لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

لزوم ثبت برند در تبریز


تا به امروز چه تدبیری برای افزایش سطح عرضه و پاسخگویی به تقاضای مشتریان خود انجام داده اید؟ 
برای معرفی خود به دیگر افراد در حیطه کاری خودچه کارهایی انجام داده اید ؟

چاره کار شما ثبت برند در تبریز است. شما می توانید برای انجام این کار با مشاوران ثبت برند و علامت تجاری ارزان ثبت  مشورت کرده و ثبت برند و علامت تجاری  را در حداقل زمان ممکن به نتیجه برسانید . 

موسسه ارزان ثبت با سال ها سابقه مفید در خدمت رسانی به متقاضیان ثبت برند جزبرترین ها به حساب می آید . پس موسسه ارزان ثبت بهترین گزینه برای سپردن اموز ثبت علامت و برند شما در تبریز خواهد بود . تمام افرادی که در تبریز فعالیت تجاری می کنند قادر خواهند بود تا برند وعلامت مخصوص تجاری خود را به ثبت برسانند . بدین منظور می توانید با شماره های موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا آنها از مرحله اول تا آخر ثبت برند شما را با هزینه ای کم و همین طور در زمانی کمتر به نسبت دیگر موسسات انجام دهند.

درباره تبریز

شهر تبریز از جمله  شهرهای صنعتی در کشور می باشد. سالانه برتعداد شرکت ها و موسسات مختلف در آن افزوده می شود . ب ادر نظر داشتن این موضوع که شهر تبریز دارای فرهنگی با قدمت بسیار بالا می باشد و نیز از نظر اقتصادی دارای رتبه معقولی در کشور می باشد و جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده که باعث شده این شهرتبدیل به یک  شهر پردرآمد شود .موقعیت آب و هوایی سرد و  در تابستان معتدل و سرسبز در این شهر زیبا باعث اشتیاق افراد به سفر در این شهر شده است و بر رونق گردشگری و سرمایه گذاری در این حوزه و در پی آن افزایش تقاضای ثبت برند در زمینه خدمات گردشگری شده است. پس نیاز برای ثبت حرفه اختصاصی افراد در این شهر زیاد است و ساکنین زیادی در این شهر درصدد ثبت برند در تبریزمی باشند که ما در این راه به کمک آن ها می شتابیم. 

معنی برند چیست؟

یک نشان یا علامت که مشخص کننده نوع فعالیت و حرفه فرد باشد و متمایز کننده اجناس تولیدی یا خدمات او یا شرکت او باشد , برند نامیده می شود .این در حالی است که این نشان می تواند مشمول یک عبارت و یا یک طرح گرافیکی باشد که توسط یک گرافیست تنظیم و طراحی شده باشد . یک برند و علامت تجاری درواقع باید گویای مشخصات ظاهری و فردی محصول مورد نظر باشد . و باعث ترغیب هرچه بیشتر مشتریان به تهیه و استفاده از محصول شود . برای طراحی طرح مورد نظر خود می توانید با موسسه ارزان ثبت در ارتباط باشید تا در راه رسیدن به اهدافتان در راه درستی گام بردارید .  

مدت زمان اعتبار برند

 برند پس از ثبت تا ده سال زمان دارد یعنی پس از ده سال زمان انقضای برند می رسد که پیش از اتمام این زمان باید توسط شخص متقاضی و با پرداخت هزینه های مربوطه اقدام به تمدید آن گردد .  به علاوه شش ماه پس از منقضی شدن برند هم امکان تمدید آن با پرداخت هزینه دیرکرد امکان پذیر است . در طی ده سال اعتبار برند مالک آن حق استفاده انحصاری از آن را دارد و در صورتی که کسی بدون استفاده مالک محصولات خود را با آن نام یا لوگو تبلیغ کند مالک برند حق شکایت از وی دارد و قانون از او حمایت می کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند و علامت تجاری در تبریز

ثبت برند به نام شخص حقیقی

1. رونوشت مدارک هویت متقاضی 

2. طرحی از لوگو یا علامت و یا نام تجاری مورد تایید 

3. ارائه جواز مربوطه برای محصول  یا خدمات ( موافقت نامه اصولی ، جواز کسب )

ثبت برند به نام شخص حقوقی ( شرکت )

1. رونوشت مدارک هویت مدیر عامل شرکت

2. تصویری  از علامت تجاری  یا اسم تجاری مورد تایید 

3. مدارک ثبت شرکت من جمله آگهی تاسیس و تغییرات

4. ارائه جواز مربوطه برای محصول  یا خدمات ( موافقت نامه اصولی ، جواز کسب ، جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری)

برای اطلاع از تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت علامت تجاری در تبریز و همینطور اطلاع از آخرین تغییرات در مدارک لازم برای ثبت برند کافی است با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و یا این مقاله را مطالعه نمایید : مدارک ثبت برند

شرایط  ثبت برند در تبریز

قبل از انجام مراحل ثبت برند باید مدارک و مجوز های مربوطه را دریافت یا تکمیل کنید .برای انجام این کارها باید با یک مشاور مجرب مشورت کنید . پیشنهاد ما به شما موسسه ارزان ثبت است. با توجه به سابقه ارزنده ارانن ثبت برای انجام کارهای ثبتی شما گزینه بهتری خواهد بود . پس زمان را ازدست ندهید و هرچه زودتر با شماره گیری تلفن های موسسه یک گام در راه رسیدن به اهدافتان نزدیک تر شوید. زیرا ثبت برند توسط شما شما را با پیچیدگی های ثبتی حقوقی زیادی در گیر می کند و کار شما را به تاخیر می اندازد ، پس بهتر است که ثبت برند تبریز را به کاردان بسپارید  و با ارزان ثبت در تماس باشید.

 اگر تمایل دارید که در برند و علامت تجاری خود از لوگوی مخصوص خود استفاده کنید بهتر است از تصویرهای ملموس و همگام با عرف جامعه استفاده کنید . 

ثبت برند در تبریز با ارزان ثبت

مراحل ثبت برند در تبریز

در گام نخست باید یک نام و طرح برای برند خود انتخاب  یا طراحی کنید . در انتخاب نام برند باید مواردی چون مشخصات کلی محصول و نیز ایجاد حس انگیزه در مخاطب را القا کرد . پیشنهاد ما به شما خواندن این مقاله است : انتخاب نام برند

 در گام دوم باید به این  سایت بروید  iripo.sherkat.ssaa.irومشخصات کامل شخص تقاضا کننده را قید کنید . متقاضیان می توانند به صورت حقیقی و یا حقوقی باشند . در این مرحله هم چنین باید نوع و ماهیت فرد را اعم از ایرانی یا غیرایرانی مشخص کنید . 

 نکته :اگر تقاضا کننده برند غیرایرانی باشد باید در زمان اقدام برای ثبت برند و تسلیم مدارک , کارت بازرگانی خود را نیز ارائه دهد . 

پس از انجام کلیه مراحل در سامانه اداره ثبت علائم تجاری باید منتظر تاییدیه اظهارنامه الکترونیک ثبت برند خود بمانید و اگر تایید شددر گام بعدی  جهت ثبت برند تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت را به همراه اظهارنامه ثبت برند به اداره ثبت اسناد و املاک فرستاده تا توسط بازرسان بخش ثبت برند و علامت تجاری بررسی شود و در صورت تایید اکثریت اعضا , نامه تاییدیه آن به شما ابلاغ می شود .. 

در مرحله دیگر باید هزینه های مربوط به ثبت برند را پرداخت کرده و یک نسخه از مدارک واظهارنامه را در روزنامه به چاپ برسانید و منتظر تاییدیه باشید . دراین زمان اگر شخصی به اعمال ثبت برند شما اعتراضی داشته باشد می تواند آن را مطرح کرده و با مدارک لازم  درمدت زمان یک ماهه به اداره ثبت علائم رجوع کند . ولی در صورت نبود اعتراض برای فرد یک شماره ثبت فرستاده می شود و متقاضی به مرحله بعدی ثبت برند و علامت تجاری در تبریز خواهد رفت . 

درگام بعد فرد با دریافت شماره ثبت مربوط به برند خود و پرداخت هزینه های چاپ آگهی دوم , برای دومین بار برند خود را در روزنامه رسمی کشور به چاپ می رساند  که اعلام نهایی ثبت برند در تبریز به نام شما یا شرکت شماست. 

در گام آخر نیز با در دست داشتن مدارک کامل برند و هم چنین برگه پرداخت هزینه های مربوطه به اداره رفته و نامه تایید برند خود در تبریز را دریافت می کنید . 

در صورت داشتن هرگونه سوال در زمان انجام مراحل ثبت برند در تبریز با کارشناسان حرفه ای موسسه ارزان ثبت در انجام امورثبت برند تماس بگیرید . ما تا تحقق اهدافتان همراه شما خواهیم بود . 

اهمیت و لزوم ثبت برند در تبریز 

با ثبت لوگو و برند در تبریز دست سواستفاده گران را از استفاده نا به جا از شهرت و همین طور محصول خود کوتاه خواهید کرد . با انجام این کار خود را در بین رقبا با مشخصات و نشان مخصوص می شناسانید . انتخاب برند گویای مشخصات و موضوع فعالیت فرد می باشد و به وسیله برند یا لوگو می توان  به خصوصیات محصول در کمترین زمان پی برد پس با ثبت برند و علامت تجاری در تبریز معرف خود در بازار این شهر و کل کشور باشید و با برند خود هویت و اصالت کالایتان را تضمین کنید. پس امر ثبت برند برای افراد بسیار مهم است . شما هم اگر به فکر رونق درکسب و کار خود هستید کافی است با اعتماد و پشتوانه به تجارب کارشناسان موسسه ارزان ثبت کارهای ثبت برند در تبریز را به آن ها بسپارید . 

ثبت برند در تبریز چه مدت طول می کشد ؟

برای اینکه برند خود را به ثبت برسانید باید تمام مراحل را به درستی پشت سر بگذارید . این مراحل دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند که در صورت نداشتن تجربه کافی در انجام آن ها این مدت زمان ممکن است طولانی شود . معمولاً بین بازه یکماه تا 45 روز کاری تایید اولیه و سپس یک تا دو ماه با توجه به مهلت 30 روزه اعتراض به روزنامه اول ، چاپ و درخواست روزنامه دوم و ده روز زمان پس از آن تا صدور تصدیق ده ساله برند، انجام کارهای ثبت برند به طول خواهد انجامید .

در آخر باید به رزومه موفق موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت اشاره کرد که نقطه قوتی برای اعتماد شما برای واگذاری امور ثبت برند در تبریزبه ما می باشد . شعار ما در موسسه ارزان ثبت همیشه رضایت مشتری بوده و خواهد بود . مجموعه ارزان ثبت همواره در پی ارائه خدماتی نوین به مشتریان خود می باشد. پس بدون اندکی تعلل با ما در تماس باشید و بدون رفت و آمد به تهران ثبت برند در تبریز و استان آذربایجان شرقی را به ما بسپارید. 

ثبت برند در استان آذربایجان شرقی

 • ثبت برند در آذرشهر
 • ثبت برند در اهر
 • ثبت برند در اسکو
 • ثبت برند در بستان آباد
 • ثبت برند در بناب
 • ثبت برند در تبریز
 • ثبت برند در جلفا
 • ثبت برند در چاراویماق
 • ثبت برند در خداآفرین
 • ثبت برند در سراب
 • ثبت برند در شبستر
 • ثبت برند در عجب شیر
 • ثبت برند در کلیبر
 • ثبت برند در مراغه
 • ثبت برند در مرند
 • ثبت برند در ملکان
 • ثبت برند در میانه
 • ثبت برند در ورزقان
 • ثبت برند در هریس
 • ثبت برند در هشترود
 • ثبت برند در هوراند

چنانچه هنوز برای ثبت برند و علامت تجاری در تبریز مردد هستید،حتماً با کارشناسان کارآزموده گروه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس بگیرید تا مطمئن به سمت هدف خود گام بردارید.

 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت مثل آب خوردن است به سادگی با یک تماس از صفر تا صد ثبت شرکت را برایتان انجام می دهیم . به علاوه ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها را در این مقاله هم با ما بخوانید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟