لوگو سفید ایلیا
صفحه اصلی ثبت شرکت
ثبت ارزان شرکت ثبت شرکت با مسئولیت محدود ثبت شرکت سهامی خاص ثبت شرکت سهامی عام ثبت شرکت تضامنی ثبت شرکت تعاونی ثبت شرکت دانش بنیان ثبت موسسه ثبت شرکت تخصصی
ثبت شرکت بازرگانی ثبت شرکت تولیدی ثبت شرکت خدماتی ثبت شرکت پیمانکاری ثبت شرکت ساختمانی
ثبت برند
ثبت علامت تجاری ثبت لوگو ونشان تجاری استعلام برند ثبت آنلاین برند استعلام برند قبل از ثبت مراحل ثبت برند هزینه ثبت برند
ثبت تغییرات شرکت ها
ثبت تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص ثبت تغییرات موسسه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت
خدمات
ثبت طرح صنعتی ثبت اختراع اخذ کارت بازرگانی اخذ رتبه ( گرید) شرکت اخذ استاندارد اخذ جواز تاسیس اخذ پروانه بهره برداری خدمات مالیاتی
تشکیل پرونده مالیاتی اخذ کد اقتصادی اخذ گواهی ارزش افزوده پلمپ دفاتر تجاری
تماس با ما

چرا باید ثبت شرکت در رشت انجام دهیم؟


اگر می خواهید شرکت خود را در شهر رشت به ثبت برسانید و از مزایا و امکانات ثبت شرکت بهره مند شوید پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله با ماهمراه باشید .

در این مقاله سعی شده تا موارد مهم درزمینه ثبت شرکت ازجمله مدارک لازم برای ثبت شرکت  در رشت ونیز مراحل و هزینه های مربوط به ثبت شرکت در رشت ،مزایای ویژه ثبت شرکت و  موضوع فعالیت شرکت و مدت زمان ثبت آن و مواردی  این چنین که باید قبل از ثبت شرکت از آن ها اطلاع داشته باشید ، توضیح داده شود . در صورت داشتن هرگونه سوال درباره ثبت شرکت خودمی توانید با مشاوران ما درارزان ثبت  همراه باشید . مشاوران ما با داشتن سال ها تجربه درزمینه ثبت شرکت آماده ارایه خدمات  به صورت آنلاین و یا حضوری به متقاضیان می باشند.

ثبت شرکت راهی برای انجام دادن فعالیت های خود به شکل قانونی و پیشبرد اهداف شرکت در راه تحقق یافتن آنها می باشد .

با انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت می توانید خودرا به طوررسمی به دیگران بشناسانید  و خود و شرکای شرکت  و کارمندان را بیمه کرده و بدین ترتیب از مزایای بیمه بودن استفاده کنید .  با انجام ثبت شرکت می توانید سرمایه بیشتری در اختیار داشته باشید و به واسطه ثبت شرکت می توانید از بانک ها و همین طورموسسات مالی دریافت وام کنید.  

مزیت ثبت شرکت در رشت

 •  ثبت شرکت باعث امنیت شغلی می شود . با ثبت شرکت خود در زمان  دریافت تسهیلات و وام به راحتی میتوانید اقدام کنید  .
 •  در زمانی که اقدام به ثبت شرکت  می کنید در واقع با چند نفر شریک می شوید  و در این زمان مسئولیت ها اعم از اجرای کارها , مدیریت و انجام امور مالی  وغیره بین افراد در شرکت تقسیم می شود وهر شخص مسئول انجام یک فعالیت در سیستم شرکت می باشد . این کار باعث تسهیل شدن راه رسیدن به اهداف شرکت خواهید شد. 
 •  با اقدام به ثبت شرکت در رشت باعث  افزایش دایره فعالیت های خود خواهید شد و مشتریان شرکت امور خود را با اعتماد بیشتر به شما می سپارند.
 •  با انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت می توانید برای گرفتن نمایندگی های دیگر برای شرکت اقدام کنید . برای گرفتن نمایندگی مجاز در خارج از کشور حتما باید شرکت خود را به ثبت رسانده باشید  زیرا به فرد حقیقی جواز اعطای نمایندگی تعلق نمی گیرد . 
 • از دیگر مزایای  ثبت شرکت امکان شرکت در مناقصات و مزایده های شرکت ها و موسسات میباشد . 
 • داشتن استقلال در کاروبهره بردن از مزایای بیمه از دیگرمزایای ثبت شرکت می باشد . 
 • ثبت شرکت و اخذ وام مزیت آخز ثب شرکت است که بر روی لینک آن کلیک کنید و در موردش بخوانید.

ثبت شرکت آنلاین در رشت

در عصر امروز به دلیل الکترونیکی شدن امور، اکثر کارها به طور کامل یا بخشی از آن ها حداقل توسط اینترنت انجام می شود . به همین جهت دیگر افراد برای انجام کارهای خود به موسسات رجوع نمی کنند و بدین ترتیب در وقت و هزینه و نیز انرژی صرفه جویی می شود به همین منظور اداره ثبت شرکت ها هم در راستای ایجاد طرح دولت الکترونیک اقدام به ثبت نام سامانه ای شرکت ها می کند . 

با الکترونیکی شدن امور در اداره ثبت شرکت ها  دیگرشاید ازدیاد جمعیت جهت انجام امور ثبت شرکت نخواهیم بود. افراد می توانند با مراجعه به سامانه ثبت شرکت ها اقدام به ثبت نام اولیه جهت تایید نام شرکت خود کنند . برای اجتناب از کارهای مربوط به درج اطلاعات درسامانه اداره ثبت شرکت ها می توانید با مشاوران ما در ارزان ثبت در ارتباط  باشید تا در کمترین زمان و به طور صفر تا صد وکاملاً تضمینی اقدام به انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت رشت انجام گیرد . با توجه به نوع فعالیت خود در شرکت می توانید شرکت خود را با عنوان شرکت با مسیولیت محدود و یا سهامی و یا دیگر نوع شرکت های قابل ثبت  درشهر رشت به ثبت برسانید . 

نکته : جهت اطلاع از اینکه ثبت شرکت شما باید به شکل مسئولیت باشد یا سهامی خاص این مقاله را بخوانید : ثبت شرکت سهامی خاص یا مسئولیت محدود؟

مراحل ثبت شرکت در رشت

بعد از وارد شدن به سایت اداره ثبت شرکت ها به نشانی irsherkat.ssaa.ir اقدام به درج اطلاعات خود در این سامانه می کنید. این اطلاعات شامل اطلاعات متقاضی  و درج ادرس اصلی شرکت و غیره  می باشد .قبل از  اقدام به ثبت شرکت باید مواردی مانند  نام شرکت ، سرمایه آن ، شرکا و سمت ها و سهمشان درشرکت و نیز سرمایه شرکت و قالب ثبتی آن  را انتخاب کنید . 

بعد از ورود اطلاعات فوق و سایر اطلاعات خواسته شده در سامانه  باید اساسنامه و سایر مدارک شرکت در سایت ارایه شود که در صورت تکمیل بودن تمامی مدارک اطلاعات شما ثبت می شود و جهت بازرسی توسط کارشناس مربوط اقدام می شود .  

اگر مدارک و اطلاعات فرستاده شده دارای نقص باشد برای شما یک پیام جهت تصحیح مدارک فرستاده می شود .  ولی در صورت تایید مدارک و بی نقص بودن مدارک اعلامیه تایید نام را گرفته و سپس  باید مدارک تایید شده راهمراه با آگهی ثبت تاسیس شرکت  و شماره ثبت و ملی شرکت دریافت کنید . 

 در صورت هرگونه سوال در خصوص مراحل انجام ثبت شرکت در رشت بامشاوران مجرب ما در ارزان ثبت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل و مفیدی در این راستا در اختیارتان قرار گیرد .

ثبت شرکت رشت با ارزان ثبت

آیا  نیازی به آگهی روزنامه رسمی بعد از ثبت شرکت می باشد ؟

یکی از کارهای مهم بعد از انجام مراحل ثبت شرکت  درج آگهی روزنامه رسمی کشور می باشد . به منظور انجام این کارباید با پرداخت هزینه آگهی تاسیس شرکت  و ارایه اطلاعات کامل شرکت آن را در روزنامه رسمی کشور ثبت کنید  و در زمان  معین این آگهی را که در دو برگه به اشکال کاغذی و با فرمت پی دی اف ارایه شده را به عموم گزارش دهید که با این کار برای عموم شفافیت عمل خواهید داشت و باعث ایجاد اطمینان و اعتماد هرچه بیشتر در طرفین معامله با شرکت شما خو اهد شد.

نکته :یکی از مهم ترین مسایل در زمان ثبت شرکت مشخص کردن موضوعی است که شرکت در آن راستا و برای رسیدن به آن هدف فعالیت می کند. این کار به این دلیل است که در طول زمان فعالیت شرکت با هیچ مشکل و محدودیت کاری برنخورد . و تمام فعالیت ها در اساسنامه قید شود. در زمان درج موضوع فعالیت  تمام تصمیم گیری ها باید بر اساس امور ثبتی و  حقوقی باشد و تماماً از نکات حقوقی استفاده شود . در راستای تعیین متن اساسنامه شرکت خود می توانید با مشاوران مجرب ما در این امر تماس حاصل فرمایید و دیگر نگران پیچیدگی های حقوقی ثبت شرکت خود نباشید.

مدت زمان ثبت شرکت در رشت

مدت زمان بررسی اولیه اطلاعات درج شده در سایت توسط کارشناسان دو تا سه روز زمان می برد و در صورت کامل بودن و تعیید شدن مدارک زمان ان تا 5روز افزایش می یابد. در صورتی که با مشاوران تماس بگیرید و تمام مدارک خود را آماده و ارایه بدهید پس از آن ثبت شرکت آغاز شده و حداقل ده روز کاری زمان بر است. با سپردن کارهای ثبت شرکت در رشت به مشاوران مجرب گروه ارزان ثبت ثبت شرکت در اسرع وقت برای شما انجام می شود. 

مدارک ثبت شرکت در رشت

 • تمامی سندها از جمله اساسنامه و شرکتنامه و صورتجلسه موسسین  شرکت  که باید در دو نسخه به امضای شرکا و مدیر عامل رسیده باشد . .
 • تمامی مدارک هویتی خود  وشرکا و سهامداران باید کپی برابر اصل شوند و جهت ثبت شرکت در رشت ارایه شوند.

 هزینه ثبت شرکت در رشت 

این هزینه ها بر مبنای تعداد موسسان و سرمایه اولیه و نوع شرکت قابل تغییر است . می توانید برای اطلاع از هزینه ثبت شرکت در رشت با ارزان ثبت  در ارتباط باشید تا اطلاعات مکفی در این زمینه به شما ارایه شود.

 ثبت شرکت در شهرهای استان گیلان

 •  ثبت شرکت در لاهیجان
 •  ثبت شرکت در بندرانزلی
 •  ثبت شرکت در آستارا
 •  ثبت شرکت در رودبار
 • ثبت شرکت در لنگرود
 • ثبت شرکت در فومن
 • ثبت شرکت در آستانه اشرفیه
 • ثبت شرکت در ماسوله
 • ثبت شرکت در صومعه سرا
 • ثبت شرکت در رودسر
 • ثبت شرکت در سیاهکل
 • ثبت شرکت در منجیل
 • ثبت شرکت در ماسال
 • ثبت شرکت در املش
 • ثبت شرکت در رضوان شهر
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

لزوم ثبت برند در تبریز

با خوانش این مقاله در مورد مدت زمان ثبت برند و هزینه آن ، اینکه چه مدارکی لازم دارید و این کار چگونه انجام می شود را دریابید.

صفر تا صد ثبت برند در قم

صفر تا صد ثبت برند قم را در این مقاله که تیم تحریریه ارزان ثبت با دقت و تبحر بالا برای شما نوشته اند بخوانید تا دیگر سوالی برایتان در این مورد نماند.

شرایط ثبت برند در سنندج

برای رونق کسب و کارتان نیاز به ثبت برند در سنندج دارید و برای اینکه بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید این مقاله را تا پایان بخوانید.

گام به گام ثبت برند در مشهد

با ثبت برند در مشهد به کسب و کار خود رونق بخشید. از کجا این کار را شروع کنید ؟ در این مقاله با ما باشید.

مزایای ثبت شرکت در زنجان

مزایای ثبت شرکت ، چگونگی ثبت شرکت ، اسناد لازم برای ثبت و هزینه ثبت شرکت در زنجان و سایر نکات لازم را در این مقاله از تیم تحریریه ارزان ثبت بیابید.

قدم به قدم ثبت شرکت در بندر عباس

ما در این مقاله همه آنچه لازم است در مورد ثبت شرکت در بندرعباس بدانید را گردآورده ایم پس تا پایان مقاله حتماً با ما باشید.

ثبت برند آسان در ارومیه

ما هر آنچه را که فکر می کردیم قبل از اقدام برای ثبت برند در ارومیه به آن نیاز دارید را دراین مقاله گنجانده ایم،پس با ما باشید.

مزیت ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه و هرآنچه به آن مربوط است را با موسسه ارزان ثبت در این مقاله مطالعه کنید .

لزوم ثبت شرکت در شهرکرد

با خواندن این مقاله پاسخ کلیه سوالات خود در مورد ثبت شرکت در شهرکرد را دریابید ما هم در این مسیر در کنارتان هستیم.

چگونگه ثبت شرکت در یزد انجام دهیم؟

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که می خواهید در کسب و کار خود تحولات مثبتی ایجاد کنید بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله سعی شده تا به نکاتی مهم در مورد ثبت شرکت در یزد اشاره شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟