لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت در خرم آباد - ثبت شرکتها خرم آباد


با افزایش تکنولوژی و نفوذ آن در تمامی عرصه های زندگی افراد، نیاز به رقابت محصولات برای رسیدن به برتری میان تولید کنندگان و مطرح شدن میان مصرف کنندگان افزایش یافته است . 
برای ایجاد تحول در زمینه عرضه محصولات یکی از راه ها ثبت شرکت می باشد، تا در حیطه قانون بتوانید با تبلیغات و بازاریابی بیشتر به کار خود ادامه دهید.
با خواندن این مقاله در مورد ثبت شرکت در خرم آباد اطلاعات مفیدی کسب می کنید و باز هم اگر سوالی ماند ارزان ثبت با مشاوره رایگان خود پاسخ گوی سوالات شما می باشد.

اقدامات قبل از ثبت شرکت در خرم آباد

برای ثبت شرکت در خرم آباد باید قبل از اقدام به تاسیس شرکت افرادی همسو را برای شراکت در شرکت برگزینید . در انتخاب شریک باید نهایت دقت را کنید که در آینده دچار مشکل نشوید . این افراد باید فاقد سو پیشینه کیفری باشند. در اقدامات قبل از ثبت شرکت نیز باید نام شرکت را با توجه به قوانین انتخاب نام انتخاب کنید. برای جلوگیری از بروز اشتباه در انجام امور قبل از تاسیس شرکت بهتر است با مشاور و کارشناسی مجرب مشورت کرده و از این راه کسب اطلاع کنید . و یا به صورت کامل و با آسودگی تمام کارهای مربوط به ثبت شرکت خود را در اختیار کارشناسان ثبت شرکت در خرم آباد قرار دهید . موسسه ارزان ثبت با بیش از 10 سال سابقه درخشان و موفق در امر ثبت شرکت ها در کم ترین زمان کارهای ثبت شرکت شما را انجام خواهد داد .

نکته : جهت استعلام نام شرکت قبل از ثبت برا جلوگیری از تکرار آن به سایت : ilenc.ir مراجعه کنید.

ثبت شرکت در خرم آباد  با ارزان ثبت

مدارک لازم برای ثبت شرکت در خرم آباد

1. دو برگه از رونوشت اساسنامه و شرکتنامه مخصوص شرکت که توسط همه اعضا تایید و امضا شده باشد
2. مدارک احراز هویت اعضای شرکت 
3. ارائه جواز از ارگان ها در صورت مجوزی بودن شرکت

مزیت ثبت شرکت در خرم آباد 

افراد با همکاری یکدیگر و با تصمیم برثبت شرکت در خرم آباد از مزایای منحصر به فردی بهره خواهند برد که از جمله آن ها می توان به شرکت در مناقصات یا مزایده های شرکت های بزرگ و مطرح در کشور اشاره کرد. با ثبت شرکت در واقع از اعتبار ویژه ای در میان دیگر افراد در اجتماع بهره می برید . پس اگر هنوز اقدامی برای ثبت شرکت و حرفه خود نکرده اید همین الان زمان آن رسیده که خود را در میان رقبا مطرح و به هدف های مشترک با اعضای شرکت در راه رسیدن به مقصود خود نزدیک تر شوید.

مراحل ثبت شرکت در خرم آباد 

برای شروع ثبت شرکت در خرم آباد کارهای ثبت آنلاین شرکت در خرم آباد را انجام دهید برای انجام این کار تنها باید به سایت اداره املاک و اسناد کشور به نشانی wwww.sherkat.ssaa.ir  وارد شده وبا توجه به مراحل ثبت شرکت اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده کنید . در اولین گام باید نوع شرکت مورد نظر را براساس نوع فعالیت های آینده از بین 7 نوع شرکت های تجاری و یا 2 نوع غیر تجاری انتخاب کنید  . برای کسب اطلاع بیشتر در مورد انواع ثبت شرکت ها در اداره ثبت با موسسه ارزان ثبت تماس گرفته و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند شوید. در گام بعد باید نام های انتخابی برای شرکت را که در همین مقاله در قسمت اقدامات قبل از تاسیس شرکت به آن اشاره شد را وارد کنید . برای این کار باید با مشاوری مجرب در ارتباط بوده زیرا در صورت بروز هر گونه اشتباه دچار مشکلات پیچیده ای خواهید شد. در گام دیگر باید مشخصات اعضا را به طور کامل و با دقت هرچه تمام در سامانه وارد کنید . سپس باید آدرس شرکت اصلی را به همراه کدپستی آن در سایت وارد کنید . بعد از آن باید سمت هرکدام از شرکا را به همراه افراد دارای حق امضا در شرکت مشخص کنید . در مرحله بعدی باید سرمایه اولیه جهت تاسیس شرکت را براساس نوع شرکت منتخب خود مشخص کنید . این مبلغ در مورد بعضی از انواع شرکت ها تنها در سایت وارد می شود و نیازی به پرداخت آن در طول ثبت آنلاین نمی باشد. در مرحله آخر نیز با درج مدارک مربوط به شرکت کارهای ثبت  آنلاین شرکت وبه پایان می رسدو باید تا سه روز منتظر جواب نهایی از طرف کارشناسان اداره ثبت باشید تا تایید و یا رد مدارکتان را در سایت اعلام کنند .
جواب همه سوالات خود را در مورد ثبت شرکت در خرم آباد را از این مقاله بگیرید : پرسش و پاسخ متداول ثبت شرکت

نحوه تنظیم موضوع فعالیت شرکت

 تنظیم موضوع فعالیت شرکت بسیار مهم و اساسی می باشد زیرا بخش اصلی اساسنامه شرکت ها است و اگر با دقت کافی انجام نشود نه فقط در مرحله ثبت شرکت که در آینده نیز برای شرکت مشکل ایجاد می کند. مثلاً اگر یکی از ابعاد فعالیت شرکت مثل مشارکت در مناقصه ، اخذ وام ، شرکت در نمایشگاه و غیره در متن موضوع فعالیت شرکت لحاظ نگردد و بعد از گسترش کار شرکت تمایل به انجام این امور داشته باشید و در اساسنامه قید نشده باشد با مشکل مواجه می شوید. بنارتین جهت تنظیم و طراحی موضوع فعالیت شرکت و نیز اساسنامه شرکت بهتر است از متخصصین ارزان ثبت کمک بخواهید . به علاوه برخی از موضوعات فعالیت شرکت ها ( 23 مورد) نیاز به اخذ مجوز از ادارات ذی صلاح است که پس از تماس با مجتمع ارزان ثبت به شما اعلام می شود که آیا نیاز به این مجوز دارید یا خیر و از چه ارگانی باید مجوز شرکت یا موسسه خود را دریافت نمایید .

هزینه ثبت شرکت در خرم آباد  

این مبالغ بسته به نوع شرکت و موضوع فعالت شرکت متغیر می باشد . هزینه های ثبت شرکت در خرم آباد شامل حق الوکاله وکیل , ابطال تمبر , پست و ... خواهد بود . شما می توانید برای برآورد کامل هزینه های ثبت شرکت در خرم آباد با موسسه ارزان ثبت تماس گرفته و از هزینه های کمتری به نسبت دیگر موسسات ثبتی برای ثبت شرکت خود در خرم آباد بهره ببرید . پس همین الان تلفن خود را برداشته و با شماره تماس های موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا یک گام به اهدافتان نزدیک تر شوید. 

 جهت اطلاع بیشتر از هزینه ثبت شرکت خواندن این مقاله را توصیه می کنیم : تعرفه و هزینه ثبت شرکت

ثبت شرکت در شهرهای لرستان

  •  ثبت شرکت در پل دختر
  • ثبت شرکت در کوهدشت
  • ثبت شرکت در درود
  •  ثبت تغییرات شرکت در الیگودرز
  • ثبت تغییرات شرکت در ازنا
  •  ثبت تغییرات شرکت در بروجرد

ثبت شرکت را در کلیه شهرهای استان لرستان از ارزان ثبت بخواهید، به شما ضمانت می دهیم خاطره خوشی برایتان رقم خواهیم زد. 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

ثبت شرکت در خرم آباد - ثبت شرکتها خرم آباد

اگر تصمیم به ثبت شرکت در خرم آباد گرفته اید حتماً توصیه می کنیم این مقاله را در ارزان ثبت در خصوص ثبت شرکت خرم آباد ابتدا بخوانید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

فواید ثبت برند در ساری

با خواندن این مقاله به فواید قلت برند در ساری ، روش ثبت ، مدت زمان و هزینه ثبت و مدارک موردنیاز پی می برید ، پس با ما باشید .

اهمیت ثبت شرکت در اراک

اهمیت ثبت شرکت در اراک و موارد دیگر مثل مراحل ثبت شرکت اراک و مدارک و هزینه ثبت را در این مقاله ارزان ثبت تا انتها بخوانید.

نحوه ثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان ، انواع شرکت، مدارک و مراحل و هزینه ثبت شرکت کرمان را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟