لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

وجوه ثبت برند در بجنورد


  

استان خراسان شمالی دارای شهرستان های مختلفی می باشد که هرکدام دارای نام ها و ویژگی های مخصوص به خود می باشند . شهر بجنورد از شمال با کشور ترکمنستان هم مرز می باشد همین ویژگی باعث رونق اقتصادی  و ثبت برند در بجنورد شده است . این شهر در بین ساکنین آن با تلفظ بژنورد خوانده می شود . 
اگر شما ساکن این شهر زیبا هستید و درحال کسب و کار می باشید باید به مسئله ثبت علامت تجاری و برند مخصوص خود توجه کنید . بدین منظور بهتر است تا انتهای این مقاله همراه و هم گام با ما باشید تا نکات مفیدی را برای انجام امور ثبت برند خود دریابید. در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

ویژگی های برند یا علامت تجاری 

برند های برتر دارای ویژگی های زیر هستند. 
 • تبلیغ پذیر هستند. 
 • دارای کاربرد در عمل می باشند .
 • اهداف شرکت را دنبال می کنند .
 • قابلیت به خاطر سپردن دارند.
 • کپی برندی دیگر نیستند.
 • معنی و مفهوم دارند.
 • مرتبط با حرفه مورد نظر هستند.
 • تلفظ آسان دارند.

هدف از ثبت برند در بجنورد 

برند باعث ایجاد تمایز با محصولات و خدمات همانند خواهد شد . با ایجاد یک نام و طرح مخصوص به خود و حرفه تان باعث شناخته شدن خود با یک آرم انحصاری یا لوگو یا علامت تجاری یا برند خواهید شد . برند و علائم تجاری در اداره ثبت علائم تجاری قابل ثبت می باشد که خود نشانه قانونمند بودن امور افراد می باشد زیرا با انجام ثبت برند در بجنورد و قبول تمام شروط و قوانین ثبت برند و انجام مراحل ثبت برند رسماً به وسیله قانون امور خود را به سرانجام خواهید رساند . با ثبت برند و علامت تجاری دیگر نگرانی در قبال سواستفاده از شهرت و محصول خود نخواهید داشت . شخصی که برند را به نام خود در اداره ثبت علائم تجاری به ثبت می رساند خود را مالک آن خواهد دانست و بدین ترتیب هیچ فرد دیگر و یا ارگانی نمی تواند اقدام به سواستفاده از آن با نام خود کند .
متقاضیان ثبت برند در بجنورد می توانند با مجتمع تخصصی ثبت برند و علامت تجاری ارزان ثبت تماس حاصل فرمایند و درحداقل زمان به امور خود اعتبار ببخشند . 

 در این بخش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت برند و لوگو و آرم تجاری این مقاله را مطالعه نمایید : آرم تجاری چگونه ثبت می شود؟

ثبت برند اشتراکی

همانند شرکت می توان در ثبت برند نیز برای خود شریک داشت. در ثبت برند اشتراکی در اظهارنامه ثبت برند نام شرکا و در صد سهم آن ها ذکر می شود و بر اساس این سهم سود حاصله از فروش محصولات و خدمات هم بین مالکین برند تقسیم می گردد. 

مدت اعتبار برند 

مدت حیات و عمر یک برند ثبت شده 10 سال از زمان تسلیم اظهارنامه به اداره ثبت علائم و دریافت گواهی ثبت برند در بجنورد می باشد . در صورتی که بعد از انقضای زمان اعتبار برند مورد نظر باید جهت اخذ ویا تمدید آن به اداره ثبت علائم تجاری در تهران مراجعه شود . بدین منظور مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت با سال ها تخصص در زمینه ثبت برند به صورت کاملاً حرفه ای امور ثبت برند و علائم تجاری متقاضیان را انجام خواهند داد تا متقاضیان در حداقل زمان به مقصود خود برسند . 

مدارک لازم جهت ثبت برند در بجنورد 

 •  نام و طرح نهایی از برند مدنظر
 •  ارائه مجوز
 •  مدارک شناسایی متقاضیان ثبت برند و علائم تجاری ( شخص یا مدیر عامل شرکت)
 •  مدارک ثبتی شرکت برای برند حقوقی
 •  در صورت اخذ وکیل برای انجام امور ثبتی ، ارائه وکالت نامه
جهت دریافت اطلاعات تکمیلی برای اخذ مجوزهای لازم برای ارائه به اداره ثبت و نیز انجام تخصصی امور ثبت برند در بجنورد با مشاوران ثبتی حقوقی ارزان ثبت در تماس باشید .

طبقه بندی برند در بجنورد 

برای دستیابی به موفقیت در زمینه فعالیت خود باید به ثبت برند توجه کنید . در این زمینه مشاوران ثبت برند و شرکت ارزان ثبت آماده مشاوره تخصصی به متقاضیان خواهد بود. از مواردی که در هنگام ثبت برند و علائم تجاری به آن توجه می شود و برند را براساس آن به ثبت می رسانند توجه به طبقه برند موردنظر می باشد . طبقات ثبت برند در کشور 45 طبقه می باشد که 35طبقه آن مربوط به ثبت طبقات محصولات و 10 طبقه مربوط به خدمات است و یک طبقه مخصوص حرفه های نو ظهور است. از مهم ترین و پرتقاضاترین طبقات ثبت برند در کشور ، طبقه مواد غذایی است که خود مشمول مواد غذایی خوراکی  و آشامیدنی می باشد . قابل ذکر است که متقاضیان ثبت برند در بجنورد می توانند با مطرح کردن نوع فعالیت خود و ارائه مدارک به کارشناسان مجرب موسسه ارزان ثبت از طبقه یا طبقات برند خود جهت ثبت در بجنورد مطلع شوند . 
ثبت برند در بیرجند با ارزان ثبت

جهت استعلام برند قبل از ثبت باید چه کاری انجام داد؟

یک برند و علامت تجاری باید دارای ابتکار و نوآوری باشد تا بتوان آن را به عنوان یک برند نوپا و قابل ثبت به مرحله ثبت برد . یعنی برند جدید الثبت نباید شبیه برندهای تا الان ثبت شده باشد باید تازگی داشته باشد و طرح لوگو یا اسم و نام برند و کلمات تشکیل دهنده آن منحصر به فرد باشند. به همین دلیل باید استعلام برند انجام داد . می توانید برای استعلام برند از موسسه ارزان ثبت کمک بخواهید و یا با مراجعه به سایت ثبت علائم تجاری این کار را انجام دهید.
 

نکته : استعلام برند از طریق سایت iripo.ssaa.ir امکان پذیر می باشد.

مراحل ثبت برند در بجنورد 

 • گزینش نام و طرح برای علامت تجاری.
 • وارد کردن مشخصات برند در سامانه اینترنتی www.iripo.ssaa.ir.
 • پس از تایید طرح نهایی برند توسط سامانه باید مدارک وجوازهای لازم را اخذ کنید.
 • مدارک و جوازهای مربوطه را در سایت بارگزاری کرده و منتظر بازرسی بازرسان اداره خواهید ماند تا پس از 45 روز نتیجه مشخص شود.
 • پس از تایید هزینه ثبت آگهی را پرداخت و برند را در روزنامه چاپ کرده و 30 روز را برای رسیدگی به اعتراض یا عدم اعتراض برند ارائه شده صرف می کنید.
 • درج  برند در روزنامه برای نوبت دوم. 
 • گزینش وکیل برای مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری در تهران.
در صورت تمایل به ثبت برند توسط وکلای مجرب ثبت برند در بجنورد با مجتمع ثبتی ارزان ثبت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این موسسه بهره مند شوید . 

مدت زمان ثبت برند در بجنورد

امور ثبت برند در بجنورد دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد که باید توسط شخصی مجرب انجام گیرد . این پروسه حداقل 3 ماه به طول خواهد انجامید  زیرا 30 روز زمان بین روزنامه اول و دوم و 45 روز زمان تایید اظهارنامه می باشد. هرچقدر برای انجام امور ثبت برند خود از افراد متخصص یاری بگیرید زودتر به هدف ثبت برند در بجنورد دست خواهید یافت . پس هم اکنون با کارشناسان مجرب موسسه ثبت شرکت و برند ارزان ثبت تماس بگیرید تا در کم ترین زمان کارهای ثبت برند شما انجام گیرد . 

هزینه ثبت برند در بجنورد 

ثبت برند دارای مزیت های زیادی است که برای رسیدن به آن ها نیاز به صرف هزینه می باشد  . شایان ذکر است که هرچقدر برای اخذ برند هزینه کنید و زمان صرف کنید در آینده به بازدهی مطلوبی در رابطه با علامت تجاری و کسب سود دست پیدا خواهید کرد . هزینه های ثبت برند در بجنورد به عواملی چون طبقه برند ، هزینه طراحی برند ، هزینه اظهارنامه برند و نیز هزینه چاپ دو آگهی و تعداد طبقات و محصولات یا خدمات تحت ثبت بستگی دارد. برای ثبت برند در بجنورد باید وکیل اتخاذ کرد تا تمام مراحل به صورت تخصصی و در حداقل زمان انجام گیرند که هزینه حق الوکاله هم اضافه می شود . در این راستا مجتمع ثبتی ارزان ثبت پشتیبان شما در راه رسیدن به اهدافتان خواهد بود . برای اطلاع دقیق از هزینه ثبت برند بجنورد هم با کاشناسان دپارتمان ثبت برند گروه ارزان ثبت تماس بگیرید.

ثبت برند در استان خراسان شمالی 

 •  ثبت برند دربجنورد.
 •  ثبت برند در اسفراین .
 • ثبت برند در درق .
 •  ثبت برند در شیروان.
 •  ثبت برند در جاجرم.
متقاضیان ثبت برند در بجنورد می توانند با شماره گیری تلفن های مجتمع ثبت شرکت و برند ارزان ثبت امور ثبت برند خود را در کم ترین زمان به صورت تخصصی به سرانجام برسانند . 
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

روش ثبت شرکت در ایلام

کله جزئیات ثبت شرکت در ایلام را در یک مقاله کنار هم گرد آورده ایم تا کار شما را آسان کنیم . پس تا پایان مقاله کنار ما باشید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟