لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

همه آنچه باید در مورد ثبت برند در اصفهان بدانید


برای انجام کارهای خود ابتدا باید یک مشخصه خاص در حیطه کاری خود داشته باشید تا از آن طریق خود را به بقیه افراد بشناسانید. این مشخصه خاص می تواند برند یا مارک محضولات و خدمات شما باشد.  بدین منظور خواندن این مقاله برای شما مفید می باشد زیرا تمام مراحل ثبت برند در اصفهان را برای شما بازگو خواهد کرد . پس تا پایان همراه ما باشید تا در انجام امور خود به نتیجه مطلوب برسید . 

نکاتی در مورد ثبت برند  

برای آشنایی با موضوع برند و برندینگ باید به نکاتی اشاره کرد . جهت  شناسایی محصول و نمایش تمایز آن با دیگر محصولات مشابه باید یک برند برای محصول برگزینید . این کاریعنی انتخاب نام برند یا طراحی طرح آن باید با دقت و توسط شخصی مجرب انجام پذیرد . ثبت برند امروزه یک مسئله مهم به شمار می آید. زیرا با ثبت برند در اصفهان باعث خواهید شد که به صورت انحصاری حق تولید و عرضه آن محصول برای شما ثبت شود و هیچ شخص دیگری نتواند از شهرت شما به نفع خود استفاده کند . بدین منظورثبت برند دراصفهان را جدی بگیرید . برای این کار تنها نیازاست بامشاوری باتجربه در زمینه ثبت برند در اصفهان در ارتباط باشید تا کارهای ثبت برند شما را در کم ترین مدت انجام دهند . پیشنهاد ما برای ثبت برند در اصفهان موسسه ارزان ثبت می باشد. زیرا این موسسه با دارابودن کارشناسان و مشاوران خبره تا کنون ثبت برند و علامت تجاری بسیاری از محصولات مطرح را در کشور انجام داده است و از لحاظ تجربه جز بهترین ها به حساب می آید .

نکته : ثبت برند تنها در یک اداره یعنی اداره ثبت علائم تجاری در تهران انجام میشود . پس برای ثبت برند اصفهان باید به این اداره در تهران مراجعه نمایید اما با واگذاری ثبت برند خود به مجموعه ارزان ثبت دیگر نیازی به سفر به تهران نیست و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود و موسسه ارزان ثبت صفرتا صد ثبت برند در اصفهان را برای شما به انجام می رساند.

فواید ثبت برند 

 1.  منحصر کردن یک نام یا طرح برای مجموعه تولیدات یا محصولات خود
 2.  انجام فعالیت بایک نام یا برند مخصوص تحت لوای قانون
 3.  جلوگیری از سو استفاده دیگران از نام برندی که با آن مطرح می شویدو برای معروف شدنش وقت و هزینه می کنید.
 4.  استفاده از تسهیلات بانکی
 5.  امکان اعطای نمایندگی و کسب درآمد از این طریق
 6.  دسترسی به تبلیغات و بازاریابی وسیع تر
 7.  امکان ثبت برند بین المللی

مدارک ثبت برند در اصفهان

برند به دوشکل حقیقی یا به نام شخص متقاضی و حقوقی یا به نام شرکت شخص متقاضی به ثبت می رسد ، که مدارک  لازم برای هر یک به شرح ذیل است.

مدارک برای ثبت برند  به صورت حقیقی

 •  ارائه مدارک احراز هویت متقاضی ثبت برند و علامت تجاری در اصفهان 
 •  مجوز از مراجع ذی صلاح 
 •  تسلیم طرح و نشان تجاری 
 •  رسید تسلیم اظهارنامه اینترنتی

مدارک برای ثبت برند  به صورت حقوقی

 • مدارک سجلی مدیر عامل شرکت
 •  ارائه مجوزهای لازم جهت ثبت برند موردنظر
 • ارائه آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات شرکت
 • لوگو و طرح مربوط به محصول یا خدمات مورد نظر که به تایید مراجع رسیده باشد.

نکته : طرح لوگو یا نام تجاری شما نباید عین یا شبیه برندهای تاکنون ثبت شده باشد بدین جهت باید از سایت اداره ثبت علامت تجاری در اصفهان استعلام برند انجام دهید. در این زمینه خواندن این مطلب را  پیشنهاد می کنیم : استعلام برند پیش از ثبت 

روش های ثبت برند در اصفهان 

برای انجام کارهای مربوط به ثبت برند در اصفهان به دو روش می توانید اقدام کنید . در روش اولیه شخص به تنهایی جهت ثبت برند خود مراحل را طی می کند . که در این روش امکان خطا و درست انجام نشدن مراحل وجود دارد . زیرا کار ثبت برند دارای مراحل مختلفی است که در صورت آشنا نبودن فرد به انجام آن ها فرد را متحمل پرداخت هزینه های اضافی خواهد کرد . در روش دوم ثبت برند توسط یک کارشناس و یا وکیل انجام می پذیرد . که بهترین روش برای انجام کارهای ثبت برند خواهد بود زیرا توسط افرادی با تجربه انجام خواهد پذیرفت . البته باید با افراد موفق در زمینه ثبت برند مشورت کرد و آن ها را برای اقدام برای ثبت برند برگزید . موسسه ارزان ثبت با داشتن سال ها تجربه برای ثبت برند شما در اصفهان بهترین گزینه خواهد بود . پس اگر خواهان ثبت برند خود با کمترین هزینه و با صرف حداقل زمان هستید در انتخاب خود شک نکنید و با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید .

ثبت برند در اصفهان با ارزان ثبت

مراحل ثبت برند اصفهان 

قبل از انجام ثبت برند در اصفهان باید مدارک و مجوز های لازم را از ادارات و مراجع دریافت کنید . برای کسب اطلاعات کامل می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و تمام سوالات خود را از کارشناسان ثبت برند بپرسید و با واگذاری امور ثبت برند خود به کارشناسان ارزان ثبت خیال خود را از پیچیدگی های مراحل ثبت آسوده کنید . 

قبل از انجام کارهای ثبت برند هر فردی که تمایل به ثبت برند در اصفهان دارد باید در سامانه مربوط به اداره ثبت علائم تجاری ثبت نام کند تا بدین وسیله شناسایی شده و بتواند در حیطه قوانین اداره ثبت کارهای ثبت برند خود را انجام دهد . 

در ابتدا باید یک نام و یا طرح مخصوص برای برند و فعالیت خود برگزینید . این طرح می تواند شامل یک اسم و یا یک تصویر که متشکل از ویژگی های حرفه شما است باشد . باید این نکته را مدنظر قرار داد که برند و طرح شما در واقع وسیله شناسایی فعالیت و محصول شما خواهد بود پس در گزینش طرح یا کلمه نهایی باید نهایت دقت را انجام دهید تا این طرح یا اسم در ذهن مشتریان و استفاده کنندگان نقش بسته و باعث انگیزش آن ها برای استفاده از آن شود . با مراجعه به سایت اینترنتی www.iripo.ssaa.ir وارد مراحل ثبت اظهارنامه برند شوید.  

در گام دوم نوع شخصیت تقاضا کننده ثبت برند در اصفهان را مشخص می کنید . این شخصیت ها شامل دو نوع حقیقی و حقوقی می باشد که بستگی به نحوه و نوع شخص متقاضی دارد. از طرفی باید مشخص شود که فرد حقیقی یا حقوقی ملیت ایرانی دارد و یا غیرایرانی هستند . در حالتی که فرد ملیتی غیر ایرانی داشته باشد و متقاضی ثبت برند در کشور باشد باید کارت بازرگانی خود را برای فعالیت ارائه دهد . 

پس از اتمام ورود همه اطلاعات در اظهارنامه آنلاین برند، و در صورتی که تمام بازرسان و کارشناسان مشتمل بر 5 نفر آن را تایید کردند به مرحله بعدی ثبت برند در اصفهان خواهید رفت . 

در گام چهارم بعد از دریافت ابلاغیه ها از مراجع مرتبط , هزینه های مربوط به ثبت را پرداخت کرده و اظهارنامه مربوط به شرکت را در روزنامه رسمی در قالب آگهی به چاپ می رسانید . اگر پس از انجام این کار با گذشت 30 روز کاری اگر فردی به طرح و یا نام منتخب شما اعتراضی داشته باشد می تواند آن را به اداره ثبت ارجاع کند تا مورد بررسی قرار گیرد . در غیر این حالت اگر شخصی معترض به طرح شما نباشد مرحله بعدی ثبت برند در اصفهان را شروع می کنید . 

گام بعد پرداخت هزینه های مربوط به حق الثبت برند می باشد که باید به طور کامل پرداخت شود . و سپس اقدام به درج آگهی دوم در روزنامه کنید . 

در گام انتهایی نیز با در دست داشتن همه مدارک مربوطه به اداره ثبت رفته و آن ها را به مراجع تحویل داده . که در صورت تکمیل بودن مدارک شناسه ثبت به شما تعلق خواهد گرفت و بدین ترتیب ثبت برند انجام می پذیرد و یک تصدیق ثبت برند دریافت می کنید. 

شایان ذکر است که برای ثبت برند در اصفهان باید کاملاً به انجام مراحل و نیز در رعایت شروط تجربه کافی را داشت زیرا اگر یک مرحله اشتباه انجام گیرد باید از ابتدا انجام شود که این خود باعث متحمل شدن هزینه اضافی برای ثبت برند در اصفهان خواهد شد . پس هم اکنون تلفن خود را برداشته و با مشاوران موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و با درنظر داشتن تجربه آن ها در انجام امور ثبت برند کارهای ثبت خود را از ابتدا تا انتها به آن ها بسپارید . 

نام های مترادف با برند

 • ثبت لوگو
 • ثبت علامت تجاری
 • ثبت نشان تجاری
 • ثبت آرم تجاری
 • ثبت علائم تجاری
 • ثبت اسم تجاری
 • نمانام
 • مارک
 • آیکون یا نماد تجاری

هزینه ثبت برند در اصفهان چقدر خواهد شد؟

برآورد هزینه های مربوط به ثبت برند به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت و در شرایط مختلف با یکدیگر متفاوت است . مثلاً اینکه چه تعداد محصول را در چه تعداد طبقه به ثبت می رسانید و نیز نوع برند موثر می باشد .  برای کسب اطلاع در زمینه هزینه و تعرفه های ثبت برند در اصفهان با مشاوران ارزان ثبت در تماس باشید، تا شما را کامل در راه ثبت برند مدنظر خود راهنمایی کنند . 

سال هاست که مفتخر هستیم کارهای ثبت برند و همینطور انجام کارهای مربوط به طراحی برند متقاضیان را با تکیه بر تجارب کارشناسان به سرانجام برسانیم  و در این مسیر بسیار خوش درخشیده ایم . پس با خیالی آسوده گام در انجام امور ثبت برند خود بردارید و با ارزان ثبت ثبت برند و علامت تجاری در اصفهان را ارزان و راحت  به انجام برسانید . ما همیشه رضایت مشتری سرلوحه کارمان بوده وخواهد بود.

ثبت برند در استان اصفهان

 • ثبت برند در اردستان
 • ثبت برند در خوانسار
 • ثبت برند در فریدون شهر
 • ثبت برند در نطنز
 • ثبتبرند در سمیرم
 • ثبت برند در خمینی شهر
 • ثبت برند در نائین
 • ثبت برند در نجف آباد
 • ثبت برند در فلاورجان
 • ثبت برند در گلپایگان
 • ثبت برند در شهررضا
 • ثبت برند در شاهین شهر

جهت ثبت برند در همه شهرهای استان اصفهان موسسه ثبتیارزان ثبت خدماتی کامل ارائه می نماید تا شما را از رفت و آمد به تهران آسوده کند و صفر تا صد کار را بر عهده بگیرد ، پس جهت ثبت برند اصفهان بی درنگ با پایش تماس بگیرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

لزوم ثبت برند در تبریز

با خوانش این مقاله در مورد مدت زمان ثبت برند و هزینه آن ، اینکه چه مدارکی لازم دارید و این کار چگونه انجام می شود را دریابید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

ثبت برند سریع و آسان در کرمان

تمامی نکات لازم در مورد ثبت برند در کرمان شامل مراحل ثبت و مدارک لازم و نیز هزینه و انواع برند و مالیات مربوط به برند را در این مقاله با ما بخوانید . آگاهی در مورد ثبت برند کرمان با ارزان ثبت

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین

صفر تا صد ثبت شرکت قزوین را شامل مراحل ، مدارک هزینه ثبت و انواع شرکت و سایر نکات لازم را با ما در این مطلب بخوانید.

روش ثبت برند در ایلام

ثبت برند در ایلام مایه پیشرفت کار شماست. اگر قصد آن را دارید همین الان این مقاله را تا پایان بخوانید که هر چه برای ثبت برند ایلام نیاز دارید بدانید در این مقاله هست.

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟