لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

مراحل ثبت شرکت در تبریز


با رونق گرفتن شهر تبریز و تبدیل شدن آن به یک شهر صنعتی نیاز افراد به تاسیس و ثبت شرکت در تبریز افزایش یافته است .این شهر باتوجه به پیشینه قوی فرهنگی و اقتصادی خود در طی سال های اخیر جز شهرهای پردرآمد در زمینه های خدماتی واجتماعی شده است. این شهر باتوجه به وضعیت اقلیمی و آب و هوای  ییلاقی و طبیعت سرسبز خود هرساله مسافران زیادی را برای سفر جذب خود می کند که بر میزان ثبت شرکت می افزاید .
ثبت شرکت یکی از مسائل مهم برای  رونق اقتصادی در تبریز می باشد . شما می توانید با ثبت برند و شرکت خود کماکان از خطر سواستفاده افراد سودجو از منافع خود در امان باشید. برای این کار باید از مشاوران باتجربه و متخصص در این عرصه مشاوره بگیرید.


موسسه  ارزان ثبت شما را در به تحقق رسیدن اهدافتان به درستی و در اسرع وقت یاری می کند.

یکی دیگراز مزایای درارتباط بودن با یک مشاور ثبتی متخصص را می توان جلوگیری از به تعویق افتادن فرایند ثبتی و یا ارائه مدارک اشتباه دانست که باتوجه به پیچیده بودن امور مربوط به ثبت شرکت و امکان نداشتن اطلاعات کافی توسط افراد غیرمتخصص در این زمینه حائز اهمیت می باشد .به عنوان مثال می توان به نداشتن اطلاعات حقوقی در خصوص تدوین موضوع فعالیت شرکت  که مستقیماً به دریافت وام شرکت ها و یا شرکت در نمایشگاه ها مربوط می شود، اشاره کرد  که در این صورت ممکن است پس  از ثبت شرکت تبریز  یا در حین آن با مشکل مواجه شوید. لذا برای جلوگیری واجتناب از بوجود امدن مشکلات ثبتی  باید با مشاوران متخصص در ارتباط باشید .
به طور قاطع و 100% تضمینی می توانید به مشاوران ثبتی ارزان ثبت  اعتماد کنید و به طور کامل کار ثبتی خود را به ما بسپارید.
در این راستا ما خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهیم که بخشی از انها عبارتند از : خدمات غیرحضوری ثبت آنلاین شرکت ها , آگاه سازی از قوانین نام گذاری شرکت ها , آگاه ساختن متقاضیان  در جهت مراحل ثبت شرکت، هزینه ثبت شرکت در تبریز و ارائه مدارک لازم برای ثبت شرکت که در این خصوص در این مقاله و نیز در مشاوره های تخصصی خود اطلاع رسانی کامل و شفاف برای شما انجام می شود تا جای هیچ پرسشی نماند.

ثبت آنلاین شرکت در تبریز

امروزه به دلیل افزایش استفاده از اینترنت  می توانید تمامی مراحل مربوط به دریافت مدارک ثبتی خود را کاملاً غیرحضوری و با استفاده از اینترنت انجام دهید . برای این کار باید به سامانه اداره ثبت شرکت ها به آدرسwww. irsherkat.ssaa.ir مراجعه کنید و گام به گام مراحل ثبت شرکت در تبریز را طی نمایید.
برای انجام مراحل اینترنتی ثبت شرکت تبریز و رسیدن به هدف در انجام صحیح کارهای ثبت آنلاین خود و اطمینان حاصل کردن از نتیجه کار می توانید با مشاورین ثبت پایش در ارتباط باشید .تا تمامی کارهای مربوط به ثبت شرکت شما ازجمله : انجام امور مربوط به تایید اسم انتخابی شرکت , تکمیل مدارک درخواستی سایت  و مواردی دیگرتا انتهای کار ثبت شرکت شما را به انجام برساند و حضور شما تنها یک بار تا دریافت نهایی مدارک نیازمی  باشد. 

 انواع شرکتهای قابل ثبت در تبریز عبارتند از : 1.شرکت بامسئولیت محدود  2.شرکت سهامی خاص 3. شرکت سهامی عام 4. شرکت تضامنی 5.شرکت تعاونی 

ثبت شرکت در تبریز با ارزان ثبت

شرایط ثبت شرکت در تبریز

قوانین برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تبریز به شرح زیرمی باشد .
1.تعداد اعضای این شرکت می بایست حداقل 2نفر باشند که انها به سن قانونی(18 سال تمام ) رسیده باشند
2.حداقل مقدار سرمایه ای که برای ایجاد این شرکت می بایست تامین مالی شود نباید کمتر از 100 هزار تومان باشد .
3.در نام گذاری شرکت نباید نام هیچ کدام از شرکا آورده شود.

چه نهادی وظیفه ثبت شرکت را بر عهده دارد ؟

ثبت شرکت بر عهده اداره ثبت شرکت ها می باشد . این سازمان زیر نظر اداره ثبت اسناد و املاک کشور است که خود وابسته به مجموعه قوه قضائیه می باشد . اداره ثبت شرکت ها در کلیه شهرهای ایران دارای شعبه می باشد و در صورتی که دوائر این اداره در شهر شما قرار ندارد باید به نزدیکترین واحد ثبت شرکت به شهر خود مراجعه نمایید. البته ابتدا باید همان طور که در بند بعدی توضیح می دهیم ابتدا به ساکن وارد تارنمای اداره ثبت شرکت ها شده شهر خود را انتخاب کنید و ثبت آنلاین شرکت را انجام دهید و سپس می توانید جهت دریافت اسناد ثبت شرکت خود به همراه آگهی تاسیس به نزدیکترین واحد اداره ثبت شرکت ها به محل سکونت و شرکت خود مراجعه نمایید . در این راستا خواندن قوانین ثبت شرکت و قراردادهای مستولی بر آن خالی از لطف نیست : قانون ثبت شرکت و قراردادهای ثبت شرکت

 قدم به قدم مراحل ثبت شرکت در تبریز 

امروزه به دلیل اکترونیکی شدن اکثر کارها ,دیگر شاهد مراجعه افراد به ادارات نخواهیم بود .
در این زمینه نیز اداره ثبت شرکت ها تحول پیدا کرده و بدین ترتیب دیگر نیازی به مراجعه افراد به اداره ثبت و وقت گذاشتن چند ساعته در اداره در راستای ثبت شرکت خود نمی باشد . امروزه با پیشرفت تکنولوژی با ورود به سامانه اینترنتی  مربوط به اداره ثبت شرکت ها و وارد کردن تمامی اطلاعات مربوط به افراد و شرکا و سهامداران و اطلاعات مربوط به شرکت مورد نظر اقدام به ثبت شرکت خود خواهید کرد . که در بند فوق با عنوان ثبت آنلاین شرکت در تبریز اطلاعات مرتبط را ارائه نمودیم .
با ثبت تمامی مدارک از جمله مدارک شناسایی شرکا و گواهی عدم سو پیشینه شرکا ومدیر شرکت با درج نام انتخابی برای شرکت و ارایه اظهارنامه و شرکت نامه و اساسنامه شرکت در سامانه مورد نظر اقدام به ثبت شرکت خودخواهید کرد که در صورت تکمیل بودن مدارک ارسالی توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و نامه تایید ثبت شرکت بعد از بررسی برای شما  در سایت اداره ثبت شرکت هافرستاده می شود. و در آخر نیز در صورت تایید باید خلاصه ای از اساسنامه و شرکت نامه شرکت را به شکل آگهی در روزنامه رسمی کشور چاپ کنید و به اطلاع تمامی افراد برسانید .که با این کار بر میزان اعتبار شرکت خود می افزایید .جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص مراحل ثبت شرکت تبریز لطفاً این مقاله را مطالعه نمایید . مراحل ثبت شرکت

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در تبریز

در ابتداباید تمامی مدارک شناسایی همه  اعضای شرکت را تهیه فرماییداعضا نباید دارای سو پیشینه باشند.. سپس اساسنامه و سایر مدارک ثبتی  شرکت ران ها چاپ کرده و به امضا رسانده اید رابه همراه رسید تایید نام شرکت  ارائه می دهید که طبق آن اقدام به ثبت شرکت در شهر تبریز می شود و برای شرکت شما شماره ثبت اختصاص می یابد .

نکته: در صورت داشتن وکیل  ثبت شرکت  ارائه وکالت نامه اجباری است .

هزینه ثبت شرکت در تبریز

از مواردی که برای هزینه های ثبت شرکت باید به آن توجه کرد هزینه های مربوط به بسته های پستی و حق ثبت آگهی و حق الوکاله  میباشد . بر اساس تعداد اعضای شرکت و سرمایه ی اولیه هزینه های به ثبت رساندن شرکت ها و موسسات متفاوت می باشد . می توانید برای دریافت اطلاعاتی جامع تر در این زمینه با مشاوران ما در موسسه ی ثبت پایش در تماس باشید.همچنین  این مقاله را جهت اطلاع بیشتر مطالعه کنید : هزینه ثبت شرکت 

ثبت شرکت در استان آذربایجان شرقی

 •  ثبت شرکت در آذرشهر
 •  ثبت شرکت در اهر
 •  ثبت شرکت در اسکو
 •  ثبت شرکت در بستان آباد
 •  ثبت شرکت در بناب
 •  ثبت شرکت در تبریز
 •  ثبت شرکت در جلفا
 •  ثبت شرکت در چاراویماق
 •  ثبت شرکت در خداآفرین
 •  ثبت شرکت در سراب
 •  ثبت شرکت در شبستر
 •  ثبت شرکت در عجب شیر
 •  ثبت شرکت در کلیبر
 •  ثبت شرکت در مراغه
 •  ثبت شرکت در مرند
 •  ثبت شرکت در ملکان
 •  ثبت شرکت در میانه.
 •  ثبت شرکت در ورزقان
 •  ثبت شرکت در هریس
 • ثبت شرکت در هشترود
 •  ثبت شرکت در هوراند

جهت ثبت شرکت در کلیه شهرهای استان آذربایجان شرقی مانند ثبت شرکت در تبریز روی خدمات کامل ارزان ثبت حساب کنید و از یک تجربه خوب ثبتی لذت ببرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت مثل آب خوردن است به سادگی با یک تماس از صفر تا صد ثبت شرکت را برایتان انجام می دهیم . به علاوه ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها را در این مقاله هم با ما بخوانید.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟