لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

ثبت آگهی شرکت در روزنامه ی رسمی


روزنامه ی رسمی کشور به عنوان جایگاه اطلاعات و قانون و مقررات کشور، عضو عمده و  قانونی اطلاع رسانی حقوقی شمرده می شود.

روزنامه رسمی کشور وظیفه ها و اختیارهایی را دربردارد که به شرح ذیل می باشد: بعضی از  آگهی های قانونی قضایی مانند  آگهی های مربوط به تاسیس و راه اندازی و ثبت شرکت ها و علامت های تجاری را چاپ و نتشر می کند. با عنایت به ماده 6 آیین نامه  قانون تجارت وزارت دادگستری و ماده ی 197 قانون تجارت در طی مدت زمان یک ماه از تاریخ ثبت شرکت، بایستی چکیده ی شرکت نامه و پیوست های آن به وسیله موسسه ثبت در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از روزنامه های کثیرالانتشار مقر اصلی شرکت با تقبل نمودن هزینه ها به وسیله  خود شرکت چاپ و منتشر گردد.

به همین منظور به ثبت رساندن شرکت در قوه ی قضاییه ضروری و الزامی می باشد تا بعد از انجام مرحله های ثبت و کامل نمودن مدارک و اخذ کد ثبتی شرکت به منظور قید آگهی در روزنامه ی رسمی مبادرت کنید.

ارزان ثبت دارای دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت 

روش های ثبت آگهی شرکت در روزنامه ی رسمی

درخواست کنندگان به منظور ثبت آگهی در روزنامه رسمی، بایستی بعد از انجام دادن مرحله های  قانونی وبعد از به  ثبت رساندن آگهی خود در اداره های ثبت، با رجوع نمودن به پایگاه  روزنامه رسمی کشور به نشانی  http://rrk.ir به منظور ثبت آگهی در روزنامه رسمی مبادرت کنند .در خصوص همین امر  مرحله های  ذیل بایستی  صورت بگیرد :

  1. بعد از رجوع  به وبگاه در سمت چپ سایت در قسمت ثبت نام کاربر جدید کلیک نمایید.
  2. بعد از آن  شماره موبایل را به منظور دریافت نمودن  پیامک  و آدرس و کدپستی را به منظور  اخذ رونوشت کاغذی روزنامه  قید  نمایید .
  3. بعد  از تایید نمودن  اطلاعات و با  با وارد نمودن  نام کاربری و رمز عبور  به  صفحه کاربری خود وارد  شوید.
  4. با وارد شدن  به صفحه شخصی من،با کلیک نمودن بر روی قسمت هزینه آگهی  ،شماره الکترونیکی  18 رقمی را وارد کنید و با وارد نمودن رمز دوم اطلاعات بانکی خود را قید نمایید. (هزینه ی  چاپ و انتشار آگهی تنها  به شکل  اینترنتی قابل پرداخت می باشد).
  5. با پرداخت نمودن هزینه ی آگهی شماره پیگیری به شما اعطا می گردد و شما قادر می باشید موقعیت  ثبت آگهی خود را در روزنامه به وسیله  همین سامانه رد جویی نمایید.

وضعیت  آگهی قادر می باشد یکی از حالت های ذیل را داشته باشد:

  1. دریافت شده از ثبت
  2. آماده ارسال به چاپ
  3. در حال انتشار امضا نشده
  4. انتشار یافته امضا نشده
  5. انتشار یافته امضا شده (یعنی آگهی چاپ شده است).

با سپری و طی  5 روز کاری آگهی شما در پورتال روزنامه رسمی کشور چاپ و منتشر می شود  و رونوشت الکترونیکی ارزشمند  آن قابل اخذ  می باشد . هم چنین قادر می باشید  فایل PDF آن را  از قسمت رد جویی آگهی دانلود نمایید.

وقتی که در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران  تاسیس شرکت آگهی می شود ،آخرین قدم  به منظور  ثبت یک شرکت سپری  شده  است که بایستی بعد  از تشکیل و راه اندازی  شرکت  به منظور انتخاب نمودن  حوزه مالیاتی و تشکیل شدن  پرونده دارایی،تهیه و تدوین دفاتر قانونی و پلمپ دفاتر و دریافت  کد اقتصادی مبادرت کنید.

شایان ذکر است که علاوه بر ثبت و آگهی عمومی فعالیت تجاری که در ابتدای مسئله انجام می شودتصمیم های  مجمع عمومی در رابطه با  تغییرات سرمایه،ابطال  شرکت و چگونگی  تصفیه آن هم  بایستی  در مرجع ثبت و روزنامه رسمی،ثبت گردد و چاپ و منتشر شود.

وظایف روزنامه ی رسمی 

دیگر وظیفه های وظایف روزنامه ی رسمی به شرح ذیل می باشد:

_ تمامی مقررات و قوانین و مصوبه های  مجلس، نظام نامه ها و مصوبه های  هیات دولت، آراء وحدت رویه وزارت خانه عالی کشور و وزارت خانه دادگستر اداری را چاپ و منتشر می کند.

- محتوای  حکم قطعی در رابطه با اعتراض به علامت ثبت شده مطابق تبصره ماده 11 قانون فعالیت گروه ها  و جمعیت ها و ...مصوب 1310.4.1را چاپ و منتشر می کند.

- آگهی دعوت هیئت بدهکاران موضوع ماده 25 قانون موسسه تصفیه کارهای ورشکستگی مصوب  1328.4.24 را چاپ و منتشر می کند.

- تشکیل یا ابطال  هر نوع شرکت را که مطابق مقررات و  قوانین موضوعه در موسسه ثبت شرکت ها به ثبت رسیده باشد را در ج می نمایند .

- اعلان لازم به دارنده مجهول سند تجاری برابر مواد 324 و 327 قانون تجارت را چاپ و منتشر می کنند.

- چکیده نامه شرکت خارجی یا شعبه آن را  بعد از ثبت مطابق ماده 20 آیین نامه اجراء قانون ثبت شرکت ها مصوب  1310.3.2را چاپ و منشر می کند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اصول برندسازی

یکی از اقدامات مهم و بنیادی در تشکیل و راه اندازی و گسترش کسب و کار برند سازی یا Branding می باشد.برند سازی مرحله های بسیار زیادی دارد که می بایست آن ها را به انجام رسانید. با مطالعه مقاله اطلاعات لازم را بدست آورید

مراحل ثبت شرکت دانش بنیان

نخستین مرحله به منظور به ثبت رساندن شرکت دانش بنیان، ثبت نمودن شرکت یا اداره حقوقی خصوصی و یا تعاونی می باشد. سپس می توان در سامانه ثبت اقدامات لازم را انجام داد در این مقاله به مراحل و توضیحات بیشتر پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

مراحل ثبت شرکت تبلیغاتی

ثبت شرکت تبلیغاتی در اداره ثبت شرکتها باتوجه به ارائه مدارکی و گذراندن مراحل ثبت امکان پذیر است در این مقاله مراحل به شرح ذیل ذکر می شود

ثبت شرکت تبلیغاتی

برای آن که شرکت تبلیغاتی به ثبت برسد بایستی تقاضای ثبت شرکت تبلیغاتی به سازمان کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان محل سکونت با امضای صاحب امتیاز و معرفی مدیر مسئول ارائه گردد،

ثبت آگهی شرکت در روزنامه ی رسمی

روزنامه ی رسمی کشور به عنوان جایگاه اطلاعات و قانون و مقررات کشور، عضو عمده و قانونی اطلاع رسانی حقوقی شمرده می شود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟