لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟


نماد و ویژگی خاصی که به خدمات و محصولات که دارای مشابهات در جامعه می باشند اعطا می شود را برند یا علامت تجاری می گویند .این مشخصه ها یعنی برندها می توانند گویای مشخصات ارائه دهنده آن محصول یا خدمت در جامعه باشد که از نماد و یا حروف و اعداد  یا ادغامی از هر دویا هر سه به دست آمده اند . برند در واقع به مانند یک فاکتور مهم برای تمایز و تشخیص محصولات و خدمات ازیکدیگر می باشد ( مثل اسنپ و تپسی که دو برند متفاوت برای خدمات حمل و نقل یکسان می باشند). یک برند خوب باعث ایجاد ارزش برای آن شرکت خواهد شد و مصرف کنندگان با یک نگاه به خصوصیات آن پی خواهند برد . به همین دلیل شرکت های مطرح و بزرگ برای حفظ و طراحی برند مخصوص خود همیشه دنبال راه کارهای مثبت و گیرا می باشند . شما نیز می توانید هم اکنون با موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در تماس باشید واز مشاوره رایگان آن ها در انجام امور ثبت برند بهره مند شوید. جا دارد بگوییم که یکی از راه های کسب درآمد در استان سیستان و بلوچستان از راه تبادل محصولات با کشورهای هم مرز می باشد هم چنین این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه پاکستان و هند از لحاظ اقتصادی دارای شرایط مطلوبی می باشد. از همین رو به دلیل وجود کالاهای یکسان برای اجتناب از خرید و تهیه محصولات مشابه توسط مصرف کنندگان ، افراد دارای مشاغل باید انجام ثبت برند در زاهدان را جزو مسائل اساسی و مهم در راه رسیدن به اهداف آتی خود قرار دهند . 

ترمینولوژیِ برند چیست ؟ 

واژه ترمینولوژی به معنای اصطلاح شناسی می باشد . از این رو با استناد به معنی ترمینولوژی انواع لغات هم معنی با برند را مطرح می کنیم . از بارزترین آن ها می توان به علامت تجاری ، آرم تجاری ، لوگو ، نشان تجاری، اسم تجاری، نام تجاری، علائم تجاری ، نماد ،آیکون ، مارک نمانام و غیره اشاره کرد . هر کدام از این واژه های نام برده دارای ویژگی های ظاهری متفاوتی می باشند که ویژگی های حقوقی و ثبتی یکسان را ارئه می کنند.

هدف از ثبت برند  در زاهدان چیست ؟

موضوع مهم در زمان فعالیت شرکت یا شخص توجه به ثبت برند می باشد که باید برای اخذ و ثبت آن اقدام شود . هدف از ثبت برند جلوگیری از خطر سواستفاده از نام و شهرت یک خدمت و محصول می باشد . زمانی که متقاضی ، یک برند وعلامت تجاری را به نام خود و با مشخصات خود در اداره ثبت به ثبت می رساند ، از آن به بعد برند ثبت شده را با شکل انحصاری خواهند شناخت و بدین ترتیب مصرف کنندگان آن را می شناسند و صاحب برند مورد حمایت ده ساله قانون قرار می گیرد. انجام ثبت برند در زاهدان  نشانه قانونمند بودن فعالیت شرکت یا شخص خواهد بود. در صورتی که محصول مورد نظر دارای کیفیت مطلوب و مورد پسند برای مشتریان باشد ، باعث ایجاد حس وفاداری در بین آن ها خواهد شد که یکی از مهم ترین فاکتورها برای ادامه کار خواهد بود . ثبت برند به شما حق اعاده شکایت نزد مراجع قضایی از سو استفاده کنندگان احتمالی برند را می دهد، لذا اول برند ثبت کنید سپس برای شناساندن و بازاریابی و تبلیغ محصول و خدمت خود اقدام کنید، زیرا مواردی هستند که بدون ثبت برند تبلیغات می کنند وقتی برند جا افتائد و مشهور شد و مشتری پیدا کرد تازه به فکر ثبت آن می افتند اما می فهمند که پیش از آن توسط شخصی دیگر عین یا شبیه برند آن ها ثبت شده و تمام هزینه ای که کرده اند اتلاف می شود. پس ابتدا ثبت برند در زاهدان بسیار مهم است و قبل از آن استعلام برند.

نکته : استعلام برند از طریق سایت اداره ثبت علامت تجاری در بخش مالکیت معنوی به آدرسiripo.ssaa.ir ممکن است ، می توانید از کارشناسان دپارتمان ثبت برند جهت استعلام برند خود کمک بخواهید.

مدارک ثبت برند در زاهدان 

 1. مدارک ثبت برند حقیقی
 2.  مدارک احراز هویت اشخاص حقیقی 
 3. علامت تجاری مورد تایید متقاضیان ثبت برند یا طرح نهایی شده لوگو
 4.  ارائه کارت بازرگانی در صورت نیاز به آن
 5.  رونوشت از نسخه جواز مربوط به فعالیت متقاضی ثبت برند
 6.  ارائه وکالت نامه در صورت لزوم
مدارک ثبت برند  حقوقی
 1.  کپی برابراصل از مدارک شرکت و  آگهی تغییرات شرکت 
 2. رونوشت از مجوزهای اخذ شده مثل پروانه بهره برداری شرکت یا جوز تاسیس یا کسب
 3.  در صورتی که در علامت تجاری کلمات و حروف غیر فارسی به کار رفته باشد باید کارت بازرگانی ارائه شود
 4.  فتوکپی برابر اصل شده از مشخصات آخرین مدیرعامل شرکت
 5. مهر مخصوص شرکت
 6.  وکالت نامه وکیل

ثبت برند زاهدان با ارزان ثبت

مواردی که باید در زمان انتخاب نام برند به آن توجه ویژه ای کرد 

برای انتخاب نام برند و لوگوی مورد نظر باید به ویژگی های برند مورد نظر اشاره کرد به صورتی که در زمان مشاهده برند، مصرف کنندگان و خریداران محصول را تشخیص دهند. در یک نگاه باید علامت تجاری گویای ویژگی های خاص محصول باشد . نام برند انتخابی نباید دارای حروف مخفف شده باشد و از سه حرف نیز نباید کمتر باشد ،هم چنین باید به عدم تکراری بودن برند توجه ویژه ای کرد . نام برند نباید عم باشد و اسم خود محصول یا ویژگی آن نباشد مثلاً شیرین برای شکلات یا خرما یا عسل به تنهایی به عنوان نام تجاری قابل ثبت نیست. استفاده از اسامی مشور، اماکن و اسامی مذهبی ، نام ادارات ، مناطق جغرافیایی و اسامی خارجی یا ضد عرق و مقررات اسلامی ممنوع می باشد. 

مدت زمان ثبت برند در زاهدان و مدت اعتبار برند و علامت تجاری

باید این نکته را مدنظر قرار داد که برای ثبت برند باید از افراد متخصص بهره گرفت تا در کمترین زمان به بهره وری بالا دست پیدا کنید . به طور میانگین زمان لازم برای ثبت برند در زاهدان 90 روز کاری به طول می انجامد که 35-40 روز باید منتظر تایید کارشناسان اداره دولتی مالکیت صنعتی ماند و سی روز زمان بین دو روزنامه برند جهت وصول اعتراضات و ده روز صف انتظار برای صدور گواهی ثبت برند باید در نظر گرفت. مدت اعتبار برند پیش از انقضا ده سال است و با تمدید آن مجدداً ده سال اعتبار خواهد داشت. در این مدت کارشناسان ثبت برند و علامت تجاری ارزان ثبت با تکمیل مدارک و متقاضیان ثبت برند زاهدان به صورت کاملاً تخصصی و با پشتوانه سابقه درخشان خود در انجام امور ثبت برند امور ثبتی متقاضیان را در حداقل زمان ممکن به پایان خواهند رساند . 

در اینجا خواندن این مقاله خالی از لطف نیست: ثبت برند در ایران

روش  ثبت برند در زاهدان 

برای ثبت برند در زاهدان میتوانید به دوروش اقدام کنید . در روش اول فرد حقیقی و یا حقوقی با مراجعه و پیگیری خود در سایت اداره مالکیت که مسئول ثبت علائم تجاری در سراسر کشور است، اقدام به ثبت برند خود می کند . در گام های بعدی متقاضی باید به اداره ثبت علامت در شهر تهران مراجعه کند و مدارک را به این اداره تسلیم کند که با توجه به مسافت زیاد و صرف هزینه جهت رجوع به اداره روش دوم برای انجام امور ثبت برند برای متقاضیان پیشنهاد می شود . در روش دوم با واگذاری تمام امور ثبت علامت تجاری خود به کارشناسان  مجموعه ثبت برند و لوگوی ارزان ثبت ، تمام مراحل انجام امور ثبتی به صورت کاملاً حرفه ای و با کمترین میزان خطا به انجام می رسد . پس برای انجام امور ثبت برند خود به موسسه ارزان ثبت رجوع کنید و با ارائه مدارک مربوطه ثبت برند خود را به افراد حرفه ای بسپارید . 

برای ارتباط با موسسه ارزان ثبت تلفن را برداشته و با بخش روابط عمومی این موسسه تماس بگیرید تا در اسرع وقت اقدام به انجام ثبت برند شما کنند . 

مراحل ثبت برند در زاهدان توسط موسسه ارزان ثبت 

 •  جمع آوری مدارک و اخذ مجوز ا که به شما توسط کارشناسان ارزان ثبت لیست آن ها داده می شود. 
 •  ارائه مدارک به کارشناسان ثبت برند موسسه 
 • مراجعه به سایت مرتبط و پر کردن اظهارنامه ثبت برند به نام متقاضی برند
 • ارائه ناماستعلام شده  و طرح تکمیل شده و نهایی برند مورد نظر
 • بارگزاری مدارک ومجوزهای اخذ شده در سایت اداره ثبت و انتظار برای تایید بازرسان اداره 
 •  درج برند در روزنامه به شکل آگهی 
 • یک ماه زمان برای رسیدگی به پرونده برند در صورت اعتراض دیگرافراد 
 •  در صورت عدم اعتراض آگهی دوم در روزنامه 
 •  مراجعه به اداره ثبت در تهران و ارائه مدارک و مجوزهای برند 
 •  انتظار برای تایید مدارک و اخذ تصدیق ده ساله برند 

موسسه ارزان ثبت همواره در پی ایجاد محیطی مناسب برای دستیابی مشتریان به اهداف خود بوده و در این راستا تا به امروز موفق گام برداشته است . با داشتن رزومه موفق خود در امر ثبت برند در زاهدان آماده خدمات رسانی به متقاضیان ثبت برند زاهدان در کم ترین زمان ممکن و با هزینه ای به مراتب کم تر از انجام دیگر راههای ثبت برند در کنار شما متقاضیان می باشد . 

 ثبت شرکت در استان سیستان بلوچستان

 •   ثبت شرکت در ایرانشهر
 •  ثبت شرکت در چابهار
 •  ثبت شرکت در زابل
 •  ثبت شرکت در خاش
 •  ثبت شرکت در سراوان
 •  ثبت شرکت در کنارک
 •  ثبت شرکت در سرباز
 •  ثبت شرکت در نیک شهر
 •  ثبت شرکت در زابل

برای بهره بردن از یک فرایند ثبت برند بی نقص با مجموعه ارزان ثبت جهت ثبت برند در زاهدان تماس بگیرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

فواید ثبت برند در ساری

با خواندن این مقاله به فواید قلت برند در ساری ، روش ثبت ، مدت زمان و هزینه ثبت و مدارک موردنیاز پی می برید ، پس با ما باشید .

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

ثبت شرکت سریع در مشهد

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت مثل آب خوردن است به سادگی با یک تماس از صفر تا صد ثبت شرکت را برایتان انجام می دهیم . به علاوه ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها را در این مقاله هم با ما بخوانید.

امتیازات ثبت برند در بوشهر

ثبت برند بوشهر و هر آنچه در مورد آن نمی دانید را یکجا برای شما عزیزان نوشته ایم . تا انتهای مقاله ما را دنبال کنید تا جای سوالی برایتان نماند.

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

ثبت برند سریع و آسان در کرمان

تمامی نکات لازم در مورد ثبت برند در کرمان شامل مراحل ثبت و مدارک لازم و نیز هزینه و انواع برند و مالیات مربوط به برند را در این مقاله با ما بخوانید . آگاهی در مورد ثبت برند کرمان با ارزان ثبت

محاسن ثبت برند در همدان

اگر می خواهید یک مقاله خوب برای ثبت برند در همدان بخوانید و از همه وجوه ثبت علامت تجاری در شهر خود باخبر شوید انتخاب درستی کرده اید، تا پایان مطلب با ما باشید.

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟