ثبت برند در اصفهان

ثبت برند سریع

شاید بپرسید چرا باید ثبت برند در اصفهان را انجام دهیم؟ یا اصلا هزینه برای چنین موردی اهمیت دارد؟ ثبت برند بک فرایند قانونی برای آن دسته کسب و کار هایی است که می خواهند کسب و کار خود را وسعت دهند و برندی برای محصول یا خدمات خود داشته باشند. این در حالی است که بخش بزرگی از صنایع تولیدی در استان اصفهان مستقر است و برای برند سازی و فروش محصول داشتن برند یک ضرورت محسوب می شود. با ارزان ثبت نیاز نیست دیگر نگران هزینه های ثبتی باشید. ارزان تر از همه جا برند خود را در اصفهان ثبت کنید. اما قبل از هر اقدامی لازم است نکاتی را در این رابطه بدانید با ما در ادامه همراه باشید.

نکاتی در مورد ثبت برند در اصفهان

برای آشنایی با موضوع برند و برندینگ باید به نکاتی اشاره کرد. جهت  شناسایی محصول و نمایش تمایز آن با دیگر محصولات مشابه باید یک برند برای محصول برگزینید. این کاریعنی انتخاب نام برند یا طراحی طرح آن باید با دقت و توسط شخصی مجرب انجام پذیرد.

ثبت برند امروزه یک مسئله مهم به شمار می آید. زیرا با ثبت برند در اصفهان باعث خواهید شد که به صورت انحصاری حق تولید و عرضه آن محصول برای شما ثبت شود و هیچ شخص دیگری نتواند از شهرت شما به نفع خود استفاده کند.

بدین منظورثبت برند دراصفهان را جدی بگیرید. برای این کار تنها نیاز است بامشاوری باتجربه در زمینه ثبت برند در اصفهان در ارتباط باشید تا کارهای ثبت برند شما را در کم ترین مدت انجام دهند.

پیشنهاد ما برای ثبت برند در اصفهان موسسه ارزان ثبت می باشد. زیرا این موسسه با دارابودن کارشناسان و مشاوران خبره تا کنون ثبت برند و علامت تجاری بسیاری از محصولات مطرح را در کشور انجام داده است و از لحاظ تجربه جز بهترین ها به حساب می آید.

نکته : ثبت برند تنها در یک اداره یعنی اداره ثبت علائم تجاری در تهران انجام می شود. پس برای ثبت برند اصفهان باید به این اداره در تهران مراجعه نمایید اما با واگذاری ثبت برند خود به مجموعه ارزان ثبت دیگر نیازی به سفر به تهران نیست و در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود و موسسه ارزان ثبت صفر تا صد ثبت برند در اصفهان را برای شما به انجام می رساند.

فواید ثبت برند در اصفهان

 1.  منحصر کردن یک نام یا طرح برای مجموعه تولیدات یا محصولات خود
 2.  انجام فعالیت بایک نام یا برند مخصوص تحت نظر قانون
 3.  جلوگیری از سو استفاده دیگران از نام برندی که با آن مطرح می شویدو برای معروف شدنش وقت و هزینه می کنید.
 4.  استفاده از تسهیلات بانکی
 5.  امکان اعطای نمایندگی و کسب درآمد از این طریق
 6.  دسترسی به تبلیغات و بازاریابی وسیع تر
 7.  امکان ثبت برند بین المللی

مدارک ثبت برند در اصفهان

برند به دوشکل حقیقی یا به نام شخص متقاضی و حقوقی یا به نام شرکت شخص متقاضی به ثبت می رسد ، که مدارک لازم برای هر یک به شرح ذیل است.

مدارک برای ثبت برند  به صورت حقیقی

 •  ارائه مدارک احراز هویت متقاضی ثبت برند و علامت تجاری در اصفهان
 •  مجوز از مراجع ذی صلاح
 •  تسلیم طرح و نشان تجاری
 •  رسید تسلیم اظهارنامه اینترنتی

مدارک برای ثبت برند  به صورت حقوقی

 • مدارک سجلی مدیر عامل شرکت
 •  ارائه مجوزهای لازم جهت ثبت برند موردنظر
 • ارائه آگهی تاسیس و آخرین آگهی تغییرات شرکت
 • لوگو و طرح مربوط به محصول یا خدمات مورد نظر که به تایید مراجع رسیده باشد.

نکته : طرح لوگو یا نام تجاری شما نباید عین یا شبیه برندهای تاکنون ثبت شده باشد بدین جهت باید از سایت اداره ثبت علامت تجاری در اصفهان استعلام برند انجام دهید. در این زمینه خواندن این مطلب را  پیشنهاد می کنیم: استعلام برند پیش از ثبت

روش های ثبت برند در اصفهان

برای انجام کارهای مربوط به ثبت برند در اصفهان به دو روش می توانید اقدام کنید. در روش اولیه شخص به تنهایی جهت ثبت برند خود مراحل را طی می کند. که در این روش امکان خطا و درست انجام نشدن مراحل وجود دارد.

زیرا کار ثبت برند دارای مراحل مختلفی است که در صورت آشنا نبودن فرد به انجام آن ها فرد را متحمل پرداخت هزینه های اضافی خواهد کرد. در روش دوم ثبت برند توسط یک کارشناس و یا وکیل انجام می پذیرد که بهترین روش برای انجام کارهای ثبت برند خواهد بود زیرا توسط افرادی با تجربه انجام خواهد پذیرفت. البته باید با افراد موفق در زمینه ثبت برند مشورت کرد و آن ها را برای اقدام برای ثبت برند برگزید.

موسسه ارزان ثبت با داشتن سال ها تجربه برای ثبت برند شما در اصفهان بهترین گزینه خواهد بود. پس اگر خواهان ثبت برند خود با کمترین هزینه و با صرف حداقل زمان هستید در انتخاب خود شک نکنید و با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید.

مراحل ثبت برند اصفهان
مراحل ثبت برند اصفهان

مراحل ثبت برند اصفهان

قبل از انجام ثبت برند در اصفهان باید مدارک و مجوز های لازم را از ادارات و مراجع دریافت کنید. برای کسب اطلاعات کامل می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و تمام سوالات خود را از کارشناسان ثبت برند بپرسید و با واگذاری امور ثبت برند خود به کارشناسان ارزان ثبت خیال خود را از پیچیدگی های مراحل ثبت آسوده کنید.

قبل از انجام کارهای ثبت برند هر فردی که تمایل به ثبت برند در اصفهان دارد باید در سامانه مربوط به اداره ثبت علائم تجاری ثبت نام کند تا بدین وسیله شناسایی شده و بتواند در حیطه قوانین اداره ثبت کارهای ثبت برند خود را انجام دهد.

انتخاب نام برند

در ابتدا باید یک نام و یا طرح مخصوص برای برند و فعالیت خود برگزینید. این طرح می تواند شامل یک اسم و یا یک تصویر که متشکل از ویژگی های حرفه شما است باشد.

باید این نکته را مدنظر قرار داد که برند و طرح شما در واقع وسیله شناسایی فعالیت و محصول شما خواهد بود پس در گزینش طرح یا کلمه نهایی باید نهایت دقت را انجام دهید تا این طرح یا اسم در ذهن مشتریان و استفاده کنندگان نقش بسته و باعث انگیزش آن ها برای استفاده از آن شود. با مراجعه به سایت اینترنتی www.iripo.ssaa.ir وارد مراحل ثبت اظهارنامه برند شوید.

در گام دوم نوع شخصیت تقاضا کننده ثبت برند در اصفهان را مشخص می کنید. این شخصیت ها شامل دو نوع حقیقی و حقوقی می باشد که بستگی به نحوه و نوع شخص متقاضی دارد. از طرفی باید مشخص شود که فرد حقیقی یا حقوقی ملیت ایرانی دارد و یا غیرایرانی هستند. در حالتی که فرد ملیتی غیر ایرانی داشته باشد و متقاضی ثبت برند در کشور باشد باید کارت بازرگانی خود را برای فعالیت ارائه دهد.

پس از اتمام ورود همه اطلاعات در اظهارنامه آنلاین برند، و در صورتی که تمام بازرسان و کارشناسان مشتمل بر 5 نفر آن را تایید کردند به مرحله بعدی ثبت برند در اصفهان خواهید رفت.

روند ثبت بعد از تایید نهایی اداره مالکیت

گام چهارم بعد از دریافت ابلاغیه ها از مراجع مرتبط , هزینه های مربوط به ثبت را پرداخت کرده و اظهارنامه مربوط به شرکت را در روزنامه رسمی در قالب آگهی به چاپ می رسانید.

اگر پس از انجام این کار با گذشت 30 روز کاری اگر فردی به طرح و یا نام منتخب شما اعتراضی داشته باشد می تواند آن را به اداره ثبت ارجاع کند تا مورد بررسی قرار گیرد. در غیر این حالت اگر شخصی معترض به طرح شما نباشد مرحله بعدی ثبت برند در اصفهان را شروع می کنید.

گام بعد پرداخت هزینه های مربوط به حق الثبت برند می باشد که باید به طور کامل پرداخت شود و سپس اقدام به درج آگهی دوم در روزنامه کنید.

در گام انتهایی نیز با در دست داشتن همه مدارک مربوطه به اداره ثبت رفته و آن ها را به مراجع تحویل داده. که در صورت تکمیل بودن مدارک شناسه ثبت به شما تعلق خواهد گرفت و بدین ترتیب ثبت برند انجام می پذیرد و یک تصدیق ثبت برند دریافت می کنید.

شایان ذکر است که برای ثبت برند در اصفهان باید کاملاً به انجام مراحل و نیز در رعایت شروط تجربه کافی را داشت زیرا اگر یک مرحله اشتباه انجام گیرد باید از ابتدا انجام شود که این خود باعث متحمل شدن هزینه اضافی برای ثبت برند در اصفهان خواهد شد.

پس هم اکنون تلفن خود را برداشته و با مشاوران موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و با درنظر داشتن تجربه آن ها در انجام امور ثبت برند کارهای ثبت خود را از ابتدا تا انتها به آن ها بسپارید.

نام های مترادف با برند

 • ثبت لوگو
 • ثبت علامت تجاری
 • ثبت نشان تجاری
 • ثبت آرم تجاری
 • ثبت علائم تجاری
 • ثبت اسم تجاری
 • نمانام
 • مارک
 • آیکون یا نماد تجاری

هزینه و زمان ثبت برند در اصفهان چقدر خواهد شد؟

برآورد هزینه های مربوط به ثبت برند به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت و در شرایط مختلف با یکدیگر متفاوت است. مثلاً اینکه چه تعداد محصول را در چه تعداد طبقه به ثبت می رسانید و نیز نوع برند موثر می باشد.

برای کسب اطلاع در زمینه هزینه و تعرفه های ثبت برند در اصفهان با مشاوران ارزان ثبت در تماس باشید، تا شما را کامل در راه ثبت برند مدنظر خود راهنمایی کنند. مدت زمان ثبت برند در اصفهان از زمانی که درخواست خود را طی اظهارنامه ای ثبت می کنید طی 35 الی 45 روز انجام می شود.

خدمات ثبتی در سایت مالکیت صنعتی در اصفهان

اداره مالکیت صنعتی یک سازمان ملی است که خدمات خود را در سراسر ایران ارائه می دهد. شما می توانید ثبت برند در ایران و سیستم بین المللی مادرید را از سایت رسمی سازمان درخواست دهید. همچنین ثبت ملی و بین المللی اختراع و طرح صنعتی و خدمات مربوط به تمدید و تغییرات و حتی نقل و انتقال مالکیت صنعتی از سایت مالکیت صنعتی دریافت کنید.

ثبت اختراع در سایت مالکیت صنعتی در اصفهان

اختراع به پدیده جدید که از ذهن مخترع تراوش شده است گفته می شود. مخترع بعد از اقدام به ثبت اختراع در سایت مالکیت صنعتی می تواند اقدام به افشاء اختراع خود کند. در غیر این صورت اختراع به دلیل افشاء قابل ثبت نخواهد بود. مدت حق مالکیت اختراع از 5 تا 20 سال می باشد.

ثبت طرح صنعتی در سایت مالکیت صنعتی در اصفهان

گاهی ایده های جدید در ساختار ظاهری یک کالا می تواند به حدی جدید باشد که طراح با ثبت آن تحت عنوان طرح صنعتی به مدت 5 الی 15 سال حق مالکیت معنوی اثر را داشته باشد. از این رو با صدور گواهی ثبت طرح صنعتی تمامی حقوق تولید و بهره برداری از اثر مربوط به دارنده طرح صنعتی می باشد.

ثبت برند در استان اصفهان

 • ثبت برند در اردستان
 • خوانسار
 • فریدون شهر
 • در نطنز
 • سمیرم
 • خمینی شهر
 • نائین
 • نجف آباد
 • فلاورجان
 • گلپایگان
 • شهررضا
 • شاهین شهر

سال هاست که مفتخر هستیم کارهای ثبت برند و همینطور انجام کارهای مربوط به طراحی برند متقاضیان را با تکیه بر تجارب کارشناسان به سرانجام برسانیم  و در این مسیر بسیار خوش درخشیده ایم . پس با خیالی آسوده گام در انجام امور ثبت برند خود بردارید و با ارزان ثبت ثبت برند و علامت تجاری در اصفهان را ارزان و راحت  به انجام برسانید . ما همیشه رضایت مشتری سرلوحه کارمان بوده و خواهد بود.

جهت ثبت برند در همه شهرهای استان اصفهان موسسه ثبتی ارزان ثبت خدماتی کامل ارائه می نماید تا شما را از رفت و آمد به تهران آسوده کند و صفر تا صد کار را بر عهده بگیرد ، پس جهت ثبت برند اصفهان بی درنگ با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :