لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت برند در خرم آباد چگونه است؟


آیا از چگونگی افزایش قدرت فروش خود در عرصه رقابت با دیگران خبر ندارید ؟ 
از راه های افزایش تقاضا برای محصول و خدمات خود مطلع نیستید ؟ 
می دانید بهترین راه برای مطرح شدن در بین دیگر رقبا ثبت برند می باشد؟
بدین منظور و در جهت ثبت برند در خرم آباد می توانید از ارزان ثبت کمک بگیرید. 
با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا روش های ثبت برند خرم آباد را دراین مقاله به شما ارائه دهیم . 
در ابتدا به بحث تعریف برند خواهیم پرداخت . 

برند چیست ؟

طرحی خاص و منحصر یا نامی انحصاری  برای محصول یا خدمات که توسط شخص به منظور دستیابی به اهداف برتر برای فروش  محصول و خدمات طراحی می شود برندیا علامت تجاری نامیده می شود . برند نشان دهنده خصوصیات بارز و تعریف کننده آن محصول می باشد . برند ممکن است شامل یک اسم و یا طرحی گرافیکی باشد.. ثبت برند برای فرد اجباری نیست ولی اگر توسط مرجع قانونی دستور ثبت آن اعلام شود باید هرچه سریع تر برای انجام آن اقدام شود . برای انجام ثبت برند باید از یک فرد متخصص یاری گرفت تا کارها به درستی و با نهایت تخصص انجام گیرد . موسسه ارزان ثبت آماده ارائه خدمات به متقاضیان ثبت برند می باشد تنها کافی است با مشاوران موسسه تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان به صورت کاملاً رایگان بهره بگیرید. 

کدام علائم تجاری قابل ثبت نیستند ؟

علائم تجاری غیر قابل ثبت عبارتست از : 
 • علائم خلاف عرف و شئونات جامعه و اسلام
 • عین یا شبیه پرچم کشورها یا لوگوی سازمان ها و ارگان های دولتی و بین المللی
 • علامتی که مخاطب یا مشتری را گمراه کند و وی این برند را برندی که ازپیش می شناخته اشتباه بگیرد. 
 • استفاده از کلماتی مانند انقلاب، اسلام ، ایران و ...
 • استفاده از نام های مقدسه ، مشهوره و مذهبی

در این خصوص این مقاله را مطالعه کنید :  کدام علائم یا برندها قابل ثبت نیست؟

مدرک لازم برای ثبت برند در خرم آباد

مدارک مربوط به ثبت برند شامل : مجوز فعالیت از مراجع مربوطه باید به اداره مالکیت صنعتی ارائه شود . گواهی های مربوط به احراز هویت اعضای متقاضی ثبت برند باید به اداره ارائه شود تا ثبت برند به نام شخص یا مدیر عامل شرکت انجام شود . طرح نهایی برند تایید شده و طراحی شده توسط  یا نام تجاری استعلام گرفته شده . اگر در برند حروف غیر فارسی باشد باید کارت بازرگانی داشته باشید . نامه وکالت جهت انجام ثبت برند در خرم آباد تئسط موسسه ثبتی حقوقی. برای اطلاع از تمامی مدارک و طریقه دریافت مجوزهای لازم از مراکزمرتبط می توانید با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و از تجارب مشوران ثبت برند در خرم آباد جهت انجام امور ثبت برند در این زمینه استفاده کنید و یا به طور کامل تمام امور ثبت برند را به کارشناسان مجرب موسسه سپرده تا در حداقل زمان کارهای ثبت برند شما را به صورت حرفه ای به سرانجام برسانند . 
ثبت برند در خرم آباد با گروه ثبتی ارزان ثبت

ثبت جهانی برند (ثبت مادرید )

ثبت برند جهانی دارای معاهدات و پروتکل های مختلف است . ایران در خصوص ثبت برند جهانی به معاهده مادرید پیوسته است و ثبت برند بین المللی در ایران ثبت مادرید نام دارد. برای ثبت برند درهرکدام از کشورهای عضو پروتکل مادرید  نیاز به ثبت در کشور مبدا دارید ، یعنی باید ابتدا ثبت برند در خرم آباد انجام دهید و بعد ثبت برند جهانی ادرید را تقاضا کنید . از طرفی در ثبت مادرید کارهای مربوط به ثبت برند باید در کشور مبدا انجام پذیرد . در توافق نامه مادرید 85 کشور عضو می باشند که ایران نیز جزء کشورهای عضو مادرید است . برای ثبت در معاهده مادرید باید یک یا چند کشوررا از بین اعضای توافقنامه مادرید به عنوان کشور مبدا برگزید و پس از ثبت برند خود در آن کشورهامی توانید محصولات خود را به آن کشورها هم صادر کرده و به بازارهای جهانی دست پیدا کنیدو نیزدر سطح دنیا مطرح شوید . در این بین باید مدارک به سه زبان فرانسوی,اسپانیایی و انگلیسی ترجمه شود .  

مراحل ثبت برند در خرم آباد

قبل ازهرکاری می توانید ثبت برند را در سایت اداره ثبت اعلائم تجاری یا مالکیت صنعتی  به نشانی اینترنتی  www.irip.ssaa.irاستعلام کرده و پس از اطمینان از عدم سابقه ثبت رده و در قسمت ثبت مالکیت معنوی مشخصات برند و متقاضی آن را وارد کرده تا این اظهارنامه مورد بررسی قرارگیرد وبرای پیگیری برند و مراحل انجام آن به سایت مراجعه کرده و پیگیری های لازم را انجام دهید . 
توصیه می کنیم این مقاله را حتماً مطالعه کنید : برای ثبت برند از کجا شروع کنیم؟
گام بعدی ارائه همه مدارک مربوط به شرکت  یا شخص  ازجمله مجوزهای دریافتی از سازمان های مرتبط می باشد. این مدارک باید به تایید همه بازرسان اداره مالکیت برسد تا بتوانید به گام های بعدی ثبت برند مراجعه کنید . 
در صورتی که تایید نهایی از سوی بازرسان برای شما ارسال شود باید برای آگهی کردن مدارک در روزنامه رسمی آماده شوید و هزینه های آگهی را پرداخت کنید .  
یک مهلت 30 روزه برای انجام بقیه مراحل ثبت برند در خرم آباد لازم است تا اگر شخصی به برند شما اعتراضی داشته باشد با ارائه مدارک اعتراض خود را مطرح کند . در صورتی که اعتراضی بر برند مورد نظر وارد نشده باشد می توانید گام بعدی را انجام دهید . 
گام بعدی پرداخت هزینه ها برای ثبت در روزنامه رسمی برای نوبت دوم می باشد که آگهی نهایی ثبت برند خرم آباد را در روزنامه به چاپ برسانید تا مراحل کامل شود . 
در آخر نیزباید با در دست داشتن مدرک مورد نظر به اداره ثبت علامت تجاری در تهران مراجعه کرده و اقدام به تشکیل پرونده فیزیکی کنید . در آخر در صورت تایید تمام مدارک گواهی ثبت برند در خرم آباد با اعتبار ده ساله و قابل تمدید و فروش برای شما صادر می شود .
 

نکته : ثبت برند در خرم آباد از طریق اداره ثبت علائم در تهران انجام می شود، بنابراین باید به این شهر سفر کنید اما در صورتی که  ثبت برند را به ارزان ثبت بسپارید ازسفر به تهران معاف می شوید. 

هزینه و تعرفه ثبت برند در خرم آباد 

برای تعیین میزان هزینه های ثبت برند در شهر خرم آباد باید به موارد مختلفی توجه شود که به بعضی از این موارد اشاره خواهد شد . هزینه های مربوط به ثبت برند شامل : هزینه درج دو آگهی در روزنامه که بسته به حجم آن متغیر است , هزینه حق الثبت برند که با افزایش محصول و طبقه افزایش می یابد و حق الوکاله وکیل موسسه ثبت برند . برای و آگاهی بیشتر در مورد هزینه ها می توانید با دپارتمان مالی  موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید  تا مشاوران موسسه تمام هزینه های مربوط به ثبت برند خرم آباد شما را با در نظر گرفتن همه جوانب و تعرفه های به روز تخمین زده وبه شما اعلام کنند. 
 
در انتها باید به رزومه موفق مجموعه ثبتی ارزان ثبت در امر ثبت برند اشاره کرد که با آسودگی خاطر می توانید مسائل و کارهای مربوط به ثبت برند خرم آباد را به آن ها بسپارید تا به صورت حرفه ای ثبت برند شما را ارزان و با بازدهی بالا برای شما انجام دهند . 

ثبت برند در استان لرستان

 • ثبت برند در پل دختر
 • ثبت برند در کوهدشت
 • ثبت برند در درود
 • ثبت برند در الیگودرز
 • ثبت برند در ازنا
 • ثبت برند در بروجرد
ثبت برند ارزان را با ارزان ثبت تجربه کنید.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت برند در اردبیل از ابتدا تا انتها

همه آنچه باید در مورد ثبت برند در اردبیل زیبا را بدانید در این مقاله برای شما خوبان نوشته ایم . در خواندنش درنگ نکنید.

ثبت شرکت آسان در قم

در این مقاله تیم تحریریه ارزان ثبت اطلاعات کامل در حوزه ثبت شرکت در قم را در اختیار شما قرار می دهند تا نیاز به خواندن مطلب دیگری نداشته باشید.

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

با خواندن این مقاله به ضرورت ثبت شرکت در زاهدان به همراه روش ثبت شرکت و اینکه چه شرکتی برای شما مناسب است و سایر نکات لازم پی می برید، پس با ما باشید.

همه آنچه باید در مورد ثبت برند در اصفهان بدانید

با ثبت برند در اصفهان از حرفه خود مراقبت کنید برای اینکه بفهمید از کجا باید شروع کنید این مقاله ارزان ثبت را حتماً مطالعه نمایید.

صفر تا صد ثبت شرکت در قزوین

صفر تا صد ثبت شرکت قزوین را شامل مراحل ، مدارک هزینه ثبت و انواع شرکت و سایر نکات لازم را با ما در این مطلب بخوانید.

روش ثبت شرکت در ایلام

کله جزئیات ثبت شرکت در ایلام را در یک مقاله کنار هم گرد آورده ایم تا کار شما را آسان کنیم . پس تا پایان مقاله کنار ما باشید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

چگونگی ثبت شرکت در گرگان

جهت ثبت شرکت در گرگان و سایر شهرهای استان گلستان با ما در این مقاله همراه شوید. ارزان ثبت ارائه دهنده خدمات ارزان ثبت شرکت

ثبت شرکت در ساری- ثبت شرکت ها ساری

ثبت شرکت در ساری شامل مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت را از گروه ارزان ثبت در این مقاله با ما مطالعه کنید.

ثبت شرکت در سنندج از ابتدا تا انتها

ثبت شرکت در سنندج را به طور کامل و از ابتدا تا انتها را در این مقاله از ارزان ثبت بخوانید تا جواب همه سوالاتتان را بگیرید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟