ضرورت ثبت شرکت در زاهدان

ثبت در زاهدان

 موسسه ثبتی حقوقی ارزان ثبت با سال ها تجربه و نیز داشتن رزومه های موفق ثبت شرکت بهترین و آسان ترین راه برای انجام امور ثبت شرکت در زاهدان خواهد بود. در ادامه به نحوه آسان ثبت شرکت در زاهدان خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

افزایش ثبت شرکت در زاهدان

برای افزایش سطح اعتماد افراد به فعالیت های خودو نیز شناساندن شرکت به صورت حرفه ای به دیگر افراد نیاز به رعایت ثبت شرکت و فعالیت در سایه قانون تجارت دارید. افراد در حیطه کاری خود اگر از قوانین کار پیروی کنند می توانند موفق شوند.

به منظورافزایش فعالیت های خود در زاهدان و جلوگیری از سو استفاده دیگران و مشکلات احتمالی در آینده هرچه سریع تر ثبت شرکت خود در زاهدان را به انجام برسانید.

با ثبت شرکت از مزایا و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار خواهید شد که از بارزترین آن ها می توان به امکان تخصیص وام و تسهیلات بانکی و امکان شرکت در مناقصات اشاره کرد.
برای اطمینان بیشتر از ضرورت ثبت شرکت در همدان می توانید این مقاله را مطالعه کنید: عواقب عدم ثبت شرکت

روش های ثبت شرکت در زاهدان

برای ثبت شرکت در زاهدان به دو صورت می توانید این کار را انجام دهید. در اولین روش برای این کار ثبت شرکت توسط فرد متقاضی ثبت شرکت انجام می گیرد که بسیار کار ریسک دار است زیرا در صورتی که برای ثبت شرکت شما مشکلی پیش آید می بایست تمام مراحل را از ابتدا انجام دهید و بدین ترتیب زمان و هزینه اضافی را باید متحمل شوید.

در روش دوم متقاضیان با مراجعه به افراد با تجربه و کارشناس در انجام امور ثبتی مثل کارشناسان گروه ثبتی ارزان ثبت  از آن ها مشاوره گرفته و با خیال آسوده و با اطمینان به اینکه ثبت شرکت آن ها تخصصی و با هزینه و زمان کمتری انجام می گیرد کارهای ثبت شرکت زاهدان خود را به آن ها می سپارند.

روش دوم بهترین راه برای انجام صحیح مراحل ثبت شرکت در زاهدان خواهد بود.
در صورت تمایل به ثبت شرکت خود در زاهدان بدون اندکی تامل با ارزان ثبت تماس بگیرید و صفر تا صد کارهای ثبت شرکت خود را به مشاوران با تجربه بسپارید تا با پرداخت مبلغی به مراتب کمتر از دیگر موسسات, آینده حرفه و شغل خود را تضمین و در راه عمل به قوانین گام بردارید.

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود و سایر شرکت های تجاری

دسته اول شرکت با مسئولیت محدود است که از حداقل 2 شریک تشکیل می شود. این نوع از شرکت ها جز پرتقاضا ترین شرکت های تجاری در سال های اخیر شناخته شده است.

مسئولیت در این شرکت ها برطبق سرمایه هر شخص در شرکت می باشد ودر صورتی که شرکت بدهی داشته باشد و سرمایه شرکت کفاف تامین مالی برای پرداخت بدهی را نداشته باشد هر فرد براساس میزان سرمایه وارده خود به شرکت مسئول در پرداخت بدهی است نه بیشتربه همین دلیل نام مسئولیت محدود بر آن گذاشته اند.

دسته دوم از شرکت ها با موضوع فعالیت تجاری شرکت های سهامی می باشند. شرکت های سهامی خود دارای دونوع سهامی عام و خاص هستند. در این دو نوع شرکت سهامی نیز افراد مانند شرکت مسئولیت محدود بر طبق سرمایه خود مسئول در سود و زیان شرکت می باشند. تعدد اعضا در شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص حداقل 5 عضو است.

در نام گذاری این شرکت ها حتماً باید عبارت سهامی آورده شود. نوع دیگر شرکت های تجاری شرکت تضامنی می باشد که برخلاف دو نوع شرکت قبلی همه اعضاء و به ویژه شخصی که نامش در اسم شرکت می آید، در این شرکت ها متضمن در پرداخت بدهی به طلبکاران شرکت به طور کامل می باشند. به کار بردن اسم یکی از شرکا به صورت شریک ضامن در نام گذاری شرکت الزامی است.

که آن شخص در واقع مسئولیت در پرداخت بدهی های شرکت را دارد .شرکت های تعاونی از جمله انواع دیگر شرکت قابل ثبت در زاهدان می باشد. این شرکت ها در واقع بر مبنای تعدد شرکا تشکیل می شود و هر چه تعداد اعضا بیشتر باشد سود آوری نیز افزون می شود این شرکت ها به دو نوع تولید و توزیع تقسیم می شوند و برای تشکیل نیاز به 7 عضو دارند.

انواع دیگر شرکت های تجاری شامل شرکت نسبی و شرکت مختلط می باشد  که تقاضای ثبت کمتری دارند و به همین دلیل در اینجا به آن ها نمی پردازیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع شرکت های تجاری با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید تا بر حسب موضوع فعالیت شما یک قالب ثبتی مناسب برای شما در نظر گرفته و به شما معرفی شود.

ثبت در زاهدان
ثبت شرکت در زاهدان با کم ترین هزینه

ثبت موسسه غیر تجاری در زاهدان

موسسات غیر تجاری در موضوعات متعددی به ثبت می رسند که بر اساس موضوع ثبتی ممکن است نیازمند دریافت مجوز باشند. در کل شرایط ثبت موسسه غیر تجاری همانند شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

هرگاه اعضاء بخواهند فعالیت موسسه در امور عام المنفعه باشد علاوه بر اخذ مجوز باید موسسه غیر تجاری غیر انتفاعی ثبت کنند در حالی که موسساتی که هدف موسسین آن کسب سود برای خود شرکاء است باید موسسه غیر تجاری انتفاعی ثبت کنند.

ثبت شرکت های بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی بر حسب موضوع

موضوع یکی از مهمترین مواردی است که لازمه ثبت شرکت است و در تمامی شرکت های تجاری لازم است موضوع شرکت در بند دوم اساسنامه به صورت منجز و روشن عنوان شده باشد. موضوع شرکت حتماً باید جنبه تجاری داشته باشد.

موضوعات خدماتی زمانی تدوین می شود که فعالیت شرکت ارائه خدمات خاصی است. موضوعات بازرگانی برای امور واردات و صادارت و ترخیص کالاهای مجاز از گمرک است. موضوعات پیمانکاری برای انواع فعالیت های فنی مهندسی و امور پیمانکار بخش خصوصی می باشد.

مراحل ثبت شرکت در زاهدان

در ابتدا باید به سامانه اداره ثبت شرکت ها وارد شوید و گام به گام مراحل را تا پایان انجام دهید. با انجام اقدامات قبل از تاسیس شرکت به صورت کامل و به کارگیری مشاوره های یک کارشناس حقوقی در زمینه ثبت شرکت ها عملاً مراحل را با تمرکز انجام خواهید داد. با رفتن به سایت و زدن گزینه ثبت تاسیس شرکت باید ابتدا نوع شرکت را مشخص کنید.

همان طور که گفته شد برای انتخاب نوع شرکت بر طبق فعالیت آینده شرکت می توانید با شماره گیری  تلفن های ارزان ثبت کسب اطلاع کنید و دیگر از بابت گزینش بهترین نوع شرکت  برای خود آسوده خاطر شوید.

در گام بعد نام های منتخب شرکت را وارد می کنید. برای اطلاع در زمینه گزینش نام مورد تایید اداره ثبت با مشاوران ارزان ثبت تماس بگیرید تا به صورت حرفه ای اقدام به انتخاب نام بر اساس حرفه شما کنند.

در مرحله دیگر باید مشخصات شناسایی شرکت و نیز مشخصات تشخیص هویت اعضای شرکت را وارد کنید که این مشخصات باید کامل و حقیقی درج شود. سپس با درج وظایف و سمت هرکدام از اعضا و موسسان شرکت و نیز مشخص کردن حق امضاداران در شرکت به مرحله بعدی ثبت آنلاین شرکت ها خواهید رفت.

درصورتی که هر سوالی در هرکدام ازمراحل ثبت شرکت در زاهدان داشتید فقط با یک تماس می توانید پاسخ سوالات خود را به صورت حرفه ای دریافت کنید.

در آخرین گام نیز با درج مدارک و اسناد شرکت کار ثبت شرکت در این مراحل به پایان می رسد و باید منتظر جوابیه از طرف کارشناسان اداره باشید که تقریباً 3روز به طول می انجامد.

در خصوص مراحل ثبت شرکت زاهدان خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم: مراحل ثبت شرکت

مدارک ثبت شرکت در زاهدان

 • مدارک تشخیص هویت اعضای شرکت به شکل کپی برابر اصل
 • تسلیم مدارک ثبتی شرکت که تاییدیه همه آن ها به وسیله امضا موسسین اعلام شده باشد
 •  در صورتی که برای انجام کارهای حقوقی  شرکت وکیل اخذ کرده باشید تمام مدارک شناسایی و وکالت وی باید ارائه شود.
 •  رسید تایید نام و ثبت نام سامانه ثبت شرکت ها

اخذ مدارک المثنی ثبت شرکت

در هر زمانی امکان دارد مدارک مربوط به ثبت شرکت ها دارای مشکلاتی شوند. بدین منظور اداره ثبت شرکت ها احتمالی را برای دریافت المثنی مدارک در نظر گرفته  است.

برای این کار کافی است تقاضانامه برای دریافت مدارک را به امضای همه اعضا برسانید وبا در دست داشتن مدارک شناسایی اعضا و یک نامه نمایندگی از طرف شرکت  به اداره ثبت مراجعه کنید و مراحل لازم را طی کنید.

برای انجام این کار می توانید به ارزان ثبت تکیه کرده تا در حداقل زمان مدارک المثنی را دریافت کنید.

هزینه و زمان ثبت شرکت در زاهدان

برآورد هزینه ها به پارامترهای گوناگونی از جمله نوع شرکت و تعداد اعضای آن و سرمایه شرکت و دیگر موارد بستگی دارد که این موارد با صلاح دید کارشناسان و نیز اطلاعات کامل افراد متخصص در زمینه ثبت شرکت در زاهدان به شما اعلام می شود پس جهت اطلاع از هزینه دقیق ثبت شرکت زاهدان با ما تماس بگیرید.

از زمانی که درخواست را در اداره ثبت شرکت ها ثبت می کنید ظرف دو روز نام شرکت مشخص می شود و بعد از تایید اسم باید مدارک در دو نسخه تهیه و توسط سهامداران یا شرکاء امضاء شود تا در نهایت در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسد. مدت زمانی که مدارک به اداره ارسال می شود تا زمان صدور آگهی ثبت تغییرات 14 روز کاری می باشد.

ثبت شرکت در شهرهای استان سیستان و بلوچستان

 •  ثبت شرکت در ایرانشهر
 • ثبت شرکت در چابهار
 •  ثبت شرکت در زابل
 •  ثبت شرکت در خاش
 •  ثبت شرکت در سراوان
 • ثبت شرکت در کنارک
 •  ثبت شرکت در سرباز
 • ثبت شرکت در نیک شهر
 • ثبت شرکت در زابل

مشاوران و کارشناسان ارزان ثبت هر روزه و هر زمان آماده پاسخگویی به سوالات و نیز پذیرای حضور شما متقاضیان خواهد بود .

با توجه به فعالیت های چند ساله موسسه ارزان ثبت و داشتن پرونده های ثبتی موفق و بهینه، ارزان ثبت گزینه اول شما برای ثبت شرکت در زاهدان خواهد بود. با ما همراه باشید تا در زمانی کم به مقصود خود برسید .

به این مقاله امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :