ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر

ثبت شرکتها

برای انجام امور حقوقی خود بهتر است با کارشناسان مجرب ارزان ثبت در تماس باشید. ثبت شرکت در بوشهر از مواردی است که با تکیه بر آن می توانید به کسب و کار خود هویت دهید. در ادامه ما به نکات مهم و کارایی برای ثبت شرکت در بوشهر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

روش های ثبت شرکت در بوشهر

در روش اول کارهای ثبت شرکت توسط خود شخص متقاضی انجام می شود که با توجه به پیچیده بودن امور و نیز نداشتن تخصص و تجربه کافی فرد برای درج تقاضای ثبت شرکت این روش به افراد پیشنهاد نمی شود.

زیرا در صورت بروز هرگونه خطا و یا وارد کردن موارد اشتباهی باید از ابتدا اقدام به ثبت شرکت در بوشهر کنید که همین امر باعث صرف هزینه و زمان اضافی برای شما خواهد شد.

در روش بعدی اقدامات ثبت شرکت توسط یک وکیل مجرب و کاربلد انجام می گیرد. که این روش کاملاً تضمینی و با صرف زمانی کمتر انجام می شود. پیشنهاد تضمینی و کاملاً تخصصی ما به شما متقاضیان, موسسه ارزان ثبت می باشد. اگر شما هم متقاضی ثبت شرکت در بوشهر هستید بی درنگ با موسسه ارزان ثبت تماس بگیرید.

موسسه ارزان ثبت همواره در فکر مشاوره به بهترین شکل به شما متقاضیان عزیز می باشد.

موقعیت اقتصادی بوشهر

استان بوشهر با قرار گرفتن در جنوب کشور ایران و دارا بودن بندرهای مهم بستر مناسبی برای صادرات و واردات از طریق دریا را به خود اختصاص داده است. در این استان پالایشگاه های مختلف نفت و گاز کشور از جمله پارس جنوبی و شمالی قرار گرفته که این استان را جز مراکز استخراج نفت در خاورمیانه قرار داده است. در این استان نیروگاه های هسته ای متعددی وجود دارد که این استان را به مرکز انرژی کشور مشهور کرده است.

به همین دلیل این استان و شهر یک  گزینه خوب برای فعالیت  اقتصادی می باشد زیرا از طرفی به آب های نیلگون خلیج فارس ارتباط دارد و از طرفی به جلگه های کشور ایران پس برای مبادلات تجاری بسیار مناسب است.

اگر شما متقاضی ثبت شرکت در بوشهر هستید و می خواهید اهداف تجاری خود را برای کسب سود بیشتر در این استان به سرانجام برسانید تنها نیاز شما مشاوره با مشاوری مجرب است. گروه ثبتی ارزان ثبت تمام نیاز شما را برای انجام امور ثبت شرکت در بوشهر رفع می کند و ارزانترین ثبت شرکت در بوشهر را به شما ارائه می کند.

انواع شرکت ها در بوشهر

مکانی تحت عنوان شرکت به مکانی گفته می شود که افراد با تصمیم جمعی و برای رسیدن به یک هدف واحد در آن گرد هم آمده و فعالیت می کنند. این مکان بسته به سلیقه شرکا می تواند به صورت استیجاری و یا ملکیت باشد.

برای انجام امور تجاری بهتر است در مکان های اداری اقدام به تاسیس شرکت کنید زیرا این محل ها به دلیل ازدیاد صنف بازرگانی برای حرفه شما بهتر است. برطبق ماده 20 قوانین تجارت در اداره ثبت, شرکت ها براساس موضوع فعالیت به 7 نوع تقسیم می شوند. که هرکدام از این شرکت ها بسته به نوع فعالیتشان در زمان تاسیس و نیز در اقدامات آینده شرکت فرایند متفاوتی را طی می کنند.

شرکت های تجاری مشمول : 1.شرکت با مسئولیت محدود 2.شرکت سهامی خاص  3. شرکت سهامی عام 4.شرکت نسبی 5.شرکت تضامنی 6 شرکت تعاونی 7 شرکت مختلط  که در ذیل به اختصار در مورد ثبت شرکت مسئولیت محدود در زاهدان و ثبت شرکت سهامی خاص و عام در زاهدان توضیح می دهیم. ثبت برند در بوشهر را می توانید با مجتمع حقوقی ارزان ثبت داشته باشید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بوشهر

این شرکت ها دارای کمینه اعضای2 نفر می باشند. هرکدام از افراد سرمایه ای را به شرکت وارد می کنند که برطبق آن شرکت شکل می گیرد و سمت و وظایف هر فرد تعیین می شود. این شرکت ها با حداقل صدهزار تومان قابل تاسیس هستند.

شرکت های سهامی در بوشهر
شرکت های سهامی در بوشهر

شرکت های سهامی در بوشهر

میزان مسئولیت در این شرکت ها برطبق میزان سرمایه وارده هر فرد در شرکت خواهد بود. دارای دو نوع, شرکت های سهامی عام و سهامی خاص خواهد بود.

شرکت های سهامی دارای حداقل تعداد شرکا 5 نفر می باشند. میزان مسئولیت در این شرکت ها بر اساس سرمایه های وارده افراد یا سهام آن ها در زمان تاسیس شرکت می باشد.

تنها تفاوت شرکت سهامی عام با سهامی خاص در نحوه تامین سرمایه آن ها می باشد. در نوع سهامی عام سرمایه بیا سهام شرکت به افراد در بیرون از شرکت فروخته می شود برای تهیه سرمایه اولیه یا افزایش آن. شرکت سهامی خاص همانطور که از اسم آن مشخص است برای افزایش سرمایه شرکت سهام یا سرمایه شرکت را اعضای شرکت تامین می کنند و به عامه مردم سهامی فروخته نمی شود.

هر سوالی که در زمینه انواع شرکت های تجاری دارید را می توانید از کارشناسان مجرب ارزان ثبت دریافت کنید و با یکبار تماس تلفنی و یا به صورت حضوری کارهای ثبت شرکت خود را به تیم مجرب ارزان ثبت سپرده و دیگر نگرانی برای به سرانجام رسیدن اهداف تجاری خود نداشته باشید.

ثبت موسسه در بوشهر

موسسات غیر تجاری دو نوع هستند که برای ثبت هر یک باید شرایط و اهداف و فعالیت های موسسه مورد ارزیابی قرار گیرد. موسسه غیر تجاری انتفاعی زمانی ثبت می شود که موسسین، موسسه را برای کسب سود و در آمد به ثبت رسانده باشند.

موسسه غیر تجاری غیر انتفاعی نیز زمانی به ثبت می رسد که موسسین بخواهند یک موسسه مردم نهاد برای انجام فعالیت های خیریه ثبت کنند. موسسات غیر تجاری دسته بندی های گوناگونی بر حسب موضوع دارند اما به طور کلی شرایط ثبت تمامی موسسات بر اساس قوانین تجاری در باب شرکت ها می باشد.

ثبت شرکت بازرگانی در بوشهر

متقاضیان ثبت شرکت بازرگانی برای تاسیس این نوع شرکت باید حداقل دو نفر باشند. اداره ثبت شرکت ها قوانینی را در خصوص اعضاء این نوع شرکت در نظر نگرفته است اما بهتر است مدیر عامل شرایط مندرج برای اخذ کارت بازرگانی را داشته باشد. زیرا انجام فعالیت صادرات و واردات نیازمند دریافت مجور می باشد.

ثبت شرکت خدماتی در بوشهر

فعالیت های خدماتی انواع مختلفی دارند که بیشتر این شرکت ها در قالب شرکت با مسئولیت محدود به ثبت می رسند. تاسیس شرکت خدماتی بر اساس موضوع خدمات عمومی و اختصاصی در برخی موارد ممکن است لازم به ارائه مجوز داشته باشند.

ثبت شرکت پیمانکاری در بوشهر

شرایط ثبت شرکت پیمانکاری بسته به نوع شرکت و اهداف آتی شرکت دارد. اگر فعالیت شرکت تنها در انجام برخی پروژه های اجرایی است و فعالیت شرکت برای مدت محدودی انجام می شود بهترر است شرکت با مسئولیت محدود به ثبت برسانید.

در غیر این صورت اگر اهداف شرکت شرکت در مناقصات و مزایدات مختلف است باید شرکت پیمانکاری را در قالب سهامی خاص ثبت کنید و در صورتی که بخواهید گرید دریافت کنید شرایط مدیران را در نظر داشته باشید.

نحوه ثبت شرکت در بوشهر

در ابتدا قبل از اقدام به ثبت شرکت در بوشهر باید کارهایی از قبیل انتخاب شرکای قابل اعتماد و دارای اهدافی هماهنگ با خود را انجام دهید. شرکای شرکت باید دارای حداقل 18 سال تمام  و بدون سو سابقه باشند. انتخاب شرکایی قابل اعتماد در آینده خطر اختلاف را کاهش می دهد.

از موارد دیگر اقدامات قبل از تاسیس شرکت باید به انتخاب نام مناسب برای شرکت اشاره کرد که با مراجعه به یک مشاورمجرب می توانید از تجربیات وی در انتخاب نام بهره بگیرید. بدون شک موسسه ارزان ثبت بهترین گزینه برای مشاوره تخصصی به شما خواهد بود. برای اطلاع از تمام موارد قابل اجرا قبل از تاسیس شرکت با ما در تماس باشید.

دردنیای پیشرفته امروز دیگر نیازبه حضور در محل ادارات نیست و دیگر کمتر کسی به شکل حضوری اقدام به ثبت شرکت می کند. ثبت شرکت نیز ازاین موضوع مستثنی نمی باشد و برای انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت در بوشهر به صورت کاملاً آنلاین می توانید شرکت خود را ثبت کنید. البته برای انجام امور مربوط به ثبت شرکت نیاز به تخصص کافی می باشد.

کارشناسان ثبت شرکت در موسسه ارزان ثبت به صورت کاملاً تخصصی این کار را برای شما انجام خواهند داد و دیگر نیازی به حضور شما تا پایان مراحل ثبت شرکت نمی باشد.

نکته : برای تعیین نام شرکت روش استعلام نام شرکت را از این مقاله بخوانید.

ثبت نام در اداره ثبت شرکت ها

در ابتدا باید به سایت اداره ثبت شرکت ها وارد شده و تمامی مراحل ثبت شرکت را به طور کامل و با دقت پر کنید. اولین قدم تعیین نوع شرکت جهت فعالیت می باشد که از بین انواع شرکت ها که در بالا به آن ها اشاره شد برطبق نوع فعالیت های شرکت باید انتخاب شوند.

به منظور انتخاب بهترین گزینه برای ثبت شرکت در بوشهر بهتر است با مشاوران ارزان ثبت تماس گرفته یا به صورت حضوری به موسسه مراجعه کرده و دیگر با خیال راحت تا پایان کار ثبت شرکت در بوشهر خود را به کارشناسان بسپارید.

در گام بعدی باید نام های منتخب شرکت را که از قبل تعیین کرده اید وارد سایت کنید. سپس وارد کردن تمام مشخصات اعضای درون شرکت می باشد. سپس میزان سمت و وظایف هرکدام از اعضای شرکت را در سامانه وارد کرده و بدین ترتیب به مرحله بعدی ثبت شرکت در بوشهر می روید. در گام بعدی مدارک شرکت را تکمیل می کنید. بدین ترتیب کارهای ثبت شرکت در بوشهر به پایان می رسد.

البته این نکته را باید متذکر شد که اشتباه در هرکدام از مراحل ثبت شرکت مستلزم اجرای دوباره همه مراحل از ابتدا خواهد شد. پس بدون هیچ شکی از یک مشاور ثبتی متخصص برای مراحل ثبت شرکت در بوشهر مشاوره گرفته و همگام با توصیه های وی عمل کنید.

در طی مدت زمان حداقل 3 روز برگه ای به منظور تایید نهایی نام شرکت برای شما در سایت بارگزاری خواهد شد که با مراجعه به سایت اداره ثبت می توانید از آن اطلاع پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات در زمینه مراحل ثبت شرکت در استان بوشهر به ارزان ثبت اعتماد کرده و با در نظر گرفتن سابقه درخشان موسسه در انجام امور ثبت شرکت, شرکت خود را به صورت قانونی و با کمترین هزینه به ثبت برسانید.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در بوشهر

 •  کپی از شناسنامه و کارت ملی شرکای شرکت
 • رونوشت از اساسنامه و سایر اسناد  شرکت که بوسیله کلیه اعضای درون شرکت و موسسان تایید شده باشد.
 •  برگه تایید نام و ثبت نام اینترنتی
 •  وکالت نامه در صورتی که وکیل ثبت شرکت کار شما را به انجام برساند.

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در بوشهر

موارد مختلفی در هزینه های ثبت شرکت تاثیرگذار خواهند بود که به عنوان مثال باید به نوع شرکت و تعداد اشخاص و موسسان آن اشاره کرد. جهت دریافت لیست کامل هزینه های ثبت شرکت خود بر طبق نوع شرکت انتخابی بدون اندکی تلف کردن هزینه و زمان اضافی با شماره های ارزان ثبت تماس بگیرید و صفر تا صد کارهای ثبت شرکت را به کارشناسان کاربلد ارزان ثبت بسپارید.

زمان ثبت شرکت در بوشهر

زمان ثبت شرکت در استان بوششهر بسته به نوع پررونده و تکمیل بودن مدارک متفاوت است. زمانی که درخواست ثبت می شود حداقل طی 2 روز کاری اسامی بررسی می شود در صورت تایید اسم و تکمیل بودن مدارک ظرف 14 روز شرکت ثبت خواهد شد.

آدرس اداره ثبت شرکت های بوشهر

سازمان ثبت شرکت ها در استان بوشهر در آدرس بوشهر، چهار راه دادگستری، در واحد سازمان ثبت مستقر می باشد.

ثبت شرکت در شرهای استان بوشهر

 • ثبت شرکت در دشتستان
 •  ثبت شرکت در کنگان
 •  ثبت شرکت در گناوه
 • ثبت شرکت در دشتی
 •  ثبت شرکت در تنگستان
 •  ثبت شرکت در عسلویه
 • ثبت شرکت در جم
 •  ثبت شرکت در دیر
 • ثبت شرکت در دیلم

همراهی شما با مجموعه حقوقی ارزان ثبت باعث افتخار ماست. در حداقل زمان و با کمترین هزینه توسط تیم حقوقی ارزان ثبت شرکت تجاری خود را با رعایت اصول و مقررات حقوقی انجام دهید. برای ثبت تغییرات شرکت در بوشهر به مقاله آن مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :