لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت شرکت در سنندج از ابتدا تا انتها


اگر در فکر ثبت شرکت در سنندج هستید تا از این طریق در راه رسیدن به اهداف شرکت گام موثری برداشته باشید بهترین گزینه برای سپردن امور ثبتی خودو تحقق اهدافتان موسسه ارزان ثبت خواهد بود . زیرا موسسه ارزان ثبت با پشتوانه سابقه درخشان خود در انجام تمام مراحل ثبت شرکت ها در مدت زمانی کم و نیز با صرف هزینه کمتری شرکت شما را در سنندج به ثبت خواهند رساند. 
تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا نکات مهمی ازجمله مدارک لازم ثبت شرکت در سنندج تا مراحل انجام آن در اختیار شما قرار دهیم. در هرکدام از قسمت ها اگر سوالی در زمینه ثبت شرکت ها داشتید تنها کافی است با موسسه ارزان ثبت تماس گرفته و از مشاوران مجرب ما مشاوره بگیرید .

مزایای ثبت شرکت در سنندج به شرح زیر می باشد 

افرادی که دارای اهداف بلند مدت می باشند این نکته را خواهند دانست که برای انجام فعالیت های تجاری خود باید در سایه قوانین عمل کنند و این کار تنها با ثبت حرفه خود امکان پذیر خواهد شد. با ثبت شرکت از مزایای زیادی بهره خواهید برد که از جمله آن ها می توان به امکان حضور در مناقصات و یا مزایدات شرکت های مطرح اشاره کرد . از دیگر مزایای ثبت شرکت می توان به اعتماد هرچه بیشتر مردم به شرکتثبت شده نام برد .  در ادامه شما را دعوت به خواندن این مقاله می کنیم : چرا ثبت شرکت ؟ 

مسئول ثبت شرکت کدام نهاد است ؟

اداره ثبت شرکت ها که در هر استان و شهرهای بزرگ آن دارای دوائر می باشد، مسئولیت ثبت شرکت را بر عهده دارد. اداره ثبت شرکت زیر نظر اداره ثبت اسناد و املاک و وابسته به قوه قضائیه کشور می باشد و ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت و سایر امور مربوط به ثبت شرکتها را بر عهده دارد، من جمله تعیین نام شرکت یا ثبت شعب شرکتها. ثبت شرکت در سنندج نیز بر عهده اداره ثبت شرکت های سنندج می باشد و مدارک ثبتی شرکت خود را در مرحله آخر باید حضوراً از این اداره دریافت نمایید. 

انواع شرکت های قابل ثبت در سنندج

برای ثبت شرکت در کشور باید به قوانین ثبت شرکت ها توجه کرد . شرکت ها براساس نوع فعالیت به دو نوع تجاری و غیرتجاری تقسیم می شوند .شرکت هایی که فعالیت آنها براساس تجارت باشد را شرکت های تجاری و شرکت هایی که فعالیتشان برطبق خدمات رسانی باشد را موسسات غیرتجاری می نامند.  با تکیه بر ماده 20 قوانین حاکم بر تجارت شرکت های تجاری به 7 دسته طبقه بندی می شوند که براساس فعالیت آتی شرکت و اهداف اعضا با یکدیگر متفاوت خواهند بود . موسسات غیرتجاری نیز دارای دو نوع می باشند. در ادامه این مقاله در مورد انواع شرکت های تجاری و غیرتجاری صحبت خواهد شد . 

نکته : در لینک این مقاله تفاوت شرکت تجاری و موسسه غیر تجاری را بخوانید.

انواع شرکت های تجاری

 • شرکت با مسئولیت محدود 
 • شرکت نسبی 
 • شرکت تضامنی
 • شرکت سهامی عام
 • شرکت سهامی خاص 
 • شرکت تعاونی
 • شرکت های مختلط
انواع موسسات غیرتجاری
 • انتفاعی 
 • غیرانتفاعی
شرکت های تجاری که امروزه افراد زیادی در پی ثبت شرکت خود در این حیطه هستند بیشتر از نوع با مسئولیت محدود و سهامی می باشند . 
ثبت شرکت در سنندج با ارزان ثبت

ویژگی های شرکت با مسئولیت محدود 

برای تاسیس شرکت از نوع مسئولیت محدود به حداقل یک میلیون ریال سرمایه ابتدای تاسیس نیاز خواهد بود . شرکت های با مسئولیت محدود دارای حداقل 2شریک خواهند بود که هر کدام از آن ها برمبنای سرمایه ای که به شرکت وارد کرده اند در سود و زیان شریک و دارای مسئولیت می باشند . بدین ترتیب اگر شرکت سرمایه ای کمتر ازبدهی به طلبکاران شرکت داشته باشد شرکا فقط به میزان سهم خود در شرکت مسئول در پرداخت بدهی ها را دارند نه بیشتر.

ویژگی شرکت های سهامی

موضوع فعالیت این شرکت ها نیز بازرگانی و تجارت می باشد .این نوع از شرکت ها شامل سهامی عام و خاص هستند وهمانند شرکت با مسئولیت محدود افراد در این شرکت ها بر طبق سرمایه وارده مسئولیت دارند . فرق اساسی شرکت های سهامی عام با سهامی خاص در نوع تامین سرمایه می باشد . بدین گونه که در شرکت های سهامی عام سرمایه و به افراد در خارج شرکت به فروش می رسد و تادیه سرمایه از این طریق انجام می شود . ولی در سهامی خاص سرمایه از طریق اعضای درون شرکت تامین می شود . هر دو شرکت برای ثبت به 5 عضو نیاز دارند.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در سنندج

 1. رونوشت از برگه احراز هویت اعضای شرکت که مشمول کپی شناسنامه و کارت ملی می شود
 2. مدارک ثبت شرکت در دو نسخه
 3. گواهی ثبت نام سامانه و تایید اسم شرکت

گام به گام با موسسه ارزان ثبت برای ثبت شرکت در سنندج

ثبت آنلاین شرکت در سنندج دارای مراحل های مختلفی می باشدکه در صورت تخصص کافی نداشتن در انجام صحیح آن ها دچار مشکل خواهید شد . بهترین راه برای انجام صحیح و به موقع امور سپردن کارها به یک کارشناس خبرهدر این زمینه می باشد . کارشناسان ثبت شرکت در موسسه ارزان ثبت به صورت حرفه ای وبا کمترین هزینه اقدام به ثبت شرکت سنندج شما خواهند کرد و تنها حضور شما از ابتدای مراحل تا پایان یکبار نیاز است و بعد آن دیگر مراحل ثبت شرکت شما بر طبق قوانین و در کمترین زمان انجام خواهد پذیرفت . با ورود به سایت اداره ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی الکترونیکی sherkat.ssaa.ir  آغاز به انجام مراحل ثبت شرکت خود خواهید کرد. در گام نخست نوع شرکت خود را در سایت وارد می کنید . این موضوع باید از قبل با تمام اعضا تصمیم گیری شود . تعیین نوع شرکت باید براساس 7 نوع شرکت تجاری ویا 2 نوع غیرتجاری لحاظ شود . درگام بعدی باید مشخصات شرکت اصلی که شامل نشانی و کدپستی شرکت می باشد را واردکنید . بعد از آن برطبق اولویت چند نام برای شرکت انتخاب می کنید که باید برپایه قوانین انتخاب نام برایشرکت که در اداره ثبت تایید شده انتخاب شده باشد . برای پرهیز از اشتباه در نام منتخبی بهتر است با مشاوران ارزان ثبت تماس بگیرید تا به طور تخصصی نام مناسب برای شرکت شما برگزینند. در گام دیگر مشخصات کامل همه اعضای شرکت را درج می کنید . سپس سمت و مسئولیت هریک از شرکا را در یک متن حقوقی با نام اساسنامه شرکت در سایت وارد می کنید . بعد از درج موارد قبلی باید اساسنامه شرکت و شرکتنامه و اظهارنامه را به شکل یک آگهی در روزنامه رسمی کشور به چاپ برسانید . حداقل مدت برای انجام ثبت شرکت معمولا بین 15 تا 20روز خواهد بود. با انجام مراحل ثبت شرکت آنلاین سنندج بعد از 3 روز کاری و با بررسی کارشناسان ثبت شرکت برای شما نامه ای با موضوع تایید و یا رد مدارکتان ارسال خواهد شد. 

هزینه ثبت شرکت در سنندج 

مسائلی چون باطل کردن تمبر وحق الزحمه وکیل و همی نطور نوع شرکت ثبت شده  بر مبلغ هزینه های ثبت شرکت در سنندج تاثیرات بسزایی خواهد گذاشت . برای کسب اطلاعات کافی از هزینه های صفر تا صد ثبت شرکت در سنندج با شماره های موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به موسسه مراجعه کرده تا لیست هزینه های کامل برای ثبت شرکتتان را به شکل تخصصی در اختیارتان قرار دهند .

 ثبت شرکت در شهرهای استان کردستان

 •  ثبت شرکت در مریوان
 •  ثبت شرکت در بانه
 •  ثبت شرکت در سقز
 •  ثبت شرکت در قروه
 •  ثبت شرکت در بیجار
 •  ثبت شرکت در کامیاران
 •  ثبت شرکت در دیواندره
 •  ثبت شرکت در سروآباد
برای ثبت شرکت  در  کلیه شهرهای استان کردستان و نیز سایر امور ثبتی حتماً با مشاوران ارزان ثبت در تماس باشید تا بهترین  فرایند ثبتی را تجربه کنید. ضمانت ما رضایت شماست.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟

اگر نمی دانید ثبت برند شیراز را از کجا آغاز کنید ما در این مقاله به شما می گوییم . در خصوص مراحل ، مدارک ، هزینه ، انواع ثبت برند و طبقات آن ، علائم ممنوع و مدت زمان ثبت برند هم توضیحات کامل و شفافی ارائه می دهیم.

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

ثبت برند در یزد قدم به قدم

قدم به قدم ثبت برند یزد را در کنار مدارک ، هزینه مراحل و سایرموارد مرتبط را در مطلب حاضر که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت فراوان برای شما نگاشته حتماً بخوانید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

لزوم ثبت برند در کرمانشاه

مدارک ، مراحل و هزینه ثبت برند در کرمانشاه و بقیه شهرهای این استان را به همراه شرایط انتخاب نام برند، فواید ثبت علامت تجاری در کرمانشاه و غیره را در این مطلب بجویید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

ثبت شرکت در سنندج از ابتدا تا انتها

ثبت شرکت در سنندج را به طور کامل و از ابتدا تا انتها را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید تا جواب همه سوالاتتان را بگیرید.

بهترین ثبت شرکت در اهواز

با ارزان ثبت در مورد مراحل ، مدارک ، هزینه ها و هر آنچه در مورد ثبت شرکت در اهواز نیاز دارید را در این مقاله بخوانید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟