شرایط ثبت برند در سنندج

به منظور افزایش و جلب مشتری ثبت برند را انجام دهید. ثبت برند در سنندج یک مسئله مهم می باشد. که باید از طریق افراد متخصص مراحل ثبت برند انجام شود. یکی از مسائلی که در زمان برندسازی باید به آن توجه کرد طبقه بندی های مربوط به فعالیت های برند مورد نظر می باشد. ما نکات و شروط ثبت برند در سنندج را در ادامه برای شما بازگو می کنیم.

ثبت برند در سنندج فوری

با افزایش تکنولوژی در همه موارد و در مسائل مختلف افرادی که قصد ارائه محصول و خدمات خود را دارند. با وجود برند های مطرح مانند دیجی کالا اسنپ و غیره که خدمات به افراد جامعه ارائه می دهند باید جهت اخذ برند و برندینگ اقدام کنند.

ثبت برند در ادامه حیات یک کسب و کار بسیار مهم می باشد که باید به آن توجه ویژه ای کرد. برند را از 2 روش می توان دریافت کرد. در روش اول توسط متقاضی تمام کارها انجام می شود که با توجه به دشوار بودن مراحل ثبت برند در سنندج پیشنهاد می شود برای انجام ثبت برند سنندج به تنهایی اقدام نکنید.

روش دوم و مطمئن ترین راه برای ثبت برند اتخاذ یک وکیل برای انجام امور ثبت برند می باشد. شما با مراجعه به موسسه ارزان ثبت می توانید امور مربوط به ثبت برند خود را به متخصصان و کارشناسان ثبت برند موسسه واگذار کرده و با در اختیار گذاشتن مدارک و مجوزهای لازم به کارشناسان خود را از انجام مراحل ثبت برند آسوده کنید

ثبت برند در سنندج
برندسازی فوری

طبقه بندی ثبت برند در سنندج

در طبقه بندی های ثبت برند بسته به نوع فعالیت مجموعه و شرکت , باید برند موردنظر را ثبت کرد. به عنوان مثال برای ثبت برند نامی نو باید درطبقه مواد غذایی اقدام به ثبت برند خود کنید. این برند با مدنظر قرار دادن ویژگی های مربوط به محصول خود توانسته در طی سال ها فعالیت در زمینه تولید مواد غذایی خود را بین مشتریان مطرح کند. امروزه این برند را اکثر افراد در جامعه به رسمیت می شناسند. شما هم می توانید با ثبت برند سنندج روزی در همین جایگاه قرار بگیرید. این کار را می توانید به یک متخصص در امور ثبت برند مثل ثبت برند ارزان ثبت بسپارید.

مدارک ثبت برند در سنندج

ثبت برند به دوروش حقیقی و حقوقی انجام می گیرد و در زمان ارائه مدارک باید به روش ثبت آن دقت شود.

مدارک لازم برای ثبت برند به صورت حقیقی شامل ارائه مدارک شناسایی متقاضی، تسلیم طرح و نام نهایی برند مورد نظر و ارائه اظهارنامه های مربوط به برند وکالت نامه و کارت بازرگانی برای برند غیر فارسیو مجوزمثل جواز کسب می باشد.

مدارک لازم برای ثبت برند به صورت حقوقی مشمول برند نهایی و تایید شده، مدارک هویت آخرین مدیرعامل شرکت وهم چنین و مجوز برای ثبت برند، مدارک ثبتی و آگهی های تاسیس و تغییرات شرکت، کارت بازرگانی برای برند لاتین  از می باشد.

شروط ثبت برند در سنندج

هرفردی که اقدام به فعالیت بر طبق اصول و شئونات اسلامی در جامعه می کند می تواند برند مخصوص به خود را داشته باشد. بر اساس فعالیت های خود درحال یا آینده برند و یا لوگوی مد نظر خود را ثبت کند.

بدین منظور باید مواردی را در راه ثبت برند رعایت کنند که از مهم ترین آن ها می توان به اجتناب جهت استفاده از نام ها و برندهای تکراری اشاره کرد.  داشتن 18 سال تمام شرط دیگر ثبت برند در سنندج است. اخذ جواز فعالیت برای اقدام به ثبت برند سنندج ضروری است. پیش از ثبت برند جهت استعلام برند به منظور اطمینان از عدم سابقه ثبت و تکرار و تشابه برند ضروری است.

همچنین می توانید با موسسه ارزان ثبت در ارتباط باشید تا کارشناسان ثبت برند و شرکت تمامی کارهای ثبت برند شما را از ابتدا تا انتها به صورت حرفه ای به سرانجام برسانند.

اظهار نامه برند چیست؟

به هنگام ثبت علائم تجاری در سایت اداره مالکیت صنعتی باید اظهارنامه ثبت برند را به شکل آنلاین پرکنید. با ثبت آن در سامانه آن را در معرض بررسی کارشناسان اداره ثبت علائم تجاری قرار دهید.

در حقیقت ثبت اظهارنامه برند اولین و مهم ترین مرحله از مراحل ثبت برند و علامت تجاری می باشد. خلاصه مشخصات متقاضی ثبت برند اعم از شخص یا شرکت و فعالیت مربوطه و محصولات و طبقات و بند مورد نظر شامل نام تجاری یا لوگو در اظهارنامه قید می شود. خلاصه اظهارنامه است که در دو نوبت آگهی روزنامه ثبت برند چاپ می گردد.

اهمیت تنظیم درست اظهارنامه بسیار مهم است زیرا هر نوع نقصی در آن منجر به رد برند و اتلاف وقت و هزینه می گردد. زیرا باید مراحل ثبت برند در سنندج را از نو انجام داد.

ثبت برند در سنندج
ثبت آسان برند در سنندج

گام به گام مراحل ثبت برند در سنندج

• درابتدا به سامانه اداره ثبت وارد شده و در قسمت مالکیت معنوی اقدام به ثبت نام کرده و مشخصات متقاضی ثبت برند را در آن ثبت می کنید.

• نام برند را به همراه طرح نهایی در سایت وارد می کنید.

• با اتخاذ مدارک و مجوزهای لازم از ادارات و مراجع مرتبط آن ها را در سایت وارد کرده تا توسط بازرسان اداره بررسی شوند و در صورت فقدان ایرادات آن را تایید کنند.

• با پرداخت هزینه درج آگهی و صرف مدت زمان 30 روزه جهت عدم و یا اعتراض به برند مورد نظر مرحله چهارم ثبت برند را انجام خواهید داد.

• زمانی که اعتراضی به برند موردنظر وارد نشد برای دومین بار آن را در روزنامه به چاپ می رسانید.

• به اداره ثبت مراجعه کرده و تشکیل پرونده فیزیکی می دهید.

• و در نهایت گواهی ثبت برند در سنندج را دریافت می کنید.

به منظور دستیابی آسان به ثبت برند در سنندج و در حداقل زمان ممکن بهتر است با مشاوران موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در تماس باشید. تا به صورت حرفه ای امور ثبت برندتان را انجام دهند.

هزینه و زمان ثبت برند در سنندج

با در نظر گرفتن تعرفه های متغیر ثبت برند در سنندج باید به مواردی از قبیل هزینه های درج آگهی و تعداد محصولات و حق الوکاله و نوع  ثبت برند مورد نظر، توجه شود. تعرفه های ثبت برند را کارشناس ثبت می تواند برآورد کند. به اطلاع متقاضیان ثبت برند برساند. موسسه ارزان ثبت با داشتن کارشناسان متخصص در انجام امور ثبت برند آماده همیاری متقاضیان در امر ثبت برند در سنندج می باشد.

یکی از مهمترین دغدغه های متقاضیان ثبت برند زمان دقیق ثبت برند در سنندج است. از آنجایی که بررسی در خصوص ثبت برند در استان تهران و در مالکیت صنعتی انجام می شود و درخواست ها اینترنتی ارسال می شود. بررسی ثبت برند نیز بر اساس نوبت رسیدگی است به طور میانگین رسیدگی در خصوص ثبت برند حدود 35 الی 45 روز کاری زمان خواهد برد.

خدمات اصلی در مالکیت صنعتی  در سنندج

اداره مالکیت صنعتی به عنوان واحد حمایت مالکیت صنعتی برای رسیدگی و امور اجریی قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری ایجاد شده است. به موجب همین قانون وظیفه سازمان مالکیت صنعتی بررسی و ثبت اختراع، طرح صنعتی و علائم تجاری است. همچنین سازمان مالکیت صنعتی در خصوص ثبت بین المللی به موجب معاده سازمان وای پو در پاریس نیز صلاحیت رسیدگی دارد.

ثبت اختراع در سنندج

اختراع پدیده ای نو ظهور از ذهن مخترع است. مخترعین زمانی می توانند از حمایت مالکیت صنعتی در این خصوص استفاده کنند که گواهی نامه ثبت اختراع دریافت کرده باشند. ثبت اختراع در سنندج با ارائه مدارک و مستندات اختراع و مدارک مخترع و تنظیم ادعا نامه و توصیف نامه اختراع قابل ثبت می باشد. برای ثبت نیز باید اظهارنامه الکترونیکی در سایت مالکیت صنعتی تکمیل کنید.

ثبت طرح صنعتی در سنندج

طرح صنعتی نوعی دیگر از پدیده نو ظهور  توسط طراح در ظاهر کالا است. طرح صنعتی نباید مشابه طرح های ایجاد شده باشد. برای ثبت طرح صنعتی باید اظهارنامه طرح صنعتی دریافت و تکمیل نمایید. این اظهارنامه الکترونیکی است و از سایت مالکیت صنعتی می توانید آن را دریافت کنید بعد از تکمیل اظهارنامه از طریق کارتابلی که ایجاد گرده اید آن را ثبت می کنید تا کارشناسان مالکیت صنعتی بعد از بررسی در صورت قابل ثبت بودن تاییدیه آگهی آن را صادر کنند.

نام های مترادف با ثبت برند در سنندج

 • ثبت علامت تجاری
 • ثبت آرم تجاری
 • ثبت لوگو
 • ثبت نام تجاری
 • ثت نشان تجاری
 • ثبت اسم تجاری
ثبت برند در استان کردستان
 • ثبت برند در مریوان
 • ثبت برند در بانه
 • ثبت برند در سقز
 • ثبت برند در قروه
 • ثبت برند در بیجار
 • ثبت برند در کامیاران
 • ثبت برند در دیواندره
 • ثبت برند در سروآباد

ثبت برند در سنندج و شهرهای دیگر استان کردستان را از ارزان ثبت بخواهید تا خاطره ای دلنشین برایتان بسازیم.

به این مقاله امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :