لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ضرورت ثبت شرکت در زاهدان


برای افزایش سطح اعتماد افراد به فعالیت های خودو نیز شناساندن شرکت به صورت حرفه ای به دیگر افراد نیاز به رعایت ثبت شرکت و فعالیت در سایه قانون تجارت دارید. افراد در حیطه کاری خود اگر از قوانین کار پیروی کنند می توانند موفق شوند. به منظورافزایش فعالیت های خود در زاهدان و جلوگیری از سو استفاده دیگران و مشکلات احتمالی در آینده هرچه سریع تر ثبت شرکت خود در زاهدان را به انجام برسانید . با ثبت شرکت از مزایا و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار خواهید شد که از بارزترین آن ها می توان به امکان تخصیص وام و تسهیلات بانکی و امکان شرکت در مناقصات اشاره کرد. 
برای اطمینان بیشتر از ضرورت ثبت شرکت  در همدان می توانید این مقاله را مطالعه کنید : عواقب عدم ثبت شرکت 

 موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت با سال ها تجربه و نیز داشتن رزومه های موفق ثبت شرکت بهترین و آسان ترین راه برای انجام امور ثبت شرکت در زاهدان خواهد بود. 

روش های ثبت شرکت 

برای ثبت شرکت در بوشهر به دو صورت می توانید این کار را انجام دهید. در اولین روش برای این کار ثبت شرکت توسط فرد متقاضی ثبت شرکت انجام می گیرد که بسیار کار ریسک دار است زیرا در صورتی که برای ثبت شرکت شما مشکلی پیش آید می بایست تمام مراحل را از ابتدا انجام دهید و بدین ترتیب زمان و هزینه اضافی را باید متحمل شوید . در روش دوم متقاضیان با مراجعه به افراد با تجربه و کارشناس در انجام امور ثبتی مثل کارشناسان گروه ثبتی ارزان ثبت  از آن ها مشاوره گرفته و با خیال آسوده و با اطمینان به اینکه ثبت شرکت آن ها تخصصی و با هزینه و زمان کمتری انجام می گیرد کارهای ثبت شرکت زاهدان خود را به آن ها می سپارند. روش دوم بهترین راه برای انجام صحیح مراحل ثبت شرکت در زاهدان خواهد بود.
در صورت تمایل به ثبت شرکت خود در زاهدان بدون اندکی تامل با ارزان ثبت تماس بگیرید و صفر تا صد کارهای ثبت شرکت خود را به مشاوران با تجربه بسپارید تا با پرداخت مبلغی به مراتب کمتر از دیگر موسسات , آینده حرفه و شغل خود را تضمین و در راه عمل به قوانین گام بردارید . 

انواع شرکت ها در قانون تجارت

نهادها برطبق نوع فعالیت به دو نوع تجاری و غیرتجاری تقسیم می شوند .آن دسته از نهادها که فعالیتی بازرگانی و تجاری را انجام می دهند شرکت های تجاری نامیده می شوند و  آن هایی  که موضوعی غیر از تجارت دارند و بیشتر خدمات ارائه می دهند را  موسسه غیر تجاری نام گذاری می کنند. 

ثبت شرکت در زاهدان با مجموعه ارزان ثبت

انواع شرکت های تجاری 

بر اساس اهداف موسسان از میان شرکت هایی که مضمونی بازرگانی دارند یعنی 7 نوع شرکت تجاری  یک قالب ثبتی برای ثبت شرکت در زاهدان   انتخاب خواهد شد  . انواع شرکت های تجاری به 7 دسته تقسیم می شوند . دسته اول شرکت  با مسئولیت محدود است که از حداقل 2 شریک تشکیل می شود . این نوع از شرکت ها جز پرتقاضا ترین شرکت های تجاری در سال های اخیر شناخته شده است.مسئولیت در این شرکت ها برطبق سرمایه هر شخص در شرکت می باشد ودر صورتی که شرکت بدهی داشته باشد و سرمایه شرکت کفاف تامین مالی برای پرداخت بدهی را نداشته باشد هر فرد براساس میزان سرمایه وارده خود به شرکت مسئول در پرداخت بدهی است نه بیشتربه همین دلیل نام مسئولیت محدود بر آن گذاشته اند . دسته دوم از شرکت ها با موضوع فعالیت تجاری شرکت های سهامی می باشند. شرکت های سهامی خود دارای دونوع سهامی عام و خاص هستند . دراین دو نوع شرکت سهامی نیز افراد مانند شرکت مسئولیت محدود برطبق سرمایه خود مسئول در سود و زیان شرکت می باشند . تعدد اعضا در شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص حداقل5 عضو است. در نام گذاری این شرکت ها حتما باید عبارت سهامی آورده شود. نوع دیگر شرکت های تجاری شرکت تضامنی می باشد که برخلاف دو نوع شرکت قبلی همه اعضا و به ویژه شخصی که نامش در اسم شرکت می آید، در این شرکت ها متضمن در پرداخت بدهی به طلبکاران شرکت به طور کامل می باشند .به کار بردن اسم یکی از شرکا به صورت شریک ضامن در نام گذاری شرکت الزامی است . که آن شخص در واقع مسئولیت در پرداخت بدهی های شرکت را دارد .شرکت های تعاونی از جمله انواع دیگر شرکت قابل ثبت درزاهدان می باشد . این شرکت ها در واقع برمبنای تعدد شرکا تشکیل می شود و هرچه تعداد اعضا بیشتر باشد سود آوری نیز افزون می شود این شرکت ها به دو نوع تولید و توزیع تقسیم می شوند و برای تشکیل نیاز به 7 عضو دارند. . انواع دیگر شرکت های تجاری شامل شرکت نسبی و شرکت مختلط می باشد  که تقاضای ثبت کمتری دارند و به همین دلیل در اینجا به آن ها نمی پردازیم. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع شرکت های تجاری با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا بر حسب موضوع فعالیت شما یک قالب ثبتی مناسب برای شما در نظر گرفته و به شما معرفی شود.

مراحل ثبت شرکت در زاهدان 

در ابتدا باید به سامانه اداره ثبت شرکت ها وارد شوید و گام به گام مراحل را تا پایان انجام دهید . با انجام اقدامات قبل از تاسیس شرکت به صورت کامل و به کارگیری مشاوره های یک کارشناس حقوقی در زمینه ثبت شرکت ها عملاً مراحل را با تمرکز انجام خواهید داد . با رفتن به سایت و زدن گزینه ثبت تاسیس شرکت باید ابتدا نوع شرکت را مشخص کنید . همان طور که گفته شد برای انتخاب نوع شرکت بر طبق فعالیت آینده شرکت می توانید با شماره گیری  تلفن های ارزان ثبت کسب اطلاع کنید و دیگر از بابت گزینش بهترین نوع شرکت  برای خود آسوده خاطر شوید .. در گام بعد نام های منتخب شرکت را وارد می کنید . برای اطلاع در زمینه گزینش نام مورد تایید اداره ثبت با مشاوران ارزان ثبت تماس بگیرید تا به صورت حرفه ای اقدام به انتخاب نام بر اساس حرفه شما کنند . در مرحله دیگر باید مشخصات شناسایی شرکت ونیز مشخصات تشخیص هویت اعضای شرکت را وارد کنید که این مشخصات باید کامل و حقیقی درج شود . سپس با درج وظایف و سمت هرکدام از اعضا و موسسان شرکت و نیز مشخص کردن حق امضاداران در شرکت به مرحله بعدی ثبت آنلاین شرکت ها خواهید رفت . درصورتی که هر سوالی در هرکدام ازمراحل ثبت شرکت  در زاهدان داشتید فقط با یک تماس می توانید پاسخ سوالات خود را به صورت حرفه ای دریافت کنید . در آخرین گام نیز با درج مدارک و اسناد شرکت کار ثبت شرکت در این مراحل به پایان می رسد . و باید منتظر جوابیه از طرف کارشناسان اداره باشید که تقریباً 3روز به طول می انجامد . 

در خصوص مراحل ثبت شرکت زاهدان خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم : مراحل ثبت شرکت

مدارک ثبت شرکت در زاهدان

 • مدارک تشخیص هویت اعضای شرکت به شکل کپی برابر اصل
 • تسلیم مدارک ثبتی شرکت که تاییدیه همه آن ها به وسیله امضا موسسین اعلام شده باشد
 •  در صورتی که برای انجام کارهای حقوقی  شرکت وکیل اخذ کرده باشید تمام مدارک شناسایی و وکالت وی باید ارائه شود.
 •  رسید تایید نام و ثبت نام سامانه ثبت شرکت ها

اخذ مدارک  المثنی ثبت شرکت

 در هر زمانی امکان دارد مدارک مربوط به ثبت شرکت ها دارای مشکلاتی شوند . بدین منظور اداره ثبت شرکت ها احتمالی را برای دریافت المثنی مدارک در نظر گرفته  است . برای این کار کافی است تقاضانامه برای دریافت مدارک را به امضای همه اعضا برسانید وبا در دست داشتن مدارک شناسایی اعضا و یک نامه نمایندگی از طرف شرکت  به اداره ثبت مراجعه کنید و مراحل لازم را طی کنید . برای انجام این کار می توانید به ارزان ثبت تکیه کرده تا در حداقل زمان مدارک المثنی را دریافت کنید. 

هزینه ثبت شرکت در زاهدان 

برآورد هزینه ها به پارامترهای گوناگونی از جمله نوع شرکت و تعداد اعضای آن و سرمایه شرکت و دیگر موارد بستگی دارد که این موارد با صلاح دید کارشناسان و نیز اطلاعات کامل افراد متخصص در زمینه ثبت شرکت در زاهدان به شما اعلام می شود پس
جهت اطلاع از هزینه دقیق ثبت شرکت زاهدان با ما تماس بگیرید . 
در آخر باید به تخصصی بودن امور ثبت شرکت اشاره کرد . اگر شما هم چنان متقاضی ثبت شرکت در زاهدان هستید  بعد از خواندن این مقاله به سختی های انجام مراحل و دریافت مدارک پی خواهید برد . بدین ترتیب برای رهایی از مراحل پیچیده کار ثبت شرکت هم اکنون با کارشناسان ثبت شرکت در ارزان ثبت تماس گرفته و با خیال راحت بعد از گذشت حداقل 15 روز مدارک ثبت شرکت خود را دریافت کنید . 

ثبت شرکت در شهرهای استان سیستان و بلوچستان

 •  ثبت شرکت در ایرانشهر
 • ثبت شرکت در چابهار
 •  ثبت شرکت در زابل
 •  ثبت شرکت در خاش
 •  ثبت شرکت در سراوان
 • ثبت شرکت در کنارک
 •  ثبت شرکت در سرباز
 • ثبت شرکت در نیک شهر
 • ثبت شرکت در زابل

مشاوران و کارشناسان ارزان ثبت هر روزه و هر زمان آماده پاسخگویی به سوالات و نیز پذیرای حضور شما متقاضیان خواهد بود . با توجه به فعالیت های چند ساله موسسه ارزان ثبت و داشتن پرونده های ثبتی موفق و بهینه، ارزان ثبت گزینه اول شما برای ثبت شرکت در زاهدان خواهد بود. با ما همراه باشید تا در زمانی کم به مقصود خود برسید .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

فرایند ثبت برند در اراک

ارزان ثبت با سال ها تجربه در زمینه ثبت برند اراک از تمام مراحل و مدارک و هزینه های مربوط به ثبت برند آگاه است و آن ها را در این مقاله برای آشنایی شما عزیزان نوشته است.

ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکت در بوشهر را با تیم تحریریه مجرب ارزان ثبت در این مقاله که شامل نحوه ثبت شرکت در بوشهر و مدارک لازم و هزینه آن است بخوانید.

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

اگر می خواهید بدانید چرا باید ثبت برند در زاهدان انجام دهید تا انتهای این مقاله را بخوانید تا به طور کامل توسط تیم ارزان ثبت راهنمایی شوید.

فرایند ثبت شرکت در اردبیل

در مقاله پیش رو می توانید نکات لازم در خصوص ثبت شرکت اردبیل مثل هزینه ثبت شرکت در اردبیل ، مدارک و مراحل و نحوه ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

شرایط ثبت برند در سنندج

برای رونق کسب و کارتان نیاز به ثبت برند در سنندج دارید و برای اینکه بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید این مقاله را تا پایان بخوانید.

گام به گام ثبت شرکت در شیراز

گام به گام مراحل ثبت شرکت در شیراز ، مزایای ثبت شرکت ، هزینه ها و مدارک لازم برای ثبت را در این مقاله با ما بخوانید تا جواب کلیه سوال های خود را بگیرید . تیم تحریریه ارزان ثبت پاسخگوی همه سوالات شماست.

ضرورت ثبت برند در بیرجند

در این مقاله همگام با ما باشید تا مزایای ثبت برند در بیرجند و مراحل ثبت برند و مدارک لازم و هزینه ثبت برند در بیرجند را برای شما شرح دهیم.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

روش ثبت شرکت در ایلام

کله جزئیات ثبت شرکت در ایلام را در یک مقاله کنار هم گرد آورده ایم تا کار شما را آسان کنیم . پس تا پایان مقاله کنار ما باشید.

وجوه ثبت برند در بجنورد

در این مقاله در مورد ویژگی های برند ،استعلام برند ، طبقات برند ، مراحل ثبت برند ، مدارک و هزینه ثبت برند در بجنورد می خوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟