چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

چرا ثبت برند در زاهدان انجام دهیم؟

ثبت برند در زاهدان در واقع به مانند یک فاکتور مهم برای تمایز و تشخیص محصولات و خدمات از یکدیگر می باشد. ( مثل اسنپ و تپسی که دو برند متفاوت برای خدمات حمل و نقل یکسان می باشند).

ثبت برند در زاهدان به دلیل موقعیت جغرافیایی و دسترسی این استان در سال های اخیر بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته. این را باید در نظر داشت که گام انتهای ثبت برند مراجعه حضوری به اداره مالکیت صنعتی تهران و تشکیل پرونده است. برای سرعت بخشیدن به روند ثبتی و عدم مراجعه حضوری از وکلاء ارزان ثبت حتماً کمک بگیرید.

یک برند خوب باعث ایجاد ارزش برای آن شرکت خواهد شد و مصرف کنندگان با یک نگاه به خصوصیات آن پی خواهند برد. به همین دلیل شرکت های مطرح و بزرگ برای حفظ و طراحی برند مخصوص خود همیشه دنبال راه کارهای مثبت و گیرا می باشند.

شما نیز می توانید هم اکنون با موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت در تماس باشید و از مشاوره رایگان آن ها در انجام امور ثبت برند بهره مند شوید.

هدف از ثبت برند در زاهدان چیست ؟

موضوع مهم در زمان فعالیت ثبت شرکت در زاهدان یا شخص توجه به ثبت برند می باشد که باید برای اخذ و ثبت آن اقدام شود. هدف از ثبت برند جلوگیری از خطر سواستفاده از نام و شهرت یک خدمت و محصول می باشد. زمانی که متقاضی، یک برند و علامت تجاری را به نام خود و با مشخصات خود در اداره ثبت به ثبت می رساند، از آن به بعد برند ثبت شده را با شکل انحصاری خواهند شناخت و بدین ترتیب مصرف کنندگان آن را می شناسند و صاحب برند مورد حمایت ده ساله قانون قرار می گیرد.

انجام ثبت برند در زاهدان  نشانه قانونمند بودن فعالیت شرکت یا شخص خواهد بود. در صورتی که محصول مورد نظر دارای کیفیت مطلوب و مورد پسند برای مشتریان باشد، باعث ایجاد حس وفاداری در بین آن ها خواهد شد که یکی از مهم ترین فاکتورها برای ادامه کار خواهد بود.

ثبت برند به شما حق اعاده شکایت نزد مراجع قضایی از سو استفاده کنندگان احتمالی برند را می دهد، لذا اول برند ثبت کنید سپس برای شناساندن و بازاریابی و تبلیغ محصول و خدمت خود اقدام کنید، زیرا مواردی هستند که بدون ثبت برند تبلیغات می کنند وقتی برند جا افتائد و مشهور شد و مشتری پیدا کرد تازه به فکر ثبت آن می افتند اما می فهمند که پیش از آن توسط شخصی دیگر عین یا شبیه برند آن ها ثبت شده و تمام هزینه ای که کرده اند اتلاف می شود. پس ابتدا ثبت برند در زاهدان بسیار مهم است و قبل از آن استعلام برند.

نکته: استعلام برند از طریق سایت اداره ثبت علامت تجاری در بخش مالکیت معنوی به آدرسiripo.ssaa.ir ممکن است، می توانید از کارشناسان دپارتمان ثبت برند جهت استعلام برند خود کمک بخواهید.

درباره استان زاهدان

یکی از راه های کسب درآمد در استان سیستان و بلوچستان از راه تبادل محصولات با کشورهای هم مرز می باشد هم چنین این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه پاکستان و هند از لحاظ اقتصادی دارای شرایط مطلوبی می باشد.

از همین رو به دلیل وجود کالاهای یکسان برای اجتناب از خرید و تهیه محصولات مشابه توسط مصرف کنندگان، افراد دارای مشاغل باید انجام ثبت برند در زاهدان را جزو مسائل اساسی و مهم در راه رسیدن به اهداف آتی خود قرار دهند.

مدارک ثبت برند در زاهدان

 • مدارک ثبت برند  حقیقی
 1.  مدارک احراز هویت اشخاص حقیقی
 2. علامت تجاری مورد تایید متقاضیان ثبت برند یا طرح نهایی شده لوگو
 3.  ارائه کارت بازرگانی در صورت نیاز به آن
 4.  رونوشت از نسخه جواز مربوط به فعالیت متقاضی ثبت برند
 5.  ارائه وکالت نامه در صورت لزوم
 • مدارک ثبت برند  حقوقی
 1.  کپی برابراصل از مدارک شرکت و  آگهی ثبت تغییرات شرکت در زاهدان
 2. رونوشت از مجوزهای اخذ شده مثل پروانه بهره برداری شرکت یا جوز تاسیس یا کسب
 3.  در صورتی که در علامت تجاری کلمات و حروف غیر فارسی به کار رفته باشد باید کارت بازرگانی ارائه شود
 4.  فتوکپی برابر اصل شده از مشخصات آخرین مدیرعامل شرکت
 5. مهر مخصوص شرکت
 6.  وکالت نامه وکیل
ثبت برند سریع
ثبت برند در زاهدان

مواردی که باید در زمان انتخاب نام برند به آن توجه ویژه ای کرد

برای انتخاب نام برند و لوگوی مورد نظر باید به ویژگی های برند مورد نظر اشاره کرد به صورتی که در زمان مشاهده برند، مصرف کنندگان و خریداران محصول را تشخیص دهند. در یک نگاه باید علامت تجاری گویای ویژگی های خاص محصول باشد.

نام برند انتخابی نباید دارای حروف مخفف شده باشد و از سه حرف نیز نباید کمتر باشد، هم چنین باید به عدم تکراری بودن برند توجه ویژه ای کرد. نام برند نباید عم باشد و اسم خود محصول یا ویژگی آن نباشد مثلاً شیرین برای شکلات یا خرما یا عسل به تنهایی به عنوان نام تجاری قابل ثبت نیست.

استفاده از اسامی مشور، اماکن و اسامی مذهبی، نام ادارات، مناطق جغرافیایی و اسامی خارجی یا ضد عرق و مقررات اسلامی ممنوع می باشد.

مدت زمان ثبت برند در زاهدان

باید این نکته را مدنظر قرار داد که برای ثبت برند باید از افراد متخصص بهره گرفت تا در کمترین زمان به بهره وری بالا دست پیدا کنید. به طور میانگین زمان لازم برای ثبت برند در زاهدان 90 روز کاری به طول می انجامد که 35-40 روز باید منتظر تایید کارشناسان اداره دولتی مالکیت صنعتی ماند و سی روز زمان بین دو روزنامه برند جهت وصول اعتراضات و ده روز صف انتظار برای صدور گواهی ثبت برند باید در نظر گرفت.

مدت اعتبار برند پیش از انقضا ده سال است و با تمدید آن مجدداً ده سال اعتبار خواهد داشت. در این مدت کارشناسان ثبت برند و علامت تجاری ارزان ثبت با تکمیل مدارک و متقاضیان ثبت برند زاهدان به صورت کاملاً تخصصی و با پشتوانه سابقه درخشان خود در انجام امور ثبت برند امور ثبتی متقاضیان را در حداقل زمان ممکن به پایان خواهند رساند.

روش ثبت برند در زاهدان
روش ثبت برند در زاهدان

روش ثبت برند در زاهدان

برای ثبت برند در زاهدان میتوانید به دو روش اقدام کنید. در روش اول فرد حقیقی و حقوقی با مراجعه و پیگیری خود در سایت اداره مالکیت که مسئول ثبت علائم تجاری در سراسر کشور است، اقدام به ثبت برند خود می کند. گام های بعدی متقاضی باید به اداره ثبت علامت در شهر تهران مراجعه کند و مدارک را به این اداره تسلیم کند که با توجه به مسافت زیاد و صرف هزینه جهت رجوع به اداره روش دوم برای انجام امور ثبت برند برای متقاضیان پیشنهاد می‌شود.

در روش دوم با واگذاری تمام امور ثبت علامت تجاری خود به کارشناسان مجموعه ثبت برند و لوگوی ارزان ثبت، تمام مراحل انجام امور ثبتی به صورت کاملاً حرفه ای و با کمترین میزان خطا به انجام می رسد. پس برای انجام امور ثبت برند خود به موسسه ارزان ثبت رجوع کنید و با ارائه مدارک مربوطه ثبت برند خود را به افراد حرفه ای بسپارید.

برای ارتباط با موسسه ارزان ثبت تلفن را برداشته و با بخش روابط عمومی این موسسه تماس بگیرید تا در اسرع وقت اقدام به انجام ثبت برند شما کنند.

مراحل ثبت برند در زاهدان توسط موسسه ارزان ثبت

 •  جمع آوری مدارک و اخذ مجوز ا که به شما توسط کارشناسان ارزان ثبت لیست آن ها داده می شود.
 •  ارائه مدارک به کارشناسان ثبت برند موسسه
 • مراجعه به سایت مرتبط و پر کردن اظهارنامه ثبت برند به نام متقاضی برند
 • ارائه ناماستعلام شده  و طرح تکمیل شده و نهایی برند مورد نظر
 • بارگزاری مدارک ومجوزهای اخذ شده در سایت اداره ثبت و انتظار برای تایید بازرسان اداره
 •  درج برند در روزنامه به شکل آگهی
 • یک ماه زمان برای رسیدگی به پرونده برند در صورت اعتراض دیگرافراد
 •  در صورت عدم اعتراض آگهی دوم در روزنامه
 •  مراجعه به اداره ثبت در تهران و ارائه مدارک و مجوزهای برند
 •  انتظار برای تایید مدارک و اخذ تصدیق ده ساله برند

خدمات مالکیت صنعتی در زاهدان توسط تیم ارزان ثبت

مجموعه ارزان ثبت در استان البرز و تهران دارای نمایندگی رسمی است. بنابراین روند ثبت برند برای هم میهنان زاهدانی از طریق برترین وکلاء و کارشناسان ثبتی در استان تهران انجام می دهند. سازمان مالکیت صنعتی در استان تهران قرار دارد که می توانید ثبت برند را از هر جای ایران که بخواهید می توانید در ارزان ثبت انجام دهید.

ثبت اختراع و طرح صنعتی در زاهدان

ابتدا لازم است با ارائه مدارک شناسایی و گواهی امضاء حساب کاربری ایجاد کنید. سپس باید اظهارنامه الکترونیکی اختراع یا طرح صنعتی را دریافت و تنظیم نمایید. بررسی اختراع و طرح صنعتی بعد از 35 الی 45 روز به کارتابل متقاضی ابلاغ خواهد شد.

موسسه ارزان ثبت همواره در پی ایجاد محیطی مناسب برای انجام امور ثبتی در این راستا تا به امروز موفق گام برداشته است. با داشتن رزومه موفق خود در امر ثبت برند در زاهدان آماده خدمات رسانی به متقاضیان ثبت برند زاهدان در کم ترین زمان ممکن هستیم. با هزینه‌ای به مراتب کم تر از انجام دیگر راههای ثبت برند در کنار شما متقاضیان می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :