ارزان ثبت استعلام شرکت را به همراه خدمات مشاوره انتخاب نام شرکت به شما عزیزان ارائه می دهد تا باخیالی آسوده نسبت به ثبت شرکت اقدام نمایید .

استعلام شرکت

می توان گفت که در حال حاضر تنها مرجع مطمئن جهت استعلام شرکت  سامانه اداره ثبت شرکت ها می باشد .  این سامانه کلیه اطلاعات لازم برای سنجش اعتبار شرکت ها را در اختیار شما قرار می دهد، البته جهت استعلام شرکت حداقل باید از سه مشخصه اصلی شرکت استفاده کرد و یا حداقل از یکی از آنها مطلع شد این سامانه به آدرس اداره ثبت شرکتها یعنی .irsherkat.ssaa.ir  مراجعه کنید . البته کارشناسان ارزان ثبت نیز می توانند به شکل رایگان استعلام شرکت را برای شما انجام دهند. می توان گفت که در حال حاضر تنها مرجع مطمئن جهت استعلام شرکت  سامانه اداره ثبت شرکت ها می باشد .  این سامانه کلیه اطلاعات لازم برای سنجش اعتبار شرکت ها را در اختیار شما قرار می دهد، البته جهت استعلام شرکت حداقل باید از سه مشخصه اصلی شرکت استفاده کرد و یا حداقل از یکی از آنها مطلع شد این سامانه به آدرس اداره ثبت شرکتها یعنی .irsherkat.ssaa.ir  مراجعه کنید . البته کارشناسان ارزان ثبت نیز به شکل رایگان استعلام شرکت را برای شما انجام می دهند.

ثبت برند

استعلام روزنامه رسمی شرکت

چنانچه علاوه بر سنجش اعتبار شرکت نیاز به اطلاعات دیگر در خصوص شرکت داشتید مثلا" سرمایه شرکت ، اعضای آن و یا سایر مشخصات یا تغییرات شرکت می توانید از مرجع دیگری به نام روزنامه اصلی استفاده کنید. این مرجع نیز منبعی قابل اطمینان و دولتی برای  استعلام شرکت است .  به منظور این کار باید به سایت روزنامه رسمی شرکت به نشانی https://www.rrk.ir مراجعه کرده و نام شرکت و یا شماره ثبت شرکت و یا شناسه ملی شرکت را وارد نمایید تا بتوانید استعلام شرکت را انجام دهید. نکته : چنانچه شرکتی را پس از استعلام در پایگاه های فوق الذکر نیافتید به معنای عدم ثبت شرکت و عدم اعتبار آن است زیرا ثبت شرکت به منزله قانونی بودن و قابلیت استعلام شرکت است .

روش استعلام نام شرکت

به هنگام ثبت شرکت باید نامی منحصر به فرد برای ثبت شرکت انتخاب کرد ، این نام نباید پیش از این برای  شرکت های دیگر به ثبت رسیده باشد به همین منظور و برای اطلاع یافتن از اینکه آیا نام شرکت برای ثبت سابقا" در شرکت دیگری استفاده نشده مرجع استعلام  سامانه شناسه ملی اشخاص حقوقی شرکت است . این تارنما را به آدرس https://www.ilenc.ir  می توانید مشاهده کنید . پس از رجوع به این سایت  با وارد کردن اسم مورد نظرتان و زدن دکمه جستجو استعلام نام شرکت برای شما انجام می شود.  مانند سایتهای فوق الذکر می توانید با جستجو در این سایت مشخصه های اصلی شرکت یعنی نام شرکت ، شماره ثبتی و شناسه ملی آن را از مرجعی معتبر دریافت دارید . در حقیقت نام شرکت و شماره ثبتی مانند نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه ما می باشد و وسیله احراز هویت شخصیت حقوقی است و شناسه ملی شرکت نیز  مانند کد ملی افراد می باشد و دربرگیرنده کلیه اطلاعات حقوقی شرکت است . شناسه ملی و شماره ثبت هر شرکت انحصاری بوده و مختص آن شرکت به صدور می رسد .

مزیت های استعلام شرکت

مشخص شدن نوع شرکت تجاری   

• مشخص شدن آدرس قانونی شرکت  

• وقوف از اعتبار و رسمیت شرکت 

علاوه بر موارد فوق باید گفت که در دنیای پررقابت و پر مشغله کنونی فضای اقتصادی بعضا" ممکن  است حاوی کسب و کارهای  ناسالم باشد و بنابراین جهت اطمینان و اعتماد بیشتر ارگان های دولتی مراجعی را به شکل اینترنتی جهت عموم تنظیم کرده اند تا استعلام شرکت برای همگان ممکن شود  زیرا به عنوان مثال جهت استخدام و یا طرف قرارداد شدن با یک شرکت آگاهی از رسمیت داشتن آن شرکت ضروری می باشد . پیشنهاد ما به شما استفاده  از مشاوره رایگان و استعلام شرکت  از طریق کارشناسان ارزان ثبت می باشد . پس همین الان با  ارزان ثبت  تماس بگیرید.