منظور از ثبت ارزان شرکت با مسئولیت محدود ، شرکتی می باشد که با حداقل 2 عضو و یا اعضای بیشتر از 2 نفر و حداقل سرمایه 100 هزار تومان و یا بیشتر جهت انجام امور اداری و بازرگانی تاسیس شده است . ارزان ثبت جهت ثبت شرکت ب مسئولیت محدود در سراسر ایران در خدمت شماست.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

منظور از ثبت ارزان شرکت با مسئولیت محدود ، شرکتی می باشد که با حداقل 2 عضو و یا اعضای بیشتر از 2 نفر و حداقل سرمایه 100 هزار تومان و یا بیشتر جهت  انجام امور اداری و بازرگانی تاسیس شده است . سهامداران در شرکت های با مسئولیت محدود به میزان سرمایه ای که با خود آورده اند  در قروض و تعهدات شرکت مسئول می باشند . سرمایه در شرکت های با مسئولیت محدود نقدی می باشد و به قطعات سهام تقسیم نمی شوند. ارزان ثبت ثبت شرکت با مسئولیت محدود را برای شما به بهترین وجه به انجام می رساند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

لزوم ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود ابتدایی ترین قالب ثبتی شرکت می باشد که  با هدف انجام امور بازرگانی نظیر صادرات و واردات کالاها ، خرید و فروش کالاها و دیگر فعالیت‌های پیمانکاری ، خدماتی و غیره....  در سایز کوچک تشکیل می‌شود. متقاضیان انجام امور بازرگانی یا پیمانکاری و غیره.... میتوانند با بهرمندی از مزایای ثبت ارزان نسبت به ثبت شرکت ارزان با مسئولیت محدود اقدام کنن و برنامه های خود را در چهارچوب حقوقی و رسمی تدوین نمایند.  ثبت شرکت با مسئولیت محدود

چرا این قالب ثبتی شرکت را با مسئولیت محدود می نامند؟ به این دلیل این نوع قالب ثبتی شرکت‌ ها  را با مسئولیت محدود می نامند که برخلاف دیگر قالب های ثبتی به عنوان مثال شرکت ‌های تضامنی، میزان مسئولیت شرکاء در بدهی ها و تعهدات شرکت به آورده آن ها در شرکت بستگی دارد  و چنانچه شرکت ورشکسته شود و نتواند پاسخگوی تعهداتشان به طلبکاران باشند فقط سرمایه‌ی سهامدارن از بین می‌رود و طلبکاران حق مطالبه حقوق خود را از اموال شخصی سهامداران شرکت را ندارند.

انتخاب نام برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

نام شرکت های با مسئولیت محدود به دلیل ثبت بالا شرکت ها با این قالب ثبتی می بایست 3 الی 4 سیلابی باشد. نام شرکت باید دارای مستند معنی در فرهنگستان لغت باشد و نام شرکت نباید شامل نام فامیلی شرکا باشد در این صورت شخصی که نام او در نام شرکت اورده شده  است ، حکم شریک ضامن در قبال طلبکاران درشرکت‌ تضامنی را دارد.

میزان سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

حداقل  سرمایه جهت ثبت ارزان شرکت با مسئولیت محدود 1/000/000ریال می‌باشد. سرمایه در این شرکت های مستلزم مبلغ به حسابی در بانک نمیباشد و کل سرمایه تعهدی می باشد. در شرکت با مسئولیت محدود سرمایه به صورت سهم الشرکه می باشد. میزان سرمایه شرکت اختیاری می باشد و با توجه به هدف شرکت در مسائلی مانند دریافت وام بانکی یا شرکت در مناقصات، انعقاد قراردادها ، گرفتن نمایندگی‌ها وغیره ... تعیین می شود. میزان سرمایه شرکت در اخذ تسهیلات بانکی و بردن مناقصات و مزایدات بسیار تاثیر گذار می باشد. در واقع سرمایه شرکت شاخص اعتبار در شرکت می باشد. در شرکت های مسئولیت محدود نقل و انتقال سهم الشرکه در دفاتر اسناد رسمی از طریق تنظیم سند صلح رسمی و تنظیم صورتجلسه و یا از طریق تنظیم صورتجلسه‌ی دو مرحله‌ای در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری انجام می پذیرد.  

مدارک تهیه شده توسط متقاضیان ثبت : کپی مدارک شناسایی اعضا اصل گواهی عدم سو پیشینه هیات مدیره

مدارک تهیه شده توسط ارزان ثبت جهت ثبت دو نسخه شرکتنامه  شرکت مسئولیت محدود دو نسخه تقاضانامه شرکت مسئولیت محدود دونسخه اساسنامه شرکت مسوولیت محدود دو نسخه متن صورتجلسه یا (صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیات مدیره ) وکالتنامه وکیل موسسه

موارد ابتدایی جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود

  1. حداقل دو نفر سهامدار یا شریک

دارای سن قانونی  حداقل یک نفر عضو .2سرمایه اولیه ( سرمایه تعهدی می باشد و نیاز به واریز بانکی ندارد)   حداقل صد هزار تومن .3( آدرس میتواند آدرس محل سکونت باشد) آدرس و کدپستی واقعی.

 ارزان ثبت  ثبت سریع و آسان شرکت با مسئولیت محدود      

  • ثبت انواع شرکت های تجاری
  • ثبت شرکت های تخصصی
  • برند و مالکیت معنوی
  • تغییرات شرکت