لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت تولیدی پوشاک


ما در این مقاله تلاش برآن داریم تا در مورد ثبت شرکت تولیدی پوشاک مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت تولیدی پوشاک می باشد ارائه نماییم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

یکی از انواع شرکت های پر طرفدار برای ثبت شرکت ، ثبت شرکت تولیدی پوشاک است . جهت ثبت  و راه اندازی تولیدی پوشاک باید مواردی را حتما مد نظر قراردهید : مثلا" از خود بپرسید که چرا می خواهید تولیدی پوشاک راه اندازی کنید ؟ اگر هدف از این کار برای شما  کسب درآمد است باید بگوییم بهتر است به سراغ این کار نروید چرا که  ثبت شرکت تولیدی پوشاک صرفا" با هدف کسب درآمد ممکن است آنچنان که باید شما را به موفقیت نرساند . توليد پوشاک داراي فراز و نشيب هاي زیادی  بوده و لازمه ي آن صبر و شکیبایی مي باشد و بيش از هر چيزي به علاقه و حوصله نياز دارد. پيشنهاد مي کنيم در اول کار حتي به فکر ضرر دادن هم باشيد و خود را براي مقابله با مشکلات  احتمالی آماده کنيد.جهت ثبت  و راه اندازی تولیدی پوشاک باید مواردی را حتما " مد نظر قراردهید مثلا" از خود بپرسید که چرا می خواهید تولیدی پوشاک راه اندازی کنید ؟ اگر هدف از این کار برای شما  کسب درآمد است باید بگوییم بهتر است به سراغ این کار نروید چرا که  ثبت شرکت تولیدی پوشاک صرفا" با هدف کسب درآمد ممکن است آنچنان که باید شما را به موفقیت نرساند.

ثبت شرکت تولیدی پوشاک

توليد پوشاک داراي فراز و نشيب هاي زیادی  بوده و لازمه ي آن صبر و شکیبایی مي باشد و بيش از هر چيزي به علاقه و حوصله نياز دارد. پيشنهاد مي کنيم در اول کار حتي به فکر ضرر دادن هم باشيد و خود را براي مقابله با مشکلات احتمالی آماده کنيد. 

 

ثبت شرکت تولیدی پوشاک

مراحل ثبت شرکت تولیدی پوشاک

مراحل  راه اندازي و ثبت شرکت  توليدی  پوشاک به طور خلاصه عبارتست از: تهيه مکان ، دستگاه و لوازم مناسب اخذ جواز کسب از اتحاديه ،جذب نيرو ،الگو ، برش و نمونه گيري ، تهيه مواد اوليه ، بازاريابي که در این میان اخذ جواز کسب اتحادیه دارای ابعاد ثبتی حقوقی است که در ذیل به آن می پردازیم .

اخذ جواز کسب یا پروانه بهره برداري جهت تولیدی پوشاک

درصورتي که اشخاص حقوقي قصد داشته باشند در يک واحد توليدي و يا کارگاهي شروع به فعاليت نمايند از نيروهاي انساني و دستگاهاي پيچيده استفاده نمايند مي بايست پروانه بهره برداري اخذ نمايند. براي اخذ اين پروانه داشتن تجربه و تحصيلات مرتبط با فعاليت ضروري مي باشد اعتبار اين پروانه براي مدت 2 سال مي باشد و تمديد آن با تاييد کارشناس امکان پذير مي باشد.

مراحل صدور پروانه توليد 

دريافت پرسشنامه از معاونت صنايع دستي و تکمیل فرم تقاضای جوازبازديد از محل کارگاه توسط کارشناس اداره صنايع پس از تاييد کارشناس صدور مجوزبا صادر شدن مجوز اخذ پروانه توليد از معاونت صنايع دستي

شرايط تمديد پروانه توليد

براي انجام اين امر مي بايست تقاضانامه کتبي توسط شخص تکميل گردد و به سازمان مربوطه ارجاع شود با ارجاع درخواست کارشناس براي بازديد از محل مراجعه مي کند و در صورت تاييد تمديد پروانه صورت مي گيرد.

شرايط اخذ پروانه توليد کارگاهي

مطالعه قانون و داشتن تمامي شرايط مندرج در آن

دارا بودن محوطه کارگاهي که آماده بهره برداري باشد با سند مالکيت يا استيجاري داشتن اقامت دائم در  شهر محل کارگاه

مدارک لازم براي اخذ پروانه توليد کارگاهي

 1. اصل مدارک شناسايي و کارت ملي.
 2. ارائه اسناد ثبتي شرکت.
 3. يک قطعه عکس 3*4
 4.  ارائه کارت پايان خدمت

مدارک لازم دال بر انجام فعاليتهاي توليدي در زمينه فعاليت درخواستي  

 • تکميل فرم درخواست و پرسشنامه ثبت شرکت تولیدی پوشاک 
 • ثبت شرکت توليدي به دو نوع شرکت توليدي سهامي خاص و شرکت توليدي با مسووليت محدود قابل انجام است .
 • براي تاسيس يک شرکت توليدي،ابتدا مي بايست ، در رابطه با نوع شرکت توليدي ،نام شرکت توليدي، مقدار سرمايه اوليه ،موضوع فعاليت و تعيين هيئت مديره سمت و در صد آنها و مکان تولیدی  تصميم گيري نمود و سپس نسبت به فراهم نمودن مدارک مورد نياز جهت ثبت شرکت اقدام کرد.

مدارک مورد نياز براي ثبت شرکت توليدي سهامي خاص

 • تصویر کارت ملي و شناسنامه همه اعضا
 •  اصل گواهي عدم سوء پيشينه کيفري اعضا
 • اخذ مجوز در صورت نياز به صدر مجوز براي فعاليت توليدي

شرايط ثبت شرکت توليدي سهامي خاص 

 • حضور حداقل 3 نفر سهامدار  +2 نفر بازرس.
 • حداقل 1.000.000 ريال سرمايه.
 • حداقل 35% سرمايه نقداَ پرداخت شود.

مدارک مورد نياز براي ثبت شرکت توليدي با مسئوليت محدود

 •  کپي کارت ملي و شناسنامه همه اعضا.
 •  اخذ مجوز در صورت مجوزي بودن موضوع .

شرايط ثبت شرکت توليدي با مسئوليت محدود 

 • حداقل 2 نفر عضو.
 • حداقل 1.000.000 ريال سرمايه.
 • تعهد کل سرمايه.

از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید صمیمانه سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

شرایط تاسیس و نام شرکت تضامنی

شرکت تضامني داراي نام خاص و متفاوت از سایر شرکتها است که معرف تعهد شرکاء و نوع شرکت است به منظور اطلاع از شرایط ثبت شرکت تضامنی لطفا پس از مطالعه این مطلب با کارشناسان ارزان ثبت تماس بگیرید.

نکاتی که باید در طرح اعلام پذیره نویسی ذکر شود

نکاتی که باید در طرح اعلام پذیره نویسی ذکر شود - طبق ماده 9ل... قانون تجارت طرح اعلامیه پذیره نویسی باید مشتمل بر نکات زیر باشد: ١. نام شرکت؛ ۲. موضوع شرکت و نوع فعالیت هایی که شرکت به منظور آن تشکیل می شود؛ ٣. مرکز اصلی شرکت و شعب آن در صورتی که تأسیس شعبه موردنظر باشد؛ ۴. مدت شرکت؛

خدمات تخصصی ارزان ثبت

خدمات تخصصی ارزان ثبت موارد زیادی را پوشش می دهد شما می توانید با اطمینان خاطر کلیه امور ثبتی که در این مقاله به آنها اشاره شده است را به ارزان ثبت بسپارید و یا از مشاوره رایگان کارشناسان ارزان ثبت برخوردار شوید.

شرایط ورشکستگی در شرکت ها

شرایط ورشکستگی در شرکت ها -ورشکستگی، «عبارت است از توقف تاجر از پرداخت بدهی های خود، به نحوی که بدهی او از دارایی هایش بیشتر باشد». در بعضی از اوقات ورشکستگی ممکن است ناشی از تقلب یا تقصیر تاجر باشد که در قدیم علاوه بر ضبط اموال تاجر، مورد آزار و شکنجه و حتی مرگ قرار می گرفت و میان شخص تاجر و غیر تا

ثبت شرکت تولیدی پوشاک

یکی از انواع شرکت های پر طرفدار برای ثبت شرکت ، ثبت شرکت تولیدی پوشاک است . جهت ثبت و راه اندازی تولیدی پوشاک باید مواردی را حتما " مد نظر قراردهید . ارزان ثبت شما را از این موارد آگاه می کند .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
پرسش و پاسخ های شما
زهرا رصای
میخام تولیدی لباس زیرمو ثبت کنم
پاسخ
 ارزان ثبت
ارزان ثبت
سلام عرض کردم ، روزتون بخیر باشه . در ابتدای مراتب برای ثبت یک محصول و یا یک فعالیت در قالب برند باید جواز مربوط به اون کار رو داشته باشید و بعد برای ثبت برند از طریق سایت مالکیت معنوی اقدام نمایید به همین جهت برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
پاسخ

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟