لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

برای ثبت برند در شیراز از کجا شروع کنیم؟


یک روش مهم برای رسیدن به نتیجه مطلوب در دنیای پر رقابت تجاری امروز اقدام برای ثبت برند می باشد . اگر تصمیم به ثبت برند در شیراز دارید و نمی دانید این کار را باید از کجا شروع کنید. این مطلب را تا پایان بخوانید .این مقاله تدوین شده است تا شما را در راه رسیدن به اهدافتان راهنمایی کند . پس بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا گام های ثبت برند در شیراز، مدارک لازم ، هزینه ، طبقات برند و سایر موارد  را حرفه ای و با دقت کامل طی کنید  . 

تعریف برند به زبان ساده

هر شخصی که در حال کسب درآمد در سایه قوانین کشور باشد می تواند برند و علامت تجاری خود را ثبت کند . برند یک طرح یا اسم مشخص می باشد که توسط فردی به صورت حقیقی یا حقوقی ثبت می شود . برند یک محصول باید گویای ویژگی های آن باشد و مخاطب با یک نگاه بتواند درک واضحی از مشخصات و اهداف آن کالا یا خدمات پیدا کند . برای کسب اطلاع از نحوه ثبت برند خود کافی است تا پایان این مقاله با ما همراه بوده تا درک کاملی از مراحل و مدارک و همین طور شرایط مربوط به ثبت برند در شیراز کسب کنید.

مزایای ثبت برند در شیراز 

با ثبت برند و درج مشخصات مخصوص به خود در واقع آن محصول و حرفه را به نام خود ثبت کرده اید و دیگر شخصی نمی تواند از شهرت شما سواستفاده کند و در صورت مشاهده چنین پیش آمدهایی می توانید به صورت کاملاً قانونی و با مراجعه به دادسرا از فرد خاطی شکایت کنید . 

ثبت برند باعث تفکیک حرفه شما و تولیدات و خدمات مرتبط با آن می شود و نام تجاری حرفه شما در ذهن مخاطبتان با یک برند خاص نقش می بندد.

ثبت برند و علامت تجاری دست شما را در تبلیغات و بازاریابی باز می گذارد، امکان تبلیغات محیطی و ثبت شغل خود در سامانه 118 را با ثبت برند پیدا می کنید.

پس از ثبت علائم تجاری می توانید ایجاد شعبه یا نمایندگی کرده بر در آمد خود بیفزایید.

ثبت برند و لوگو در شیراز به معنای ماندگاری نام تجاری مخصوص شما در اذهان عمم جامعه و جلب مشتری بیشتر و اعتماد بیشتر آنهاست.

ثبت اسم تجاری یا نشان تجاری در شیراز به معنای حقوق انحصاری استفاده از این اسم می باشد که خود امتیازات زیادی به همراه دارد.

 نکته : یکی ازویژگی های مهم برند مدت زمان اعتبار آن می باشد که 10 ساله است و در صورت سر رسید انقضای آن باید توسط متقاضی درخواست تمدید گزارش شود .

علائم و برند غیر قابل ثبت 

برای درج نام و ثبت علائم تجاری در شیراز نباید از اسامی و تصاویر افراد معروف استفاده کرد . هم چنین از درج نام هایی با مضمون مکان های تاریخی و جغرافیایی باید پرهیز کرد . درج نام ائمه ، اسامی مذهبی ، اسم نهادهای اداری داخلی و خارجی ممنوع می باشد . نمی توا اسم عام را یا اسم خود محصول را به عنوان برند ثبت نمود. به عللاوه صفت های تفضیلی نیز قابل ثبت نمی باشد و رد می شود . 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اسامی غیر قابل ثبت برای برند لطفاً این مقاله را مطالعه نمایید: علائم تجاری غیر قابل ثبت

برند به چند طریق قابل ثبت می باشد ؟

برند در کشور به دو طریق قابل ثبت است . در روش ثبت برند به صورت حقیقی فرد متقاضی شخصاً کارهای ثبت برند خود را انجام می دهد . این روش به دلیل پیچیده بودن مراحل ثبت به متقاضیان ثبت برند پیشنهاد نمی شود .  

روش دوم و بهترین روش برای ثبت برند در شیراز اخذ وکیل و کارشناس خبره برای انجام امور ثبت برند  و ثبت علامت تجاری در شیراز می باشد . در این روش متقاضی و صاحب برند با در اختیار گذاشتن مدارک لازم نزد کارشناس , وی را به عنوان وکیل خود برمی گزیند تا او تمام کارهای ثبت برند در شیراز را کاملاً حرفه ای انجام دهد و بدین ترتیب در زمان و هزینه خود صرفه جویی کند . در این روش از رفت و آمد با تهران راحت می شوید زیرا اداره ثبت برند تنها در تهران قرار دارد و فاقد شعبه در شهرهای ایران می باشد.

ثبت برند شیراز با ارزان ثبت

مدارک لازم جهت ثبت برند در شیراز 

مدارک لازم برای ثبت برند به دو صورت می باشد در ادامه به مدارک لازم برای ثبت برند حقیقی و حقوقی اشاره خواهیم کرد . 

 •  مدرک های مورد نیاز برای برند حقیقی شامل  این موارد می باشد: مدارک شناسایی متقاضی ثبت برند در شیراز , ارائه جوازفعالیت, طرح نهایی شده برند و نماد تجاری مورد نظریا نام تجاری در شرف ثبت 
 •  مدرک های لازم برای ثبت برند حقوقی مشمول این موارد می شود : کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل , تسلیم جوازکسب یا موافقت اصولی یا هر نوع مجوز, نمونه لوگو و برند نهایی مورد تایید ، مدارک شرکت

 می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس گرفته و یا با سپردن کارهای ثبت برند خود , از انجام سریع و به موقع کارها اطمینان حاصل فرمایید .

مراحل ثبت برند در شیراز به شرح زیر است 

با ثبت نام در سامانه اداره ثبت علائم تجاری و وارد کردن مشخصات متقاضی ثبت برند شیراز می توانید هر وقت که خواستید وارد حساب کاربری مخصوص خود شده و برند خود را ثبت و یا از معتبر بودن آن اطمینان حاصل فرمایید . سپس تمام مراحل ثبت برند در شیراز را به طور کامل و با دقت انجام دهید .

 1. ورود به سایت اداره ثبت و ارائه نام و طرح نهایی شده برند خود . نام و طراحی برند باید به شیوه ای اتخاذ شده باشد که با یک نگاه بتوانید به مشخصات وویژگی های محصول پی ببرید . 
 2.  واردکردن مشخصات ثبت برند . این مشخصات بستگی به فردی داردکه اقدام به ثبت برند می کند و امکان دارد به صورت حقیقی و یا حقوقی انجام گیرد . 
 3.  تکمیل اظهارنامه برند , شامل موضوع  فعالیت مالک برند که باید به شکل شفاف وبا جزئیات وارد شود .باید متن اظهارنامه را برای بازرسی توسط کارشناسان ثبت برند در شیراز فرستاد تا توسط آن ها تایید و یا در صورت داشتن ایراداتی به شما در جهت تکمیل و یا اصلاح موارد نامه ای اینترنتی فرستاده شود . 
 4. پرداخت هزینه های مربوط به ثبت برند و آگهی کردن اظهارنامه و برند مربوطه در روزنامه ای رسمی برای اولین بار . نکته : در صورت اعتراض شخصی مبنی بر تکراری بودن برند و لوگوی شما در مدت معلوم 30 روزه باید مدارک از طرف هردو متقاضی به اداره ثبت علائم فرستاده شده تا توسط بازرسان بررسی های لازم انجام گیرد و رای نهایی صادر شود. 
 5.  در صورتی که به برند شما اعتراضی نسبت داده نشد برای درج دومین آگهی در روزنامه باید اقدام کنید و هزینه ها را بپردازید . 
 6.  آخرین مرحله نیز ارائه مدارک کامل و اظهارنامه ها و تاییدیه های نام و برند مربوطه به اداره ثبت و اخذ گواهی تصدیق  برند در آن محل می باشد .

اگر در هر یک ازمراحل از اقدامات قبل از ثبت برند تا گام آخر ثبت برند در شیراز سوالی برای شما متقاضی گرامی پیش آمد تنها با یک تماس یا مراجعه حضوری به موسسه ارزان ثبت و  اخذ مشاوره از کارشناسان ثبت برند موسسه می توانید پاسخ سوالات خود را بگیرید.

در صورت تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر در مورد مراحل ثبت برند این مقاله را بخوانید : مراحل ثبت لوگو

مدت زمان و هزینه های ثبت برند در شیراز 

برای انجام ثبت برند در شیراز مراحل مختلفی باید طی شود وهرکدام از آن ها دارای هزینه های مختلفی می باشند . برای برآورد تمام هزینه ها کافی است از کارشناس مالی ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند مشاوره بگیرید تا وی با تخمین تمام هزینه ها شما را راهنمایی  کند . معمولاً ثبت برند در اداره ثبت با در نظر گرفتن تاییدیه بازرسان حداقل3 ماه طول خواهد کشید .زیرا تایید اظهارنامه برند در وهله اول با بررسی سه کارشناس یک کارشناس مسئول و سپس رئیس کل دایره ثبت برند شیراز 35 تا 45 روز  در این مدت در صورت اخذ یک وکیل و کارشناس مجرب می توانید بسیار سریع تر به اهدف خود نزدیک شوید . 

طبقات ثبت برند

ثبت برند نزد اداره علائم تجاری در 45 طبقه که به صورت مجازی برای آن در نظر گرفته شده است ، انجام می شود. یعنی هر محصول یا خدماتی که ثبت می شود در گواهی ثبت برند ذکر می شود که در کدام طبقه به ثبت رسیده است . هر طبقه مخصوص محصولاتخاصی می شود که پس از ثبت در آن طبقات جای گرفته و به ثبت می رسند. طبقه 33 خالی می باشد و مخصوص مشاغل نوین و نوظهور است که پس از ثبت به این طبقه اضافه می گردند. شایان ذکر است که چنانچه محصولات متفاوتی را بخواهید با یک برند ثبت کنید و این محصولات در طبقات مختلف دسته بندی شده باشند باید به ازای ثبت در هر طبقه یک هزینه اضافه طبقه پرداخت کنید که بر هزینه کلی ثبت برند در شیراز می افزاید . مثلاً چنانچه  هم محصولات لبنی و هم خشکبار تولید می کنید طبقات این دو از هم جداست و برای ثبت برند و علامت تجاری هزینه بیشتری نسبت به کسی که فقط تولید کننده لبنیات است باید متحمل شوید.

موسسه ارزان ثبت آماده ارائه تخصصی ترین مشاوره به متقاضیان ثبت برند در شیراز می باشد و با پشتوانه سال ها تخصص خود در امر ثبت برند این تضمین را به متقاضیان خواهد داد که در کمترین زمان کارهای ثبت برند آن ها را به صورت کاملاً تخصصی به سرانجام برساند . 

ثبت برند در استان فارس توسط ارزان ثبت

 • ثبت برند در آباده
 • ثبت برند در اقلید
 • ثبت برند در خرم بید
 • ثبت برند در بوانات
 • ثبت برند در پاسارگاد
 • ثبت برند در ارسنجان
 • ثبت برنددر مرودشت
 • ثبت برند در سپیدان
 • ثبت برند در رستم
 • ثبت برند در ممسنی
 • ثبت برند در کازرون
 • ثبت برند در فیروزآباد
 • ثبت برند در فراشبند
 • ثبت برند در مهر
 • ثبت برند در لامرد
 • ثبت برند در گراش
 • ثبت برند در لارستان
 • ثبت برند در جهرم
 • ثبت برنددر کوار
 • ثبت برند در خرامه
 • ثبت برند در فسا
 • ثبت برند در زرین دشت
 • ثبت برند در استهبان
 • ثبت برند در نی ریز
 • ثبت برند در داراب
 • ثبت برند در سروستان
 • ثبت برند در خنج
 • ثبت برند در قیرو کارزین

جهت ثبت برند و علامت تجاری در شیراز و شهرهای دیگر استان فارس  بدون فوت وقت با کارشناسان مجموعه ثبتی ارزان ثبت تماس بگیرید  وتجربه ثبتی ارزان ، سریع و آسان را برای خود رقم بزنید. 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت شرکت در تبریز

در این مقاله می خوانید : مراحل ثبت شرکت در تبریز و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت تبریز ، انواع شرکت ، نحوه اخذ المثنی مدارک شرکت و بسیاری نکات مفید دیگر. پس تا پایان این مطلب با ارزان ثبت بمانید.

روش ثبت برند در ایلام

ثبت برند در ایلام مایه پیشرفت کار شماست. اگر قصد آن را دارید همین الان این مقاله را تا پایان بخوانید که هر چه برای ثبت برند ایلام نیاز دارید بدانید در این مقاله هست.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

روند ثبت شرکت در بجنورد- ثبت شرکتها در بجنورد

ما هر آنچه درمورد ثبت شرکت در بجنورد لازم دارید را در این مقاله یکجا آورده ایم تا از خواندن مطالب دیگر بی نیاز شوید پس حتماً تا انتهای مقاله با ما باشید.

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟

علاوه بر چگونگی ثبت برند در خرم آباد ، ثبت برند بین المللی و جهانی ، برند و علامت تجایر قابل ثبت و غیر قابل ثبت و بسیاری نکات دیگر را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

ثبت برند سریع و آسان در کرمان

تمامی نکات لازم در مورد ثبت برند در کرمان شامل مراحل ثبت و مدارک لازم و نیز هزینه و انواع برند و مالیات مربوط به برند را در این مقاله با ما بخوانید . آگاهی در مورد ثبت برند کرمان با ارزان ثبت

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟