لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

نحوه ثبت شرکت در کرمان


شهر کرمان با  قرار گرفتن درجنوب شرق کشورعزیزمان ایران و نیز با داشتن معادن بسیار با ارزش از جمله شهرهای دارای اقتصاد قوی در زمینه های معدن و کشاورزی و ... می باشد . این شهر با دارا بودن معادن متعدد مس و روی و غیره جزو بارزترین مراکز استخراج به حساب می آید . که سالانه مسافران بسیاری را برای سفر به خود جذب می کند و همین موضوع باعث شده افراد زیادی در فکر تاسیس شرکت در این شهر جهت انجام اموراقتصادی خود باشند .  برای ثبت شرکت در کرمان بهتر است از افرادی متخصص دراین زمینه کمک بگیرید . با اعتماد کامل به کارشناسان ثبت شرکت در موسسه ارزان ثبت دیگرنیازی به انجام امور ثبت شرکت به صورت حقیقی نمی باشد .موسسه ارزان ثبت به صورت تخصصی و در کمترین  زمان ممکن کارهای ثبت شرکت در کرمان را به پایان می رساند. 

تعریف شرکت و انواع شرکت های قابل ثبت در کشور

در صورتی که افرادی با اهداف مشترک در جهت رسیدن به آن ها در مکان مشخص و قابل استعلامی  گرد جمع شوند و تحت قوانین خاص قراردادی بینشان منعقد شود، در واقع اقدام به تاسیس یک شرکت می کنند .  فعالیت های افراد در شرکت باید در سایه قوانین انجام شود و نیز دارای اعتبار اجتماعی باشد . بر اساس ماده 20 قانون تجارت شرکت های تجاری به 7 نوع طبقه بندی می شوند که در ادامه به صورت مختصر به پرتقاضاترین آن ها اشاره خواهیم کرد . موسسه های غیرتجاری نیز از جمله نهاد های قابل ثبت در کشور می باشند که مبنای فعالیت این شرکت ها ارائه خدمات به جامعه می باشند و ماهیتاً تجاری نیستند.جهت اطلاع بیشتر از انواع شرکت های قابل ثبت در کرمان کافی است با شماره تماس های موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی کارشناسان ثبت شرکت بهره مند شوید. 

انواع شرکت های تجاری 

1. شرکت با مسئولیت محدود 
2. شرکت سهامی عام 
3. شرکت سهامی خاص 
4. شرکت تضامنی 
5. شرکت نسبی 
6. شرکت تعاونی 
7. شرکت مختلط
ثبت شرکت در کرمان با ارزان ثبت
 
شرکت با مسئولیت محدود 
نوع فعالیت در این شرکت ها تجاری می باشد . و از تجمع بیش از 2نفر تشکیل میشود .که افراد در این شرکت ها برطبق سرمایه آورده در شرکت مسئول در کسب سود و پرداخت زیان در شرکت می باشند . این نوع از شرکت ها جزو پر متقاضی ترین شرکت ها برای ثبت می باشند . 
شرکت سهامی عام 
این نوع از شرکت ها با حداقل 5نفر قابل تشکیل می باشند . سرمایه شرکا به شکل سهام  در می آید و می توان برای افزایش سرمایه به افراد در جامعه این سهام از طریق سازمان بورس  به فروش برسد. درنام گذاری شرکت باید عبارت سهامی عام آورده شود. 
شرکت سهامی خاص 
مسئولیت اعضا مانند شرکت با مسئولیت محدود در قبال بدهی و یا کسب سود در شرکت برطبق سرمایه سهامدرن می باشد و از حداقل 5 عضو تشکیل می شود . فرق اساسی این شرکت ها با شرکت های سهامی عام در نحوه کسب سرمایه برای شرکت می باشد . در این شرکت ها برخلاف  شرکت سهامی عام سرمایه شرکت از طریق اعضا تامین می شود .
 

نکته : جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت شرکت سهامی خاص و سهامی عام این مقاله را مطالعه نمایید : شباهت و تفاوت شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص

 
موسسه ارزان ثبت با داشتن سال ها تجربه در امر ثبت شرکت در کرمان آماده اطلاع رسانی و همراهی شما در عرصه ثبت شرکت ارزان می باشد.

راهنمای انتخاب نام شرکت

جهت انتخاب نام شرکت باید مورادی را در نظر گرفت مثلاً نام شرکت را باید از قبل از طریق سایت شناسه ملی استعلام کرد تا عین یا شبیه نام شرکت های ثبت نشده نباشد و رد نشود . نام شرکت بر خلاف نام برند نمی تواند لاتین باشد . استفاده از نام اماکن مذهبی و نام ائمه و نام های مقدس ممنوع است مگر در موارد خاص و با اخذ مجوز ویژه از ارگان مرتبط . استفاده از نام منطقه جغرافیایی در صورتی که شرکت در آن قرار دارد به عنوان یک سیلاب از نام شرکت بلامانع می باشد . نام شرکت باید حداقل دارای سه سیلاب باشد و بر خلاف شئونات اسلام و جامعه نباشد. نوع شرکت باید قبل یا بعد اسم شرکت ذکر شود مثلاً «شرکت آرمان سازه نیاوران با مسئولیت محدود»

پیشنهاد ما خواندن این مقاله است : راهنمای گام به گام انتخاب نام شرکت

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرمان

مدارک شناسایی اعضای شرکت شامل رونوشت از شناسنامه و کارت ملی شرکا  و سهامداران برای ثبت شرکت الزامی است 
مدارک ثبت شرکت
در صورتی که شرکت نیاز به جواز از شرکت و یا ارگانی دیگر داردباید جواز مربوطه ارائه شود
ارائه مدارک وکیل یا نماینده شرکت

مراحل ثبت شرکت در کرمان 

رعایت شروط پیش از ثبت 
ثبت نام سامانه ای
اخذ تاییدیه نام شرکت
ارسال مدارک
اخذ ابلاغ تایید مدارک
رجوع به اداره ثبت شرکت ها جهت اخذ آگهی تاسیس
چاپ آگهی روزنامه رسمی

هزینه ثبت شرکت  در کرمان

با انتخاب نوع شرکت در واقع خود را از دیگر شرکت ها مجزا می کنید . پس باید به طور کاملاً دقیق براساس فعالیت های آتی و اهداف شرکت و مشاوره یک مشاور خوب بهترین نوع شرکت را برگزینید . میزان هزینه های ثبت شرکت در کرمان نیز با در نظر گرفتن نوع شرکت با یکدیگر متفاوت می باشد . برای دریافت لیست هزینه های ثبت شرکت در کرمان به صورت حضوری و یا تلفنی می توانید از مشاوران ارزان ثبت کسب اطلاع کنید. 
 
در سخن پایانی نیز باید به رزومه موفق ارزان ثبت در ثبت شرکت ها و برندهایی هم چون محصولات گوشتی 202 و زر ماکارون و موسسه آموزشی گاج اشاره کرد که در طول فعالیت خود در امورثبت شرکت ها بسیار موفق ظاهر شده است . پس موسسه ارزان ثبت بهترین گزینه برای متقاضیان ثبت شرکت در کرمان خواهدبود زیرا دیگر لازم به نگرانی در راه رسیدن به اهداف شرکت نخواهد بود ودر بازه زمانی کمتری به نسبت دیگر موسسات ثبتی کارهای ثبت شرکت در کرمان به پایان خواهد رسید.

 ثبت شرکت در شهرهای  استان کرمان

  •  ثبت شرکت در سیرجان
  • ثبت شرکت در رفسنجان
  •  ثبت شرکت در جیرفت
  • ثبت شرکت در بم
  •  ثبت شرکت در زرند
  •  ثبت شرکت در بردسیر
  • ثبت شرکت در بافت
  •  ثبت شرکت در شهربابک
  • ثبت شرکت در ماهان
  •  ثبت شرکت در کهنوج

جهت استفاده از خدمات ارزان ثبت در کرمان و سایر شهرهای این استان فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت روال ثبت شرکت برای شما آغاز گردد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

هدف از ثبت برند در زنجان

با خواندن این مقاله نه تنها به هدف از ثبت برند پی می برید، بلکه با مراحل ثبت برند ، مدارک ثبت علامت تجاری و هزینه ثبت برند در زنجان نیز آشنا می شوید.

اصول ثبت برند در اهواز

با خواندن این مقاله دیگر بعید است نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید ما در مورد مراحل، هزینه ثبت برند اهواز، مدارک لازم ، فواید ثبت برند و طبقات آن کاملاً شفاف توضیح داده ایم.

شرایط ثبت شرکت در سمنان

شرایط کامل ثبت شرکت در سمنان به همراه مدارک و هزینه ها و هرچه در این حوزه لازم دارید را در این مقاله گرد آورده ایم .

اصول ثبت شرکت در همدان

اگر تصمیم به ثبت شرکت در همدان دارید حتماً ابتدا این مقاله را که به شکل تخصصی در مورد مراحل و مدارک ثبت شرکت است ، بخوانید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

لزوم ثبت برند در کرمانشاه

مدارک ، مراحل و هزینه ثبت برند در کرمانشاه و بقیه شهرهای این استان را به همراه شرایط انتخاب نام برند، فواید ثبت علامت تجاری در کرمانشاه و غیره را در این مطلب بجویید.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟

اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

ثبت برند در اردبیل از ابتدا تا انتها

همه آنچه باید در مورد ثبت برند در اردبیل زیبا را بدانید در این مقاله برای شما خوبان نوشته ایم . در خواندنش درنگ نکنید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟