لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

گام به گام ثبت برند در مشهد


با صنعتی شدن شهرهای کشور از جمله مشهد و رشد جمعیت تقاضای افراد برای تهیه محصولات افزایش یافته است . شهر مشهد از جمله 5 شهر پرجمعیت کشور به حساب می آید و هر روزه برجمعیت این شهر افزوده می شود . این شهراز جمله شهرهای مذهبی کشور است و حرم امام هشتم شیعیان در این شهر قرار دارد که سبب رونق گردشگری زیارتی در این شهر و در نتیجه جذب سرمایه ها به مشهد شده است . برای پیشرفت و رقابت با فعالان اقتصادی درمشهد باید کالا  یا خدمات  خود را به ثبت رسانده و بدین ترتیب خود را از دیگر محصولات متمایز سازید و خدمات خود را با برند و طرحی متفاوت به افراد دیگر بشناسانید و از خطر سواستفاده افراد متفرقه از شهرت و حرفه خود جلوگیری کنید . 

بهترین کار در این جهت  ثبت برند در مشهد می باشد. برای انجام این کار می توانید به دو صورت انفرادی و یا از طریق اخذ وکیل ثبت برند خود را انجام دهید . وکیل در موسسات ثبتی حقوقی مانند ارزان ثبت به دقت تمام مراحل ثبت برند شما را پیگیری میکند و از اتلاف وقت و هزینه شما می کاهد.

 یکی از الزامات افزایش سود آوری شرکت ها انجام امور ثبت برند می باشد . با ثبت برند خواهید توانست در اموری مانند بازاریابی و فروش غیرحضوری کسب سود کنید زیرا بعد از ثبت برند در مشهد افراد شما را با طرحی خاص و متفاوت از بقیه رقبا و عرضه کنندگان خواهند شناخت.

برند چیست و به چه افرادی تعلق می گیرد ؟

برای ایجاد کسب و کاری حرفه ای و به دور از درگیری با رقبا بهتر است به بحث برند و برندینگ بیشتر توجه شود و برای فعالیت های شرکت یا شخص شماهرچه سریع تر برای اخذ آن اقدام شود . برند در واقع یک طرح و یا نام با شکلی خاص و منحصر به فرد برای شرکت است و تضمین کننده موفقیت فعالیت های آینده شرکت یا موسسه است. با ثبت برند مختص به خود باعث بیشتر دیده شدن در زمینه عرضه تولیدات یا خدمات خود خواهید شد . کلیه افرادی که در جامعه در حال فعالیت تحت لوای قوانین کار هستندو برای فعالیت خود مجوز دارند می توانند در جهت  ثبت برند و علامت تجاری گام بردارند.  

انواع روش ثبت برند در مشهد 

برای ثبت برند به دو طریق می توان اقدام کرد روش اول که روش ثبت برند حقیقی نام دارد توسط شخص تقاضاکننده و با پیگیری ها و مراجعه شخصی وی انجام پذیر است . روش ثبت برند حقیقی روشی با ریسک بالا است که به دلیل نداشتن تجربه کافی متقاضی احتمال خطا در انجام مراحل ثبت در آن زیاد است . روش دیگر ثبت برند از طریق اتخاذ و کسب مشاوره از یک کارشناس با تجربه می باشد . اگر از آن افرادی هستید که می خواهید در بازه زمانی مناسب به هدف خود در امر ثبت برند برسید مطمئن ترین راه برای شما روش دوم می باشد . برای انجام این کار تنها کافی است با گروه ثبتی حقوقی ارزان ثبت تماس گرفته و با مشاوره کارشناسان مجرب موسسه استوار در رسیدن به اهدافتان گام بردارید . 

مدارک برای ثبت برند در مشهد 

برند حقیقی

1. طرح نهایی و تایید شده از برند و لوگو 

2. مدارک مشخص کننده هویت متقاضی 

3. ارائه جوازهای اخذ شده از مراکز مرتبط 

برند حقوقی

1. طرح لوگو یا علامت تجاری

2. مدارک هویتی مدیرعامل شرکت

3. آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات شرکت

4. مجوز فعالیت که می تواند جواز کسب ، جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری یا موافقت نامه اصولی باشد.

نکته : در صورت ثبت برند به زبان لاتین اخذ کارت بازرگانی لازم می باشد در این خصوص این مقاله را مطالعه نمایید : اخذ کارت بازرگانی

ثبت برند در مشهد با ارزان ثبت

انواع برند

برند یا نما نام را می توان به شکل اسم یا واژه یا به شکل یک طرح و تصویر یا ترکیبی از هر دو این موارد به ثبت رساند . چنانچه ثبت برند در مشهد به شکل واژه باشد به این نوع برند نام تجاری یا اسم تجاری می گویند. اما اگر به شکل طرح و تصویر باشد به آن ثبت علامت تجاری در مشهد می گویند. این علامت لوگو نیزنام دارد که خود دارای انواع متفاوتی است مثلاً در لوگو تایپ یا لوگو نوشتاری اعداد یا حروف در کنار یک تصویر قرار می گیرند . آیکون نوع دیگر لوگو است که فقط یک تصویر می باشد که به آن نشان تجاری ، آرم یا نماد نیز گفته می شود مثل نماد شرکت اپل که یک سیب گاز زده می باشد .

نکته : این واژه ها همگی اسامی مختلف برای برند هستند و دارای مراحل ثبت یکسان و کارکرد یکسان می باشند و تنها شاید در ویژگی های ظاهری کمی فرق داشته باشند.

از منظردیگر برند را می توان به دو نوع حقیقی و حقوی تقسیم کرد که تنها تفاوت در مدارک است و برند حقیقی به نام یک فرد ثبت می شود اما برند حقوقی به نام شرکت به ثبت می رسد و سود حاصله از آن بین اعضای شرکت تقسیم می گردد. هم چنین می توان برند را به دو شکل سیاه و سفید یا رنگی تقسیم نمود.

مراحل ثبت برند در مشهد 

ثبت نام متقاضی در سایت اداره ثبت علائم تجاری  و مشخص کردن مالک برند از جمله اقدامات قبل از ثبت برند است که باید انجام گیرد . 

با ارائه اسم تایید شده در سایت درواقع برای برند خود یک شناسنامه درست می کنید که از آن به بعد افراد حرفه شما را به آن نام ومشخصه خواهند شناخت . 

در ادامه مراحل ثبت برند باید تمام مدارک و مشخصات هویت متقاضیان را در سامانه اداره ثبت علامت تجاری وارد کرد . این مشخصات مشمول نام , شماره شناسنامه , شماره همراه و غیره می باشد که باید با دقت وارد سامانه شود . 

بعد از این مرحله باید منتظر تایید ثبت نام اینترنتی برند یا همان ثبت اظهارنامه برند ماند.اگر تایید شد باید تمام جواز مدارک حقوقی و جوازرا به اداره ثبت علائم تجاری تحویل داد. با ارسال مدارک باید منتظر جوابیه نهایی بازرسان اداره ثبت بود تا در صورت تایید آن ها به مرحله دیگر رفته و آن ها را اجرا کنید.

با پرداخت مبالغ مربوط به ثبت برند در مشهد و درج اظهارنامه شرکت به شکل یک آگهی در روزنامه ای رسمی باید بعد از یک ماه به سایت اداره ثبت مراجعه کنید . این یک ماه زمان برای اعتراضات و ادعاهای احتمالی نسبت به برند در دست ثبت در نظر گرفته شده است ، زیرا امکان دارد شخصی به طرح برند شما اعتراضی وارد کرده باشد که در این صورت مدارک توسط بازرسان اقدام به بازرسی می شود و تایید و یا رد آن به شما اطلاع داده می شود .  اگر در گذر این مدت به طرحتان اعتراضی وارد نشد به مرحله بعدی ثبت برند در مشهد خواهید رفت . 

در این مرحله برای دومین و آخرین دفعه طرح برند و اظهارنامه خود را در روزنامه به چاپ می رسانید .

سپس برند شما ثبت می شود و یک شماره ثبت که مانند شماره شناسنامه برای افراد است برای حرفه و یا محصول شما صادر می شود .

در نهایت پس از ده روز می توانید به اداره ثبت علائم تجاری درتهران مراجعه کنید گواهی ثبت برند خود را دریافت نمایید.

یک نکته قابل ملاحظه در بحث برند قابل انتقال بودن آن است . بدین ترتیب که می توان آن را به اشخاصی دیگر به فروش رساند و ادامه حیات برند را به آن ها واگذار کرد . 

در صورت داشتن سوالاتی در زمینه انجام مراحل ثبت برند تنها کافی است با موسسه تخصصی ارزان ثبت تماس گرفته و تمام مراحل ثبت برند خود را به کارشناسان موسسه بسپارید و دیگر نگران هیچ موضوعی نباشید . همچنین می توانید از این مقاله بهره مند شوید : مراحل ثبت برند

هزینه ثبت برند در مشهد 

ثبت برند مسئله بسیار مهمی می باشد که برای ادامه حیات یک کسب و کار الزامی است و باید به آن بیشتر توجه شود .  در این راستا هرچقدر هزینه کنید در آینده باعث پیشرفت خواهد شد . پس در انتخاب برند و طراح برند و لوگوی خود باید دقت کافی را به عمل آورید . ثبت برند بسته به نوع آن و تعداد محصولات تحت برند و طبقات مربوط به آن و حجم باکس روزنمه رسمی هزینه متفاوتی خواهد داشت .   اگر مایل به برآورد تمام هزینه های ابتدایی تا انتهایی ثبت برند مشهد خود هستید می توانید در حداقل زمان ممکن به لیست کامل آن دست پیدا کنید تنها کافی است تلفن خود را بردارید و با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به این موسسه رجوع کرده و مطمئن تر در راه رسیدن به اهداف نهایی خود حرکت کنید . 

 موسسه ارزان ثبت مفتخر است که در سال های فعالیت خود در عرصه ثبت برند موفقیت های شایان ذکری را کسب کرده و هم اکنون آماده ارائه خدمات به تمام متقاضیان ثبت برند در مشهد می باشد و به صورت کاملاً حرفه ای در کنار شما عزیزان در راه ثبت برند هم گام خواهد بود . با ما همراه باشید تادرکم ترین زمان و با حداقل تعرفه به اهدافتان در حرفه خود دست پیدا کنید .

ثبت برند در استان خراسان رضوی

  • ثبت برند در نیشابور
  • ثبت برند در قوچان
  • ثبت برند در سبزوار
  • ثبت برند در تربت جام
  • ثبت برند در کاشمر
  • ثبت برند در سرخس
  • ثبت برند در گناباد
  • ثبت برند در چناران
  • ثبت برند در طرقبه

در پایان متذکر می شویم که چنانچه  با هر سوال و مسئله ای در خصوص ثبت برند در مشهد و سایر شهرها برخورد کردید ،می توانید با موسسه حقوقی ثبتی ارزان ثبت  تماس بگیرید و ضمن مشاوره رایگان از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند سریع و آسان در کرمان

تمامی نکات لازم در مورد ثبت برند در کرمان شامل مراحل ثبت و مدارک لازم و نیز هزینه و انواع برند و مالیات مربوط به برند را در این مقاله با ما بخوانید . آگاهی در مورد ثبت برند کرمان با ارزان ثبت

ثبت شرکت در خرم آباد - ثبت شرکتها خرم آباد

اگر تصمیم به ثبت شرکت در خرم آباد گرفته اید حتماً توصیه می کنیم این مقاله را در ارزان ثبت در خصوص ثبت شرکت خرم آباد ابتدا بخوانید.

روال ثبت شرکت در بیرجند- ثبت شرکت ها در بیرجند

با خواندن این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت جای هیچ سوالی در مورد ثبت شرکت در بیرجند برای شما نمی ماند، پس با ما باشید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

همه آنچه باید در مورد ثبت شرکت در ارومیه بدانید

با این مقاله همراه شوید تا همه نکات لازم ثبت شرکت ارومیه من جمله مدارک ثبت شرکت ، هزینه و مراحل ثبت شرکت در ارومیه را کامل بخوانید.

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین

صفر تا صد ثبت شرکت قزوین را شامل مراحل ، مدارک هزینه ثبت و انواع شرکت و سایر نکات لازم را با ما در این مطلب بخوانید.

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

ثبت شرکت سریع در مشهد

ثبت شرکت در مشهد با ارزان ثبت مثل آب خوردن است به سادگی با یک تماس از صفر تا صد ثبت شرکت را برایتان انجام می دهیم . به علاوه ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها را در این مقاله هم با ما بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟