لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

روال ثبت برند در سمنان


ثبت برند و علامت تجاری یعنی ثبت یک نماد یا اسم برای نشان کردن و معرفی و شناخت تولیدات یاخدمات شما به عنوان یک فعال اقتصادی در بازار. از همین تعریف مشخص است که چقدر ثبت برند می تواند اهمیت داشته باشد در مورد مزایای مالی برند هم که باید خود بخوانید تا بدانید که نمی توان از آن ها گذشت، هرچند ثبت برند در سمنان و هرجای دیگر زمان بر است، باعث می شود که بعضی افراد در ثبت آن تعلل کنند، باید این را در نظر گرفت که هرچقدر برای ثبت برند و لوگوی خود زمان وحتی هزینه بگذارید، در آینده بازدهی آن را به صورت مطلوب خواهید دید زیرا ثبت برند و علامت تجاری در سمنان باعث پیشرفت هرچه بیشتر شما می شود . جهت ثبت برند سمنان باید از طریق اداره مالکیت صنعتی در تهران که مسئول ثبت علائم تجاری است اقدام کنیدو همین مسئله است که هزینه و زمان ثبت برند را سخت کرده است. به همین دلیل ما توصیه می کنیم  که در زمان ثبت برندو لوگو از یک مشاورمجرب یاری بگیرید تادر انجام امور به مشکل برنخورید. در ادامه به بحث چگونگی انجام ثبت برند در سمنان خواهیم پرداخت . پیشنهاد می شود با ما تا انتها همراه باشید و در صورت داشتن هر سوال در زمینه ثبت برند در سمنان با مشاوران موسسه ارزان ثبت تماس گرفته تا با تمرکز بر تجربه خود شما را در این راستا همراهی کنند.

نشان تجاری چیست؟ 

طرحی منحصر برای فعالیت های اقتصادی و یا به منظور عرضه محصول  به دیگر افراد که توسط گرافیست و طراح برند شکل می گیرد نشان تجاری ( نامی مترادف با برند ) نامیده می شود . نام دیگر نشان تجاری، علامت تجاری یا لوگو نیز می باشد که در ساخت آن می توان از حروف و یا علامت طراحی شده مخصوص و یا ادغامی از هردو استفاده شود . اما نباید از تصاویر ثبت شده تاکنون تقلید کرد ، همچنین اسم مناطق جغرافیایی و ادارات نباید در طراحی نشان و علامت تجاری استفاده شود.. نشان تجاری باید گویای ویژگی های محصول و خدمات ارائه شده باشد و مفهوم تصویر مرتبط به فعالیت مالک برند باشد .

در اینجا خواندن این مقاله خالی از لطف نیست : ثبت لوگو ونشان تجاری

مدارک ثبت برند در سمنان 

مدارک ثبت برند حقیقی
 •  اسناد ابرز هویت متقاضی ثبت
 •  وکالت نامه وکیل موسسه ثبتی
 •  طرح اصلی و تمام شده از برند مورد نظر یا اسم تجاری استعلام شده
 •  جواز کسب یا موافقت اصولی یا هر نوع مجوز مرتبط
 •  کارت بازرگای جهت ثبت برند لاتین
مدارک ثبت برند حقوقی
 • اسناد ابراز هویت مدیر عامل شرکت
 • اسناد ثبت شرکت مثل گواهی تاسیس و تغییرات
 •  وکالت نامه وکیل موسسه ثبتی
 • طرح اصلی و تمام شده از برند مورد نظر یا اسم تجاری استعلام شده
 • جواز کسب یا موافقت اصولی یا هر نوع مجوز مرتبط
 •  کارت بازرگای جهت ثبت برند لاتین

اگر خود به صورت شخصی اقدام به ثبت برند در سمنان نمایید نیازی به ارائه وکالت نامه نیست . به علاوه برای برند فارسی هم نیاز به اخذ کارت بازرگانی ندارید.

شایان ذکر است که برند به دو صورت حقیقی یا به نام شخص و حقوقی یعنی به نام شرکت به ثبت می رسد که فقط کمی در ارائه مدارک متفاوت هستند. مجموعه ارزان ثبت ثبت برند حقیقی و حقوقی را برای شما به شکل کاملاً حرفه ای به انچام می رساند، هم چنین در صورت نیاز به استعلام برند و طراحی علامت و نشان تجاری یا اخذ کارت بازرگانی برای ثبت برند لاتین ارزان ثبت در خدمات شما عزیزان است.

ثبت برند در سمنان با ارزان ثبت

علائم تجاری قابل ثبت کدام هستند؟

هر علامت و طرح و تصویریا نام وواژه ای که مغایرشئونات اسلامی و عرف جامعه نباشد و بنابر ابتکار و ذوق خالق و طراح آن در صددمعرفی کالا و خدمات ارائه شود قابلیت ثبت دارد، مگر اینکه شبیه یا عین علائم یا لوگوهایی که تا کنون ثبت شده اند باشد.اگر چنین باشد در زمان ثبت اظهارنامه ثبت برند با اخطار رفع نقص مواجه شده باید نام یا طرح برند خود را تغییر دهید. هم چنین اسم تجاری و نشان تجاری نباید حاوی اسم محصولات و خدمات و اسم عام و صفات برتر و برترین باشد و باید حتماً در آن از اسم خاص استفاده شده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید این مقاله را مشاهده کنید : علائم تجاری قابل ثبت

مراحل ثبت برند در سمنان از ابتدا تا انتها 

به منظور ثبت برند در سمنان باید اصول اداره ثبت علائم تجاری را رعایت کرده و بر طبق آن عمل کنید . 

1. به سامانه اداره ثبت وارد شده و گزینه ثبت مالکیت معنوی را کلیک کنید . 

2. در سایت ثبت نام کرده و تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد کنید .

3. یک نام برای برند مورد نظر انتخاب کنید و مشخصات خود  و برند خود را ثبت کنید .

4. طرح کلی ونهایی برند را در سایت آپلود کنید.

5. با درج تمامی مدارک مربوط به برند و ارائه اظهارنامه مربوطه و هم چنین با دریافت مجوزهای لازم از ادارات مربوطه باید در انتظار تایید  توسط بازرسان و کارشناسان اداره ثبت باشید.

6. با تایید مدارک , برند مورد نظر را در روزنامه رسمی به چاپ می رسانید . 30 روز وقفه ایجاد می کنید تا از اعتراض نداشتن شخصی دیگر به برندتان اطمینان حاصل کنید . 

7. در صورت نبود اعتراض به برندتان با پرداخت هزینه های مربوط به چاپ آگهی برای دومین دفعه اقدام به درج آگهی در روزنامه رسمی می کنید .

8. ثبت برند شما به مرحله پایانی نزدیک شده است و باید برای تشکیل پرونده فیزیکی به اداره ثبت مراجعه کنید و مدارک مربوطه را به اداره ثبت اسناد و املاک کشور برده و دیگر منتظر دریافت شماره شناسه ثبت برند خود باشید . شماره ثبت شامل تمام هویت مربوط به شرکت و محصول موردنظر می باشد و در گواهی ثبت برند ده ساله به شما ارائه می گردد. 

دریافت برند توسط افراد برای پیشرفت کاری آن ها بسیار حایز اهمیت است بدین منظور باید نهایت دقت را در انجام مراحل آن به کار برد .برای رسیدن به بهترین بازدهی کافی است با مشاور و کارشناسی مجرب در زمینه ثبت برند در تماس باشید . موسسه ارزان ثبت آماده انجام کارهای مربوط به ثبت برند در سمنان  می باشد . این موسسه با داشتن بهترین کارشناسان ثبت شما را در راه ثبت برند و علامت تجاری در سمنان یاری خواهد کرد . هم اکنون تلفن را بردارید و با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید . 

هزینه ثبت برند در سمنان چقدر است ؟ 

مسئله برند و برندسازی باعث مطرح شدن افراد در بین رقبای دیگر می شود و هر چقدر برای آن هزینه کنید ضرر نکرده اید . هزینه ها و تعرفه های ثبت برند در سمنان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.  که ازجمله آن ها می توان به هزینه دو بار درج آگهی در روزنامه که باید به صورت جداگانه پرداخت شود اشاره کرد که هر چه متن آگهی طولانی تر باشد هزینه ثبت هم بالاتر می رود . هزینه های حق الثبت ، حق الوکاله ، افزایش محصولات و طبقات برند و نوع برند هم باید در نظر گرفت که جهت اطلاع از آن ها می توانید با بخش مالی ارزان ثبت در ارتباط باشید.

ثبت برند در استان سمنان 

 • ثبت برند در دامغان
 • ثبت برند در شاهرود
 • ثبت برند در گرمسار
 • ثبت برند در سرخه
 • ثبت برند در آرادان

   و در آخر تمام افرادی که در شهر سمنان اقدام به فعالیت می کنند و یا متقاضی فعالیت در این شهر هستند بهتر است ثبت برند را انجام دهند تا بدین وسیله بتوانند در کسب و کار خود ثابت قدم باشند و بدین ترتیب در آینده به سود برسند . متقاضیان ثبت برند می توانند با موسسه ارزان ثبت تماس گرفته و امور مربوط به ثبت برند خود را به موسسه ارزان ثبت بسپارید . 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

ثبت شرکت در سنندج از ابتدا تا انتها

ثبت شرکت در سنندج را به طور کامل و از ابتدا تا انتها را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید تا جواب همه سوالاتتان را بگیرید.

منافع ثبت برند در یاسوج

در این مقاله می خوانید : شرایط ثبت برند ، مدارک ثبت برند ، هزینه ثبت ، مراحل ثبت برند در یاسوج، تعریف لوگو ،علامت تجاری اشتراکی و خلاصه هر آنچه می خواهید بدانید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

فواید ثبت برند در ساری

با خواندن این مقاله به فواید قلت برند در ساری ، روش ثبت ، مدت زمان و هزینه ثبت و مدارک موردنیاز پی می برید ، پس با ما باشید .

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟