لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

شرایط ثبت برند در سنندج


با افزایش تکنولوژی در همه موارد و در مسائل مختلف افرادی که قصد ارائه محصول و خدمات خود را دارند  و با وجود برند های مطرح مانند دیجی کالا , اسنپ و غیره که خدمات به افراد جامعه ارائه می دهند باید جهت اخذ برند و برندینگ اقدام کنند . به منظور افزایش و جلب مشتری ثبت برند را انجام دهید . ثبت برند در سنندج یک مسئله مهم می باشد که باید از طریق افراد متخصص مراحل ثبت برند انجام شود . یکی از مسائلی که در زمان برندسازی باید به آن توجه کرد طبقه بندی های مربوط به فعالیت های برند مورد نظر می باشد .

در طبقه بندی های ثبت برند بسته به نوع فعالیت مجموعه و شرکت , باید برند موردنظر را ثبت کرد . به عنوان مثال برای ثبت برند نامی نو باید درطبقه مواد غذایی اقدام به ثبت برند خود کنید . این برند با مدنظر قرار دادن ویژگی های مربوط به محصول خود توانسته در طی سال ها فعالیت در زمینه تولید مواد غذایی خود را بین مشتریان مطرح کند و امروزه این برند را اکثر افراد در جامعه به رسمیت می شناسند.شما هم می توانید با ثبت برند سنندج روزی در همین جایگاه قرار بگیرید.. این کار را می توانید به یک متخصص در امور ثبت برند مثل ثبت برند ارزان ثبت بسپارید . 

ثبت برند در ادامه حیات یک کسب و کار بسیار مهم می باشد که باید به آن توجه ویژه ای کرد . برند را از 2 روش می توان دریافت کرد . در روش اول توسط متقاضی تمام کارها انجام می شود که با توجه به دشوار بودن  مراحل ثبت برند در سنندج پیشنهاد می شود برای انجام ثبت برند سنندج به تنهایی اقدام نکنید . روش دوم و مطمئن ترین راه برای ثبت برند اتخاذ یک وکیل برای انجام امور ثبت برند می باشد . شما با مراجعه به موسسه ارزان ثبت می توانید امورمربوط به ثبت برند خود را به متخصصان وکارشناسان ثبت برند موسسه واگذار کرده وبا در اختیار گذاشتن مدارک و مجوزهای لازم به کارشناسان خود را از انجام مراحل ثبت برند آسوده کنید.

برای شفافیت و آگاهی بیشتر خواندن این مقاله خالی از لطف نیست: هدف ثبت برند

مدارک ثبت برند در سنندج

ثبت برند به دوروش حقیقی و حقوقی انجام می گیرد و در زمان ارائه مدارک باید به روش ثبت آن دقت شود

مدارک لازم برای ثبت برند به صورت حقیقی شامل ارائه مدارک شناسایی متقاضی , تسلیم طرح و نام نهایی برند مورد نظر و ارائه اظهارنامه های مربوط به برند وکالت نامه و کارت بازرگانی برای برند غیر فارسیو مجوزمثل جواز کسب می باشد .

مدارک لازم برای ثبت برند به صورت حقوقی مشمول برند نهایی و تایید شده , مدارک هویت آخرین مدیرعامل شرکت وهم چنین و مجوز برای ثبت برند، مدارک ثبتی و آگهی های تاسیس و تغییرات شرکت ، کارت بازرگانی برای برند لاتین  از می باشد . 

شروط ثبت برند در سنندج 

هرفردی که اقدام به فعالیت بر طبق اصول و شئونات اسلامی در جامعه می کند می تواند برند مخصوص به خود را داشته باشد و بر اساس فعالیت های خود درحال یا آینده برند و یا لوگوی مد نظر خود را ثبت کند . بدین منظور باید مواردی را در راه ثبت برند رعایت کنند که از مهم ترین آن ها می توان به اجتناب جهت استفاده از نام ها و برندهای تکراری اشاره کرد .  داشتن 18 سال تمام شرط دیگر ثبت برند در سنندج است . اخذ جواز فعالیت برای اقدام به ثبت برند سنندج ضروری است. پیش از ثبت برند جهت استعلام برند به منظوراطمینان از عدم سابقه ثبت و تکرار و تشابه برند ضروری است. همچنین می توانید با موسسه ارزان ثبت در ارتباط باشید تا کارشناسان ثبت برند و شرکت تمامی کارهای ثبت برند شما را از ابتدا تا انتها به صورت حرفه ای به سرانجام برسانند . 

اظهار نامه برند چیست ؟

به هنگام ثبت علائم تجاری در سایت اداره مالکیت صنعتی باید اظهارنامه ثبت برند را به شکل آنلاین پرکنید و با ثبت آن در سامانه آن را در معرض بررسی کارشناسان اداره ثبت علائم تجاری قرار دهید. در حقیقت ثبت اظهارنامه برند اولین و مهم ترین مرحله از مراحل ثبت برند و علامت تجاری می باشد و خلاصه مشخصات متقاضی ثبت برند اعم از شخص یا شرکت و فعالیت مربوطه و محصولات و طبقات و بند مورد نظر شامل نام تجاری یا لوگو در اظهارنامه قید می شود و خلاصه اظهارنامه است که در دو نوبت آگهی روزنامه ثبت برند چاپ می گردد.اهمیت تنظیم درست اظهارنامه بسیار مهم است زیرا هر نوع نقصی در آن منجر به رد برند و اتلاف وقت و هزینه می گردد زیرا باید مراحل ثبت برند در سنندج را از نو انجام داد.

ثبت برند سنندج با ارزان ثبت

گام به گام مراحل ثبت برند در سنندج

• درابتدا به سامانه اداره ثبت وارد شده و در قسمت مالکیت معنوی اقدام به ثبت نام کرده و مشخصات متقاضی ثبت برند را در آن ثبت می کنید . 

• نام برند را به همراه طرح نهایی در سایت وارد می کنید .

• با اتخاذ مدارک و مجوزهای لازم از ادارات و مراجع مرتبط آن ها را در سایت وارد کرده تا توسط بازرسان اداره بررسی شوند و در صورت فقدان ایرادات آن را تایید کنند . 

• با پرداخت هزینه درج آگهی و صرف مدت زمان 30 روزه جهت عدم و یا اعتراض به برند مورد نظر مرحله چهارم ثبت برند را انجام خواهید داد.

• زمانی که اعتراضی به برند موردنظر وارد نشد برای دومین بار آن را در روزنامه به چاپ می رسانید .

• به اداره ثبت مراجعه کرده و تشکیل پرونده فیزیکی می دهید .

• و در نهایت گواهی ثبت برند در سنندج را دریافت می کنید.

به منظور دستیابی آسان به ثبت برند در سنندج و در حداقل زمان ممکن بهتر است با مشاوران موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در تماس باشید تا به صورت حرفه ای امور ثبت برندتان را انجام دهند . 

هزینه ثبت برند در سنندج 

با در نظر گرفتن تعرفه های متغیر ثبت برند در سنندج باید به مواردی از قبیل هزینه های درج آگهی و تعداد محصولات و حق الوکاله و نوع  ثبت برند مورد نظر، توجه شود. تعرفه های ثبت برند را کارشناس ثبت می تواند برآورد کند و به اطلاع متقاضیان ثبت برند برساند . موسسه ارزان ثبت با داشتن کارشناسان متخصص در انجام امور ثبت برند آماده همیاری متقاضیان در امر ثبت برند در سنندج می باشد . 

تعرفه و هزینه ثبت برند را در این مقاله بخوانید: هزینه و تعرفه ثبت برند

نام های مترادف با ثبت برند در سنندج

 • ثبت علامت تجاری
 • ثبت آرم تجاری
 • ثبت لوگو 
 • ثبت نام تجاری
 • ثت نشان تجاری
 • ثبت اسم تجاری

ثبت برند در استان کردستان 

 • ثبت برند در مریوان
 • ثبت برند در بانه
 • ثبت برند در سقز
 • ثبت برند در قروه
 • ثبت برند در بیجار
 • ثبت برند در کامیاران
 • ثبت برند در دیواندره
 • ثبت برند در سروآباد

ثبت برند در سنندج و شهرهای دیگر استان کردستان را از ارزان ثبت بخواهید تا خاطره ای دلنشین برایتان بسازیم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

لزوم ثبت برند در کرمانشاه

مدارک ، مراحل و هزینه ثبت برند در کرمانشاه و بقیه شهرهای این استان را به همراه شرایط انتخاب نام برند، فواید ثبت علامت تجاری در کرمانشاه و غیره را در این مطلب بجویید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

دلیل ثبت برند در گرگان

هر چیزی که در مورد ثبت برند در گرگان به نظتان می رسد را در این مقاله خواهید خواند، پس با ما باشید تا جواب سوالاتتان را بگیرید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟