ثبت شرکت در کرج در سال 1403 با بهترین مشاوره

ثبت شرکت در کرج آنلاین

برای ثبت شرکت در کرج به صورت آنلاین و غیرحضوری شما می توانید به صورت تاثیرگذار و حرفه ای اقدام نمایید بدین صورت که پس از مشاوره با کارشناسان ارزان ثبت و ارسال مدارک لازم برای ثبت شرکت ، ثبت شما به صورت آنلاین توسط کارشناسان مجرب به صورت اختصاصی انجام می گیرد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل ثبت شما آنلاین انجام می شود و شما دیگر دغدغه حضور در موسسه را نخواهید داشت.

آغاز کار با ارزان ثبت در کرج

برای ثبت شرکت در کرج ابتدا با مشاورین موسسه ارزان ثبت در تماس باشید بامشورت کارشناسان مجرب ارزان ثبت ابتدا :نوع شرکت ، موضوع فعالیت،تهیه مدارک ثبتی ، انتخاب نام شرکت و امضای اوراق که تمامی این مراحل تحت نظر ارزان ثبت انجام می شود و در تمام مراحل شما را یاری میکنند.

ثبت آنلاین شرکت در کرج

برای ثبت شرکت در کرج شما می توانید به صورت آنلاین اقدام نمایید پس از مشاوره با کارشناسان ارزان ثبت و ارسال مدارک ثبت شما به صورت آنلاین انجام می گیرد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل ثبت شما آنلاین انجام می شود و شما دیگر دغدغه حضور در موسسه را نخواهید داشت.

خدمات ارزان ثبت در کرج

ارزان ثبت با داشتن 18 سال سابقه در زمینه امور ثبتی (ثبت شرکت ، ثبت برند ، تغییرات و صورتجلسه شرکتها ، ثبت طرح صعتی ، ثبت اختراع و…) فعالیت کرده است . شما عزیزان در صورتی که تمایل به انجام امور ثبتی ذکر شده دارید و در جستجوی ثبتی شایسته هستید، با کارشناسان ما در تماس باشید.

انتخاب نام شرکت در کرج

انتخاب نام شرکت یکی از دغدغه های شما عزیزان در زمان ثبت شرکت است. علت اصلی این دغدغه این است که انتخاب نام برای ثبت شرکت اصول و قوانین خاص خودش را دارد کارشناسان ارزان ثبت با استفاده از دانش خود و تخصصی که در زمینه انتخاب نام دارند به شما کمک خواهند کرد.

ثبت شرکت در کرج رایگان

ثبت شرکت در کرج امروز یکی از کارهای مهم در بازار تجارت و کسب سود به حساب می آید. با ثبت شرکت کسب کار شما طبق قانون به رسمیت شناخته می شود. ثبت شرکت یک کار اصولی و حقوقی است و نیازمند داشتن اطلاعات کامل در خصوص امورثبت شرکت هاست. برای ثبت شرکت باید نوع شرکت، میزان سرمایه ، موضوع فعالیت، اسم شرکت و سهم شرکا و… مشخص شود که تمامی این موارد ذکر شده از ابتدا تا انتهای ثبت شرکت باید توسط متخصص حقوقی ثبت شود ارزان ثبت میتواند شما را در این امر به صورت شایسته و با هزینه ای باورنکردنی یاری کند. بعد از ثبت شرکت می توانید با ثبت تغییرات شرکت در کرج  موارد مربوط در اساسنامه را تغییر دهید. همچنین با ثبت برند در کرج برندینگ کسب و کار خود را رشد دهید.

مراحل ثبت شرکت در کرج و کل کشور

بی نظیرترین مشاوره های ثبتی جهت ثبت شرکت را تنها در موسسه ارزان ثبت دریافت خواهید کرد. رزومه موفق موسسه حقوقی ارزان در سال های فعالیت خود، گویای تمامی تجارب وکلای آن است.

مراحل ثبت شرکت در کرج


ابتدای ترین مرحله برای ثبت شرکت در کرج انخاب شرکایی مناسب می باشد، نوع شرکت ( سهامی خاص ، مسئولیت محدود ، موسسه و…) میزان سرمایه انتخابی ، موضوع شرکت، انتخاب نام و تقسیم سهم بین اعضا و انتخاب سمت همه ی موارد ذکر شده را مشخص و سپس جهت ارسال و شروع ثبت در سامانه ثبت شرکت ها به ارزان ثبت ارائه دهید. پس از تایید نام توسط اداره ثبت شرکت ها اوراق شرکت توسط تمامی اعضا امضا و روزنامه ثبت شرکت آگهی میشود.

تماس با کارشناس حقوقی

مدارک ثبت شرکت در کرج


مدارک ثبت شرکت در کرج با توجه به نوع شرکت (سهامی خاص،موسسه،تعاونی، مسئولیت محدود و.. )شامل مواردی چون: کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اعضا ، در صورتی که موضوع شرکت نیاز به مجوز داشته باشد ارائه کپی مجوز و همچنین اگر نیاز به مدرک تحصیلی الزامی است. کپی مدرک تحصیلی سرمایه حداقلی 100 هزار تومان 5 نام که حداقل 3 سیلاب ( واژه) باشد اسامی به این صورت باشد (خاص- عام- خاص-خاص ) توجه: اگوی ذکر شده مورد تایید اداره ثبت شرکت ها است.

تماس مستقیم

هزینه ثبت شرکت در کرج


هزینه ثبت شرکت در کرج مشخص شده و با توجه به تعرفه اعلامی است اما درصورتی که سرمایه شرکت از حداقل اعلامی ثبت شرکت ها (100 هزار تومان، بیشتر باشد نیاز به ابطال تمر است و همچنین درصورتی که تعداد اعضا زیاد و موضوع فعالیت هم نیاز به تعرفه زیادی داشته باشد. در هزینه روزنامه رسمی تغییر ایجاد می کند چون باید تعداد حروف چاپی در روزنامه رسمی را بالا برد تمام هزینه ها مرحله به مرحله به شما عزیزان اعلام میگردد.

تماس سریع جهت دریافت هزینه های ثبت شرکت
5/5 - (1 امتیاز)