اهواز

با ارزان ثبت در مورد مراحل ، مدارک ، هزینه ها و هر آنچه در مورد ثبت شرکت در اهواز نیاز دارید را در این مقاله بخوانید.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟