ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

برند خرم آباد
آیا از چگونگی افزایش قدرت فروش خود در عرصه رقابت با دیگران خبر ندارید؟ از راه های افزایش تقاضا برای محصول و خدمات خود مطلع نیستید؟ بدین منظور و در جهت ثبت برند در خرم آباد می توانید از ارزان ثبت کمک بگیرید.
با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا روش های ثبت برند خرم آباد را در این مقاله به شما ارائه دهیم.
در ابتدا به بحث تعریف برند خواهیم پرداخت.

ثبت برند در خرم آباد چیست؟

برند در واقع طرحی خاص و منحصر یا نامی انحصاری برای محصول یا خدمات که توسط شخص به منظور دستیابی به اهداف برتر برای فروش محصول و خدمات طراحی می شود خواهد بود. برند نشان دهنده خصوصیات بارز و تعریف کننده آن محصول می باشد.
برند ممکن است شامل یک اسم و یا طرحی گرافیکی باشد. ثبت برند برای فرد اجباری نیست ولی اگر توسط مرجع قانونی دستور ثبت آن اعلام شود. باید هرچه سریع تر برای انجام آن اقدام شود.
برای انجام ثبت برند باید از یک فرد متخصص یاری گرفت تا کارها به درستی و با نهایت تخصص انجام گیرد. موسسه ارزان ثبت آماده ارائه خدمات به متقاضیان ثبت برند می باشد. تنها کافی است با مشاوران موسسه تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان به صورت کاملاً رایگان بهره بگیرید.

کدام علائم تجاری در خرم آباد قابل ثبت نیستند ؟

علائم تجاری غیر قابل ثبت عبارتست از:
 • علائم خلاف عرف و شئونات جامعه و اسلام
 • عین یا شبیه پرچم کشورها یا لوگوی سازمان ها و ارگان های دولتی و بین المللی
 • علامتی که مخاطب یا مشتری را گمراه کند و وی این برند را برندی که ازپیش می شناخته اشتباه بگیرد.
 • استفاده از کلماتی مانند انقلاب، اسلام، ایران و …
 • استفاده از نام های مقدمه، مشهوره و مذهبی
ثبت برند
ثبت برند در خرم آباد

مدرک لازم برای ثبت برند در خرم آباد

مدارک مربوط به ثبت برند شامل : مجوز فعالیت از مراجع مربوطه باید به اداره مالکیت صنعتی ارائه شود . گواهی های مربوط به احراز هویت اعضای متقاضی ثبت برند باید به اداره ارائه شود تا ثبت برند به نام شخص یا مدیر عامل شرکت انجام شود. طرح نهایی برند تایید شده و طراحی شده توسط  یا نام تجاری استعلام گرفته شده.
اگر در برند حروف غیر فارسی باشد باید کارت بازرگانی داشته باشید. نامه وکالت جهت انجام ثبت برند در خرم آباد تئسط موسسه ثبتی حقوقی. برای اطلاع از تمامی مدارک و طریقه دریافت مجوزهای لازم از مراکزمرتبط می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید. از تجارب مشوران ثبت برند در خرم آباد جهت انجام امور ثبت برند در این زمینه استفاده کنید و یا به طور کامل تمام امور ثبت برند را به کارشناسان مجرب موسسه سپرده تا در حداقل زمان کارهای ثبت برند شما را به صورت حرفه ای به سرانجام برسانند.

ثبت جهانی برند (ثبت مادرید )

ثبت برند جهانی دارای معاهدات و پروتکل های مختلف است . ایران در خصوص ثبت برند جهانی به معاهده مادرید پیوسته است و ثبت برند بین المللی در ایران ثبت مادرید نام دارد.
برای ثبت برند درهرکدام از کشورهای عضو پروتکل مادرید  نیاز به ثبت در کشور مبدا دارید ، یعنی باید ابتدا ثبت برند در خرم آباد انجام دهید و بعد ثبت برند جهانی ادرید را تقاضا کنید . از طرفی در ثبت مادرید کارهای مربوط به ثبت برند باید در کشور مبدا انجام پذیرد . در توافق نامه مادرید 85 کشور عضو می باشند که ایران نیز جزء کشورهای عضو مادرید است .
برای ثبت در معاهده مادرید باید یک یا چند کشوررا از بین اعضای توافقنامه مادرید به عنوان کشور مبدا برگزید و پس از ثبت برند خود در آن کشورهامی توانید محصولات خود را به آن کشورها هم صادر کرده و به بازارهای جهانی دست پیدا کنیدو نیزدر سطح دنیا مطرح شوید . در این بین باید مدارک به سه زبان فرانسوی,اسپانیایی و انگلیسی ترجمه شود .
برند خرم آباد
ثبت برند در خرم آباد

مراحل ثبت برند در خرم آباد

قبل ازهرکاری می توانید ثبت برند را در سایت اداره ثبت اعلائم تجاری یا مالکیت صنعتی  به نشانی اینترنتی  www.irip.ssaa.ir استعلام کرده و پس از اطمینان از عدم سابقه ثبت رده و در قسمت ثبت مالکیت معنوی مشخصات برند و متقاضی آن را وارد کرده تا این اظهارنامه مورد بررسی قرار گیرد. و برای پیگیری برند و مراحل انجام آن به سایت مراجعه کرده و پیگیری های لازم را انجام دهید.
توصیه می کنیم این مقاله را حتماً مطالعه کنید: برای ثبت برند از کجا شروع کنیم؟
گام بعدی ارائه همه مدارک مربوط به شرکت  یا شخص  ازجمله مجوزهای دریافتی از سازمان های مرتبط می باشد. این مدارک باید به تایید همه بازرسان اداره مالکیت برسد تا بتوانید به گام های بعدی ثبت برند مراجعه کنید.
در صورتی که تایید نهایی از سوی بازرسان برای شما ارسال شود. باید برای آگهی کردن مدارک در روزنامه رسمی آماده شوید و هزینه های آگهی را پرداخت کنید.
یک مهلت 30 روزه برای انجام بقیه مراحل ثبت برند در خرم آباد لازم است تا اگر شخصی به برند شما اعتراضی داشته باشد با ارائه مدارک اعتراض خود را مطرح کند. در صورتی که اعتراضی بر برند مورد نظر وارد نشده باشد می توانید گام بعدی را انجام دهید.
گام بعدی پرداخت هزینه ها برای ثبت در روزنامه رسمی برای نوبت دوم می باشد. که آگهی نهایی ثبت برند خرم آباد را در روزنامه به چاپ برسانید تا مراحل کامل شود.
در آخر نیزباید با در دست داشتن مدرک مورد نظر به اداره ثبت علامت تجاری در تهران مراجعه کرده و اقدام به تشکیل پرونده فیزیکی کنید. در آخر در صورت تایید تمام مدارک گواهی ثبت برند در خرم آباد با اعتبار ده ساله و قابل تمدید و فروش برای شما صادر می شود.

ثبت برند در خرم آباد از طریق اداره ثبت علائم در تهران انجام می شود، بنابراین باید به این شهر سفر کنید اما در صورتی که  ثبت برند را به ارزان ثبت بسپارید. ازسفر به تهران معاف می شوید.

هزینه و تعرفه ثبت برند در خرم آباد

برای تعیین میزان هزینه های ثبت برند در شهر خرم آباد باید به موارد مختلفی توجه شود. که به بعضی از این موارد اشاره خواهد شد. هزینه های مربوط به ثبت برند شامل: هزینه درج دو آگهی در روزنامه که بسته به حجم آن متغیر است. هزینه حق الثبت برند که با افزایش محصول و طبقه افزایش می یابد و حق الوکاله وکیل موسسه ثبت برند
برای و آگاهی بیشتر در مورد هزینه ها می توانید با دپارتمان مالی  موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید. تا مشاوران موسسه تمام هزینه های مربوط به ثبت برند خرم آباد شما را با در نظر گرفتن همه جوانب و تعرفه های به روز تخمین زده و به شما اعلام کنند.

زمان ثبت برند در خرم آباد

حدوداً بین 35 الی 45 روز روند ثبت برند در خرم آباد به طول خواهد انجامید. البته رسیدگی امور مالکیت صنعتی برای تمامی استان ها از طریق سایت مالکیت صنعتی امکان پذیر است و به دلیل حجم پرونده ها این زمان تقریبی اعلام می شود. در صورتی که تایید ثبت انجام شود ظرف دو ماه می توانید گواهی نامه ثبت برند را دریافت کنید. بنابراین اگر در کمترین زمان می خواهید برندی داشته باشید بهتر است درخواست ثبت چند برند را ارسال کنید تا طی کمترین زمان گواهی ثبت برند دریافت کنید.

ثبت خدمات مالکیت صنعتی در خرم آباد

از آنجایی که سازمان ملبکیت صنعتی نهادی وابسته به سازمان ثبت است ما در طی اقدامات مختلف این سازمان تبدیل به نهادی با واحد مستقل در استان تهران می باشد. خدمات ثبتی اعم از اختراع، طرح صنعتی، برند و علائم تجاری را به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق سایت رسمی سازمان ارائه می دهد. تمامی مراحل در سازمان مالکیت صنعتی غیر حضوری است و شما نیاز به مراجعه به اداره ثبت مالکیت صنعتی در استان تهران ندارید.

طریقه ثبت اختراع و طرح صنعتی در خرم آباد

همه خدمات مالکیت صنعتی از طریق اظهارنامه های مخصوصی که این سازمان در سایت رسمی خود تعریف کرده است ارائه می شود. برای اختراع باید ادعا نامه توصیف نامه ای ارائه شود و برای ثبت طرح صنعتی تنها ارائه یک ادعا نامه کافی است. کارشناسان بعد از بررسی اظهارنامه های ارسالی آگهی ثبت صادر می کنند که متقاضی موظف است حداکثر تا ظرف یک ماه اقدام به انتشار آگهی صادر شده در روزنامه رسمی نماید. بعد از پرداخت هزینه ها و ارائه اصل مدارک به سازمان گواهی نامه  ثبتی معتبر صادر می شود.

ثبت برند در استان لرستان

 • ثبت برند در پل دختر
 • ثبت برند در کوهدشت
 • ثبت برند در درود
 • ثبت برند در الیگودرز
 • ثبت برند در ازنا
 • ثبت برند در بروجرد

در انتها باید به رزومه موفق مجموعه ثبتی ارزان ثبت در امر ثبت برند اشاره کرد که با آسودگی خاطر می توانید مسائل و کارهای مربوط به ثبت برند خرم آباد را به آن ها بسپارید تا به صورت حرفه ای ثبت برند شما را ارزان و با بازدهی بالا برای شما انجام دهند.

ثبت برند ارزان را با ارزان ثبت تجربه کنید.
به این مقاله امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :