لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

امتیازات ثبت شرکت در یاسوج


به منظور انجام ثبت شرکت خود در شهر یاسوج و رسیدن به اهداف شغلی آتی باید از قوانین کار پیروی کرده و در راه رسیدن به اهداف خود گام بردارید . 

ثبت شرکت جزو مواردی است که می توان با تکیه برآن شغل خود را به شکل کاملاً قانونی دنبال کنید و دیگر نگران مسائل کاری خود نباشید . 

زمانی که بحث شرکت پیش می آید درواقع منظور تجمع بیش از 2 نفربرای انجام امور مشترک و دارای اهدافی همسو برای امور شغلی در یک مکان مشخص  می باشد . شروطی برای تاسیس یک شرکت وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . پس تا انتهای مقاله ثبت شرکت در یاسوج همراهمان باشید تا دیگر نیازی به اتلاف وقت هزینه و زمان برای مراجعه به دیگر مقالات نباشد. 

با ارزان ثبت ارزان ترین ثبت شرکت تخصصی را در یاسوج تجربه کنید.

شرایط ثبت شرکت در یاسوج

برای تاسیس یک شرکت ابتدا باید شروط مربوطه را رعایت کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید . اعضای شرکت و موسسان باید به سن قانونی رسیده باشند و دارای حداقل 18 سال تمام باشند . در اقدامات قبل از ثبت شرکت در یاسوج باید شرکایی با اهداف مشترک برگزینید . این موضوع باعث پیشگیری از اختلافات آینده در موضوع فعالیت شرکت خواهد شد . سپس باید موضوع فعالیت شرکت را در آینده مشخص کنید و میزان وظایف هر کدام از اعضا را تعیین کنید . قبل از ثبت شرکت خود باید مکانی مشخص و مناسب برای فعالیت های شرکت انتخاب کنید . بهتر است که این محل در مجتمع های اداری باشد تا در آینده به مشکلاتی برنخورید. در صورتی که محل شرکت استیجاری باشد باید مدارک مربوط به اجاره نامه را در مراحل بعد از ثبت شرکت و انجام امور مالیاتی  تهیه و ارائه کنید . اگر هر سوالی در هر کدام از قسمت های این مقاله برای شما پیش آمد تنها کافی است با ارزان ثبت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در راه رسیدن به پاسخ سوالاتتان راهنمایی کنند .

انواع شرکت ها

نهادهایی که تحت قانون تجارت ایران در قالب انواع مختلف شرکت های تجاری باید به ماده 20 قوانین تجارت استناد کرد . براساس این ماده شرکت هایی با موضوع فعالیت بازرگانی به 7 نوع تقسیم خواهند شد .انواع این شرکت ها شامل : شرکت با مسئولیت محدود , سهامی عام , سهامی خاص , نسبی , تعاونی , مختلط و تضامنی می باشند . با ما همراه باشید تا در ادامه این متن به صورت مختصر به توضیح بعضی از انواع شرکت ها بپردازیم . 

از طرفی دیگر شرکت هایی وجود دارند که موضوع و اساس فعالیت آن ها بازرگانی و تجاری نیست و به افراد خدمات ارائه می دهند . این نوع از شرکت ها با نام موسسات غیرتجاری شناخته می شود که مشمول دو نوع انتفاعی و غیر انتفاعی خواهند بود . 

جهت اخذ اطلاات بیشتر می توانید این مقاله را مطالعه نمایید : مهم ترین خصوصیات شرکت های تجاری

ثبت شرکت با مسئولیت محدود 

موضوع فعالیت های شرکت های مسئولیت محدود تجارت خواهد بود . این شرکت ها با داشتن 2 شریک قابل تاسیس است . کمترین مبلغی که برای تاسیس این شرکت ها لازم است یک میلیون ریال است که باید توسط شرکای شرکت تامین شود . 

ثبت شرکت سهامی عام 

میزان مسئولیت اعضا در شرکت های سهامی عام بستگی به سرمایه ای که در زمان تاسیس به شرکت وارد کرده اند دارد . برای افزایش سرمایه در شرکت های سهامی می توان سهام را به مردم به فروش رساند . 

ثبت شرکت سهامی خاص

فعالیت های این شرکت ها بازرگانی می باشد . تعداد اعضا حداقل 5 نفر است و علی رغم شرکت سهامی عام در این مدل از شرکت های تجاری اعضای شرکت یا سهامداران سرمایه شرکت را تهیه می کنند. 

ثبت شرکت تضامنی

شرکت ها تحت عنوان شرکت های تضامنی در زمان ثبت نام یکی از شرکا در نام آن درج می شود که بدین ترتیب آن شخص متضمن پرداخت هزینه های مازاد شرکت می باشد . در واقع اگر در این شرکت ها سرمایه پاسخگوی بدهی های شرکت نباشد طلبکاران شرکت می توانند به اعضا مراجعه و طلب خود را وصول کنند . موسسات مالی و بانک ها جزو شرکت های تضامنی به حساب می آیند.

ثبت شرکت نسبی

میزان مسئولیت شرکا در شرکت های نسبی بر طبق سرمایه وارده خواهد بود . برای انجام کارهای تجاری تاسیس می شود و با نامی مشخص ثبت خواهد شد . تقریباً نحوه فعالیت های شرکت های نسبی مانند شرکت های تضامنی می باشد . 

برای گزینش از میان انواع شرکت های تجاری برای شرکت خود باید با فردی متخصص مشورت کرده تا بهترین نوع شرکت تجاری را از میان دیگر شرکت ها برای ثبت شرکت در یاسوج برگزینید . موسسه ارزان ثبت در زمینه ثبت شرکت ها در کشور دارای پیشینه چند ساله و دارای رزومه موفق ثبت شرکت می باشد . با اعتماد به ارزان ثبت و سپردن امور ثبت شرکت خود شرکت خود را به صورت قانونی و کامل به ثبت خواهید رساند . 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در یاسوج 

  •  باید مدارک هویتی تمام اعضا به صورت کامل و صریح ارائه شود .
  •  مدارک مربوط به تایید نام منتخب شرکت باید تسلیم شود . انتخاب نام برای شرکت باید برطبق قوانین اداره ثبت رعایت شود. 
  •  ارائه مدارک ثبتی شرکت که باید به تایید اعضا رسیده باشد .

ثبت شرکت یاسوج با ارزان ثبت

مراحل ثبت شرکت در یاسوج

امروزه با روی کار آمدن اینترنت و سایت های گوناگون عملاً کارها بصورت کاملاً اینترنتی انجام می شود از خرید محصولات گرفته تا خرید ملک و یا انتقال مالکیت . ثبت شرکت در یاسوج نیز به صورت اینترنتی انجام می پذیرد . در زمان قبل از پیدایش اینترنت افراد به صورت حضوری به اداره ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه می کردند و کارهای ثبت شرکت خود را با دوندگی بسیار و بالا و پایین های اداری انجام می دادند اما امروزه با داشتن تکنولوژی این کار به شکل آنلاین امکان پذیر است . 

در ابتدا باید با شخصی مجرب در انجام امور آنلاین ثبت شرکت ها مشورت کنید . ارزان ثبت با داشتن بهترین کارشناسان , بهترین و مفید ترین گزینه برای ثبت شرکت در یاسوج خواهد بود . برای انجام ثبت آنلاین شرکت باید اقدامات قبل ازتاسیس شرکت را که در بالا به آن ها اشاره شد را انجام داده و سپس وارد سایت اداره ثبت شرکت ها شده و گزینه ثبت تاسیس را زده و وارد گام های مربوط به ثبت شرکت در یاسوج شوید . در اولین قدم باید نوع شرکت را از میان انواع شرکت های تجاری تعیین کنید . برای انجام این کار به مشورت با فردی مجرب نیاز است . ارزان ثبت بهترین گزینه برای ثبت شرکت شما خواهد بود . در گام بعدی نام های منتخب برای شرکت را بر طبق اولویت بندی در سامانه وارد می کنید . این نام ها باید پیرو قوانین انتخاب نام در اداره ثبت شرکت ها باشد .  از جمله بارزترین موارد در رعایت انتخاب نام تکراری نبودن اسم می باشد و دیگر مورد لاتین نبودن نام انتخابی است . برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه موارد انتخاب نام با موسسه ارزان ثبت در ارتباط باشید  تا به طور کامل موارد را به شما اطلاع دهند. در گام بعد باید مشخصات اعضای شرکت شامل شرکا و موسسان و نیز حق امضاداران در شرکت را کامل ارائه دهید . در مرحله بعد باید سمت و وظایف هر کدام از اعضای شرکت را در در سامانه وارد کنید . در انتها نیز با درج مدارک شرکت دکمه پایان فرایند ثبت را می زنیم و منتظر تایید اطلاعات می مانیم .  در صورت تایید و اخذ ابلاغیه تایید نام حال نوبت به ارسال مدارک ثبتی شرکت به اداره ثبت شرکت ها از طریق پست می رسد . پس از ارسال مدارک باید منتظر تایید آن ها  بمانیم و در صورتی که تایید شد  جهت اخذ مدارک ثبتی شرکت که ممهور به مهر اداره ثبت شرکت ها است حضوراً مراجعه نمایید. 

زمان لازم برای ثبت شرکت در یاسوج

حداقل زمان برای ثبت شرکت در یاسوج تقریباً 15 تا 20 روز کاری  برآورد می شود . ارزان ثبت با در نظر گرفتن رضایت مشتریان در امر ثبت شرکت ها همواره برای کم تر شدن هزینه های ثبت شرکت شما و نیز کم شدن زمان برای اقدام به ثبت شرکت در یاسوج شما را همراهی خواهد کرد . مدت زمان ارسال نامه تایید مراحل شرکت تقریباً 3 روز کاری می باشد که در زمان انجام آخرین مرحله ثبت آنلاین توسط بازرسان انجام می شود و جوابیه نهایی برای شما ارسال خواهد شد . 

هزینه ثبت شرکت در یاسوج

این مورد بر طبق پارامترهای مختلف قابل تغییر است . بعضی از این پارامترها شامل هزینه مربوط به وکالت وکیل , هزینه های مربوط به باطل کردن تمبر و هزینه پستی و غیره خواهد شد . برای دریافت و برآورد همه هزینه های خود می توانید از مشاوران خبره ما در امر ثبت شرکت ها مشاوره بگیرید و دیگر نگرانی برای انجام کارهای پیچیده ثبت شرکت در یاسوج نداشته باشید. 

موسسه ارزان ثبت با رعایت نکات حرفه ای ثبت شرکت در یاسوج بر پایه ی سال ها خدمات ارزنده خود به متقاضیان آماده وکالت و مشاوره در کم ترین زمان و با هزینه ای به مراتب کم تر برای شما خواهد بود . پس بی درنگ هم اکنون با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا صفر تا صد کارهای ثبت شرکت شما را به صورت تخصصی به سرانجام برسانند.

ثبت شرکت در  شهرهای استان کهکیلویه و بویر احمد

  • ثبت شرکت در دهدشت
  • ثبت شرکت در سی سخت
  • ثبت شرکت در چرام
  • ثبت شرکت در باشت
  • ثبت شرکت در دوگنبدان
  • ثبت شرکت در گچساران
  • ثبت شرکت در دنا

جهت ثبت شرکت و سایر امور ثبتی مثل ثبت برند و ثبت تغیییرات شرکت در یاسوج و سایر شهرهای استان کهکیلوی و بویر احمد مجموعه ثبتی ارزان ثبت آماده ارائه خدمات تخصصی خود به عموم هم وطنان گرامی می باشد .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان ، هزینه ثبت شرکت اصفهان و مدارک ثبت شرکت را ارائه کرده ایم پس با ارزان ثبت تا انتهای مقاله همراه باشید.

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟