لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟


کلمه  یزد در لغت به معنی مقدس می باشد . این شهر با قرار گرفتن در مرکز کشور ایران دارای فرهنگ غنی می باشد. شهر یزد به دلیل مملو بودن از ذخایر معدنی بسیار به نام بهشت معدن در کشور نام گذاری شده است . این شهر بعد از کرمان دومین شهر معدنی کشور به حساب می آید. در این شهر صنایعی مانند تولید کاشی و سرامیک و فرش ماشینی رونق بسیار دارد . از مراکز دیدنی شهرستان می توان به مسجد جامع بزرگ یزد , غار چهارطاقی , زندان اسکندر , میدان امیر چخماق , مسجد جامع میبد, بازارچه چهار سوق و آتشکده زرتشتیان اشاره کرد. این شهر به دلیل قرار گرفتن در شاه راه ارتباطی بازرگانی از قدیم جزو شهرهای تجاری به حساب می آمده است و به دلیل مبادلات تجاری و موقعیت مکانی این شهر سالانه افراد بسیاری برای مسافرت به این شهر سفر می کنند و نیاز افراد برای رونق کسب و کار خود افزایش می یابد از این رو باید برای رسیدن به اهداف خود اقدام به فعالیت قانونی و ثبت شرکت در یزد کنند . 

ثبت شرکت ارزان را با ارزان ثبت می توانید تجربه کنید.

اقدامات قبل از تاسیس شرکت در یزد 

وقتی افراد برای رسیدن به هدفی مشترک در یک مکان مشخص و با قوانینی تایید شده در جهت انجام فعالیت های تجاری گرد هم می آیند در واقع شرکتی را بوجود می آورند که این نوع شرکت ها در دسته بندی شرکت های تجاری قرار می گیرند . این شرکت ها قبل از ثبت شرکت باید اقداماتی نظیر انتخاب نام مناسب برای شرکت و تعیین اساسنامه برای شرکت که شامل شرح وظایف و سمت هرکدام از شرکا در شرکت و قوانین حاکم بر فعالیت های شرکت می باشد و نیز تعیین محل شرکت اصلی را با مشورت با تمامی اعضا تهیه کنند . انتخاب شرکای معتمئد و مناسب ، سمت و سرمایه آن ها و سرمایه کل شرکت نیز از موارد لازم دیگر می باشد.

در صورتی که قصد ثبت شرکت در یزد دارید هم اکنون با تماس گرفتن با کارشناسان ارزان ثبت و واگذاری صفر تا صد کارهای ثبت شرکت خود دیگر نگران رونق در کسب و کار خود نباشید . 

ثبت شعبه شرکت چه فرایندی دارد ؟

ثبت شعبه شرکت با تنظیم یک صورتجلسه امکان پذیر است زیرا از تغییرات شرکت و اساسنامه محسوب شده و باید در آن درج شود و قبل از تنظیم صورتجلسه باید این تغییر در مجمع عمومی فوق العاده به تصویب برسد. و کلیه مراحل ثبت شرکت باید برای شعبه هم طی شود و مراحل ثبت نام اینترنتی و درج مشخصات شعبه و مدیران و اعضای آن کامل انجام شودو به تایید اداره ثبت برسد و نیزصورتجلسه تغییر اساسنامه نیز باید تصویب گردد. تاسیس شعبه شرکت در یزد باید در نهایت در روزنامه رسمی قوه قضائیه آگهی گردد.

 

ثبت شرکت در یزد با ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت در یزد

  برای انجام ثبت شرکت در یزد باید از افراد متخصص استفاده کرد زیرا در انجام صحیح مراحل ثبت شرکت که بر طبق قوانین و مصوبات اداره ثبت شرکت ها انجام می گیرد باید نهایت دقت را کرد تا دچار مشکلات قانونی نشوید . در ابتدای کار قبل از اقدام به ثبت شرکت باید شرکای قابل اعتماد خود را برای عضویت در شرکت انتخاب کنید . سپس باید به سایت www.irsherkat.ssaa.ir مراجعه کرده و دکمه ثبت آنلاین شرکت ها را بزنید و تمامی مراحل را تا پایان به درستی و با دقت تمام انجام دهید. در صورت داشتن هر گونه سوالی در هر مرحله از انجام ثبت شرکت و یا برای آسودگی هر چه بیشتر برای محول کردن ثبت شرکت یزد با کارشناسان موفق ما در امر ثبت شرکت ها تماس بگیرید تا در زمان کم به بهترین بازده در راه ثبت شرکت خود برسید . در مرحله اول باید نوع شرکت خود را که از قبل با دیگر اعضا تصمیم به فعالیت در آن کرده اید را مشخص کنید . نوع شرکت را از میان 7نوع شرکت تجاری می توانید انتخاب کنید. در مرحله دوم برای ثبت شرکت در یزد باید مدارک مربوط به محل شرکت را با آدرس و کدپستی محل شرکت با دقت وارد کنید . سپس با درج 5نام  برتر که از قبل انتخاب کرده اید که گزینش آن ها باید بر اساس قوانین اداره ثبت باشند به مرحله بعد می روید.

در خصوص انتخاب نام شرکت این مقاله حتماً توصیه می شود: اسم زیبا برای شرکت

در گام بعد باید نوع فعالیت شرکت و همچنین سمت هرکدام از اعضای درون شرکت را ازجمله سهامداران و مدیران را مشخص کنید ... در گام بعد باید میزان سرمایه اولیه برای تاسیس شرکت را مشخص کنید که این میزان برطبق نوع و فعالیت آتی شرکت ها با هم دیگر متفاوت می باشد . پس از انجام مراحل ثبت سامانه و ورود کامل اطلاعات در صورت تایید آن ها  اعام یک اسم برای شرمت در همین سامانه باید مدارک ثبتی را به امضا اعضا رسانده و برای ادراه ارسال کنید و چنانچه آن ها تایید شوند می توانید با رجوع به اداره ثبت شرکت در یزد  مدارک ثبت شرکت را دریافت کنید.

نکته : شخص مراجعه کننده به اداره ثبت شرکت همان شخص امضا کننده دفاتر در صفحه اول ثبت نام الکترونیک شرکت می باشد.

مدارک جهت ثبت شرکت در یزد

 •  دو نسخه از رونوشت مدارک شناسایی اعضای شرکت
 •  دو نسخه از رونوشت مدارک شرکت که همه اعضای شرکت آن را امضا کرده باشند
 • اگر برای انجام امور حقوقی شرکت وکیل اختیار کردید باید مدارک شناسایی او قید شود
 •  مجوز فعالیت شرکت در صورت لزوم

هزینه ثبت شرکت در یزد 

هزینه ها و تعرفه های ثبت شرکت در یزد به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد که می توان به سرمایه شرکت و تعداد اعضا شرکت اشاره کرد . در زمان ثبت شرکت مواردی مانند ابطال تمبر و پست مدارک و هزینه وکیل از دیگر موارد در هزینه های متغیر برای ثبت شرکت خواهد بود . شما می توانید جهت اطلاع از لیست کامل هزینه های ثبت شرکت در یزد با مشاوران ثبت شرکت موسسه ارزان ثبت در ارتباط باشید تا در کمترین زمان و با بهترین هزینه کارهای ثبت شرکت شما انجام پذیرد.

ثبت شرکت در شهرهای استان یزد

 •   ثبت شرکت در میبد
 •  ثبت شرکت در اردکان
 •  ثبت شرکت در حمیدیا
 •  ثبت شرکت در بافق
 •  ثبت شرکت در مهریز
 •  ثبت شرکت در ابرکوه
 •  ثبت شرکت در شاهدیه
 •  ثبت شرکت در تفت
 •  ثبت شرکت در اشکذر
 •  ثبت شرکت در زارج
 •  ثبت شرکت در هرات
 • ثبت شرکت در مروست
 •  ثبت شرکت در بهاباد
 •  ثبت شرکت در مهردشت
 •  ثبت شرکت در بفروئیه
 •  ثبت شرکت در احمدآباد
 • ثبت شرکت در خضرآباد
 •  ثبت شرکت در ندوشن
 •  ثبت شرکت در عقدأ
 •  ثبت شرکت در نبر

موسسه ارزان ثبت همواره در فکر تسهیل راه ثبت شرکت و اقدامات آینده شما در سایه قوانین می باشد پس بدون اندکی شک کارهای ثبت شرکت خود را به ما بسپارید تا در حداقل زمان به بیشترین بازدهی برسید. 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

لزوم ثبت برند در تبریز

با خوانش این مقاله در مورد مدت زمان ثبت برند و هزینه آن ، اینکه چه مدارکی لازم دارید و این کار چگونه انجام می شود را دریابید.

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

ثبت برند سریع و آسان در کرمان

تمامی نکات لازم در مورد ثبت برند در کرمان شامل مراحل ثبت و مدارک لازم و نیز هزینه و انواع برند و مالیات مربوط به برند را در این مقاله با ما بخوانید . آگاهی در مورد ثبت برند کرمان با ارزان ثبت

ثبت شرکت در خرم آباد - ثبت شرکتها خرم آباد

اگر تصمیم به ثبت شرکت در خرم آباد گرفته اید حتماً توصیه می کنیم این مقاله را در ارزان ثبت در خصوص ثبت شرکت خرم آباد ابتدا بخوانید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟