راهنمای ثبت شرکت در خرم آباد

راهنمای ثبت شرکت در خرم آباد
با خواندن این مقاله در مورد ثبت شرکت در خرم آباد اطلاعات مفیدی کسب می کنید و باز هم اگر سوالی ماند ارزان ثبت با مشاوره رایگان خود پاسخ گوی سوالات شما می باشد.
با افزایش تکنولوژی و نفوذ آن در تمامی عرصه های زندگی افراد، نیاز به رقابت محصولات برای رسیدن به برتری میان تولید کنندگان و مطرح شدن میان مصرف کنندگان افزایش یافته است.
برای ایجاد تحول در زمینه عرضه محصولات یکی از راه ها ثبت شرکت می باشد، تا در حیطه قانون بتوانید با تبلیغات و بازاریابی بیشتر به کار خود ادامه دهید.

اقدامات قبل از ثبت شرکت در خرم آباد

برای ثبت شرکت در خرم آباد باید قبل از اقدام به تاسیس شرکت افرادی همسو را برای شراکت در شرکت برگزینید. در انتخاب شریک باید نهایت دقت را کنید که در آینده دچار مشکل نشوید.
این افراد باید فاقد سو پیشینه کیفری باشند. در اقدامات قبل از ثبت شرکت نیز باید نام شرکت را با توجه به قوانین انتخاب نام انتخاب کنید. برای جلوگیری از بروز اشتباه در انجام امور قبل از تاسیس شرکت بهتر است با مشاور و کارشناسی مجرب مشورت کرده و از این راه کسب اطلاع کنید یا به صورت کامل و با آسودگی تمام کارهای مربوط به ثبت شرکت خود را در اختیار کارشناسان ثبت شرکت در خرم آباد قرار دهید.
موسسه ارزان ثبت با بیش از 10 سال سابقه درخشان و موفق در امر ثبت شرکت ها در کم ترین زمان کارهای ثبت شرکت شما را انجام خواهد داد.

نکته : جهت استعلام نام شرکت قبل از ثبت برا جلوگیری از تکرار آن به سایت: ilenc.ir مراجعه کنید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در خرم آباد

1. دو برگه از رونوشت اساسنامه و شرکتنامه مخصوص شرکت که توسط همه اعضا تایید و امضا شده باشد
2. مدارک احراز هویت اعضای شرکت
3. ارائه جواز از ارگان ها در صورت مجوزی بودن شرکت

مراحل ثبت شرکت در خرم آباد

برای شروع ثبت شرکت در خرم آباد کارهای ثبت آنلاین شرکت در خرم آباد را انجام دهید. جهت انجام این کار تنها باید به سایت اداره املاک و اسناد کشور به نشانی wwww.sherkat.ssaa.ir  وارد شده و با توجه به مراحل ثبت شرکت اقدام به وارد کردن اطلاعات خواسته شده کنید. در اولین گام باید نوع شرکت مورد نظر را براساس نوع فعالیت های آینده از بین 7 نوع شرکت های تجاری و یا 2 نوع غیر تجاری انتخاب کنید.
برای کسب اطلاع بیشتر در مورد انواع ثبت شرکت ها در اداره ثبت با موسسه ارزان ثبت تماس گرفته و از مشاوره تخصصی کارشناسان بهره مند شوید. در گام بعد باید نام های انتخابی برای شرکت را که در همین مقاله در قسمت اقدامات قبل از تاسیس شرکت به آن اشاره شد را وارد کنید. برای این کار باید با مشاوری مجرب در ارتباط بوده زیرا در صورت بروز هر گونه اشتباه دچار مشکلات پیچیده ای خواهید شد.
در گام دیگر باید مشخصات اعضا را به طور کامل و با دقت هرچه تمام در سامانه وارد کنید. سپس باید آدرس شرکت اصلی را به همراه کدپستی آن در سایت وارد کنید. بعد از آن باید سمت هرکدام از شرکا را به همراه افراد دارای حق امضا در شرکت مشخص کنید.
در مرحله بعدی باید سرمایه اولیه جهت تاسیس شرکت را براساس نوع شرکت منتخب خود مشخص کنید. این مبلغ در مورد بعضی از انواع شرکت ها تنها در سایت وارد می شود و نیازی به پرداخت آن در طول ثبت آنلاین نمی باشد.
در مرحله آخر نیز با درج مدارک مربوط به شرکت کارهای ثبت  آنلاین شرکت و به پایان می رسدو باید تا سه روز منتظر جواب نهایی از طرف کارشناسان اداره ثبت باشید تا تایید و یا رد مدارکتان را در سایت اعلام کنند.

هزینه و زمان ثبت شرکت در خرم آباد

این مبالغ بسته به نوع شرکت و موضوع فعالت شرکت متغیر می باشد. هزینه های ثبت شرکت در خرم آباد شامل حق الوکاله وکیل, ابطال تمبر, پست و غیره خواهد بود. هر شرکت تجارری با توجه به نوع شرکتیی که ثبت می کند بر حسب تکمیل بودن مدارک طی 14 روز کاری می توانند گواهی ثبت شرکت خود را دریافت کنند.

مزیت ثبت شرکت در خرم آباد

افراد با همکاری یکدیگر و با تصمیم برثبت شرکت در خرم آباد از مزایای منحصر به فردی بهره خواهند برد که از جمله آن ها می توان به شرکت در مناقصات یا مزایده های شرکت های بزرگ و مطرح در کشور اشاره کرد. با ثبت شرکت در واقع از اعتبار ویژه ای در میان دیگر افراد در اجتماع بهره می برید.
پس اگر هنوز اقدامی برای ثبت شرکت و حرفه خود نکرده اید همین الان زمان آن رسیده که خود را در میان رقبا مطرح و به هدف های مشترک با اعضای شرکت در راه رسیدن به مقصود خود نزدیک تر شوید.

ثبت شرکت سهامی خاص در خرم آباد

شرکت سهامی خاص یکی از معتبر ترین شرکت های تجاری است زیرا اعضاء در این شرکت دارنده سهام هستند. هر یک به میزان سهامی که در شرکت دارد در سود و زیان شرکت مسئولیت دارد. ثبت شرکت سهامی خاص حداقل باید با سه سهامدار و سه هیئت مدیره با سک میلیون ریال سرمایه که 35 درصد از سرمایه آن باید در حساب شرکت قرار گیرد تاسیس می شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در خرم آباد

شرکت با مسئولیت محدود از مهمترین شرکت ها برای فعالیت های تاره تشکیل شده یا بنگاه های تاره تاسیس است. زیرا این مجموعه ها به واسطه شروع تازه ممکن است متضرر شوند. حد ضرر در شرکت های با مسئولیت محدود برای این اشخاص بسیار کمتر است.
برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در قانون تجارت حداقل وجود دو شریک الزامی است که با تعیین سرمایه اولیه که تماماً قبل از ثبت به مدیر عامل تسلیم می شود می توانند این شرکت را ثبت کنند.

ثبت موسسه غیر تجاری در خرم آباد

موسسات غیر تجاری را می توان به دو نوع انتفاعی و غیر انتفاعی تقسیم کرد. عمدتاً شرکت های غیر انتفاعی معاف از مالیات هستند و برای ثبت باید مجوز از سازمان های زیر مجموع دریافت کنند. اما موسسات انتفاعی به جهت کسب سود و درآمد در بیشتر موضوعات قابل ثبت هستند و منافع اعضاء را دنبال می کنند. هر یک از موسسات غیر تجاری با توجه به فعالیت خاصی که دارند حداقل با دو شریک و سرمایه تعیین شده قابل ثبت می باشند.
ثبت شرکت سریع
ثبت شرکت در خرم آباد فوری

ثبت شرکت خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی در خرم آباد

موضوع در ثبت شرکت بسیار دارای اهمیت است. همه شرکت ها با موضوعاتی ثبت می شوند که اعضاء می خواهند راهبرد فعالیت شرکت در مسیر فعالیت های تعریف شده باشد. هرگاه شرکت ارائه دهنده خدمات عمومی یا خدمات خاصی باشد ثبت شرکت خدماتی انجام می شود.

در صورتی که شرکت در امور فنی مهندسی قرار باشد فعالیت داشته باشد یا قصد فعالیت در انواع شرکت های مشارکتی را داشته باشد لازم است اقدام به ثثبت شرکت پیمانکاری نماید.

قوانین تجاری در بخش امور بازرگانی دو نوع شرکت بازرگانی معرفی می کند. اول شرکت هایی که نوعاً بازرگانی هستند حتی اگر فعالیت بازرگانی نداشته باشند. مثل شرکت سهامی خاص، دوم شرکت هایی که در موضوعات واردات و صادارت، ترخیص کالا از گمرک، خرید و فروش و داد و ستد به ثبت می رسند.

جواب همه سوالات خود را در مورد ثبت شرکت در خرم آباد را از این مقاله بگیرید: پرسش و پاسخ متداول ثبت شرکت

نحوه تنظیم موضوع فعالیت شرکت در خرم آباد

تنظیم موضوع فعالیت شرکت بسیار مهم و اساسی می باشد؛ زیرا بخش اصلی اساسنامه شرکت است. اگر با دقت کافی اساسنامه تنظیم نشود نه فقط در مرحله ثبت شرکت که در آینده ممکن است به اختلافات ما بین شرکاء بر بخورید.

مثلاً اگر یکی از ابعاد فعالیت شرکت مثل مشارکت در مناقصه، اخذ وام، شرکت در نمایشگاه و غیره در متن موضوع فعالیت شرکت لحاظ نگردد. بعد از گسترش کار شرکت تمایل به انجام این امور داشته باشید. در اساسنامه قید نشده باشد با مشکل مواجه می شوید. بنابراین جهت تنظیم و طراحی موضوع فعالیت شرکت و نیز اساسنامه شرکت بهتر است از متخصصین ارزان ثبت کمک بخواهید.

به علاوه برخی از موضوعات فعالیت شرکت ها ( 23 مورد) نیاز به اخذ مجوز از ادارات ذی صلاح است که پس از تماس با مجتمع ارزان ثبت به شما اعلام می شود که آیا نیاز به این مجوز دارید یا خیر و از چه ارگانی باید مجوز شرکت یا موسسه خود را دریافت نمایید.

آدرس اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در خرم آباد

پست مدارک ثبت شرکت در خرم آباد به نشانی: خیابان ۱۳ متری، بلوار شهید فرشاد شفیع پور، خیابان ۶۷ متری شهید چمران، خیابان شهید جهان آرا انجام می شود.

واحد های ثبت شرکت در شهرهای لرستان

  •  ثبت شرکت در پل دختر
  • ثبت شرکت در کوهدشت
  • ثبت شرکت در درود
  •  ثبت تغییرات شرکت در الیگودرز
  • ثبت تغییرات شرکت در ازنا
  •  ثبت تغییرات شرکت در بروجرد
شما می توانید برای برآورد کامل هزینه های ثبت شرکت در خرم آباد با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و ارزان‌ترین تعرفه ثبتی را بپردازید. پس همین الان تلفن خود را برداشته و با شماره تماس های موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا یک گام به اهدافتان نزدیک تر شوید.

ثبت شرکت را در کلیه شهرهای استان لرستان از ارزان ثبت بخواهید، به شما ضمانت می دهیم خاطره خوشی برایتان رقم خواهیم زد.

به این مقاله امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :