لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

فواید ثبت برند در ساری


ساری مرکز استان مازندران است. به دلیل آب وهوای مطلوب و سواحل زیبای خزر و توریستی بودن این استان و این شهر و ویلاسازی های زیاد افراد زیادی قاضای ثبت برند در زمینه املاک و مستغلات ، ساخت و ساز و گردشگری را دارند . و یا در فکر ایجاد کسب و کار در این شهر در آینده  می باشند  و متقاضی بالقوه ثبت برند در ساری هستند تا برای متمایز ساختن خود از رقبای دیگر قدمی برداشته باشند. 

یکی از با ارزش ترین دارایی های معنوی و مستتر یک فرد یا شرکت برند ثبت شده آن می باشد که باید به آن بسیار توجه شود . 

برند یا نمانام یا طرح تجاری طرح و نمادی از پیش طراحی شده است  که در بردارنده حروف واعداد یا ادغامی از هردو می باشد و برای ایجاد وجه تمایز بین کالا ها و خدمات یکسان با تولید کنندگان یا ارائه کنندگان متفاوت ایجاد  و ثبت می شود . ( برند لبنیات کاله و برند لبنیات میهن یا پاک ونیز برند خدمات حمل و نقل اسنپ یا تپ سی ) با ثبت برند و علامت تجاری مربوط به خود و درج آن بر روی کالای مورد نظر باعث شناخته شدن آنها خواهید شد و مصرف کنندگان با مشاهده آرم و نام تجاری ثبت شده تمایل بیشتری به دریافت آن محصول و خدمات خواهند کرد بخصوص اگر آن برند و علامت تجاری با خاطره ای خوش از کیفیت خوب در ذهن مشتیان بازار کالا یا خدمات شما جا افتاده باشد .  ثبت برند با هدف افزایش سودآوری و مطرح شدن در بازر رقابتی امروز انجام می شود. جهت ثبت برند در ساری می توانید با ارائه مدارک خواسته شده کارهای ثبت برند را به کارشناسان موسسه ارزان ثبت واگذار کنید و خود را از تردد به تهران که تنها محل ثبت برند در کل کشور است، رها سازید. با توجه به رزومه های موفق موسسه ارزان ثبت در طول سال ها خدمات شایان خود در کمترین زمان ممکن به اهداف خود دست می یابید . 

واژه ها و حروف هم معنی با برند شامل : علامت تجاری, لوگو، آرم تجاری, نام تجاری، نشان تجاری، آرم ، مارک، نماد، نما نام، علائم تجاری و اسم تجاری و گاهی حتی آیکون می باشد .

مزایای ثبت برند در ساری 

اگر نیاز به پیشرفت در کسب وکار خودرا حس کرده اید پیشنهاد ما به شما اقدام برای ثبت برند در ساری می باشد . با انجام ثبت برند در ساری آینده شغلی خود را تضمین خواهید کرد و با برند معتبر و مخصوص به خود در مزایدات و مناقصه های شرکت های بزرگ شرکت کرده و با استناد به برند و لوگوی مخصوص به خود فعالیت می کنید و قراردادهای خود را بر مبنای آن با دیگر افراد عقد خواهید کرد. با برند خود تعداد بیشتری مشتری جذب می کنید زیرا دست شما برای تبلیغات بازتر شده و با معرفی بهتر خود مشتریان جدید پیدا کرده و بر تعداد مشتریان وفادار شما که از برند شما خاطره خوبی دارند و مجدد اقدام به خرید از شما می کنند اضافه می شود. زمانی که ثبت برند را انجام نداده اید در واقع مالک  آن محصول به صورت قانونی نمی باشید و اگر شخصی زودتر از شما اقدام به ثبت همان برند ولوگو برای محصول خود کند می تواند گواهی ثبت آن راکه معادل سند مالکیت اموال منقول و مادی است را از اداره ثبت  علامت اخذ نماید و وقت و هزینه شما برای معرفی و تبلیغ برندتان به نفع وی تمام می شود زیرا دولت او را مالک برند می شناسد نه شما که آن را ثبت نکرده اید . به علاوه اگر برعکس این موضوع اتفاق افتد یعنی شما مالک برند ثبت شده باشید و نام تجاری خود را رسماً ثبت کرده باشید و کسی بدون آگاهی از این امر یا تعمداً  از نام تجاری مشابه برای تبلیغات و بازاریابی محصول خود استفاده کند ، قانون به شما حق شکایت و اقامه دعوی و جلوگیری از ادامه کار آن شخص و حتی ادعای ضرر و زیان می دهد .پس جهت جلوگیری از سواستفاده افراد از برند و شهرت خود هم اکنون با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا کارشناسان ثبت برند در ساری امور مربوط به ثبت برند شما را شروع کرده تا بتوانید در حداقل زمان به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید . 

مدارک لازم برای ثبت برند در ساری 

 مدارک برای ثبت برند به صورت حقیقی

 •  نسخه رونوشت از مدارک مربوط به هویت شخص حقیقی. 
 • ارائه مجوزهای کپی برابر اصل شده اتخاذ شده از مراکز مربوطه  به فعالیت شما.
 •  تعداد مشخص از طرح نهایی برند و لوگو در ابعاد 10 در 10 .
 •  ارائه کارت بازرگانی در صورتی که در برند حروف لاتین به کار رفته باشد. 

مدارک برای ثبت به صورت حقوقی  

 • ارائه مجوز برابر اصل شده مثل پروانه های بهره برداری  یا جواز تاسیس و غیره
 •  مدارک مربوط به شناسایی اعضای هیئت مدیره شرکت مخصوصاً آخرین مدیرعامل 
 •  تصویر برند مورد نظر در ابعاد 10 در 10  
 •  کارت بازرگانی برای برندهای دارای لغات لاتین 
 •  وکالت نامه وکیل چنانچه کار را به نمایندگان ثبتی بسپارید  ( در این مقاله بخوانید ، جواب این سوال را بخوانید که  چرا بهتر است امور ثبتی خود را به موسسات ثبتی بسپاریم؟/کار-خود-را-موسسات-ثبتی-بسپار)

ثبت برند در ساری با ارزان ثبت

مراحل ثبت برند در ساری 

ثبت برند توسط متقاضی  

به دو صورت ثبت برند انجام پذیر است . در روش اول متقاضی با رجوع به سایت ثبت علائم تجاری و درج مشخصات و مدارک خواسته شده و ثبت نام در بخش مالکیت صنعتی امور ثبت برند خود را انجام می دهند و منتظر اعلام تایید و یا عدم تایید  اظهارنامه و مدارک ارائه شده از طرف کارشناسان خواهد ماند . در صورت تایید دو نوبت روزنامه رسمی و در هر نوبت پس از واریز هزینه چاپ آگهی به فاصله یک ماه باید  انجام دهید و در نهایت با رجوع به اداره ثبت برند در تهران تقاضای تصدیق ثبت برند در ساری را نمایید.

ثبت برند توسط موسسه ارزان ثبت 

با مراجعه به موسسه ارزان ثبت و یا تماس تلفنی و برخورداری از مشاوره رایگان ، مشاوران و کارشناسان ثبتی موسسه اهداف خویش را از ثبت برند مشخص کرده تا نوع برندتان معین گردد و با ارائه مدارک و اسناد مورد نیاز جهت ثبت برند در ساری , مشاوران ما در حداقل زمان و با هزینه ای به مراتب کم تر از دیگر موسسات ثبت برند شما را شروع خواهند کرد . با ظرف مدت تقریباً 40 روز کاری از زمان ارائه مدارک لازم که ارزان ثبت از شما خواسته است، کارشناسان اداره ثبت علائم تجاری نظر خود را در مورد ثبت برند انحصاری برای شما اعلام می کنند . در صورت تایید تمام مدارک ارائه شده توسط شما و اظهارنامه تنظیمی مشاوران مجموعه ارزان ثبت ، باقی مراحل من جمله دو سری چاپ روزنامه ، تشکیل پرونده فیزیکی و اخذ گواهی ثبت برند و ارسال برای شما در ساری توسط کارشناسان ارزان ثبت انجام می شود  و بدین ترتیب امور شماتوسط حرفه ای ترین تیم ثبت برند در ساری انجام خواهد شد . متقاضیان ثبت برند در ساری تنها کافی است با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرند و از مشاوره کارشناسان ثبت برند استفاده کنند تا به واسطه تجارب آن ها کارهای ثبت برند خود را کاملاً تخصصی انجام دهند . 

بایدها و نباید های انتخاب نام برای برند 

در زمان انتخاب نام مناسب برای برند مخصوص به خود باید به تکراری نبودن آن و نیز به عدم استفاده از اسامی افراد مشهور و نیز مکان های تاریخی، نام اماکن مقدسه ، جغرافیایی ، ادارات دولتی اخلی و خارجی نام ائمه اشاره کرد . 

اسم انتخابی برند باید دارای معانی واضح و نیز گویای ویژگی های محصول مورد نظر باشد. نام تجاری باید در ذهن ماندگار باشد، سریع فراموش نشود و راحت تلفظ شود.

اسم تجاری باید اسم خاص باشد. از به کر بردن اسم عام پرهیز کنید و نیز از به کار بردن اسم محصول و آن را در کنار یک اسم خاص قراردهید . هم چنین استفاده از صفات برتر و برترین ممنوع است . 

در این مقاله اطلاعات خوب و تکمیلی برای شما آورده شده است : علامت های تجاری ممنوع

برای مشاوره در خصوص انتخاب نام مناسب برطبق قوانین انتخاب نام برند در اداره ثبت با مشاوران ثبت برند ارزان ثبت در خصوص ثبت برند در ساری در ارتباط باشید، تا با اتکا به تجارب خود در تعیین نام برند و انتخاب نام تجاری درست شما را رهنمون باشند.

زمان و هزینه ثبت برند در ساری 

مدت زمان ثبت برند با توجه به اینکه 35- 45 روز تایید اولیه برند زمان می برد و بعد باید زمان اداری چاپ آگهی اول طی شودو سپس 30 روز صبر کنید تا آگهی دوم برند چاپ شود و نیز با احتساب زمان اداری چاپ آگهی دوم و صدور گواهی برند حداقل 3ماه می باشد .

تعرفه های ثبت برند هم به عوامل مختلفی ازجمله هزینه دو آگهی در روزنامه و نیز حق الوکاله وکیل ثبتی و نوع برند و تعداد محصولات و طبقات و دیگر مسائل مربوط می شود که توسط متخصص ثبت برند ارزان ثبت در صورت استعلام شما برآورد خواهد شد . برای کسب اطلاع از تعرفه های ثبت برند کافی است با موسسه ارزان ثبت تماس حاصل فرمایید . 

چه افرادی می توانند به برند اعتراض کنند و راه های اعتراض به برند چیست ؟

 1.  افرادی که برند مورد نظر را مال خود می دانند .
 2.  افرادی که علامتی از قبل ثبت شده دارند و برند مورد اعتراض بسیار شباهت به برند آن ها دارد که باعث گمراهی مصرف کنندگان خواهد شد.
 3. برای افرادی که برندی در خارج از کشور دارند و به برند مشابه برند خود اعتراض دارند باید در زمان معامله های خود ماده 4 قانون تجارت را رعایت کرده باشند تا برای اعتراض به برند موردنظر به آن استناد کنند و از این طریق اقامه دعوی کنند . 

ثبت برند در استان مازندران

 • ثبت برند در بابل
 • ثبت برند در قائم شهر
 • ثبت برند در عباس آباد
 • ثبت برند در آمل
 • ثبت برند در چالوس
 • ثبت برند در رامسر
 • ثبت برند در بهشر
 • ثبت برند در رویان
 • ثبت برند در بابلسر
 • ثبت برند در نوشهر
 • ثبت برند در تنکابن
 • ثبت برند در جویبار
 • ثبت برند در نور
 • ثبت برند در محمودآباد
 • ثبت برند در نکا
 • ثبت برند در فریدون کنار

ارزان ثبت جهت ثبت برند در کلیه شهرهای استان مازندران علاوه بر ساری اعلام آمادگی می نماید و صفر تا صد ثبت برند و علامت تچاری را برای شما به انجام می رساند. 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

ثبت شرکت در سنندج از ابتدا تا انتها

ثبت شرکت در سنندج را به طور کامل و از ابتدا تا انتها را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید تا جواب همه سوالاتتان را بگیرید.

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

لزوم ثبت برند در تبریز

با خوانش این مقاله در مورد مدت زمان ثبت برند و هزینه آن ، اینکه چه مدارکی لازم دارید و این کار چگونه انجام می شود را دریابید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟