لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

کدام‌ نوع برند شخصی مناسب است؟


اگر قصد داشته باشیم به صورت دقیق تر و با صراحت بیشتر برند سازی را توصیف نماییم باید بگوییم که برند شخصی شما بایستی همان عکسی  را نشان دهد که شما هستید.این عکس دربردارنده ی مهارت کنونی شما تا ارزش های شخصیتی شما می باشد.

در صورتی که شما از خودتان عکسی مناسب ساخته اید و آن را به نمایش قرار داده اید آن قسم از اشخاصی که هویت شما را با (شخصی که هستید)شناخته اند شما را به عنوان یک قدوه اندیشمند در درون جامعه ی خود می پندارند.

از این رو این مبحث که شما بایستی به نحوی برند خود را خلق نمایید که با شخصیت و هویت واقعی شما مطابقت داشته باشد بسیار مهم می باشد.

شاید در یک جمله بشود به آسانی بیان نمود که «در برندسازی شخصی، افراد مختلف، نسخه‌هایی نسبتاً متفاوت دارند»؛ گرچه قاعده های  اصلی همچنان ثابت می باشد.

کدام‌ نوع برند شخصی مناسب است؟

به منظور پاسخگویی به این سؤال،  شما بایستی  ارزش‌ها، اهداف، نقاط قوت و نقاط ضعف خود را با دقت بررسی کنید. به وسیله  موشکافی خود و هدف هایی  که دارید و هم‌چنین منبع های  بسیار عالی که در دسترس شما می باشد ، قادر می باشید  برند شخصی خود  را انتخاب نمایید  که بیشترین اعتبار را برای شما به جود آورد ، متناسب  با ذائقه شما می باشد و با هویت واقعی شما  بسیار متناسب می باشد.

مهم‌ترین مسئله ای  که بایستی  در ذهن خود داشته باشید این می باشد  که شما قادر نیستید  یک برند شخصی موفق جعلی بسازید. مردم همواره علاقه  دارند با اشخاصی  ارتباط  برقرار کنند از ارزش‌های واقعی خود صحبت می‌کنند و با آن‌ ارزش‌ها زندگی می‌کنند. خود واقعی  شما مهم‌ترین موضوع و مبحثی  می باشد  که بایستی  درحین  پروسه  برندسازی شخصی و گسترش  آن به دیگران نشان دهید. این اصل را هرگز  فراموش نکنید.

هر نوع برندینگ شخصی نشانگر میل و  انگیزه‌ای می باشد  که به وسیله آن اشخاص اطلاعات را به انبازش می‌گذارند و معین می‌ نمایند که  چگونه در صنعت خود حاضر شوند و چگونه  برندی بسیار موفق را بسازند و آن را توسعه و گسترش دهند.

با توجه و تفکر به مواردی که ذکر گردید اگر به این  فکر هستید که برندی را برای خود بسازید بایستی از همین الان به موشکافی و انتخاب نمودن برندی که با خصوصیات و خواسته های شما سازگاری بیشتری داشته باشد و شما را برای رسیدن به اهدافی که در ذهن دارید یاری کند مبادرت نمایید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اهمیت برندسازی

برای همه مردم اصطلاح برند سازی یادآور کمپین های تبلیغاتی که هزینه بر و دربردارنده ی مشاورانی بسیار گران می باشد. در حقیقت با راهکاری های ساده دیگری هم برندسازی انجام می شود.در ادامه مبحث به این موضوع می پردازیم.

نقل و انتقال برند

مقصود از نقل و انتقال برند همان خرید و فروش و یا علامت تجاری می باشد و این امکان وجود دارد که یا به شکل زوری و غیر آگاهانه و یا به شکل اختیاری و قراردادی باشد.

علائم تجاری غیر قابل ثبت

برخی از علائم تجاری در قانون ثبت علائم تجاری قابلیت ثبت ندارند که قبل از ثبت باید به آنها توجه کرد در این مقاله به آنها پرداخته می شود

اساسنامه شرکت

اساسنامه مهمترین رکن شرکت سهامی است کلیه ی شرکت های سهامی عام یا شرکت سهامی خاص باید دارای اساسنامه باشند.

کدام‌ نوع برند شخصی مناسب است؟

اگر قصد داشته باشیم به صورت دقیق تر و با صراحت بیشتر برند سازی را توصیف نماییم باید بگوییم که برند شخصی شما بایستی همان عکسی را نشان دهد که شما هستید در این مقاله به توضیحات بیشتر نوه برند شخصی مناسب پرداخته می شود

تفاوت وظایف هیات مدیره و مدیر عامل

یک نظام موفق و تاثیرگذار حاکمیت شرکتی به منظور اعضای هیئت مدیره و مدیران طرحی را به وجود میآورد که به منظور وظیفه های خود مطلغ باشند و به آن ها احترام بگذارند.

مراحل ثبت موسسه غیر تجاری

منظور از شرکت ها و موسسه های غیر تجارتی که در ماده 584 قانون تجارت ذکر شده است تمامی شرکت ها و موسسه هایی می باشند که به منظور قصد و غرض های غیر تجارتی مانند کارهای علمی و یا کارهای خیریه و مانند آن تشکیل می گردد

ثبت شرکت حقوقی

ثبت شرکت حقوقی همانند دیگر شرکتها در اداره ثبت شرکتها امکان پذیر است و دارای شرایط و ارکانی می باشد که در این مقاله عنوان شده است لطفا مطالعه نمایید.

ثبت شرکت مواد غذایی

با ثبت نمودن شرکت مواد غذایی می توانید به صورت رسمی و قانونی فعالیت خود را آغاز کنید. برای شروع فعالیت در حوزه های مواد غذایی بایستی جواز بهداشت از موسسه ی مربوط و پروانه لازم از نهاد غذا و دارو دریافت گردد.

چگونه برند ثبت کنیم ؟

شما به یک نام و معرف و مشخصه ای نیازمند هستید که به وسیله آن بتوانید محصول خودتان را به مصرف‌کنندگان معرفی کنید در این مقاله توضیحات لازم که برند را چگونه به ثبت برسانید مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟