ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت اصفهان

تمام افرادی که توانستند در زمینه کاری خود موفق شوند محصول و یا خدمات خود را به نام خود به ثبت رسانده اند. پس شما هم اگر در فکر ثبت شرکت در اصفهان هستید تنها کاری که لازم است انجام دهید مراجعه و یا تماس با یک موسسه ثبتی مجرب و دارای صلاحیت می باشد. ما به شما ارزان ثبت را با بیشتر از 10 سال سابقه در ثبت شرکت ها پیشنهاد می کنیم.

ثبت شرکت در اصفهان ارزان

آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که چگونه بعضی افراد در راه رسیدن به اهداف خود به موفقیت دست پیدا می کنند ؟ یا در مورد پیشرفت افراد در زمینه کاری خود و مطرح شدن آن محصول در بین دیگر محصولات مشابه در بازار فکر کرده اید؟

شهر اصفهان سومین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران و مشهد و سومین شهر از نظر مساحت می باشد، بدین ترتیب به دلیل ازدیاد جمعیت و  تقاضا جزو شهرهای صنعتی در کشور به حساب می آید. این شهر با داشتن کارخانه های بزرگ قطب اقتصادی در کشور است.

براساس ماده 20 در قانون تجارت شرکت های تجاری به 7 نوع تقسیم می شوند. این شرکت ها شامل: شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام، شرکت تضامنی، شرکت مختلط سهامی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت نسبی و شرکت تعاونی می باشند.

در این مقاله سعی شده تا تمامی موارد برای ثبت شرکت در اصفهان درج شود این موارد شامل مراحل ثبت شرکت و هزینه ها و تعرفه ها و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت های تجاری می باشد. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا نکات مهمی را در امور ثبت شرکت در اصفهان دریافت کنید تا دیگرنیازی به خواندن و مراجعه به مقالات دیگر نداشته باشید.

چرا ثبت شرکت در اصفهان

زمانی که یک کسب و کاری انجام می گیرد اگر آن فرد به صورت انفرادی فعالیت کند در زمان زیان در امور به تنهایی باید بدهی و ضرر آن را بپردازد ولی در صورت تاسیس یک شرکت با شرکای قابل اعتماد مسئولیت پرداخت بدهی بین شرکا تقسیم خواهد شد و بدین ترتیب یک فرد متحمل بدهی سنگین در امور نخواهد شد.

با انجام ثبت شرکت در اصفهان می توانید از تسهیلات ویژه ای برخوردار شوید. این تسهیلات شامل دریافت وام از بانک ها به حساب شرکت می باشد و یا شرکت در مزایدات و مناقصات شرکت ها که از دیگر ویژگی های ثبت شرکت در اصفهان می باشد. با انجام ثبت شرکت باعث اعتماد افراد و شرکت های بزرگ برای سپردن امور تجاری خود به شرکت شما خواهید شد.

پس ثبت شرکت راهی مطمئن برای کسب درآمد برای افراد در جامعه می باشد. ارزان ثبت نیز با در نظر داشتن رسیدن متقاضیان به اهداف خود اقدام به مشاوره و انجام کارهای ثبتی شرکت ها می کند.

اگر مایل به ثبت شرکت در اصفهان هستید همین الان با کارشناس های با تجربه و کاردان ما تماس گرفته تا با دریافت مشاوره حضوری و یا غیرحضوری با اطمینان در راه ثبت شرکت خود گام بردارید.

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان
ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

تاسیس شرکت سهامی خاص منوط به داشتن سه سهامدار و دو بازرس  است. در این صورت اعضاء می توانند با انجام توافقاتی اقدام به ثبت شرکت سهامی خاص کنند. شرکت سهامی خاص دارای سه عضو سهامدار و سه هیئت مدیره که باید از سهامداران باشند. سرمایه شرکت سهامی خاص حداقل باید یک میلیون ریال باشد. سرمایه تحت عنوان سهام بین اعضاء تقسیم می شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

قانون تجارت نوع شرکت تجاری با مسئولیت محدود تعیین کرده است. شرکت با مسئولیت محدود به دلیل مسئولیت حداقلی شرکاء تقاضای ثبت بالایی دارد. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود لازم است دو یا چند نفر می توانند با ارائه یک میلیون ریال سرمایه اقدام به ثبت آن کنید. سرمایه شرکت با مسئولیت محدود تحت عنوان سهم الشرکه بین اعضاء تقسیم می شود و هر یک از شرکاء به میزان سهم الشرکه در شرکت مسئولیت دارد.

ثبت موسسه غیر تجاری در اصفهان

شخصیت حقوقی غیر تجاری در قانون بر اساس موضوعات غیر تجاری تحت عنوان موسسه غیر تجاری باید به ثبت برسانید. موسسه غیر تجاری همانند شرکت با مسئولیت محدود به ثبت می رسند و نیاز به دو شریک و یک میلیون ریال سرمایه دارد. سرمایه موسسه باید یک میلیون ریال باشد که تحت عنوان سهم الشرکه بین شرکاء تقسیم می شود.

ثبت شرکت خدماتی در اصفهان

شرکت خدماتی شرکتی است که در برخی از فعالیت های خدماتی فعالیت دارند. در شرکت خدماتی ارائه خدمات عمومی و خاصی می باشد. فعالیت های خدماتی در صورتی که جنبه غیر تجاری داشته باشند باید تحت عنوان موسسه غیر تجاری به ثبت برسد.

ثبت شرکت پیمانکاری در اصفهان

فعالیت های پیمانکاری برای امور فنی و مهندسی کاربرد دارد. تاسیس شرکت سهامی خاص مناسب ترین نوع شرکت های تجاری برای ثبت شرکت پیمانکاری می باشد.

ثبت شرکت بازرگانی در اصفهان

تاسیس شرکت بازرگانی در اصفهان در فعالیت های واردات و صادارت یا هر نوع داد و ستد تجاری انجام می شود. شرکت ها مانند شرکت های سهامی تحت عنوان شرکت بازرگانی می باشند.

شرایط ثبت شرکت در اصفهان

برای ثبت شرکت فرد متقاضی باید دارای سن قانونی باشد و هم چنین تمام شرکا در شرکت باید فاقد هرگونه سابقه کیفری و مالی باشند. تعداد اعضا در شرکت های تجاری متفاوت است به عنوان مثال در شرکت های با مسئولیت محدود , تضامنی و نسبی تعداد اعضا باید حداقل 2 نفر باشد.

در شرکت های سهامی عام این تعداد باید حداقل 5 نفر باشند. سهامداران در شرکت های سهامی خاص 3 نفر هستند. شرکت های تولیدی تعداد شرکای زیادی دارند و اساس تشکیل آن ها بر ازدیاد سهامداران می باشد.

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

در قدم اول برای ثبت شرکت باید سهامداران و اعضای شرکت را مشخص کنید. نوع شرکت بر طبق تعداد سهامداران قابل تغییر است. در زمان انتخاب شرکا باید نهایت دقت را کرد تا در آینده به مشکلاتی با آن ها بر نخورید و از افرادی که دارای علم و اهدافی مشترک با شما هستند استفاده کنید.

درابتدا باید به سایت اداره ثبت شرکت ها وارد شوید و با زدن گزینه پذیرش درخواست برای ثبت شرکت یک گام برای ثبت شرکت خود بردارید. در این زمان یک فرم مخصوص برای شما باز می شود که باید در آن تمام اطلاعات مربوط به فرد تقاضا کننده ثبت شرکت قید شود این اطلاعات شامل کپی شناسنامه و کد ملی فرد ونیز نشانی شرکت اصلی می باشد.

سپس باید 5 نام را به صورت اولویت بندی در سایت وارد کنید. این نام ها باید از قوانین انتخاب نام شرکت در اداره ثبت پیروی کرده باشند. در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد.

مراحل ثبت شرکت ارزان

در همین راستا پیشنهاد قاطع و مفید ما به شما تماس با مشاوری مجرب در زمینه ثبت شرکت در اصفهان می باشد. بدون شک ارزان ثبت یکی از بهترین ها در زمینه ثبت شرکت شما خواهد بود زیرا در پرونده کاری خود شرکت ها و برندهای مطرحی را به ثبت رسانده و در مورد ثبت شرکت در اصفهان دارای تجربیات کافی می باشد.

درمرحله بعدی در صورت مجوزی بودن شرکت از ارگان های دیگر باید جواز آن در سامانه قید شود. بعد باید مشخصات کامل تمام اعضای شرکت از جمله رونوشت از شناسنامه و نیز کارت های ملی اعضا ثبت شود. سپس باید میزان مسئولیت و سمت افراد و نیز حق امضا داران در شرکت را در قالب اساسنامه شرکت ارائه دهید.

در مرحله پایانی نیز باید یک روزنامه که در کشور به طور رسمی فعالیت دارد را انتخاب کرده و تمام مدارک شرکت از جمله اساسنامه و شرکتنامه و تقاضانامه را در آن به شکل آگهی چاپ کنید.

در صورت کامل بودن مدارک ارسالی شما طی 72 ساعت برگه تایید مدارک در سایت برای شما ارسال خواهد شد و بدین ترتیب کار ثبت شرکت در اصفهان شما با دریافت شناسه ملی از طرف اداره ثبت به پایان خواهد رسید.

نکته :قبل از اقدام برای ثبت شرکت در اصفهان باید نام شرکت توسط موسسین انتخاب شود که این نام انتخابی نباید تکراری باشد. برای اطلاع بیشتر در زمینه انتخاب نام برای شرکت خود می توانید با ارزان ثبت تماس حاصل فرمایید  و یا این مقاله را مطالعه کنید: نام زیبا برای شرکت

مدارک ثبت شرکت در اصفهان

 • ارائه دوبرگ از اساسنامه و تقاضانامه و شرکتنامه در شرکت که توسط اعضا امضا شده باشد.
 • اگر شرکت دارای مجوز از دیگر ارگان های مربوط باشد باید مجوز فعالیت ارائه شود.
 • برگه سوپیشینه همه اعضای شرکت از جمله مدیران باید ارائه شود.
 • در صورت داشتن وکیل برای انجام کارهای حقوقی شرکت باید برگه وکالت او ارائه شود.

زمان و تعرفه و هزینه ثبت شرکت در اصفهان

هزینه ها وتعرفه ها بر اساس موضوعات و نوع فعالیت شرکت متفاوت است. برای آگاهی بیشتر در زمینه هزینه  ثبت شرکت در اصفهان می توانید با درنظر گرفتن صرفه جویی در زمان و هزینه های خود با ارزان ثبت تماس بگیرید تا با هزینه منطقی و بسیار کمتر ثبت شرکت شما در اصفهان صورت پذیرد.

اگرمایل به انجام امور ثبت شرکت خود به شکل کاملاً حرفه ای و در کمترین زمان هستید بدون شک انتخاب شما موسسه ای با اعتبار بالا در انجام امور ثبت شرکت و با رزومه کاری موفق خواهد بود.

متقاضیان ثبت شرکت مراحل اولیه را بهتر است در کمترین زمان انجام دهد زیرا بررسی ثبت شرکت از زمانی که مدارک را ارسال می کنید 14 روز کارری زمان خواهد برد.

آدرس اداره ثبت شرکت ها در اصفهان

متقاضیان ثبت شرکت در استان اصفهان برای ارائه مدارک ثبتی باید مدارک را به آدرس شهر اصفهان، خیابان کاوه، اول خیابان جابر انصاری، جنب بانک صادرات پست می شود.

واحدهای اداره ثبت شرکت های اصفهان

 • اداره ثبت شرکت اردستان
 • اداره ثبت شرکت نجف آباد
 • اداره ثبت شرکت خوانسار
 • اداره ثبت شرکت گلپایگان
 • اداره ثبت شرکت شهررضا
 • اداره ثبت شرکت فلاورجان
 • اداره ثبت شرکت خمینی شهر
 • اداره ثبت شرکت نطنز
 • اداره ثبت شرکت نائین
 • اداره ثبت شرکت شاهین شهر
 •  اداره ثبت شرکت سمیرم

ارزان ثبت مفتخر است که رزومه کاری قوی در زمینه ثبت شرکت دارا است. ثبت برند در اصفهان و ثبت شرکت زر ماکارون , فرآورده های گوشتی 202 , کارخانه های وین تک و دیگر موارد درخشان گوشه ای از رزومه ارزان ثبت است در این راستا آماده اقدام برای ثبت شرکت شما می باشد.

خرسند خواهیم بود که ما را برای انجام امور ثبت شرکت در اصفهان برگزینید.

ازان ثبت مفتخر به ارائه ارزان ترین خدمات ثبتی در اصفهان به شما بزرگواران است. تیم ارزان ثبت خدمات حرفه ای اما ارزان را با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه ثبت شرکت، برند و ثبت تغییرات شرکت در اصفهان به شما ارائه می نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :