لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ويژگي هاي شرکت تضامني


شرکت تضامني ساده‌ترين نوع از شراکت بر پايه قوانين عام  است، که براي امور تجارتي بين دو يا چند نفر، تشکيل مي‌شود و در آن شرکاء فعاليت‌هاي مداوم  و مستقل  نوين و کارآفرينانه را تحت نام يک شرکت اجرا مي‌کنند.  موسسين  در برابر کليه قروض و ديون شرکت، شخصاً مسئوليت دارند. يعني مسئوليتشان تضامني است . 

ويژگي هاي شرکت تضامني

ویژگی های شرکت تضامنی

ويژگي هاي شرکت تضامني

شرکت تضامنی  دارای ویژگی های  منحصر به فردی است که در اینجا به آنها اشاره می کنیم : 
 1- برای شرکت هاي تضامني حداقل سرمايه در قانون تجارت تعریف نشده است به همین دلیل ممکن است که شرکت با دارایی  بسیارکمی شروع به کار نماید. 
2- در مورد تعداد شرکای شرکت تضامنی حداکثری در قانون پیش بینی نشده است ، اما حداقل تعداد شرکا دونفر ذکر شده است . 
3- سرمایه در شرکتهای تضامنی به شکل سهام در نمی آید . 
4-  جهت تعیین نام شرکت تضامنی حداقل باید اسم یکی از شرکا را در اسم شرکت تضامنی بگنجانید و چنانچه اسم بقیه شرکا ذکر نمی گردد باید عبارت "و شرکا"  یا  "و برادران " پس از نام شریکی که اسمش در نام شرکت می آید نوشته شود مثلا" "شرکت تضامنی مقدسی و شرکا ". 
5-  نقل و انتقال سهم الشرکه  شرکا با توافق همه شرکا ممکن می شود ، البته هر یک از شرکا می تواند انتقال سهم الشرکه داخلی انجام دهد که توصیه می شود شریکی که توان و تخصص بالایی دارد سهم الشرکه اش را به شخصی که در سطحی پایین تر است  واگذار ننماید  چرا که  در این صورت  امکان دارد که شرکت را با خطر مواجه کند.  در صورت چنین امری طلبکاران نمی توانند از انتقال سهم الشرکه جلوگیری به عمل  آورند ،  لیکن  شریک جدید مسئولیت پرداخت کلیه بدهی هایی که پیش از ورود او به شرکت وجود داشته است را بر عهده دارد .
6- مسئووليت تضامني شرکت  مادامی که  شرکت باقي است یعنی در زمان بقاء شرکت پابرچاست . 

 ثبت شرکت تضامنی 

برخلاف اساسنامه، ثبت شرکت تضامني الزامي مي‌باشد و ضمانت‌اجراي عدم ثبت، انحلال شرکت به درخواست دادستان و پرداخت جريمه توسط مديران مي‌‌باشد. از طرف ديگر، انتشار خلاصه‌ي شرکت‌نامه در يکي از روزنامه‌هاي رسمي و يکي از  روزنامه‌هاي کثيرالانتشار به هزينه خود شرکت الزامي است و در صورتي که شرکت شعبي در شهرستان‌ها، همزمان با تشکيل شرکت داير نمايد، محل شعب مزبور در آگهي‌هاي فوق الذکر و در روزنامه‌هاي محل نيز قيد مي‌گردد.

قانون تجارت راجع به طرز تنظيم شرکت‌نامه سکوت اختیار کرده است ؛ ولي اداره ثبت شرکت‌ها، نمونه‌هايي را به صورت آنلاین  تنظيم نموده که موسسين شرکت‌ها موظفند براي ثبت شرکت نکاتي را که در آن قيد شده تعيين نمايند.

پل ارتباطی مجتمع ثبتی و حقوقی ارزان ثبت

 

شماره تماس موسسه

شعبه کرج: 137 32 – 026

شعبه تهران :119 55 266 – 021

  • سامانه ی پیامکی: 32 52 52 32
  • سامانه ی تخصصی ثبتی و حقوقی https://arzansabt.com

کلیه مراحل و شرایط و مشاوره های تخصصی و رایگان مجتمع ارزان ثبت در حوزه ثبت شرکت ) مراحل ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات شرکتها و ثبت تغییرات شرکت ) خدمات نام و علائم تجاری ( برند ) و انتخاب نام و اسم شرکت در اداره مالکیت صنعتی شامل ( ثبت برند ، ثبت علامت تجاری - ثبت طرح صنعتی -   ثبت اختراع  ) همچنین اموراخذ کارت بازرگانی و کلیه خدمات اداری و اخذ انواع مجوزها در کل مراجع ذیصلاح و خدمات حقوقی ( دعاوی کیفری ، خانواده و حقوقی کلیه دادگاه ها ) و تهیه و تدوین و تنظیم انواع قرارداد های تخصصی درسراسر ایران.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

برندسازی شخصی

برندسازی شخصی - متمایزتر از دیگران نشان دادن توسط یک برند ایجاد می شود . در در واقع برند شخصی تصویری می باشد که می تواند متمایزتر از دیگران شما را نشان دهد در این مقاله به توضیحات بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

ويژگي هاي شرکت تضامني

شرکت تضامني ساده‌ترين نوع از شراکت بر پايه قوانين عام است، که براي امور تجارتي بين دو يا چند نفر، تشکيل مي‌شود و در آن شرکاء فعاليت‌هاي مداوم و مستقل نوين و کارآفرينانه را تحت نام يک شرکت اجرا مي‌کنند. ارزان ثبت شرکت تضامنی را برای شما به ثبت می رساند.

پرسش و پاسخ متداول تغییرات شرکت

پس از ثبت شرکت ، قطعا ممکن است به مرور زمان و حسب ضرورت نیاز به ثبت تغییرات داشته باشید مثلا شرکت به جای جدیدی منتقل شود که نیاز به تغییر آدرس پیدا می کند و یا موضوع جدیدی به فعالیت شرکت افزوده می شود . اگر سوالی در این خصوص دارید می توانید با ارزان ثبت تماس بگیرید.

اساسنامه شرکت تعاونی

شرکت تعاونی شرکتی است که به منظور فراهم نمودن رفاه و کالاهای مورد نیاز اعضای شرکت تعاونی راه اندازی می شود و البته بعضا" خدماتی نیز به عموم ارا ئه می کند. جهت اطلاع بیشتر در خصوص ثبت این نوع شرکت خواندن مقاه حاضر یا تماس با کارشناسان ارزان ثبت را به شما پیشنهاد می کنیم .

ثبت آگهی شرکت در روزنامه ی رسمی

ثبت آگهی شرکت در روزنامه ی رسمی - روزنامه ی رسمی کشور به عنوان جایگاه اطلاعات و قانون و مقررات کشور، عضو عمده و قانونی اطلاع رسانی حقوقی شمرده می شود.

آورده در شرکت تجاری

در این مقاله ارزان ثبت سرمایه یا آورده شرکت تجاری به هنگام ثبت شرکت را مورد بحث قرار می دهد تا شما مطلع شوید که برای ثبت هر شرکت تجاری چه مبلغی لازم است

مجوز برند

برند عبارتست از یک نام تجاری یا مارک یا تصویر و طرح و یا ترکیبی از یک تصویر و یک نام تجاری که بر روی محصولات درج می شود و معرف آنها و تولید کننده آنها است، آنچه در این میان مهم است مجوز برند است که یکی از مدارک لازم برای ثبت برند و علامت تجاری می باشد که در این مقاله توضیحاتی راجع به آن می دهیم .

فواید تشخیص شرکت تجارتی از شرکت مدنی

فواید تشخیص شرکت تجارتی از شرکت مدنی - هر نوعی از شرکت های تجاری و مدنی از ویژگی ها و نتایج مختص به خود برخوردار می باشد که فهمیدن هر کدام از این شرکت ها موجب می شود که ما در راستای انجام دادن آن ویژگی های مخصوص و منحصر به فرد که در مورد آن ها وجود دارد، اقدام نماییم.

انواع شرکتهای تعاونی

انواع شرکتهای تعاونیانواع شرکت های تعاونی عبارتند از:1 تعاونیهای تولید۲. تعاونیهای توزیع و تعاونیهای تولید - تعاونی های تولید شامل تعاونی هائی است که در امور مربوطه کشاورزی، دامداری، دامپروری، پرورش ود ماهی، شیلات، صنعت، معدن، عمران شهری و روستایی و عشایری و نظایر اینها فعالیت می نمایند.

شرایط ماهوی وشکلی شرکت مسئولیت محدود

برای تشکیل شرکت با مسئولیت محدود یک سری شرایط ماهوی و شکلی مورد نیاز است که در این مقاله توضیح داده شده است . به طور کلی جهت اطلاع از شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود و خصوصیات این نوع شرکت ، شما می توانید با ارزان ثبت تماس حاصل نمایید .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟